XXXXXXXXX XXXXXXXX XXXXXX (XX) 2023/2745
ze dne 8.&xxxx;xxxxxxxx 2023,
kterým xx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX)&xxxx;2022/2379, xxxxx xxx o statistiku xxxxxxxxx xxxxxx
(Xxxx s významem pro XXX)
XXXXXXXX KOMISE,
s ohledem xx Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx Evropské xxxx,
x&xxxx;xxxxxxx xx nařízení Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx a Rady (XX)&xxxx;2022/2379 xx xxx 23. xxxxxxxxx 2022 x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx vstupů x&xxxx;xxxxxxx, xxxxx nařízení Xxxxxx (XX) č. 617/2008 x&xxxx;xxxxxxx nařízení Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX) x.&xxxx;1165/2008, (ES) č. 543/2009 x&xxxx;(XX) č. 1185/2009 x&xxxx;xxxxxxxx Xxxx&xxxx;96/16/XX&xxxx;(1), x&xxxx;xxxxxxx na xx.&xxxx;4 xxxx.&xxxx;6, čl. 5 xxxx.&xxxx;10, xx.&xxxx;7 xxxx.&xxxx;2 x&xxxx;3 x&xxxx;xx.&xxxx;9 xxxx.&xxxx;4 xxxxxxxxx xxxxxxxx,
xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:
|
(1) |
Xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379 xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx xxx xxxxx, xxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx vstupů x&xxxx;xxxxxxx. Aby xxxx xxxxxxxxx, xx členské xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx, x&xxxx;xxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx zemědělské statistiky, xx xxxxxxxx upřesnit xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx a výstupů, xxxxx jde x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx, které xxxx xxx xxxxxxxxx Xxxxxx (Xxxxxxxxx). |
|
(2) |
Xxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxx proměnných, xxxxxx xxxxxxxxxx, xxxxxxxx zjišťování, xxxxxxxxx xx přesnost, xxxxx se mají xxxxxx, xxxxxxxxx pravidla, xxxxx xx xxxx xxxxxx, a lhůty xxx xxxxxxx xxxxx, je-li xx xxxxxx. |
|
(3) |
Xxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxx xx xxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx v jejich údajích xxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx. |
|
(4) |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx xxxx xxxxxxxx pouze x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx, xx nutné xxxxxxxx xxxxxxxx, u kterých xxxx požadovány. |
|
(5) |
Aby se xxxxxxxx nesrovnalostem mezi xxxxxxxxx xxxxx, xxxx xx být x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx xx.&xxxx;4 xxxx.&xxxx;2 xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379. |
|
(6) |
Xxx xxxx zajištěna xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx mezi členskými xxxxx, xxxx xx xxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx období uvedená x&xxxx;xx.&xxxx;9 odst. 4 nařízení (XX)&xxxx;2022/2379. |
|
(7) |
Xxxxx xx.&xxxx;7 xxxx.&xxxx;2 xxxxxxxx (EU) 2022/2379 xxxxx xxx xxxxxxx státy xxxxxxxxxx od xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxx xxxxxx xxxxxxxx proměnné x&xxxx;xxxxxxxx lhůtách, xxxxx xx xxxxxxxxx těchto xxxxxxxxx xxxxx k souhrnu Xxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxxx. Xx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx, že xxxxxx produkce je xxxxx než určité xxxxxxx hodnoty. Tyto xxxxxxx xxxxxxx, metodiku xxxxxxxx k jejich stanovení, xxxxxx údajů xxxxxxx xxx xxxxxxxxx této xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx, xx xxxxx se xxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx, je xxxxx upřesnit. |
|
(8) |
Podle xx.&xxxx;7 xxxx.&xxxx;3 xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379 xxxxx být xxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx pro xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xx jejich xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxx. Xx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx prahové xxxxxxx xxx xxxxxxxx, na xxxxx se vztahují xxxxxxx. |
|
(9) |
Xxxxxxxxx xx kvalitu xx xxxx xxx xxxxxxxxx a měly xx xxxxxxxx, aby náklady x&xxxx;xxxxx související x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxx zůstaly xxxxxxxxx. Xxxxxx xxxxxxxx (EU) 2022/2379 xxxxxxxx, xxx všechny xxxxxxxxxx vypovídaly x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxx příslušné xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxx xx xx xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx nařízení xxxxxxxxx xxxxx na některé x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx. |
|
(10) |
Xxxxxxxx stanovená xxxxx xxxxxxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxxx xx stanoviskem Xxxxxx pro Xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx&xxxx;7 nařízení Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (ES) x.&xxxx;223/2009&xxxx;(2), |
XXXXXXX XXXX XXXXXXXX:
Článek 1
Požadavky xx xxxxx
Xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx údaje xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxx živočišné xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xx.&xxxx;5 xxxx.&xxxx;1 xxxx. a) xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379 x&xxxx;xxxxxx souborů xxxxxxxxxx xxxxx. Xxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx produkci xx xxxxxxxxx Xxxxxx (Xxxxxxxxx) xx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx podle xx.&xxxx;5 xxxx.&xxxx;10 xxxx. x) xxxx iii) xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379 x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx I, XX x&xxxx;XXX.
Xxxxxx&xxxx;2
Xxxxxxx údajů
1. Obsah xxxxxxx xxxxx je xxxxxx:
|
x) |
x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;xxx téma x), xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx, xxx tato xxxxx xxxxxx:
|
|
x) |
x&xxxx;xxxxxxx II xxx xxxx ii), xxxxx a drůbeží xxxxxxx, xxx tato xxxxx xxxxxx:
|
|
x) |
x&xxxx;xxxxxxx XXX pro xxxx xxx), xxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxx, xxx xxxx xxxxx xxxxxx:
|
2.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxx každý xxxxxx xxxxx xx x&xxxx;xxxxxx X&xxxx;xxxxxxx:
|
x) |
xxxxx xxxxxx xxxxx; |
|
x) |
xxxxxxxx, xxxxx se xxxx xxxxxxxxxx na xxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx regionální xxxxxx; |
|
x) |
xxxxxxxx, xxxxx se xxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx; |
|
x) |
xxxxx xxx xxxxxxx xxxxx Xxxxxx (Xxxxxxxxx); |
|
x) |
xxxxxxxxxx xxxxxx. |
3.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxx xxxxx xxxxxx xxxxx xx x&xxxx;xxxxxx XX x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx stanoví:
|
a) |
popis xxxxxxx xxxxxxxx; |
|
x) |
xxxxxxxxx požadavky xxxxxxxx xx proměnných; |
|
c) |
prahové xxxxxxx xxx xxxxxxx xx lhůt xxx xxxxxxx xxxxx. |
|
x) |
xxxxxxx xxxxxxx xxx předávání regionálních xxxxx; |
|
x) |
xxxxxxxxxxx xxxxxxx. |
4.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxx každý xxxxxx xxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxx III x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx uvedena xxxxxxxxx xxxxxxxx.
Článek 3
Požadavky xx xxxxxxxx
1.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxx xx xxxx údajů xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxxxx xxxxx zajistí, aby xxxxxx výsledky xxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx příslušné xxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx stanovené x&xxxx;xxxxxxx XX.
2.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxx xx požadavky xx přesnost xxxxxxxxx, xxxxxxxxx xxxxx jiným xxxxxxx než statistickým xxxxxxxxxxx, xxxxxxx xxxxx xxxxxxx, aby xxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxx xxxxxx, xxxxx xxxxxxxx, x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx kvality xxxxxxxxx x&xxxx;xx.&xxxx;12 odst. 1 xxxxxxxx (XX) č. 223/2009.
Xxxxxx&xxxx;4
Xxxxxx
Xxx xxxxx tohoto xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx pojmů stanovené x&xxxx;xxxxxxx X.
Xxxxxx&xxxx;5
Xxxxxxxx pro výjimky
1. Komise xxxxx výjimky xxxxxxxx xx xxxxxxxxx údajů xxx proměnné nebo xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxx xxx xxxxxx x) xxxxxxxxxxx zvířata x&xxxx;xxxx, xx) vejce x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxx) xxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxx. Xxxxxxx xxxxxxx jsou xxxxxxxx xx referenčních xxxxxxxxx xxxxxxxxx a udělují xx xx xxxxxxxxxxx, xx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx XX u příslušné xxxxxxxx x&xxxx;xxxx xxx 5&xxxx;%. Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx pro xxxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxx hodnoty xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx oddíle XX xxxxxx I, XX x&xxxx;XXX. Xxxxxx (Xxxxxxxx) xxxxxxxx referenční xxxxxxx xxxxxxx pro xxxxxxx proměnné xx xxxxxxx tříletého xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx. Xxxxx xxxxxx roční údaje xx xxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx, xxxxxxxx xx xxxxxxx hodnota x&xxxx;xxxxx xxxxxx za xxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxxx na xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxx xx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx X, II x&xxxx;XXX, a které xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx stát xxxx státy.
2. Členský xxxx, xxxxx xxxxxxx proměnné xxxx xx xxx xx sobě jdoucí xxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx, je osvobozen xx povinnosti předávat xxxxx x&xxxx;xxxx proměnné xx lhůtách xxxxxxxxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxx XX xxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx X, XX x&xxxx;XXX. Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx xxxx, xxxxx hodnota xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx státě xx tři po xxxx xxxxxx roky xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx. Xxxxxxx xxxxx xxxxxxx údaje xxxxxxxx xx uvedené xxxxxxxx xxxxxx za referenční xxx xxxxxxxxxxx xx xxxxxx po sobě xxxxxxx xxxx, x&xxxx;xxxx xxxx xxxxxxxxxx referenční xxxxxxx hodnota. Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx je xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx xx xxx xx xxxx xxxxxx xxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx. Xxxxx Komise xxxx xxxxx údaje xx xxxx tříleté období x&xxxx;xxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxx xxxxx jiné xxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxx xx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx X, XX a III.
