Animace načítání

Stránka se připravuje...


Na co čekáte? Nečekejte už ani minutu.
Získejte přístup na tento text ještě dnes. Kontaktujte nás a my Vám obratem uděláme nabídku pro Vás přímo na míru.

Právní předpis byl sestaven k datu 25.10.2026.

Zobrazené znění právního předpisu je účinné od 14.12.2010.


Sdělení, jímž se určují emisní podmínky Dluhopisu ČR, 2010 - 2021, 3,85 %
321/2010 Sb.
321
XXXXXXX
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx,
xxxx se xxxxxx xxxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx, 2010-2021, 3,85 %
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx v xxxxxxx x §25 xxxxxx x. 190/2004 Xx., x xxxxxxxxxxx, xx xxxxx pozdějších xxxxxxxx, (xxxx xxx "zákon x dluhopisech") x xxxxxx xxxxxx podmínky Xxxxxxxxx Xxxxx republiky, 2010-2021, 3,85 %:
1. Xxxxxxxx charakteristika dluhopisů:
Emitent: Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx
Xxxxx: Xxxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx, 2010-2021, 3,85 %
Xxxxxxxx xxxxx: XX, 3,85 %, 21
Xxxxxxxx xxxxx xxxxx: 61.
Xxxxxxxxx hodnota: Xx 10&xxxx;000
Xxxxx xxxxxxxxx: cenný xxxxx xx xxxxxxxxxx
Xxxxxx xxxxxxxxx: xxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx
Xxxxx xxxxx: 29. xxxxxxxxx 2010
Xxxxx xxxxxxxxxx: 29. xxxx 2021
Xxxxxxx xxxxx: xxxxx x xxxxxx úrokovou sazbou 3,85 % x.x.
Xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx: podle xxxxxxxx xxxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx
XXXX: XX0001002851
Xxxxx x. 1 xxxxxxxx,
Xxxxx č. 2 xxxxxxxx,
Xxxxx č. 3 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 4 odtržený,
Kupon č. 5 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 6 xxxxxxxx,
Xxxxx č. 7 xxxxxxxx,
Xxxxx č. 8 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 9 odtržený,
Kupon x. 10 xxxxxxxx,
Xxxxx x. 11 xxxxxxxx,
Xxxxxxx xxxxxxxx,
XXXX: XX0000702394
XXXX: XX0000702402
XXXX: CZ0000702410
ISIN: XX0000702428
XXXX: XX0000702436
XXXX: XX0000702444
XXXX: XX0000702451
XXXX: CZ0000702469
ISIN: XX0000702477
XXXX: XX0000702485
XXXX: XX0000702493
XXXX: CZ0000702386
2. Xxxxxxxxx xxxx xx xxxxxx §25 xxxx. 2 zákona x xxxxxxxxxxx vydávány xx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx vydání státních xxxxxxxxx umožňují.
3. Xxxxxxxxx xxxxx xx doručitele x jsou xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxx. Xxxxxxxx vlastníků xxxx Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx, x. x.
4. Xxxxxxxxx mohou nabývat xxxxxxxxx a xxxxxxx xxxxx se xxxxxx xxxx xxxxxxxxx xx xxxxx České xxxxxxxxx x x zahraničí. Xxxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxx jmenovité xxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxx právních xxxxxxxx České republiky.
5. Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xx přijetí xxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxx Xxxxx xxxxxxx xxxxxx Xxxxx, x. x.
6. Xxxxxxxx xxx xxx xxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxx xxxxx dnu xxxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx. Xxxxx xx-xxxxx xx xxx následující xx xxxxxxxxx xxx a xx xxxxxxxxx xx 30. xxxxx. Xxxxxxx xxxxx obdrží vždy xxxxxxxx, který je xxxxxxxxxx xxxxxxxxx 29. xxxxx xxxxxxxx rokem 2011. Úrokový xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx xxxxxx od xxxx xxxxxx xx 29. xxxx 2011 xxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx 29. xxxxx 2011.
7. Dluhopisy xxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx sazbou ve xxxx 3,85 % x.x. Úrokové výnosy xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx, x xx xxxx k 29. xxxx počínaje xxxxx 2011. Xxxxxxxx-xx xxx xxxxxxx výnosu na xxx, xxxxx není xxxxxxxxx xxxx, bude xxxxxxx provedena xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxx xxx nároku na xxxxx xx xxxx xxxxxxxx xxxxxx.
8. Xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxx, xxx xxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx papírů xx xxxxxx x Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx cenných papírů, xx 29. xxxxx 2021.
9. Xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxx probíhá xx bázi xxxxxxx xxxx x 360 xxxxx x 12 xxxxxx xx 30 xxxxx (XXX - xxxxxxxx 30X/360). Xxxxxxx xxxx úrokového výnosu xx xx xxxx xxxxxxxxx započítávána xx xxxx xxxxx.
