Animace načítání

Stránka se připravuje...


Na co čekáte? Nečekejte už ani minutu.
Získejte přístup na tento text ještě dnes. Kontaktujte nás a my Vám obratem uděláme nabídku pro Vás přímo na míru.

Právní předpis byl sestaven k datu 14.12.2010.

Zobrazené znění právního předpisu je účinné od 14.12.2010.


Sdělení, jímž se určují emisní podmínky Dluhopisu ČR, 2010 - 2021, 3,85 %
321/2010 Sb.
321
XXXXXXX
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx,
xxxx se xxxxxx xxxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxxx České xxxxxxxxx, 2010-2021, 3,85 %
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx x souladu x §25 xxxxxx x. 190/2004 Sb., x xxxxxxxxxxx, xx xxxxx pozdějších xxxxxxxx, (xxxx xxx "xxxxx x xxxxxxxxxxx") a xxxxxx xxxxxx podmínky Xxxxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx, 2010-2021, 3,85 %:
1. Xxxxxxxx charakteristika xxxxxxxxx:
Xxxxxxx: Xxxxx republika xxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxx financí
Název: Xxxxxxxx Xxxxx republiky, 2010-2021, 3,85 %
Xxxxxxxx xxxxx: XX, 3,85 %, 21
Xxxxxxxx xxxxx xxxxx: 61.
Xxxxxxxxx xxxxxxx: Xx 10&xxxx;000
Xxxxx xxxxxxxxx: xxxxx xxxxx na xxxxxxxxxx
Xxxxxx xxxxxxxxx: xxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx
Xxxxx xxxxx: 29. xxxxxxxxx 2010
Datum splatnosti: 29. xxxx 2021
Xxxxxxx xxxxx: xxxxx s xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx 3,85 % p.a.
Zdanění xxxxxxxxx xxxxxx: xxxxx xxxxxxxx předpisů Xxxxx xxxxxxxxx
XXXX: CZ0001002851
Kupon x. 1 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 2 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 3 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 4 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 5 odtržený,
Kupon č. 6 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 7 odtržený,
Kupon x. 8 odtržený,
Kupon č. 9 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 10 odtržený,
Kupon x. 11 odtržený,
Jistina xxxxxxxx,
XXXX: XX0000702394
XXXX: XX0000702402
XXXX: CZ0000702410
ISIN: XX0000702428
XXXX: XX0000702436
XXXX: CZ0000702444
ISIN: XX0000702451
XXXX: CZ0000702469
ISIN: XX0000702477
XXXX: XX0000702485
XXXX: CZ0000702493
ISIN: XX0000702386
2. Xxxxxxxxx jsou xx xxxxxx §25 xxxx. 2 xxxxxx o xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx umožňují.
3. Xxxxxxxxx xxxxx xx doručitele x xxxx xxxxxxxx x zaknihované xxxxxx. Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxx Xxxxxxxxx depozitář cenných xxxxxx, x. x.
4. Xxxxxxxxx mohou xxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxx se xxxxxx xxxx bydlištěm xx xxxxx Xxxxx xxxxxxxxx x x xxxxxxxxx. Xxxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx.
5. Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxx Xxxxx xxxxxxx papírů Praha, x. x.
6. Xxxxxxxx xxx xxx xxxxxxx xxxxxx z dluhopisu xxxxxxxxx o jeden xxxxx xxx xxxxxxxxxx xxxxxx z xxxxxxxxx. Xxxxx xx-xxxxx je xxx xxxxxxxxxxx po xxxxxxxxx xxx x xx stanoveno xx 30. xxxxx. Úrokový xxxxx obdrží xxxx xxxxxxxx, xxxxx xx xxxxxxxxxx dluhopisu 29. xxxxx xxxxxxxx xxxxx 2011. Xxxxxxx xxxxx xx první výnosové xxxxxx od xxxx xxxxxx xx 29. xxxx 2011 xxxxxx xxxxxxxx, xxxxx je xxxxxxxxxx dluhopisu 29. xxxxx 2011.
7. Xxxxxxxxx xxxx xxxxxxx pevnou xxxxxxxx xxxxxx xx xxxx 3,85 % x.x. Úrokové xxxxxx xxxx xxxxxxxxx jedenkrát xxxxx, x xx xxxx k 29. xxxx počínaje xxxxx 2011. Xxxxxxxx-xx den xxxxxxx xxxxxx xx xxx, který xxxx xxxxxxxxx dnem, xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx den xxx nároku xx xxxxx xx xxxx xxxxxxxx xxxxxx.
8. Xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x Centrálním xxxxxxxxxx cenných xxxxxx xxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxx, xxx xxxx xxxxxxxx k převodům xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxx v Centrálním xxxxxxxxxx xxxxxxx papírů, xx 29. xxxxx 2021.
9. Xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxx probíhá xx xxxx xxxxxxx xxxx o 360 xxxxx x 12 xxxxxx po 30 xxxxx (XXX - xxxxxxxx 30X/360). Xxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxx xx xx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xx xxxx xxxxx.
10. Xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx částech (tranších). Xxxxxxxx prodej 1. xxxxxx bude proveden xxxxxx americké xxxxx xxxxxxxx Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxx účastníků xxx 24. xxxxxxxxx 2010. Xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx. Xxxxxxxx x xxxxx x seznam xxxxxxx xxxxxxxxx budou předem xxxxxxxxxx. Xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx tranší bude xxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxx. Xxxxxx xxxxx xxxxx dnem 29. xxxxx 2021.
11. Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx předané xx xxxxx přímými xxxxxxxxx xxxx uspokojovány postupně xx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx. Xxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x xxxxxxx nabízenou xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx objem xxxxxxxxx, xxxxx xxxxxxx xxxxxxx, xxxx xxxxxxxxxx x touto xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx pouze xxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xx nabízené xxxx.
12. Xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx emise xxxxxxxxx xx 95&xxxx;000&xxxx;000&xxxx;000 Kč. Xxxxxxxxx xxxxx xxx xxxxxx x xxxxxx xxxx xx xxxxxx xxxxxx x souladu x §11 xxxxxx x xxxxxxxxxxx x xxxxxxx, xxxxx bude xxxxxxxxx vývoji x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx. Xxxxx xxxxx může být xxxxxx xxxxxxxxx xx 120&xxxx;000&xxxx;000&xxxx;000 Kč.
13. Xxxxxx xxxxxxxxxx finanční xxxxxxxxxxxx (xxxxxx) xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx ke dni xxxxxx xxxxxx emisních xxxxxxxx xxxxxxxxx společností Xxxxxxxx & Poor's xx xx xxxxxx X, společností Xxxxx'x xx xxxxxx X1, xxxxxxxxxxx Xxxxx Xxxxxxx xx xxxxxx X+.
14. Xxxxxxxx práva xx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx §18 zákona x xxxxxxxxxxx je xxxxxxxx.
15. Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx, xx dluží xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx jmenovitou xxxxxxx xxxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxxx spláceny ve xxxxxxxxx xxxxxxx ke xxx 29. xxxx 2021. Xx xxxxxx xxx xxxxx úročení xxxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx spolu s xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxx investorovi, xxxxx je xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxx 29. xxxxx 2021. Xxxxxxxx-xx xxx splátky xxxxxxx xx xxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxx dnem, xxxx xxxxxxx provedena xxxxx xxxxxxxxxxx pracovní xxx xxx xxxxxx xx výnos za xxxx xxxxxxxx xxxxxx.
16. Xxxxxxx práva spojená x xxxxxxxxx x x kupony x xxx xxxxxxxx xx xx xxxxxx §42 xxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx uplynutím deseti xxx xxx xxx, xxx mohla xxx xxxxxxxxx xxxxxx.
17. Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxx, xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx a splatí xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx podle xxxxxx xxxxxxxx podmínek. Xxxxxxxxx místem je Xxxxx xxxxxxx xxxxx. Xxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx, příp. x xxxxxxxxx, xxx xxxxxxxxx vlastníka xxxxxxxxx. Xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxx xxxxxxx kuponu x xxxxxxxx xxxxxxxxx hodnoty xxxxxxxxx.
18. Xxxxxxxxx xxxx xxxxxxx, nepodmíněnými x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx, xxxxx jsou xx stejné úrovni xx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx x budoucími xxxxxxx, xxxxxxxxxxxxx a xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx České xxxxxxxxx.
19. Xxxxxxxx pro xxxxxxxxx týkající xx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxx x Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxx jiném xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxxxxxx x Xxxxx xxxxxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxxxxxx dálkový xxxxxxx.
20. Xxxx xxxxxx xxxxxxxx mohou být xxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxx. Xxxxx-xx x xxxxxxx xxxx různými xxxxxxxxxx xxxxxxx emisních xxxxxxxx, xxxx xxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx.
Xxxxxxx:
Xxx. Xxxxxxxx x. x.

Informace
Xxxxxx xxxxxxx x. 321/2010 Sb. xxxxx xxxxxxxxx xxxx 14.12.2011.
Xx xxx xxxxxxxx právní xxxxxxx xxxxx xxxxx xx xxxxxxxxx.
Xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx předpisů x xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxx, xxxxx xx xxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx shora uvedeného xxxxxxxx xxxxxxxx.