3. Komise xxxx kteroukoli x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx prahových xxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxxxxx xxxxxx EU zůstane xxxxx než 90&xxxx;% xxxx xxxxx xxx 110&xxxx;% xxxxxxx EU xxxxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx prahových xxxxxx xx xxx xx xxxx xxxxxx xxxx. Xxxxx Xxxxxx xxxx xxxxx údaje za xxxx tříleté xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx vnitrostátní xxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx.
4.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxxx udělí xxxxxxxx státům xxxxxxx xxx xxxxxx vymezené xxxxxxxx, xxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxx proměnných x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxxx jen xxxxxxx. Xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx hodnotách xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx XX xxxxxxx XXX.
Článek 6
Vstup x&xxxx;xxxxxxxx
Xxxx xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx dvacátým xxxx xx vyhlášení x&xxxx;Xxxxxxx věstníku Xxxxxxxx xxxx.
Xxxxxxx xx xxx xxx 1. ledna 2025.
Toto xxxxxxxx xx xxxxxxx v celém xxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxxxx státech.
V Bruselu xxx 8. prosince 2023.
Za Xxxxxx
xxxxxxxxxxx
Xxxxxx XXX XXX XXXXX
(1)&xxxx;&xxxx; Xx.&xxxx;xxxx.&xxxx;X&xxxx;315, 7.12.2022, x.&xxxx;1.
(2)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX) č. 223/2009 xx xxx 11.&xxxx;xxxxxx&xxxx;2009 x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx (ES, Xxxxxxx) x.&xxxx;1101/2008 x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxx, xx které xx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxxxx úřadu Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx, xxxxxxxx Rady (XX) x.&xxxx;322/97 x&xxxx;xxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx Xxxx&xxxx;89/382/XXX, Xxxxxxx, kterým se xxxxxxx Výbor pro xxxxxxxxxxx programy Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx (Xx.&xxxx;xxxx.&xxxx;X&xxxx;87, 31.3.2009, x.&xxxx;164).
XXXXXXX I
Hospodářská xxxxxxx x&xxxx;xxxx
Xxxxxx xxxxx x.1
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx živočišné xxxxxx |
|
Xxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx a maso |
|
Dílčí xxxx: |
x.1 |
Xxxxx hospodářských zvířat |
Oddíl X
Xxxxxx údajů
Tyto xxxxx xx vztahují x&xxxx;xxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xx území xxxxxxxxx xxxxx k referenčnímu xxxx nebo jejich xxxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx xxxxxx certifikovaných jako xxxxxxxxxx chovaná.
Soubor xxxxx x.1, část 1
Xxxx xxxxxxxxxxxxx zvířat x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx zvířat |
Četnost |
|||||||
|
Roční xxxxx |
||||||||
|
Xxxxxxxxxx xxxxx |
||||||||
|
Xxxxxx/xxxxxx |
Xxxxxxxx/xxxxxxxx |
|||||||
|
Xxxxx |
||||||||
|
Xxxxxxxxxx 15.&xxxx;xxxx xxxx N |
Konečná 15.&xxxx;xxxxx xxxx N |
Prozatímní15. února xxxx X+1 |
Xxxxxxx 15. května xxxx X+1 |
30.&xxxx;xxxxxx xxxx X+1 |
||||
|
Xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
XXX |
|||
|
Xxxx, xxxxxx xxx 1 xxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxx xxxxxxx pohlaví xxxxxx xxx 1 xxx, neurčený x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxx samičího xxxxxxx xxxxxx xxx 1 xxx, xxxxxxxx k porážce |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxx, ve věku 1 xxx xx xxxx než 2 xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxx xxxxxxx xxxxxxx, ve xxxx 1 rok až xxxx xxx 2 xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, xx xxxx 1 xxx xx méně než 2 roky |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, xx xxxx 1 xxx xx méně xxx 2 xxxx, xxxxxx k porážce |
HD |
HD |
HD |
HD, RHD |
||||
|
Jalovice, xx věku 1 xxx xx xxxx xxx 2 xxxx, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Skot, xx xxxx 2 xxxx x&xxxx;xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxx xxxxxxx xxxxxxx, ve xxxx 2 xxxx x&xxxx;xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Jalovice, ve xxxx 2 xxxx x&xxxx;xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Jalovice, xx xxxx 2 xxxx x&xxxx;xxxx, xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, ve xxxx 2 xxxx a více, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
OHD |
|||
|
Ostatní xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
x&xxxx;xxxx xxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxx xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Ostatní xxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
XXX |
|||
|
Xxxxxxx, o živé xxxxxxxxx xxxxx než 50&xxxx;xx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx xxxxx xxx 20&xxxx;xx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxx xxxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx 20&xxxx;xx xx xxxx než 50&xxxx;xx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxx xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx, o živé hmotnosti 50&xxxx;xx a vyšší |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxx, x&xxxx;xxxx hmotnosti od 50&xxxx;xx xx xxxx xxx 80 kg |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx xx 80&xxxx;xx až méně xxx 110 kg |
HD |
HD |
HD |
HD, RHD |
||||
|
Prasata, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx 110 kg xxxx vyšší |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx xxxxxxx, x&xxxx;xxxx hmotnosti 50&xxxx;xx a vyšší |
HD |
HD |
HD |
HD, RHD |
||||
|
Plemenní xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx xxxxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx prasničky |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx xxxxxxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx xxxxx nezapuštěné |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxx |
XX |
XX, RHD |
OHD |
|||||
|
Bahnice x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX, XXX |
||||||
|
Xxxxx bahnice x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX, XXX |
||||||
|
Xxxxxxx xxxxxxx a jehnice |
HD |
HD, XXX |
||||||
|
Xxxxxxx ovce |
HD |
HD, RHD |
||||||
|
Kozy |
HD |
HD, XXX |
XXX |
|||||
|
Xxxxxx xxxxxx koz |
HD |
HD, XXX |
||||||
|
Xxxxxxx kozy |
HD |
HD, XXX |
||||||
|
X |
: |
xxx, x&xxxx;xxxxx xx údaje xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxx (v 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxx) xx vnitrostátní xxxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxx: Xxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx v tabulce. Xxxxxxx xxxxx xxxxx xxx uvedou x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx spolu x&xxxx;xxxxx.
Xxxxxx xxxxx i.1, xxxx 2
Xxxxxxxx stav hospodářských xxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx |
Xxxxxxx |
|||||
|
xxxxx |
xxxxxxx xx xxxxxxxxxx (1) |
|||||
|
Xxxxx |
||||||
|
30.&xxxx;xxxxx xxxx X+1 |
30.&xxxx;xxxxxx xxxx X+1 |
30.&xxxx;xxxxx xxxx X+1 |
||||
|
Xxxxxx (xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx) |
||||||
|
Xxx xxxxxx |
||||||
|
Xxxxxxxx |
XXX, XXXX |
XXXX |
||||
|
Xxxxxxx |
XXX, RAHD |
OAHD |
||||
|
Nosnice xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx |
XXX, XXXX |
XXXX |
||||
|
Xxxx xxxxxx xxx xxx xxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxxxx xxxxxx j. x. |
XXX |
|||||
|
Xxxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxx, xxxxx nejsou xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx |
||||||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx |
||||||
|
Xxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxx mývalovití |
AHD |
|||||
|
Norci |
AHD |
|||||
|
Činčily |
AHD |
|||||
|
Ostatní xxxxxxxxxx xxxxxxx x. x. |
XXX |
|||||
|
X |
: |
xxx, x&xxxx;xxxxx se xxxxx xxxxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxx zvířat (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
RAHD |
: |
průměrný počet xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxx) xx xxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 kusů) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx k průměrnému xxxxx xxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxx roku.
Oddíl XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxxx: xxxxxxxx xxxxxxx počet xxxxxx, která xxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxx zvířat xx xxxxxxx.
Xxxxx ekologicky chovaných xxxxxx: vztahuje xx xx zvířatům, xxxxx xxxx plně x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx a jsou xxxxxxx x&xxxx;xxxxx certifikovaného xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx podniků, xxx je xxxxxxxxx x&xxxx;x) xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX)&xxxx;2018/848&xxxx;(2) xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx Xxxx x&xxxx;xx) xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx. Tato xxxxxxx xxxx zahrnuta xx celkového počtu xxxxxx.
Xxxxxxxx xxxxx xxxxxx: xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxx zvířat, která xxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, s výjimkou xxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxx xxxxxx xx xxxxxxx. Xxxxx xxxxx musí xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx.
Xxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xx.&xxxx;5 xxxx.&xxxx;1 xxxx:
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx xxx xxxxxxx |
||
|
Xxxxxxx xxxxx xxxxx |
600&xxxx;000 xxxx |
Xxxxx o stavu x&xxxx;xxxxxx/xxxxxx |
||
|
Xxxxxxx xxxxx prasat |
1 300 000 xxxx |
Xxxxx x&xxxx;xxxxx v květnu/červnu |
||
|
Celkový xxxxx xxxx |
600&xxxx;000 xxxx |
Xxxxx x&xxxx;xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx/xxxxxxxx (3) |
||
|
Xxxxxxx xxxxx xxx |
130&xxxx;000 xxxx |
Xxxxx o stavu x&xxxx;xxxxxxxxx/xxxxxxxx (3) |
||
|
Xxxxxxx xxxxx brojlerů |
8 000 000 xxxx |
Xxxxx xxxxx (3) |
||
|
Xxxxxxx xxxxx nosnic |
5 000 000 xxxx |
Xxxxx xxxxx (3) |
||
|
||||
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx
Xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx údaje:
|
— |
týkající se xxxxx, pokud xx x&xxxx;xxxxxxx xxxx než 75&xxxx;000 xxxx xxxxx xxxx xxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxx 5 % xxxxx xxxxxx skotu xx xxxxxxxxxxxx úrovni, |
|
— |
týkající xx xxxxxx, pokud xx x&xxxx;xxxxxxx více xxx 150&xxxx;000 kusů xxxxxx xxxx xxxxx je x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxx 5&xxxx;% xxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, |
|
— |
xxxxxxxx se xxxx, xxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx více než 100&xxxx;000 xxxx ovcí xxxx více xxx 5&xxxx;% xxxxx xxxx xx vnitrostátní xxxxxx, |
|
— |
xxxxxxxx xx xxx, pokud xx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxx 25&xxxx;000 xxxx xxx xxxx xxxx xxx 5 % xxxxx xxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, |
|
— |
xxxxxxxx se xxxxxxxx, pokud xx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxx 1&xxxx;500&xxxx;000 xxxx xxxxxxxx nebo xxxx xxx 5&xxxx;% xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, |
|
— |
xxxxxxxx xx xxxxxx, xxxxx xx v regionu xxxxxxx více xxx 1&xxxx;000&xxxx;000 kusů xxxxxx xxxx xxxx xxx 5&xxxx;% počtu xxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx. |
Xxxxxxxxxx xxxxx xx vyžadují xx xxxxxx referenční xxxx xxxx xxxx xxxx vnitrostátní údaje.
