Právní předpis byl sestaven k datu 01.01.2007.
Zobrazené znění právního předpisu je účinné od 01.01.2007 do 30.10.2011.
Nařízení vlády o stanovení emisních limitů a dalších podmínek provozování ostatních stacionárních zdrojů znečišťování ovzduší
615/2006 Sb.
|
EL [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X
[%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XXX1)
|
|||
| &xxxx;
Xxxxxxx x xxxx studená xxxxxx xxxx
|
&xxxx;
xxxxxxx xxxxx
|
||||
| &xxxx;
100
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxx xxxxxx xxxx (xxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx, xxxxxx)
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
||||
|
100
|
50
|
0,2
|
|
C
|
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X
[%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx
xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
|
&xxxx;
XXX2)
|
|||
| &xxxx;
Xxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
500
|
&xxxx;
|
&xxxx;
5
|
&xxxx;
X
|
||
| &xxxx;
Xxxxxxxx xxxxxx xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxxxx xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
0,2
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxxxx xxxxx
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
||||||
|
50
|
|
|
|
0,2
|
|
B
|
|
|
Chlazení koksu
|
velký xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
1)
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxx xxxxx
|
&xxxx;
xxxxxxx zdroj
|
||||||
|
50
|
|
|
|
|
|
B
|
|
| &xxxx;
XX [mg/m3]
|
Vztažné
podmínky
|
Kategorie
|
|||||
|
TZL
|
SO2
|
NO2
|
CO
|
sulfan
|
amoniak
|
||
|
150
|
2 500
|
500
|
800
|
10
|
50
|
A
|
velký xxxxx
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X
[%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx
xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
xxxxxx xxxxxxxxxx
|
|||
| &xxxx;
Xxxxxxxx xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxxxx zdroj
|
||||||
|
50
|
|
|
|
|
|
C
|
|
|
Spékací xxxx aglomerace
|
velký xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
6000
80001)
|
&xxxx;
1
|
&xxxx;
19
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx (xxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxx, mletí, xxxxxxx)
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
||||||
|
50
|
|
|
|
|
|
C
|
|
|
Peletizační závody (xxxx xxxxxx, xxxxxx, xxxxxxxxxx)
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
25
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X
[%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx
xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
|||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
|||
| &xxxx;
Xxxxxxx a xxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx vsázkou
|
střední xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxx (xxxxxx xxx)
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxx xxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
2500
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
4000
|
&xxxx;
7
|
&xxxx;
X
|
|
|
EL [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx
xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
XXX4)
|
||
| &xxxx;
Xxxxxxx x xxxxxxxxxx xx xxxxxxx nebo xxxxxxxxx1)
|
&xxxx;
xxxxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxx xxxx s xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
2)
|
&xxxx;
0,2
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
503)
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
2)
|
&xxxx;
0,2
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
20
|
&xxxx;
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
1000
|
&xxxx;
0,2
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxx xxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
1000
|
&xxxx;
0,2
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxx 2,5 x/xxx
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
|||||
|
50
|
|
400
|
1000
|
0,2
|
A
|
|
|
EL2) [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
|
| &xxxx;
5001)
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
800
|
&xxxx;
X
|
| &xxxx;
XX2) [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X [%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
|||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
5001)
|
&xxxx;
800
|
&xxxx;
5
|
&xxxx;
X
|
| &xxxx;
XX1) [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
|
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
|
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
X
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
| &xxxx;
Xx
|
|
| &xxxx;
10
|
&xxxx;
X
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
||
| &xxxx;
Xxxxxxx a xxxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxx1)
|
&xxxx;
xxxxxxx xxxxx
|
|||
| &xxxx;
100
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx x xxxxxxxxxx obloukové xxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||
| &xxxx;
20
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
1000
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||
| &xxxx;
20
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
|||
|
20
|
400
|
10002)
|
A
|
|
|
Tavení x&xxxx;xxxxxxxxx pecích - xxxxxxx xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||
| &xxxx;
30
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
300
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx pecích - xxxxxx xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||
| &xxxx;
20
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
200
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
XX xxx TZL [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx podmínky
|
Kategorie
|
|
50
101)
|
A
|
velký zdroj
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
xxxxx
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
XXx
|
||
| &xxxx;
Xxxxxxx x xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx1)
|
&xxxx;
xxxxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx; | &xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxx agregáty xxx výrobu xxxxxxxxxxx xxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
102)
203)
|
&xxxx;
400
|
&xxxx; | &xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxxxxxxx výroba xxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
30
|
&xxxx;
|
&xxxx; | &xxxx;
2
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx a xxxxxxxx xxxxxxxxxxx kovů x jejich xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx5)
xxxxxxx zdroj6)
|
|||||
|
10
|
400
|
107)
|
|
|
C8)
A9)
|
|
|
Zpracování hliníku xxxxxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
10
|
&xxxx;
50
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
XXX4)
|
&xxxx;
XX21)
|
&xxxx;
XXx2)
|
|
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
1500
|
&xxxx;
10
|
&xxxx;
X3)
X3)
|
|
EL [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X
[%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx
xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
|||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
|||
| &xxxx;
Xxxxxxxxxx xx surovinou a xxxxxxxx, xxxxxx skladování x expedice
|
střední xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
30
|
&xxxx;
400
|
&xxxx;
800
|
&xxxx;
|
&xxxx;
10
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx zařízení xxxxxx xxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
30
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx vápna x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
|||||
|
30
|
|
1200
|
|
|
A
|
|
|
Výroby xxxxx x xxxxxxxxxx x jiných pecích
|
velký xxxxx
|
|||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
1200
|
&xxxx;
1)
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X
[%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx
xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
xxxx
|
|||
| &xxxx;
Xxxxxx xxxx, xxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx frit x xxxx xxx xxxxxxxxx zpracování
|
velký zdroj
|
||||||
|
1001)
502),20)
|
5003)
16004),20)
|
25005)
11006)
16007), 8)
|
&xxxx;
8009)
|
&xxxx;
510),11)
5012)
3013)
|
&xxxx;
814)
136),15)
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx skleněných xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxx pojiv
|
velký xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
5016)
7517)
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
5018)
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxxx x zušlechťování xxxx (leštění, xxxxxxxx, xxxxxxx, xxxxxx x xxxxxxxxxx xxxx střepů, xxxxxx bižuterie, aj.)
|
střední xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
10019)
|
&xxxx;
|
&xxxx;
50019)
|
&xxxx;
80019)
|
&xxxx;
712)
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
|||||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
XXx
|
||
| &xxxx;
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx x výroba xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx materiálů, xxxxxxxx xxxx.
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
20
|
&xxxx;
4001)
|
&xxxx;
15001)
|
&xxxx; | &xxxx; | &xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx v xxxxxxxxxx xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
||||||
|
20
|
2500
|
|
|
10
|
50
|
A
|
|
|
Výroba nerostných xxxxxx s použitím organických xxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
||||||
| &xxxx;
20
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
||||||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX1)
|
&xxxx;
XXx1)
|
|
| &xxxx;
150
|
&xxxx;
2500
|
&xxxx;
500
|
&xxxx;
800
|
&xxxx;
50
|
&xxxx;
10
|
&xxxx;
50
|
&xxxx;
X
|
| &xxxx;
XX [mg/m3]
|
O2R [%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
|||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
|
|||
| &xxxx;
20
|
&xxxx;
500
|
&xxxx;
800
|
&xxxx;
|
&xxxx;
17
|
&xxxx;
X
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
| &xxxx;
XX [mg/m3]
|
Měrná xxxxxxx
xxxxx [g/t]
|
Vztažné
podmínky
|
Kategorie
|
|
|
1,2-dichlorethan
|
vinylchlorid
|
|||
|
Výroba 1,2-xxxxxxxxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||
| &xxxx;
5
|
&xxxx;
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx xxxxxxxxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||
| &xxxx;
5
|
&xxxx;
5
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
Xxxxxx XXX
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|||
| &xxxx;
|
&xxxx;
5
|
&xxxx;
101)
1002)
|
&xxxx;
X
|
|
| &xxxx;
XX pro xxxxxxxxxxxx [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
|
| &xxxx;
xx zařízením xx xxxxxxxxx xxxxx
|
&xxxx;
xx xxxxxxx
|
||
| &xxxx;
0,21), 2)
52), 3)
|
|
C
|
velký xxxxx
|
| &xxxx;
104)
|
&xxxx;
204)
|
||
| &xxxx;
105), 6)
357), 5)
|
&xxxx;
258)
|
||
|
EL [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
xxxxxx
|
&xxxx;
xxxxxxxxx
|
&xxxx;
xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxx
|
||
| &xxxx;
10
|
&xxxx;
100
|
&xxxx;
2002)
|
&xxxx;
X
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
|
501)
|
4001)
|
|||
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X [%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
|
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
|||
| &xxxx;
20
|
&xxxx;
7001),2)
|
&xxxx;
112)
|
&xxxx;
X
|
&xxxx;
xxxxx zdroj
|
| &xxxx;
XX xxx xxxxxx [mg/m3]
|
Měrná xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxx [%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
| &xxxx;
10
|
&xxxx;
41)
22)
1,53), 4)
|
&xxxx;
X4)
X5)
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|
EL xxx xxxxxx [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxx výrobní xxxxx sloučenin xxxx [%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
| &xxxx;
10
|
&xxxx;
41)
22)
1,53)
|
&xxxx;
X
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
|
EL [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxx xxxxxxx xxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
|
| &xxxx;
XX2
|
&xxxx;
xxxxxxx
|
|||
| &xxxx;
3501)
|
&xxxx;
3002)
|
&xxxx;
1,63)
|
&xxxx;
X4)
X4)
|
&xxxx;
Xxxxx xxxxx
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx podmínky
|
Kategorie
|
|||
|
TZL
|
SO2
|
NO2
|
amoniak
|
||
|
50
|
2 500
|
500
|
50
|
B
|
velký xxxxx
|
| &xxxx;
XX pro XXX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
X
|
|
EL [mg/m3]
|
Měrná xxxxxxx xxxxx XXX xxx xxxxxxxx x xxxxxxxxx [xx/x]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX21)
|
&xxxx;
xxxxx
|
||
| &xxxx;
Xxxxxxxxx xxxxxx
|
||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
500
|
&xxxx;
|
&xxxx;
10
|
&xxxx;
X
|
| &xxxx;
Xxxxxxxx xxxxxx
|
||||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
|
&xxxx;
5
|
&xxxx;
|
&xxxx;
X
|
| &xxxx;
Xxxxxxxxxxxx xxxxx
|
&xxxx;
XX [mg/m3]
|
Vztažné xxxxxxxx
|
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
1501)
1002)
503)
|
&xxxx;
X
|
1. Xxxxxxxxxx nádrže x vnější plovoucí xxxxxxxx xxxx xxx xxxxxxxx účinným primárním x sekundárním těsněním xxxxxx xxxxxxx.
2. Xxxxxx x xxxxxx střechou
3. Xxxxxx xx xxxxx xxxxxxx xxxxxxx izolací. X případě, že xxxxxx izolace xxxxxx xxxxxxxxxxxx odráží sálavé xxxxx, xxxx xxxxxxx xxxxxx provedena, xxx x reflexním nátěrem xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx kapalin v xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxx venkovní xxxxxxx. Xxx xxxxxxxxxx nádrže xxxxxx x xxxxxx xxxxxx než 1&xxxx;000 x3 nebo xxx xxxxxx x xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxx 10&xxxx;000 m3 platí xxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxx.
1 . Musí xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx, xxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxx těchto xxxxx s xxxxxxxxx xxxxxxx 99 %.
2. Xxxx být xxxxxxxxx xxxxxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxx, například x xxxxxxxxxxx xxxxxxxx.
3. Xxxxxxx jedno manipulační xxxxxxxx pro xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxx xxx xxxxxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx; xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx, u xxxxxxx xx xxxxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx ke xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx práce (xxxx. xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx x jiných nebezpečných xxxxx).
4. Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxx xxx zajištěno xxx, xxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx x xxx xxxxxxxxx zásobníku.
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X
[%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX2
|
||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
1700
|
&xxxx;
700
|
&xxxx;
17
|
&xxxx;
X
|
| &xxxx;
Xxxxx xxxxxxx xxxxx [g/t]
|
Vztažné podmínky
|
Kategorie
|
|
|
SO2
|
sloučeniny xxxx xxxxxxxxx xxxx xxxx
|
||
| &xxxx;
20001)
|
&xxxx;
3502)
|
&xxxx;
X
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx podmínky
|
|
|
TZL
|
TOC
|
|
|
501)
102)
|
3003)
|
C
|
|
EL [mg/m3]
|
Vztažné xxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XXX
|
&xxxx;
xxxxxxxxxxx
|
|
| &xxxx;
301),3)
102)
|
&xxxx;
2503)
|
&xxxx;
154)
|
&xxxx;
X2),4)
X3)
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
&xxxx;
Xxxxxxxxx
|
||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XXX4)
|
||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
1001)
2002)
503)
|
&xxxx;
0,2
|
&xxxx;
X
|
&xxxx;
xxxxx xxxxx
|
| &xxxx;
XX [xx/x3]
|
&xxxx;
X2X [%]
|
&xxxx;
Xxxxxxx xxxxxxxx
|
|||||
| &xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX2
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
XXX
|
&xxxx;
XX
|
&xxxx;
XXx
|
||
| &xxxx;
50
|
&xxxx;
350
|
&xxxx;
100
|
&xxxx;
15
|
&xxxx;
30
|
&xxxx;
30
|
&xxxx;
17
|
&xxxx;
X
|
1. xxxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxx než xxxxx) x xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxx xxxxxx xxx 75 x hotových výrobků xxxxx,
2. xxxxxxxxxxx xxxxxxx x projektovaném xxxxxx xxxxxx nebo xxxxxx xxx 100 x xxxxxxxx xxxxxxx denně (x xxxxxxx xx xxxxxxxxx),
3. xxxxxxxx xx xxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxx, kde xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx xx xxxxx xxxx xxxxx xxx 200 x xxxxx (v xxxxxxx xx xxx),
4. xxxxxx, xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx na zpracování xxxxxx xxxx xxxxxx xxx 1000 xx xxxxxxx denně,
5. Xxxxxxxx xxxx, kávových xxxxxxxx, xxxxx, xxxxxxxxx bobů xxxx oříšků, xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx výkonu xxxxxx xxxxxx xxxx xxxxxx xxx 1 x/xxx.
Xxxxxxxxx xxxxxxxx provozu xxxxxx od 1. xxxxx 2013:
Xxxxxxxx xxxxxxxx xx snižování xxxx xxxxxxxxx zapáchajících xxxxx xx všech xxxx x xxx xxxxxxxxx, xxx xxxxxxx k xxxxxx xxxxxx xxxxx xxxx.:
Xxxxxxxxx | xxxxxxx xxxxx | xxxxx zdroj |
Skot | ||
dojnice | 200 xx 350 | 350 &xx; |
xxxxxxxx | 300 xx 550 | 550 &xx; |
xxxxxx | 300 xx 550 | 550 < |
býci | 300 xx 550 | 550 &xx; |
Xxxxxxx | ||
xxxxxx | 750 xx 1&xxxx;499 | 1&xxxx;499 < |
prasnice | 400 xx 799 | 799 &xx; |
xxxxx xxxxxxxx | 250 až 499 | 499 &xx; |
xxxxxxx xxxxx | 700 xx 1&xxxx;200 | 1&xxxx;200 < |
Drůbež x xxxxxxx | ||
xxxxxxx | 19&xxxx;000 xx 36&xxxx;999 | 36&xxxx;999 &xx; |
xxxxxxxx | 28&xxxx;000 xx 47&xxxx;500 | 47&xxxx;500 &xx; |
xxxxx | 9&xxxx;000 xx 13&xxxx;500 | 13&xxxx;500 &xx; |
xxxxxx x xxxx | 9&xxxx;000 xx 13&xxxx;500 | 13&xxxx;500 &xx; |
xxxxxxx | 6&xxxx;000 xx 10&xxxx;000 | 10&xxxx;000 &xx; |
KATEGORIE ZVÍŘAT | Emisní xxxxxxx [xx XX3.xxxxx-1.xxx-1] | |||||
Xxxx | Xxxx, xxxxxxxxxx | Xxxxx, trus | Zapravení xx xxxx | Xxxxxx | ||
Xxxx - xxxxxxxxx xxxxxxxx | ||||||
Xxxxxxx | xxxxxxxxx xxxxxx | 10,0 | 2,5 | 0 | 12,0 | 2,4 |
xxxxxxxxx způsob | 12,0 | 2,5 | 0 | 12,0 | 2,4 | |
Telata, xxxx, xxxxxxxx | xxxxxxxxx způsob | 6,0 | 1,7 | 0 | 6,0 | 1,8 |
zastaralý xxxxxx | 9,5 | 1,7 | 0 | 6,0 | 1,8 | |
xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx | ||||||
xxxxxx, jalovice, xxxx | 5,5 | 0 | 2,5 | 5,0 | 1,8 | |
Xxxx a xxxx | ||||||
xxxx x kozy | 0,3 | 0,03 | 0,1 | 0,45 | ||
Prasata | ||||||
selata | 2,0 | 0 | 2,0 | 2,5 | 0 | |
prasnice | 4,3 | 0 | 2,8 | 4,8 | 0 | |
prasnice xxxxx | 7,6 | 0 | 4,1 | 8,0 | 0 | |
xxxxxxx xxxxx x odchov | 3,2 | 0 | 2,0 | 3,1 | 0 | |
Králíci | ||||||
králíci xxxxx | 0,45 | 0,02 | 0,50 | |||
xxxxxx | 0,80 | 0,01 | 0,90 | |||
Xxxxxx | ||||||
xxxxxx a xxxxxxx | 0,12 | 0 | 0,02 | 0,13 | 0 | |
xxxxxxxx | 0,10 | 0,01 | 0 | 0,10 | 0 | |
xxxx, xxxxxx x krůty | 0,35 | 0,03 | 0 | 0,35 | 0 | |
Koně | ||||||
koně | 2,9 | 0,9 | 2,2 | 2,9 | ||
Xxxxxxxxx zvířat | Emisní faktor [xx XX3.xxxxx-1.xxx-1] |
Xxxx | |
xxxxxxx | 2,27 |
xxxxxxxx | 2,27 |
xxxxxx | 4,55 |
xxxx | 2,33 |
Xxxxxxx | |
xxxxxx | 1,59 |
xxxxxxxx | 1,51 |
xxxxx xxxxxxxx | 1,78 |
xxxxxxx xxxxx | 0,99 |
Xxxxxx | |
xxxxxxx | 3,85 |
xxxxxxxx | 4,35 |
xxxxx | 2,83 |
xxxxxx a husy | 9,01 |
Skot - Xxxxxxxxx xxxxxxxx | ||
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx | Xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx | Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx stájovém xxxxxxxxx | ||
xxxxxx xxxxxxxx | xxxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxx | 50 % |
Technologie xxxxxxxxx na xxxxxxxxx xxxxx x xxxxx | ||
xxxxxxxx xxxx ocelové jímky xx kejdu | zakrytí xxxxxxx xxxxx xxxxx | 60 % |
xxxxx xxxx nebo zastřešení xxxxx | 80 % | |
pokrytí xxxxxxx xxxxx rašelinou, xxxxxx, xxxxxx xxxx jiným xxxxxxxxxx | 40 % | |
xxxxxxxxxxx | 85 % | |
xxxxxxxxx xxxxxxxxxx hnoje xxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxx | xxxxxxxxx x xxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxx krusty | 35 % - 50 % |
zastřešení xxxxx | 80 % | |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxx xxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx znoje x xxxxx | ||
xxxxxxxxx xxxxx xxxxx na xxxx | xxxxxxxxx xx půdy xxx xxxx xx 12 xxxxx | 80 % - xxxx xxxx |
xxxxxxxxx do xxxx xxx xxxx xx 24 hodin | 60 % - xxxx xxxx | |
xxxxxxxx xxxxx | xxxxxx xxxxxxx | 30 % - xxxx xxxx |
xxxxxxx botka | 40 % - xxxxxx xxxxxx | |
xxxxxxxx - xxxxxxxx xxxxxxxx | 60 % - xxxxxx xxxxxx | |
xxxxxxxx - xxxxxxxx xxxxxxxx | 80 % - xxxx xxxx | |
Xxxxxxx | ||
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx | Xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx | Xxxxxxxx xxxxxxx emisí xxxxxxxx |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx | ||
xxxxxxxxxxx suchého xxxxxx | xxxxxxxxxxx xxxxxx s biotechnologickými přípravky | 40 % |
xxxx xxxxxxx xxxxxxx | xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx (50%) | 20 % |
xxxxxxxx xxxxxxx podlaha - xxxxxx xxxxx | 40 % | |
xxxxxxx podestýlka | ošetření xxxxxxx xxxxxxxxxx biotechnologickými xxxxxxxxx | 60 % |
Xxxxxxxxxxx používané xx xxxxxxxxx xxxxx x xxxxx | ||
xxxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxx xx kejdu | zakrytí xxxxxxx jímek xxxxx | 60 % |
xxxxx xxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxx | 80 % | |
xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx, xxxxxx, olejem xxxx xxxxx xxxxxxxxxx | 40 % | |
xxxxxxxxxxx | 85 % | |
xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx | 40 % | |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx při polním xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx xxxxx x kejdy | ||
rozmetání xxxxx přímo na xxxx | xxxxxxxxx xx půdy xxx xxxx do 12 xxxxx | 80 % - xxxx půda |
zapravení xx xxxx xxx xxxx xx 24 xxxxx | 60 % - xxxx půda | |
rozstřik xxxxx | xxxxxx xxxxxxx | 30 % - xxxx xxxx |
xxxxxxx botka | 40 % - xxxxxx xxxxxx | |
xxxxxxxx - xxxxxxxx xxxxxxxx | 60 % - xxxxxx xxxxxx | |
xxxxxxxx - xxxxxxxx štěrbina | 80 % - xxxx xxxx | |
Xxxxxx | ||
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx | Xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx stručný xxxxx | Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxx | ||
xxxxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxx xxx biotechnologických xxxxxxxxx | xxxxxxxxxxx krmení x xxxxxxxx s xxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx | 40 % |
xxxxxxx xxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx | xxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx | 25 % |
xxxxxxx xxxx xxxxxx | xxxxxxx xxx x xxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxx mimo xxxxxx | 80 % |
xxxxxx nejméně xxxxxxx xxxxx xx uzavřených xxxxx | 90 % | |
stáje s xxxxxxxx xxxxxxxxxxx | xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx biotechnologickými přípravky | 70 % |
Xxxxxxxxxxx používané xx xxxxxxxxx xxxxx | ||
xxxxxxxx nebo xxxxxxx jímky xx xxxxxxxx xxxx | xxxxxxx povrchu xxxxx xxxxx | 60 % |
xxxxx xxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxx | 80 % | |
xxxxxxx xxxxxxx xxxxx rašelinou, xxxxxx, xxxxxx xxxx xxxxx xxxxxxxxxx | 40 % | |
bioreaktory | 85 % | |
xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx | 40 % | |
Technologie xxxxxxxxx xxx xxxxxx hnojení xxxx xxxxxxxxxxx xxxxx | ||
xxxxxxxxx xxxxx přímo xx xxxx | xxxxxxxxx xx xxxx xxx xxxx xx 12 xxxxx | 80 % - orná xxxx |
xxxxxxxxx xx xxxx xxx xxxx xx 24 xxxxx | 60 % - xxxx xxxx | |