10. Dluhopisy xxxxx xxxxxxxx po xxxxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxxx). Xxxxxxxx prodej 1. xxxxxx bude xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx aukce xxxxxxxx Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxx skupinu xxxxxxx xxxxxxxxx xxx 24. listopadu 2010. Xxxxx investoři xx xxxxx aukce xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx účastníků. Xxxxxxxx o aukci x seznam xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx. Xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx tranší xxxx xxxxxxxx xx stejných xxxxxxxx. Xxxxxx xxxxx xxxxx xxxx 29. xxxxx 2021.
11. Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx. Xxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x xxxxxxx nabízenou xxxxx přesáhne uspokojený xxxxx objednávek xxxxx xxxxxxxxx, který xxxxxxx xxxxxxx, jsou xxxxxxxxxx x xxxxx xxxxxxxxx xxxxx uspokojeny pouze xxxxxxxx. Dluhopisy jsou xxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxx.
12. Xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx dluhopisů xx 95&xxxx;000&xxxx;000&xxxx;000 Xx. Xxxxxxxxx mohou xxx xxxxxx v xxxxxx xxxx xx xxxxxx xxxxxx v xxxxxxx x §11 xxxxxx x dluhopisech x xxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxx a xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx. Xxxxx xxxxx xxxx xxx xxxxxx xxxxxxxxx xx 120&xxxx;000&xxxx;000&xxxx;000 Xx.
13. Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx (xxxxxx) xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx Xxxxxxxx & Xxxx'x xx xx úrovni X, společností Xxxxx'x xx xxxxxx A1, xxxxxxxxxxx Xxxxx Xxxxxxx xx xxxxxx X+.
14. Xxxxxxxx práva xx xxxxx dluhopisu xxxxx §18 zákona x xxxxxxxxxxx xx xxxxxxxx.
15. Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx prohlašuje, xx dluží každému xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx dluhopisu. Xxxxxxxxx xxxxx spláceny xx xxxxxxxxx xxxxxxx xx xxx 29. xxxx 2021. Xx tohoto xxx končí úročení xxxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx, xxxxx je xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxx 29. xxxxx 2021. Xxxxxxxx-xx xxx splátky jistiny xx xxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxx, xxxx výplata xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxx xxx xxxxxx xx xxxxx xx xxxx odsunutí xxxxxx.
16. Xxxxxxx práva xxxxxxx x dluhopisy x x kupony x xxx xxxxxxxx xx xx xxxxxx §42 xxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx uplynutím xxxxxx xxx xxx xxx, xxx mohla být xxxxxxxxx xxxxxx.
17. Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxx, xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx dluhopisů xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxx emisních xxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxxxx xx Xxxxx národní xxxxx. Xxxxxx a jistiny xxxxxxxxx xxxx vypláceny xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx, příp. x hotovosti, xxx xxxxxxxxx vlastníka dluhopisu. Xxxxxxxx místo xxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxx xxxxxxx kuponu x xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx.
18. Dluhopisy xxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx, xxxxx jsou xx xxxxxx úrovni xx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx České xxxxxxxxx.
19. Xxxxxxxx pro xxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxx budou xxxxxxxxxxx x Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx nebo xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx dostupném v Xxxxx xxxxxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx.
20. Xxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxx být xxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxx. Xxxxx-xx x xxxxxxx xxxx různými xxxxxxxxxx xxxxxxx emisních xxxxxxxx, bude xxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx.
Xxxxxxx:
Xxx. Xxxxxxxx x. x.

Informace
Xxxxxx xxxxxxx x. 321/2010 Xx. xxxxx xxxxxxxxx dnem 14.12.2011.
Ke xxx xxxxxxxx xxxxxx předpis xxxxx xxxxx xx xxxxxxxxx.
Xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxx, xxxxx xx xxxx netýká xxxxxxxxx xxxxx shora xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx.