Právní předpis byl sestaven k datu 25.10.2026.
Zobrazené znění právního předpisu je účinné od 14.12.2010.
Sdělení, jímž se určují emisní podmínky Dluhopisu ČR, 2010 - 2021, 3,85 %
321/2010 Sb.
321
XXXXXXX
Xxxxxxxxxxxx financí,
jímž xx xxxxxx emisní podmínky Xxxxxxxxx Xxxxx republiky, 2010-2021, 3,85 %
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx x §25 xxxxxx x. 190/2004 Xx., x xxxxxxxxxxx, xx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx, (xxxx jen "xxxxx x dluhopisech") x xxxxxx xxxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxxx Xxxxx republiky, 2010-2021, 3,85 %:
1. Xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx dluhopisů:
Emitent: Xxxxx xxxxxxxxx zastoupená Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx
Xxxxx: Xxxxxxxx Xxxxx republiky, 2010-2021, 3,85 %
Xxxxxxxx název: XX, 3,85 %, 21
Xxxxxxxx xxxxx xxxxx: 61.
Xxxxxxxxx hodnota: Kč 10&xxxx;000
Xxxxx dluhopisu: xxxxx xxxxx xx doručitele
Podoba xxxxxxxxx: zaknihovaný xxxxx xxxxx
Xxxxx emise: 29. xxxxxxxxx 2010
Datum xxxxxxxxxx: 29. xxxx 2021
Xxxxxxx xxxxx: xxxxx x xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx 3,85 % x.x.
Xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx: xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx
XXXX: CZ0001002851
Kupon x. 1 odtržený,
Kupon x. 2 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 3 xxxxxxxx,
Xxxxx č. 4 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 5 odtržený,
Kupon č. 6 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 7 odtržený,
Kupon x. 8 xxxxxxxx,
Xxxxx č. 9 odtržený,
Kupon č. 10 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 11 xxxxxxxx,
Xxxxxxx xxxxxxxx,
XXXX: XX0000702394
XXXX: XX0000702402
XXXX: CZ0000702410
ISIN: XX0000702428
XXXX: XX0000702436
XXXX: CZ0000702444
ISIN: XX0000702451
XXXX: XX0000702469
XXXX: XX0000702477
XXXX: XX0000702485
XXXX: XX0000702493
XXXX: XX0000702386
2. Xxxxxxxxx xxxx xx xxxxxx §25 xxxx. 2 xxxxxx o xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx zvláštních xxxxxx, xxxxx vydání xxxxxxxx xxxxxxxxx umožňují.
3. Dluhopisy xxxxx na doručitele x xxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxx. Xxxxxxxx xxxxxxxxx vede Xxxxxxxxx depozitář xxxxxxx xxxxxx, x. s.
4. Xxxxxxxxx xxxxx nabývat xxxxxxxxx x fyzické xxxxx xx xxxxxx xxxx xxxxxxxxx xx xxxxx Xxxxx xxxxxxxxx x x xxxxxxxxx. Xxxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxx budou xxxxxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx.
5. Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xx přijetí xxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxx Burzy xxxxxxx xxxxxx Praha, x. s.
6. Xxxxxxxx xxx xxx výplatu xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxx o xxxxx xxxxx xxx xxxxxxxxxx xxxxxx x dluhopisu. Xxxxx xx-xxxxx je xxx xxxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx dnu x xx xxxxxxxxx xx 30. xxxxx. Úrokový xxxxx xxxxxx vždy xxxxxxxx, xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx 29. xxxxx počínaje xxxxx 2011. Xxxxxxx výnos xx xxxxx xxxxxxxx xxxxxx xx xxxx xxxxxx xx 29. xxxx 2011 xxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx 29. xxxxx 2011.
7. Xxxxxxxxx xxxx úročeny pevnou xxxxxxxx xxxxxx ve xxxx 3,85 % x.x. Xxxxxxx výnosy xxxx vypláceny xxxxxxxxx xxxxx, x xx xxxx k 29. xxxx xxxxxxxx xxxxx 2011. Xxxxxxxx-xx xxx xxxxxxx xxxxxx xx xxx, který xxxx xxxxxxxxx xxxx, xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxx xxx xxxxxx na xxxxx xx xxxx xxxxxxxx platby.
8. Xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx cenných xxxxxx xxxxxx dnem xxxxxxxx xxxxxxxxx na účty xxxxxxx vlastníků. Xxxxxxxxx xxxx, xxx xxxx xxxxxxxx x převodům xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxx v Centrálním xxxxxxxxxx cenných xxxxxx, xx 29. xxxxx 2021.
9. Xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxxx xx bázi xxxxxxx xxxx o 360 xxxxx x 12 xxxxxx xx 30 xxxxx (BCK - xxxxxxxx 30E/360). Poměrná xxxx xxxxxxxxx xxxxxx xx xx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xx xxxx xxxxx.
10. Xxxxxxxxx xxxxx vydávány xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx (tranších). Xxxxxxxx prodej 1. xxxxxx xxxx proveden xxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxx skupinu xxxxxxx účastníků dne 24. listopadu 2010. Xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx. Xxxxxxxx o xxxxx x xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx. Primární prodej xxxxxxx xxxxxx xxxx xxxxxxxx xx stejných xxxxxxxx. Xxxxxx lhůta xxxxx dnem 29. xxxxx 2021.
11. Jednotlivé xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxx uspokojovány xxxxxxxx xx xxxxxxxx nabízené xxxx. Pokud při xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x určitou xxxxxxxxx xxxxx přesáhne uspokojený xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx, xxxxx xxxxxxx xxxxxxx, xxxx objednávky x xxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx. Xxxxxxxxx jsou xxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxx.
12. Xxxxxxx předpokládaný xxxxx emise dluhopisů xx 95&xxxx;000&xxxx;000&xxxx;000 Xx. Xxxxxxxxx xxxxx být xxxxxx x xxxxxx xxxx xx xxxxxx xxxxxx x souladu x §11 xxxxxx x xxxxxxxxxxx v xxxxxxx, který xxxx xxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx schodku xxxxxxxx xxxxxxxx. Objem xxxxx xxxx být xxxxxx maximálně xx 120&xxxx;000&xxxx;000&xxxx;000 Xx.
13. Platné xxxxxxxxxx xxxxxxxx způsobilosti (xxxxxx) xxxxxxxxxxxx korunových xxxxxxx ke xxx xxxxxx těchto xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx Xxxxxxxx & Poor's xx xx xxxxxx X, xxxxxxxxxxx Moody's xx xxxxxx A1, xxxxxxxxxxx Xxxxx Xxxxxxx xx xxxxxx X+.
14. Xxxxxxxx práva na xxxxx dluhopisu xxxxx §18 zákona x xxxxxxxxxxx je umožněno.
15. Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx, xx xxxxx každému xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx. Dluhopisy xxxxx spláceny xx xxxxxxxxx hodnotě xx xxx 29. xxxx 2021. Xx xxxxxx xxx xxxxx úročení xxxxxxxxx. Xxxxxxxxx hodnota xxxxxxxxx xxxxx s xxxxxxxxx úrokovým xxxxxxx xxxx xxxxxxxxx investorovi, xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx dne 29. xxxxx 2021. Xxxxxxxx-xx xxx xxxxxxx jistiny xx xxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxx, xxxx výplata provedena xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxx xxx nároku xx xxxxx xx xxxx odsunutí platby.
16. Xxxxxxx xxxxx spojená x xxxxxxxxx a x xxxxxx x xxx xxxxxxxx xx xx smyslu §42 xxxxxx x dluhopisech xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxx ode dne, xxx xxxxx být xxxxxxxxx xxxxxx.
17. Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xx zavazuje, xx zabezpečí xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx z xxxxxxxxx a splatí xxxxxxxxxx hodnotu xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxxxx je Xxxxx xxxxxxx xxxxx. Xxxxxx x jistiny xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx převodem, příp. x xxxxxxxxx, xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx. Xxxxxxxx xxxxx zveřejní xxxxxx, xxxxx budou xxxxxxx xxxxxx a xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx.
18. Xxxxxxxxx jsou xxxxxxx, nepodmíněnými a xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx, které xxxx xx xxxxxx úrovni xx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxx, nepodmíněnými x xxxxxxxxxxxxx závazky Xxxxx xxxxxxxxx.
19. Xxxxxxxx pro xxxxxxxxx xxxxxxxx se xxxxxx xxxxxxxxx budou xxxxxxxxxxx v Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxx jiném xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxxxxxx v Xxxxx republice, x xxxxxxxx umožňujícím xxxxxxx xxxxxxx.
20. Tyto xxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxx xxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxx. Xxxxx-xx x xxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx verzemi xxxxxxxx xxxxxxxx, xxxx xxxxxxxxxxx xxxxx česká.
Ministr:
Ing. Kalousek x. r.
Xxxxxxxxx
Xxxxxx xxxxxxx č. 321/2010 Xx. xxxxx xxxxxxxxx xxxx 14.12.2011.
Ke xxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxx měněn xx xxxxxxxxx.
Xxxxx xxxxxxxxxxxx právních xxxxx xxxxxx právních xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxx, pokud se xxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxx uvedeného xxxxxxxx předpisu.