Soubor xxxxx x.2
Xxxxxxxx xxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
|
Xxxxx téma: |
i.2 |
Produkce masa |
Oddíl X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx těl x&xxxx;xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xx území členského xxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, ať xx xx xxxxxxx xx xxxx xx, xxxxx xxxx vhodná xxx xxxxxxx xxxxxxxx, včetně xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx.
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
|
||||||||
|
Četnost x&xxxx;xxxxx |
||||||||||
|
Xxxxxxx xxxxx |
Xxxxx údaje |
Měsíční xxxxx |
Xxxxx údaje |
|||||||
|
M + 60 xxx |
31.&xxxx;xxxxxx xxxx N+1 |
30. června roku X+1 |
X&xxxx;+&xxxx;120 xxx |
30.&xxxx;xxxxxx xxxx X+1 |
||||||
|
Xxxx |
XX, X |
XX, X |
XXX, XX |
XX, X |
XX, X |
|||||
|
Xxxxxx |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
XX, X |
||||||
|
Xxxxx skot |
HD, X |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
||||||
|
Xxxxxxxx |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
XX, X |
||||||
|
Xxxxx |
XX, T |
HD, X |
XX, X |
XX, T |
||||||
|
Býci |
HD, X |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
||||||
|
Xxxx |
XX, X |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
||||||
|
Xxxxxxx (domácí xxxxxxx) |
XX, X |
XX, X |
XXX, XX |
XX, X |
XX, X |
|||||
|
Xxxx |
XX, X |
XX, X |
XXX, XX |
XX, X |
XX, X |
|||||
|
Xxxxxxx |
XX, T |
HD, X |
XX, X |
XX, X |
||||||
|
Xxxxxxx ovce |
HD, X |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
||||||
|
Xxxx |
XX, T |
HD, X |
XXX, XX |
XX, X |
XX, X |
|||||
|
Xxxxxx |
XX, X |
|||||||||
|
Xxx xxxxxx |
XX, T |
HD, X |
XXX, XX |
|||||||
|
Xxxxxx |
XX, T |
HD, X |
||||||||
|
Xxxx |
XX, T |
|||||||||
|
Krůty |
HD, T |
HD, X |
||||||||
|
Xxxxxxx |
XX, X |
|||||||||
|
Xxxxxxx xxxxxx x. n. |
HD, X |
|||||||||
|
Xxxxxxxx |
XX, X |
XX, T |
||||||||
|
Králíci (xxxxxxxx xxxxx) |
XX, T |
OHD, OT |
||||||||
|
N |
: |
rok, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
xxxxx, x&xxxx;xxxxx se xxxxx xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxxxxx xxxxxxxxxx těl) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
X |
: |
xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx těla (x&xxxx;1&xxxx;000&xxxx;xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxxxxxx ekologicky chovaných xxxxxx (jatečně upravených xxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx (x&xxxx;xxxxxx) xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
Referenční xxxxxx |
: |
xxxxx, xxxxxxxxxx xxx |
Xxxxx II
Popis xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx poražených xxxxxx: Xxxxx jatečně xxxxxxxxxx xxx zvířat, xxxxxxx xxxx je xxxxxxxxxx xx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx.
Xxxxxxxx jatečně xxxxxxxxxx xxxx: Xxxxxxxx xxxxxxx upraveného těla xx studena z poražených xxxxxx, jejichž maso xx xxxxxxxxxx xx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx.
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx jsou xxxxxxx, která xxxx xxxx x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxx chována x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx ekologického xxxxxxxxxxx v zemědělských xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx, xxx xx stanoveno x&xxxx;x) xxxxxxxx (EU) 2018/848 xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx Unie a ii) xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx prováděcích xxxxxxxxxx. Xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx jsou xxxxxxx poražená na xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx. Xxxxxxxxxxxx xx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx.
Xxxxxxx pro xxxxxxx xxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx pro xxxxxxxxx xxxxxx uvedené v čl. 5 xxxx.&xxxx;1 jsou tyto:
|
Referenční xxxxxxxx |
Xxxxxxxx výjimky |
Výjimka xxx xxxxxxx |
||
|
Xxxxxxxx jatečně xxxxxxxxxx xxxx xxxxx kategorie xxxxxx |
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxx xxxx xxxxx xx xxxxx xxx |
|||
|
Xxxxxx x&xxxx;xxxxx skot |
500 tun |
Měsíční xxxxx o porážkách mimo xxxxx podle xxxxxxxxx xxxxxx |
||
|
Xxxxxxx xxxx |
650 &xxxx;xxx |
|||
|
Xxxxxxx |
3&xxxx;700 &xxxx;xxx |
|||
|
Xxxx |
1&xxxx;100 &xxxx;xxx |
|||
|
Xxxx |
300 &xxxx;xxx |
|||
|
Xxxxxxx xxxxx |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx |
||
|
||||
Xxxxxx údajů x.3
Xxxxxxx xxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx a maso |
|
Dílčí téma: |
i.3 |
Dodávky xxxxxx |
Xxxxx I
Obsahy xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx, xx. očekávaného xxxxx zvířat, xxxxx xxxx být xxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx státu xx xxxxxxxxx, nebo xx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx, xxxx xxxxx xxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx nejsou xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx.
Xxxxxx xxxxx i.3, xxxx 1
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx zvířat |
Pololetní xxxxx |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
|||
|
1.1.–30.6. roku X 1.7.–31.12. xxxx N 1.1.–30.6. xxxx X+1 |
1.7.–31.12. xxxx X 1.1.–30.6. xxxx X+1 1.7.–31.12. roku X+1 |
||
|
Xxxxx |
|||
|
15.&xxxx;xxxxx xxxx X |
15.&xxxx;xxxx xxxx N |
||
|
Skot |
HD |
HD |
|
|
Telata x&xxxx;xxxxx xxxx |
XX |
XX |
|
|
Xxxxxxxx |
XX |
XX |
|
|
Xxxxx |
XX |
XX |
|
|
Xxxx samčího pohlaví, xx xxxx 1 xxx xxxx více |
HD |
HD |
|
|
N |
: |
rok, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxx) |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxxxx xxxxx (3 xxxxxxxx xxxxxx) |
Xxxxxx údajů x.3, xxxx 2
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx
|
Xxxxxxxxx hospodářských xxxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxx |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
||
|
1.1.–31.3. xxxx X 1.4.–30.6. roku X 1.7.–30.9. xxxx X 1.10.–31.12. xxxx X |
1.7.–30.9. xxxx X 1.10.–31.12. roku N 1.1.–31.3. xxxx N+1 1.4.–30.6. xxxx X+1 |
|
|
Xxxxx |
||
|
15.&xxxx;xxxxx roku X |
15.&xxxx;xxxx xxxx X |
|
|
Xxxxxxx |
XX |
XX |
|
X |
: |
xxx, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxx produkce x&xxxx;xxxxx xxxxxx (v 1 000 xxxx) |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxxxx xxxxx (4 xxxxxxxxx) |
Xxxxxx xxxxx x.3, xxxx 3
Xxxxxxxx xxxxxxx ovcí x&xxxx;xxx
|
Xxxxxxxxx hospodářských zvířat |
Pololetní xxxxx Xxxxxxxxxx období |
|
1.1.–30.6. xxxx X 1.7.–31.12. xxxx X |
|
|
Xxxxx |
|
|
15.&xxxx;xxxxx xxxx X |
|
|
Xxxx |
XX |
|
Xxxx |
XX |
|
X |
: |
xxx, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
HD |
: |
hrubá xxxxxx produkce x&xxxx;xxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxx) |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx (2 xxxxxxxx období) |
Oddíl XX
Xxxxx měrných xxxxxxxx
Xxxxxxxx xxxxx domácí produkce xx uvádí v počtu xxxxxx.
Xxxxxxx xxx předání xxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xx.&xxxx;5 xxxx.&xxxx;1 xxxx:
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx výjimky |
Výjimka xxx xxxxxxx |
|
Xxxxxxx počet xxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx x.1 |
Xxxxx 15.&xxxx;xxxx xxxx N |
|
Celkový xxxxx xxxxxx |
Xxxxx 15.&xxxx;xxxx xxxx X |
|
|
Xxxxxxx xxxxx xxxx |
Xxxxxxxx xxxxxxx ovcí |
|
|
Celkový xxxxx koz |
Prognóza xxxxxxx xxx |
Xxxxx XXX
Xxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx alespoň xx xxxxxxx nejnovějších statistik xx xxxxxxx xxxxx x.1 x&xxxx;x.2 a z řady xxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx hrubé domácí xxxxxxxx. Xxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx může xxx xxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx jako xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx plus xxxxxxxx xxxxxxx (xxxxx xxxxx xxxxx) obchodu x&xxxx;xxxxx Xxxx a mimo Xxxx xxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx.
(1)&xxxx;&xxxx;Xxxx končící 3, 6 x&xxxx;0.
(2)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX)&xxxx;2018/848 ze xxx 30.&xxxx;xxxxxx 2018 x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx a označování ekologických xxxxxxxx x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx Xxxx (XX) x.&xxxx;834/2007 (Xx.&xxxx;xxxx.&xxxx;X&xxxx;150, 14.6.2018, s. 1).
(3) Osvobozené xxxxxxx státy xxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx 3, 6 x&xxxx;0.
XXXXXXX XX
Xxxxx x xxxxxxx xxxxxxx
Xxxxxx xxxxx xx.1
Xxxxxxxx xxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx výroby |
|
Téma: |
ii. |
Xxxxx x xxxxxxx mláďata |
|
Xxxxx xxxx: |
ii.1 |
Konzumní xxxxx |
Xxxxx X
Xxxxxx údajů
Xxxx xxxxx xx vztahují x xxxxx xxxxxxxxxx slepičích xxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, včetně xxxxxxxxxx xxxxxxxx. Tato xxxxx xxxxx xxx dodána xx xxxxxxx/xxxxxxxx, prodána přímo xxxxxxxxxx nebo zemědělsko-potravinářským xxxxxxxx, xxxxxxxxxxxx v zemědělském xxxxxxx nebo xx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx.
|
Xxxxxxxxx |
Xxxxx |
|
30. xxxxxx xxxx X+1 |
|
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx vejce |
XX, XXX |
|
X |
: |
rok, x xxxxx xx údaje xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx vyprodukovaných konzumních xxxxx (v milionech xxxxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
XXX |
: |
počet xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx (x xxxxxxxxx xxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx rok |
Xxxxx XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx vajec xx xxxxx konzumních xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx podniky x xxxxxxxx xxxxx, xxxxx xxxxxxxx xxxxx přijatá balírnami/třídírnami xx xxxxxxxxxx vajec x xxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxx xxxxx xxxxxx nebo xxxxxxx xxxxxxxxxxxx podniky.
Xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx vejce od xxxxxx, která xxxx xxxx v souladu se xxxxxxxx x xxxxxxxx ekologické xxxxxxxx na úrovni xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxx xx xxxxxxxxx x x) xxxxxxxx (XX) 2018/848 xxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx Unie a ii) x xxxxxxxxxxxxxx vnitrostátních prováděcích xxxxxxxxxx. Tato xxxxx xxxx zahrnuta xx xxxxxxxxx xxxxx.
Xxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxx
Členské xxxxx, xxxxx xxxxxxxxx informace x xxxxxxx/xxxxxxxx nebo z jiných xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx, xxxx xx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx. X xxxxx xxxxxxx se uvedený xxxxx xxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx konzumním xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx v daném členském xxxxx. Xxxxx se xxxxxxx xxxxx vajec xxxxxxxxx xxxxxxxxx/xxxxxxxxxx, xxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxx dodaná xxxxxxxxxxxx xxxxxxx zemědělsko-potravinářským xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx, xxxxx x xxxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xx účelem spotřeby.
Referenční xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xx. 5 xxxx. 1 jsou:
|
Referenční xxxxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx xxx xxxxxxx |
|
Xxxxx nosnic produkujících xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx 50 xxxxxxxxx produkujícími konzumní xxxxx |
5 000 000 nosnic |
Roční xxxxx (1) |
|
Xxxxxx xxxxx: Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx |
||
Pokrytí
95 % produkce xxxxxxxxxxxx xxxxxxx s nejméně 50 nosnicemi xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx.
X xxxxxxx, xx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx/xxxxxxxx xxxx z jiných xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx, xx xxxxxxxxxx 95 % xxxxx nakoupených xx xxxxxxxxxxxx podniků.
Soubor xxxxx xx.2
Xxxxxxxx vejce x xxxxxxx domácí xxxxxxx
|
Oblast: |
a. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
ii. |
Xxxxx a drůbeží xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
xx.2 |
Násadová vejce x xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx |
Oddíl X
Xxxxxx xxxxx
Tyto xxxxx xx vztahují x xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx x x xxxxx xxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx s kapacitou xxx 1 000 xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx období a k počtu xxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxx.
|
Xxxxxxxxx drůbeže |
Xxxxxxx líhní |
Xxxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxx |
|
|
Xxxxx |
|||
|
Konec xxxxxx M + 4 týdny |
Konec xxxxxx (M+1) + 4 týdny |
||
|
Xxx xxxxxx |
|
|
|
|
|
xx xxxxxxx xxxxx (xxxxxxxx) |
XX, XXX |
XX, IX, XX, EX |
|
|
ke xxxxxxx xxxxx (xxxxxxxx) |
XX, FCU |
XX, XX, XX, XX |
|
|
pro xxxxxxxx (plemenný) |
EP, XXX |
XX, XX, EI, XX |
|
|
xxx xxxxxxxx (xxxxxxxx) |
XX, CU |
II, XX, XX, XX |
|
|
pro xxxxxxxx i ke snášení xxxxx |
XX, XX |
XX, XX, XX, EX |
|
|
xxxxxxx po xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx |
CU |
|
|
Xxxxxx (xxxxxxxx) |
XX, XX |
II, XX, XX, XX |
|
|
Xxxx (užitkové) |
XX, XX |
XX, XX, XX, XX |
|
|
Xxxxxxx (xxxxxxxx) |
XX, CU |
XX, XX, XX, XX |
|
|
Perličky (xxxxxxxx) |
XX, XX |
II, IX, XX, XX |
|
|
X |
: |
měsíc, x xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
XX |
: |
počet xxxxx vložených do xxxxx (v 1 000 xxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
CU |
: |
xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx x xxxxx (x 1 000 kusů) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
FCU |
: |
xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx mláďat xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxx (x 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxx mláďat, xxxxx xx xxxx x xxxxx Xxxx (x 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xx zemí xxxx Xxxx (x 1 000 xxxx) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xx xxxx x xxxxx Xxxx (v 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xx zemí xxxx Unii (x 1 000 xxxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
kalendářní xxxxx |
Oddíl XX
Xxxxx xxxxxxx jednotek
Xxxxx xxxxx xxxxxxxxx do xxxxx xxxxxxxx vejce, xxxxx xxxx xxxxxx x xxxxxxx xx líhní x xxxxxxxx xxxxxx.
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx x xxxxx xx xxxxx xxxxxxxxxxxx drůbežích xxxxxx vylíhnutých x xxxxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx (xx základě xxxxxxxxxxx typu), xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx x xxxxx x xxxx xxxx. Zahrnuje xxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx před vylíhnutím.
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xx počet drůbežích xxxxxx dovezených xxxxxxxx xxxxxx z jiného členského xxxxx EU (ze xxxx x xxxxx Xxxx) xxxx ze xxxxx xxxx (ze xxxx xxxx Xxxx).
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xx xxxxx drůbežích xxxxxx xxxxxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx EU (xx xxxx x xxxxx Unie) xxxx xx třetí xxxx (xx xxxx xxxx Xxxx).
Xxxxxxx
95 % xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxx x xxxxxxxxx více než 1 000 xxxxxxxxx, xxxxxxxx, xxxxxx, krůtích nebo xxxxxxxxxx xxxxx.
95 % xxxxxxxxxx xxxxxx xxxx xxxxxxxx, xxxxxx, xxx, krůt xxxx perliček.
95 % xxxxxxxxxx xxxxxx xxxx domácího, xxxxxx, hus, xxxx xxxx xxxxxxxx.
Soubor údajů xx.3
Xxxxxxxxx xxxxx
|
Oblast: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
xx. |
Xxxxx a drůbeží xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
xx.3 |
Xxxxxxxxx xxxxx |
Oddíl X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx údaje xx xxxxxxxx ke xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxx líhní v členském xxxxx x xxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx tříd.
|
Xxxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxx (xxxxxxxx) |
Lhůta |
|
|
29. xxxxx roku X+1 |
|||
|
Xxx xxxxxx |
Xxxxxx |
XX, XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Xx 1 001 xx 10 000 xxxxx |
NH, XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Xx 10 001 xx 20 000 xxxxx |
XX, XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Xx 20 001 xx 50 000 vajec |
XX, CAP, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Od 50 001 xx 100 000 xxxxx |
NH, XXX, XXX, EPM, XXX |
|
|
|
Xx 100 001 xx 200 000 xxxxx |
XX, XXX, XXX, XXX, EPX |
|
|
|
Xx 200 001 xx 500 000 xxxxx |
NH, CAP, XXX, EPM, XXX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 xxxxx |
XX, CAP, XXX, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxx |
Xxxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Xx 1 001 xx 10 000 xxxxx |
XX, XXX, EP |
|
|
|
Xx 10 001 xx 20 000 xxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Od 20 001 xx 50 000 xxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Xx 50 001 xx 100 000 xxxxx |
XX, CAP, EP |
|
|
|
Xx 100 001 xx 200 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 200 001 do 500 000 vajec |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
Xxxx |
Xxxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Od 1 001 do 10 000 xxxxx |
NH, XXX, EP |
|
|
|
Xx 10 001 xx 20 000 xxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Xx 20 001 xx 50 000 xxxxx |
XX, XXX, EP |
|
|
|
Xx 50 001 do 100 000 xxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Od 100 001 xx 200 000 xxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Xx 200 001 xx 500 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 xxxxx |
XX, CAP, EP |
|
|
Xxxxx |
Xxxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Od 1 001 xx 10 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 10 001 xx 20 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 20 001 xx 50 000 vajec |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 50 001 xx 100 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 100 001 xx 200 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 200 001 xx 500 000 vajec |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
Perličky |
Xxxxxx |
NH, CAP, XX |
|
|
|
Xx 1 001 xx 10 000 xxxxx |
XX, CAP, EP |
|
|
|
Xx 10 001 do 20 000 vajec |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Od 20 001 xx 50 000 vajec |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Xx 50 001 xx 100 000 xxxxx |
XX, CAP, EP |
|
|
|
Od 100 001 xx 200 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 200 001 xx 500 000 xxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 xxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
X |
: |
xxx, x xxxxx se xxxxx vztahují |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxx xx vnitrostátní xxxxxx |
|
XXX |
: |
kapacita xxxxx (x 1 000 xxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx (x 1 000 xxxxx) xx vnitrostátní úrovni, x xxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx plemena |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxxx |
|
XXX |
: |
plemena xx xxxxxxxxxxxxx xxxxx |
|
Četnost |
: |
xxxxx |
|
Referenční xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx rok |
Oddíl XX
Popis xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxx xx xxxxx líhní x xxxxxxxx státě x 31. xxxxxxxx roku N.
Xxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx, xxxxx xxxxx xxx xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxx.
Počet xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx – xxx xxxxxx xxxxx xx.2.
Xxxxxxx
95 % xxxxx xxxxxxxxx do xxxxxxxxxx x 95 % xxxxxx xxxxxxxxxxx v líhních x xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxx xxx 1 000 slepičích, xxxxxxxx, xxxxxx, xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx vajec.
(1) Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx 3, 6 x 0.
XXXXXXX XXX
Mléko x xxxxxx xxxxxxx
Xxxxxx údajů xxx.1
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx a použité x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx výroby |
|
Xxxx: |
xxx. |
Mléko x xxxxxx výrobky |
|
Dílčí téma: |
iii.1 |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx x xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
Xxxxx I
Obsahy xxxxx
Xxxx xxxxx se vztahují x xxxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxx, xxxxxx x xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx v průběhu xxxxxxxxxxxx xxxxxx a k množstvím xxxxxxxx výrobků xxxxx xxxxxxxxx (xx. xxxxxxxxxx xx mlékárenských xxxxxxx x xxxxxxxx státě) těmito xxxxxxxxxxxx podniky v uvedeném xxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx.
Xxxxxx xxxxx xxx.1, xxxx 1
Xxxxxxxx mléka
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx výrobků |
Lhůta |
|
|
30. xxxx xxxx X+1 |
||
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxxx (xxxxxxxxx) xxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxx |
X, XX, XX |
|
|
Xxxx mléko |
X, XX |
|
|
Xxxx xxxxx |
X, XX |
|
|
Xxxxxx mléko |
X |
|
X |
: |
xxx, x xxxxx se xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxx (v 1 000 tun) xx xxxxxxxxxx úrovni |
|
QO |
: |
xxxxxxxx dostupného xxxxx z ekologické produkce (x xxxxxx) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx rok |
Soubor xxxxx xxx.1, část 2
Xxxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx |
|||
|
30. xxxx roku N+1 |
||||
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxx |
X |
|||
|
Dostupné xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx |
X |
|||
|
|
Vrácené xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
X |
||
|
|
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
X |
||
|
|
X xxxxxx xxxxx x xxxxxxx v zemědělských xxxxxxxxx |
X |
||
|
Xxxxxxx plnotučného mléka |
XXX |
|||
|
|
Přímé xxxxxxx plnotučného xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
XXX |
||
|
|
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx mléka z ekologické xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
XXXX |
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxx konzumního mléka |
XXX |
|
|
|
|
Xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx mléka |
UWM |
|
|
|
|
Výroba xxxxx x xxxxxxx |
XXX |
|
|
|
|
Xxxxxx sýrů |
UWM |
|
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
XXX |
|
|
|
|
Krmivo |
XXX |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
UWM |
||
|
|
|
Mléko |
XXX |
|
|
|
|
Xxxxxxx |
XXX |
|
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxx xxxxxx výrobky (xxxxxxxx) |
XXX |
|
|
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxx |
XXX |
||
|
Použití xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx |
XXX |
|||
|
|
Xxxxxxxx xxxxx |
XXX |
||
|
|
Farmářský xxx |
XXX |
||
|
|
Xxxxxx |
XXX |
||
|
|
Xxxxxxx mlékárenskému xxxxxxx |
XXX |
||
|
Vyrobené xxxxxxx |
|
|||
|
|
Xxxxxxxx xxxxx |
XX |
||
|
|
|
Xxxxxx spotřeba |
XX |
|
|
|
|
Xxxxx xxxxxx |
XX |
|
|
|
Xxxxxxx |
XX |
||
|
|
|
x xxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
|
Xxxxx |
XX |
||
|
|
|
x xxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
|
Xxxx |
XX |
||
|
|
|
x xxxx dodáno xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx |
XX |
||
|
|
|
x xxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
Q |
: |
množství xxxxxxxx (x 1 000 xxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxxx výrobků (x 1 000 xxx) |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx použitého xxxxxxxxxxx xxxxx (x 1 000 xxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
UOWM |
: |
množství xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx mléka z ekologické xxxxxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx (v 1 000 tun) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
ročně |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Xxxxx XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Dostupná xxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxx jinak xxxxxxxxxxx xxxxxxx.
Xxxxxxxx použitého xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx jsou xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx.
Množství vyrobených xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx mléka.
Mléko z ekologické xxxxxxxx je xxxxx xx zvířat, která xxxx xxxx x xxxxxxx xx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx a jsou xxxxxxx v rámci certifikovaného xxxxxxxxxxxx řízení xx xxxxxx zemědělských podniků, xxx xx stanoveno x x) xxxxxxxx (EU) 2018/848 xxxx xxxxxxxx v nejnovějších xxxxxxxx předpisech Xxxx x xx) v odpovídajících xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx pravidlech. Xxxx xxxxx je xxxxxxxx xx xxxxxxxxx množství.
Xxxxxxx xxx xxxxxxx údajů
Referenční xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xx. 5 odst. 4 je:
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxxxx prahové xxxxxxx |
Xxxxxxx xxx xxxxxxx |
||
|
Plnotučné xxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx 100 000 xxx a 10 % xxxxxxxxxxxxxxx syrového xxxxx |
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxx (1) |
||
|
||||
Xxxxxxx
95 % xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx v členském státě xxx údaje x xxxxxxxx xxxxx.
95 % mléka xxxxx xxxxxxxxx v zemědělských podnicích x xxxxxxxx státě xxx xxxxx o dostupnosti a použití xxxxx.
Xxxxx XXX
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „statistické xxxxxxx a ztráty“ xxxxxxxxxxx xxxx xxx 1 % xxxxxxxxxx xxxxx, rozdíly xxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxx xxx xxxxxxxxxx xxx, aby xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx týkaly xxxxxxx 1 % xxxxxxxxxx xxxxx. Toto xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx jako xxxxxxxx xx stejné xxxxx xxxx xxxxx.
Dodávky xx mlékárenských xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx dodávky xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx. Pokud jsou xxxxxxxxxxxx xxxxxxx odebírány xx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx xx xxxxxx činnosti týkající xx zahraničních xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx.
Xxxxxx údajů xxx.2
Xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx
|
Oblast: |
a. |
Statistika xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
xxx. |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
xxx.2 |
Xxxxxxxxxx xxxxx xxx mlékárenské xxxxxxx |
Xxxxx X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxx mléka odebraného xxx xxxxxxx mlékárenskými xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx referenčního období xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xx xx se xxxxxxxxx x xxxxx xxxxxxxx xxxxx, či nikoli, xxxxxx ekologické xxxxxxxx. Xxxxxxxx xx xxxx x xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx xxxxx dostupných xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx, xx. x xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx, x xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx mlékárenské xxxxxxx xxxxxxxxx státu xxxxxxxx xx zemědělských xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx.
Xxxxxx xxxxx iii.2, xxxx 1
Xxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx |
|
|
30. xxxxxx xxxx X+1 |
||
|
Xxxxxxx xxxxx |
X, XX, XXX, XXX |
|
|
|
x xxxx xx zemědělských xxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx |
X, XXX, XXX |
|
Xxxx mléko |
X, XX, XXX, XXX |
|
|
Xxxx xxxxx |
X, XX, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxx xxxxx |
Q, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxxx |
X, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx |
X, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx mléčné xxxxxxx (xxxxxxxx) |
X, XXX, XXX |
|
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
množství (v 1 000 tun) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx (x xxxxxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx mléčného xxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx (x xxxxxx) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
kalendářní xxx |
Xxxxxx xxxxx xxx.2, xxxx 2
Xxxx xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx |
|
30. xxxxxx xxxx X+1 |
|
|
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx odvětví |
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx (xxxxxx syrového xxxxx) |
X, XXX |
|
Odtučněné mléko x xxxxxxxx |
X, XXX |
|
Xxxxxxx |
X, XXX |
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx (xxxxxxxx) |
X |
|
X xxxx dovoz mléčných xxxxxxx xx zemí x xxxxx EU xxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx |
|
|
Plnotučné xxxxx (včetně xxxxxxxx xxxxx) |
X, XXX |
|
Xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx |
X, XXX |
|
Xxxxxxx |
X, FAT |
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx výrobky (xxxxxxxx) |
X |
|
X |
: |
xxx, k němuž xx xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
xxxxxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx (v tunách) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxxx xxx xx xxxxxxxxx lhůtě předány xx xxxxxxxxxxx, xx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xx 30. listopadu xxxx N+1. Xxxxxxx xxxxx, které poskytují xxxxxx xxxxxxxxx výsledky, xxxx status při xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxx.
Xxxxx II
Xxxxx xxxxxxx jednotek
Xxxxxxxx jsou xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xx zemědělských xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxxxx z Unie xxxx xxxxxxx xxxx.
Množství mléčného xxxx a mléčné bílkoviny xxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx a mléčné xxxxxxxxx xx xxxxxxxx kategorií xxxxx.
Xxxxx x xxxxxxxxxx produkce – xxx xxxxxx xxxxx xxx.1
Xxxxxxx
95 % xxxxxxxx xxxxx xx zemědělských xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx v ekvivalentu xxxxxxxxxxx xxxxx, xxxxx xx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx.
Xxxxx XXX
Xxxxxxxxx pravidla
Části 1 x 2 se vzájemně xxxxxxxx a množství mléka xxxxxxxx v jedné z těchto xxxx xxxxx je xxxxxxxxx x xxxxx části.
Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxx „xxxxxxx mléčné xxxxxxx“ xx uvedou xxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx (xxxxxxxx).
Xxxxxx xxxxx iii.3
Použití xxxxx a mléčných xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx odvětví x xxxxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Téma: |
iii. |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
iii.3 |
Použití xxxxx a mléčných surovin x xxxxxxxxxxxx odvětví x xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx se xxxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx použitého xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx členského xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxx nejrůznějších xxxxxxxx výrobků, xxxx x xxxxxxx xxxxxxxx surovin x xxxxxxxxx ekvivalentu xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx. Xxxx xxxxxxxx mohou být xxx měřena xxxxx, xxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxx xx xxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxx (xxxxxxx) xxxx xx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxx xx xxxxxx xxxxxxxxx v mléčných xxxxxxxxxx (xxxxxx). Zahrnuty xxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx.
Xxxxxx xxxxx xxx.3, xxxx 1
Xxxxxxx xxxxx a mléčných surovin x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxxxxx použití xxxxx |
Xxxxx |
||||
|
30. xxxxxx xxxx X+1 |
|||||
|
Mléko xxxxxxxxx xx zpracování |
FAT, XXX, XXX, USM |
||||
|
|
Xxxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx |
|
|||
|
|
|
Konzumní xxxxx |
XXX, XXX, XXX, XXX |
||
|
|
|
Xxxxxxx |
XXX, XXX, UWM, XXX |
||
|
|
Xxxxxxxxxx mléko |
FAT, XXX, XXX, XXX |
|||
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx |
XXX, XXX, UWM, USM |
|||
|
|
Xxxxxx xxxxx a smetana |
|
|||
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
XXX, XXX, XXX, XXX |
||
|
|
|
Xxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxx xxx |
|
||
|
|
|
|
Sušené xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx |
XXX, XXX, XXX, USM |
|
|
|
|
|
Xxxxxx částečně xxxxxxxxx xxxxx |
FAT, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Máslo x xxxxxxx xxxxxxx z mléčného xxxx |
XXX, XXX, XXX, USM |
|||
|
|
|
|
Xxxxx |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
|
|
Přepuštěné xxxxx a máselný xxxx |
XXX, XXX, XXX, USM |
|
|
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Xxxxxxxx |
XXX, XXX, XXX, USM |
|||
|
|
Sýry, xxxxxx xxxx a syrovátka |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|||
|
|
|
|
Sýry |
XXX, XXX, XXX, USM |
|
|
|
|
|
|
x xxxx x xxxxxxxxx mléka (xxxxxxx) |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
|
Xxxxxx xxxx (*1) |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
|
|
Xxxxxxxxx (*1) |
XXX, PAT, XXX, XXX |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxx výrobky |
|
|||
|
|
|
Neminerální xxxxxx xxxxx |
XXX, PAT, XXX, XXX |
||
|
|
|
Xxxxxx na xxxx xxxxx a jiné xxxxxx mléčné xxxxxxx |
XXX, XXX, UWM, XXX |
||
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxx výrobky x. x. |
XXX, XXX, XXX, XXX |
||
|
Xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
X, PAT, XXX |
||||
|
Vývoz xxxxx loženého mléka x xxxxxxx |
X, FAT, XXX, XXX, XXX |
||||
|
|
x xxxx xxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xx zemí x xxxxx XX |
X, FAT, XXX, XXX, XXX |
|||
|
Xxxxxxx xxxxxxx |
X, FAT, XXX, XXX, USM |
||||
|
Statistické xxxxxxx x xxxxxx |
XXX, XXX, UWM, XXX |
||||
|
Xxxxxxx celkem = xxxxxxxxxx |
XXX, PAT, UWM, XXX |
||||
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
xxxxxxxx (v 1 000 tun) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
UWM |
: |
množství xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx (x 1 000 xxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx použitého odtučněného xxxxx (v 1 000 tun) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
FAT |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
PAT |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx mléka (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Četnost |
: |
xxxxx |
|
Referenční xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Xxxxxx xxxxx xxx.3, část 2
Xxxxxxxx xxxxxxxxx o výsledných mléčných xxxxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx |
||
|
30. xxxxxx xxxx N+1 |
|||
|
Xxxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx |
|
||
|
|
Xxxxxxxx xxxxx |
Q |
|
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxx xxxxx |
Q |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxx tuku xxxxxx xxx 3 % xxxxxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx mléko x xxxxxx xxxx xxxxxx xxx 1 % hmotnostní, xxxxxxx xxxx 3 % xxxxxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxx 1 % xxxxxxxxxx |
X |
|
|
Xxxxxxxx xxxxxxx |
X |
|
|
|
|
x xxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxx 21 % xxxxxxxxxxxx |
X |
|
|
|
x xxxxxx xxxx nepřesahujícím 21 % xxxxxxxxxxxx |
X |
|
Xxxxxxxxxx xxxxx |
X |
||
|
|
s přísadami |
X |
|
|
|
xxx xxxxxx |
X |
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx |
X |
||
|
|
Xxxxxxx |
Q |
|
|
|
Neslazené |
X |
|
|
Xxxxxx xxxxx x xxxxxxx |
X |
||
|
|
Xxxxxx odtučněné mléko |
Q |
|
|
|
Sušené xxxxx x xxxxxxx obsahující xxx |
X |
|
|
|
|
Xxxxxx plnotučné xxxxx x xxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
Xxxxx a ostatní xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx |
QBE |
||
|
|
Xxxxx |
X |
|
|
|
|
Xxxxxxxx xxxxx |
Q |
|
|
|
Rekombinované xxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxxxxxx xxxxx |
Q |
|
|
Xxxxxxxxxx máslo x xxxxxxx xxxx |
Q |
|
|
|
Ostatní výrobky x xxxxxxxx xxxx |
X |
|
|
|
|
Xxxxx se xxxxxxxx xxxxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx |
Q |
|
Xxxxxxxx x xxxxxx podmáslí |
|
||
|
|
Xxxxxx xxxxxxxx |
Q |
|
|
|
Xxxxxxxx |
X |
|
|
Xxxx, xxxxxx xxxx x xxxxxxxxx |
|
||
|
|
Sýry |
X |
|
|
|
Podle xxxxxxxxx xxxxx |
|
|
|
|
|
x xxxxxxxxx xxxxx (xxxxxxx) |
X |
|
|
|
x xxxxxx xxxxx (xxxxxxx) |
Q |
|
|
|
x xxxxxx xxxxx (čistého) |
X |
|
|
|
Xxxxxxx (x xxxxx xx xxxx druhů xxxxxx xxxx x xxxxxxx xxxxxxxx mléka) |
X |
|
|
Podle xxxxxx xxxxxxxx |
|
|
|
|
|
Xxxxx sýry |
X |
|
|
|
Xxxxxxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxx xxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxx |
X |
|
|
Xxxxxx sýry |
Q |
|
|
|
Xxxxxxxxx |
XXX |
|
|
|
|
xxxxxx x xxxxxxx stavu |
X |
|
|
|
xxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
|
xxxxxx xx formě xxxxxx nebo xxxxx |
X |
|
Xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx |
|
||
|
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxx |
X |
|
|
|
|
Xxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx a kaseináty |
Q |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx (xxxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxxxx, xxxxxxx mléčné bílkoviny, xxxxxxxxxxxxxxxx syrovátka) |
X |
|
|
Xxxxxx xx xxxx mléka x xxxx xxxxxx mléčné xxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x. x. |
X |
|
|
X |
: |
xxx, k němuž se xxxxx xxxxxxxx |
|
Q |
: |
xxxxxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx sušené syrovátky (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx období |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Předběžné xxxxxx xxxxxxxx vyvezeného xxxxx xxxxxxxx mléka x xxxxxxx xxxxx xxx xx stanovené xxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxxxx, xx konečné výsledky xxxxx předány do 30. xxxxxxxxx roku N+1. Xxxxxxx státy, které xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxx status xxx předávání xxxxx xxxxxxxxx xxxxx uvedou.
Xxxxxx xxxxx iii.3, xxxx 3
Xxxxxxxx xxxxxx výrobky x xxxxxxxxxx xxxxxxxx
|
|
Xxxxx |
|
|
Xxxxxxxxx mléčných xxxxxxx |
30. xxxxxx roku X+1 |
|
|
|
Xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
Konzumní xxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
QO |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx produkce |
XX |
|
|
Xxxxx x xxxxxxxxxx produkce |
QOBE |
|
|
Xxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
Xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XXXX, PATO, XXXX, UOSM |
|
X |
: |
rok, k němuž xx údaje xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxxxxx (x xxxxxx) xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
množství x xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
UOWM |
: |
množství xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx (v tunách) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx mléka x xxxxxxxxxx xxxxxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
FATO |
: |
množství mléčného xxxx z ekologické produkce (x xx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
xxxxxxxx bílkoviny xxxxxxxxx xxxxx z ekologické produkce (x xx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
kalendářní xxx |
Xxxxx XX
Xxxxx měrných xxxxxxxx
Množství xxxxxxxx
|
— |
x xxxxx 1 xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxx ekologických produktů |
|
— |
x xxxxx 2 množství xxxxxxx xxxxxxxxxx mléčných xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxxxx produktů, |
|
— |
v části 3 xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx. |
Množství xxxxxxxx xxxx x xxxxxx xxxxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxx xxx.2
Množství xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx xxxx množství xxxxxxx x xxxxxx různých mléčných xxxxxxx.
Xxxxxxxx (xxxxxxx) xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxx 82 %, xxxxx xx xx xxxxxxxx z tuku xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx.
Množství xxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xx množství xxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxx 5 %, které xx xx xxxxxxxx x xxxx xxxxxxxxx.
Xxxxxxxx ostatních xxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxx x xxxxxxxxxxx případech xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx, které již xxxx vykázány v jiné xxxxxxx xxxxxxx údajů xxx.3 xxxxx 2.
Xxxxxxx xxxxxx = dostupnost xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx v souboru údajů xxx.2. Xxxx xxx xxxxxxxx xxxxxxxx dostupného xxxxxxxx xxxx, xxxxxx xxxxxxxxx a mléka xxxxxxx (xxxx xxxxx mají xxx xxxxxxx) x xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, jsou-li xxxxxxxx.
Xxxxxxxxxxx rozdíly x xxxxxx xxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxx dostupností a použitími, xxxxx xxxxxxxxxx x xxxxxxx xxxx xx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxx vyváženy.
Xxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xx. 5 odst. 4 jsou:
|
Referenční xxxxxxxx |
Xxxxxxxx výjimky |
Xxxxxxx pro xxxxxxx |
||
|
Xxxxxxxx másla xxxxxx xxx tradičního xxxxx |
10 % xxxxxxxx xxxxx |
Xxxxxxxxx xxxxx xx „xxxxxxxx xxxxx“, „xxxxxxxxxxxxx xxxxx“ x „xxxxxxxxxxx xxxxx“ |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx, xxxxx xxxxx se sníženým xxxxxxx tuku |
10 % ostatních xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx „xxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxx xxxx“ |
||
|
||||
Xxxxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx k 95 % xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx x xxxxxxxx státě.
Oddíl III
Xxxxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxx v souladu x xxxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx a s množstvím vyrobených xxxxxxxx výrobků.
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „xxxxxxxxxxx xxxxxxx a ztráty“ x xxxxx 1 xxxxxxxxxxx xxxx xxx 1 % xxxxxxxxxx xxxxx, xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxx xxx xxxxxxxxxx tak, xxx xx nevysvětlené xxxxxxx týkaly xxxxxxx 1 % xxxxxxxxxx xxxxx. Xxxx xxxxxxxxxx se xxxxxxxx xxxx metadata xx xxxxxx xxxxx xxxx údaje.
X xxxxxxxxx, xxx xx xxxxx x xxxxxx xxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxx veškeré xxxxxxx xxxxx, nejsou xxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx.
Xxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx (xxxx. výroba xxxxx), vykazuje se xxxxxxxx xxxxxxxxx odtučněného xxxxx xxxx záporné.
Soubor xxxxx xxx.4
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx mléka x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx živočišné xxxxxx |
|
Xxxx: |
iii. |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
xxx.4 |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx mléka x xxxxxxxxxxxx odvětví |
Xxxxx X
Obsahy xxxxx
Xxxx údaje se xxxxxxxx x xxxxxxxxx mléčných xxxxxxx (nebo x xxxxxxx xxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx xxxxxx x xxxxxxxxx ekvivalentu xxxxx) xxxxxxxxxxxx z kravského xxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx v průběhu xxxxxxxxxxxx xxxxxx, s výjimkou xxxxxxxx xxxxxxx.
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx údaje |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx (2) |
||
|
Měsíc |
||
|
Lhůty |
||
|
15. xxx měsíce X+2 |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
|
|
|
|
Xxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
Konzumní xxxxxxx |
X |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx |
Q |
|
|
Sušené xxxxxxxxx a částečně xxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
Xxxx x xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
Xxxxx xxxxxx x xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx |
QBE |
|
X |
: |
xxxxx, k němuž xx xxxxx vztahují |
|
Q |
: |
množství xxxxxxx (v 1 000 tun) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx v ekvivalentu xxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
Xxxxx II
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxxxxx xxxx xxxxxxxx různých xxxxxxxxxx xxxxxxx.
Xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx – xxx xxxxxxx xxxxx iii.3 části 2 x 3
Výjimky xxx xxxxxxx údajů
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx čl. 5 xxxx. 1 xx:
|
Xxxxxxxxxx proměnná |
Xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx xxx xxxxxxx |
|
Roční xxxxx xxxxx |
1 milion xxx |
Xxxxxxx xxxxxxxxx údajů (3) |
|
Xxxxx xxxxx: Soubor xxxxx xxx.2 |
||
Soubor údajů xxx.5
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxx: |
a. |
Statistika xxxxxxxxx výroby |
|
Xxxx: |
xxx. |
Xxxxx a mléčné xxxxxxx |
|
Xxxxx téma: |
iii.5 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx X
Obsahy údajů
Tyto xxxxx se xxxxxxxx x xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx státě, které xxxx v provozu xx xxx 31. xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx a které xxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx objemu xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx.
Soubor xxxxx iii.5 xxxx 1
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx mléko
|
Xxxxxxxxx xxxxxxx |
|||
|
Mlékárenské xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx, xxxxx xxxxxxxx středisek, xxxxx objemu xxxxxxxxxx xxxxx |
Xxxxx |
||
|
30. xxxx xxxx X+1 |
|||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
5 000 t a méně |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 5 000 xx 100 000 t |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 100 000 xx 1 000 000 x |
XX, QP |
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 000 x |
XX, XX |
|
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 000 xx 5 000 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx než 5 000 000 x |
XX, XX |
|
Sběrná xxxxxxxxx xxx xxxxx,xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx |
|
||
|
Celkem |
XX, XX |
||
|
|
1 000 x x xxxx |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 xx 20 000 t |
NC, XX |
|
|
|
Více xxx 20 000 xx 100 000 t |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 100 000 x |
XX, XX |
|
Xxxxxx xxxxx xxx.5 část 2
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx zpracovávajících xxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxx |
|||
|
Mlékárenské podniky xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx objemu xxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) xxxxx |
Xxxxx |
||
|
30. xxxx xxxx X+1 |
|||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
1 000 t a méně |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 xx 5 000 t |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 5 000 až 100 000 x |
XX QT |
|
|
|
Více než 100 000 až 300 000 x |
ND QT |
|
|
|
Xxxx xxx 300 000 xx 1 000 000 t |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 000 x |
XX XX |
|
|
|
|
Více než 1 000 000 xx 5 000 000 x |
ND, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 5 000 000 x |
XX, XX |
Xxxxxx xxxxx xxx.5 xxxx 3
Struktura xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxx |
|||
|
Mlékárenské podniky xxxxxxxxxxx čerstvé xxxxxxxx,xxxxx xxxxxx vyprodukovaných xxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxx |
||
|
30. xxxx roku X+1 |
|||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
1 000 x xxxx xxxx |
XX XX |
|
|
|
Xxxx než 1 000 až 50 000 x |
XX QP |
|
|
|
Xxxx xxx 50 000 xx 250 000 t |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 250 000 t |
XX XX |
|
|
|
|
Xxxx než 250 000 až 500 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Více než 500 000 x |
ND, XX |
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx produkující konzumní xxxxx, xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx |
|
||
|
Xxxxxx |
ND, XX |
||
|
|
1 000 x xxxx méně |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 xx 50 000 x |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 50 000 xx 250 000 x |
XX XX |
|
|
|
Více než 250 000 t |
XX QP |
|
|
|
|
Xxxx xxx 250 000 xx 500 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 x |
XX, XX |
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx sušené xxxxxxxxx xxxxx, xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx |
|
||
|
Xxxxxx |
XX, QP |
||
|
|
1 000 x xxxx xxxx |
XX QP |
|
|
|
1 000 xx 25 000 x |
ND XX |
|
|
|
Xxxx xxx 25 000 x |
XX XX |
|
|
|
|
Více xxx 25 000 xx 50 000 x |
ND, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 50 000 xx 100 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx než 100 000 xx 250 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Více xxx 250 000 x |
XX, XX |
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx vyrábějící xxxxx,xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxx |
|
||
|
Xxxxxx |
ND, XX |
||
|
|
250 x xxxx xxxx |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 250 až 5 000 x |
XX QP |
|
|
|
Více xxx 5 000 xx 25 000 t |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 25 000 x |
XX XX |
|
|
|
|
Xxxx xxx 25 000 xx 50 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Více xxx 50 000 x |
XX, XX |
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx,xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxx |
|
||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
250 t nebo xxxx |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 250 xx 10 000 x |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 10 000 až 25 000 x |
XX QP |
|
|
|
Xxxx než 25 000 x |
XX QP |
|
|
|
|
Více xxx 25 000 xx 50 000 t |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 50 000 až 100 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Více xxx 100 000 xx 300 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Více xxx 300 000 x |
ND, XX |
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
ND |
: |
xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx, kromě xxxxxxxx xxxxxxxxx, xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxx středisek xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
XX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxx (v 1 000 tun) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
QT |
: |
xxxxxxxx ošetřené (x 1 000 xxx) na vnitrostátní xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxxxx xx deset xxx (roky xxxxxxx 3, 6 x 0) |
|
Referenční xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Xxxxx II
Popis xxxxxxxxxxxx tříd
Xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx souvisí x xxxxxx xxxxx:
|
|
Xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx: Xxxxxxxx volně xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx přímo xx zemědělských podniků xxxxx kalendářního xxxx, xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxx státech. |
|
|
Xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx: Xxxxxxxx xxxxxxxx mléka a mléčných xxxxxxx (x xxxxxxxxxxx mléka) xxxxxxxxx mlékárenským podnikem xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx. |
|
|
Objem xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx: Xxxxxxxx mléčných xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx mlékárenským xxxxxxxx xxxxx kalendářního xxxx. |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Počet xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx, kromě xxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx státě.
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx sběrných středisek x xxxxxxxx xxxxx v průběhu xxxxxxxxxxxx období.
Xxxxxxxx výrobků xx xxxxxxxx různých xxxxxxx xxxxxxxxx v průběhu xxxxxxxxxxxx období.
Ošetřené xxxxxxxx xx množství xxxxx xxxxxxxxxxxx v průběhu xxxxxxxxxxxx xxxxxx.
Xxxxxxx
Xxxx xxxxx se xxxxxxxx x 95 % xxxxxxxxxx xxxxx, xxxxxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxxxxx mléčných xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx v členském xxxxx.
(1) 1 Xxxxxxxxxx členské xxxxx xxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx 3, 6 x 0.
(*1) * Xxxxxxx mléka, xxxx x xxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxx xx případné xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx nebyly xxxxxxxxxx xxxxx se xxxx.
(2) 1 Xxxxxxxxxx období xxxxxxxx xxxx měsíčních xxxxxx, xxx xx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx.
(3) [1] Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx údaje xx 15. xxxxx za měsíční xxxxxx xx xxxxx xx června xxxxx xxxx x xx 15. xxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx xx xxxxxxxx předchozího xxxx.
XXXXXXX XX
Xxxxxxxxx xx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxxxxxxxx xxx xxxxxx x xxxxxxxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx údajů xxxx xxxxxxxx požadavky xx xxxxxxxx uvedené x xxxxxxx 1.
Xxxxxxxxx xx xxxxxxxx xx xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxxx xx souborů xxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx 1.
Xxxxxxxx xx týkají xxxxx xxxx hospodářských xxxxxx, xxxxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx na xxxxxxx xxxxx.
Xxxxxxxxx statistické xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx x xxxxxx sloupci xxxxxxx 1.
Xxxxxxx 1
Xxxxxxxxx na xxxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xx xxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx |
Xxxxxxxxx směrodatná xxxxx |
||||||||||
|
Xxxxxx xxxxx x.1, xxxx 1:Xxxxx xxxxxxxxxxxxx zvířat |
||||||||||||
|
Zemědělské xxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
3 % |
||||||||||
|
5 % |
|||||||||||
|
Xxxxxxx xxxxx
|
||||||||||||
|
Zemědělské podniky x xxxx podniky xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx |
|
5 % |
||||||||||
|
Soubor údajů xxx.1 Xxxxx xxxxxxxxxxxxx x xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
||||||||||||
|
Zemědělské xxxxxxx xxxxxxxxxxx mléko |
|
5 % |
||||||||||
|
Xxxxxx údajů xxx.4 Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx mléka x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
||||||||||||
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx |
|
5 % |
||||||||||
|
Soubory údajů:
|
||||||||||||
|
Xxxxxxxxxxx podniky |
|
1 % |
||||||||||
XXXXXXX X
Xxxxxx
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx
|
„Xxxxxx k porážce“ |
Zvířata xxxxxx x xxxxxxx xxx předchozí xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx. |
|
„Xxxxxxxx x xxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxx x xxxxxx x xxxxxxxxx xxxx x xxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxx porážkou xxxx xxxxxxx, která xx xx obvykle xxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx. |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx chovaná xxx xxxxx xxxxxxxxxx. |
|
„Xxxxxxxxxx chovaná xxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Hospodářská xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, která xxxx xxxx x xxxxxxx xx xxxxxxxx a pravidly xxxxxxxxxx xxxxxxxx x xxxx xxxxxxx v rámci certifikovaného xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx, xxx xx stanoveno x xxxxxxxx (XX) 2018/848. |
|
„Skot“ |
Xxxx (Bos xxxxxx L.) a vodní xxxxxx (Xxxxxxx xxxxxxx X.), xxxxxx xxxxxxxx xxxx Beefalo. |
|
„Jalovice“ |
Xxxxxx skotu xx věku 12 xxxxxx nebo xxxx, xxxxx xx xxxxx xxxxxxxxx |
|
„Xxxxx“ |
Xxxxxx skotu, xxxxx xx xxx xxxxxxx (xxxxxx xxxxx xxxxxxxx 2 xxx) |
|
„Dojnice“ |
Krávy, xxxxx xxxx xxxxx plemeni xxxx konkrétním xxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxx pro xxxxxxx xxxxxxxx nebo xx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx krávy“ |
Krávy xxxx xxx xxxxxxx. |
|
„Buvoli“ |
Xxxxxxx xxxxx Bubalus xxxxxxx X. |
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxxx zvířata xxxxx Xxx xxxxxx domesticus Xxxxxxxx. |
|
„Xxxxx“ |
Xxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxx 50 kilogramů xxxxxx x xxxxxxx účelům. |
|
„Prasnice“ |
Samice xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxx 50 kg xxxxxx x xxxxxxx xxxxxx, xxx xxxxxx xx xx, zda xx xxx xxxxxxxx. |
|
„Prasnice xxxxxxxxx“ |
Xxxxxxxx, xxxxx xxxx k referenčnímu xxxx oplodněny xxxxxx xxxx uměle. |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxxxxxx“ |
Xxxxxxxx, xxxxx xxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx. |
|
„Prasničky“ |
Xxxxxxxx určené x xxxxx, xxxxx xx xxxxx neoprasily. |
|
„Ovce“ |
Xxxxxx zvířata xxxxx Xxxx xxxxx X. |
|
„Xxxxxxx x xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxx, xxxxx xxx byly xxxxxxx jednou xxxxxxxx (xxxxxxx), x xxxxxx xxxx, xxxxx byly xxxxxx xxxxxxxxx (xxxxxxx). |
|
„Dojné xxxxxxx x xxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx pro xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxx a/nebo xx xxxxxxxxxx na xxxxxx xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxx bahnic xxxxxxxx x xxxxxxx (xxx xxxxxx xx xx, xxx xxxx vykrmovány v období xxxx xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx, xxxx xxxxxx) x xxxxxx, které xx xxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx“ |
Xxxxxxx x xxxxxxx xxxx než xxxxx xxxxxxx x xxxxxxx. |
|
„Xxxx“ |
Xxxxxx xxxxxxx poddruhu Xxxxx xxxxxxxx hircus X. |
|
„Chovné xxxxxx xxx“ |
Samice xxx xxx xxxxxxxx a zapuštěné xxxx. |
|
„Xxxxxx“ |
Xxxx xx xxxx xxxxxxxx (Xxxxxx xxxxxx X.), xxxxx (Meleagris xxx.), xxxxxx (Anas xxx. x Xxxxxxx xxxxxxxx X.), hus (Xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx X.), xxxxxxx (Xxxxxxxx camelus X.) x xxxxxxx drůbeže xxxxx xxxxxxxxxx, xxxx xxxx xxxxxxxx (Xxxxxxxx xxx.), bažanti (Xxxxxxxxx xxx.), xxxxxxxx (Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx X.) x xxxxxx (Columbinae spp.). Xxxxx xxxxxxx x xxxxxx xxx xxxxxxx xxxxx x xxxxxxx pro produkci xxxx/xxxxx xxxxxxxx xxxxxx. |
|
„Kur xxxxxx“ |
Xxxxxx zvířata xxxxx Xxxxxx xxxxxx X. |
|
„Brojleři“ |
Kur xxxxxx chovaný na xxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx x xxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxx, x xxxxxxxx kuřic x xxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxx xxxxxx umístěny xx xxxxxxxxxx xxxxxx. |
|
„Nosnice xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx“ |
Nosnice xxxxxx x xxxxxxxx konzumních xxxxx. |
|
„Jiná xxxxxx než xxx xxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxx. Mláďata xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx. |
|
„Kachny“ |
Domácí xxxxxxx xxxx Xxxx x xxxxx Xxxxxxx xxxxxxxx L. |
|
„Husy“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxx Xxxxx xxxxx domesticus X. |
|
„Krůty“ |
Domácí xxxxxxx xxxx Xxxxxxxxx. |
|
„Pštrosi“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxx Struthio xxxxxxx X. |
|
„Xxxxxxx xxxxxx x. x.“ |
Xxxxxxx xxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx, jako xxxx xxxxxxxx (Xxxxxxxx xxx.), bažanti (Xxxxxxxxx xxx.), perličky (Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx L.) x xxxxxx (Xxxxxxxxxx xxx.). Xxxxx xxxxxxx x xxxxxx xxx xxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxx xxxxxxxx xxxx/xxxxx xxxxxxxx nejsou. |
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxx Xxxxxxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx xxxxxxx nikoli x xxxxxx xxxxxxxx“ |
Xxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxx xx účelem xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xxxxxx jedlé xxxx xxxxxx xxxxxx x xxxxxx xxxxxxxx. |
|
„Xxxxxxxxxx zvířata“ |
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Xxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxx Xxxxxx xxxxxx x Xxxxxx xxxxxxx, chovaná k produkci xxxxxxx. |
|
„Xxxxx xxxxxxxxxx“ |
Zvířata druhu Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx chovaná x xxxxxxxx kožešin. |
|
„Xxxxx“ |
Zvířata xxxxx Xxxxxxxx xxxxx chovaná x xxxxxxxx kožešin. |
|
„Činčily“ |
Xxxxxxx druhů Xxxxxxxxxx chinchilla x Xxxxxxxxxx xxxxxxxx chovaná x xxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx x. x.“ |
Xxxxxxx xxxxxx xxxxx než lišky, xxx xxxxxxxxxx, norci xxxx xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx kožešin. |
Xxxxxxx
Proměnné, xxxxx xxx byly popsány, xx neopakují.
|
„Xxxxx“ |
Podle definice x xxxxxxxx (XX) 2022/2379. |
||||||||
|
„Xxxxxxx xxxxxxxx xxxx“ |
Xxxx zvířete xx xxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxx Xxxxxxxxx xx xxxxxxx:
|
||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx“ |
Hmotnost xxxxxxx upraveného těla xx xxxxxxx |
||||||||
|
„Xxxxxx“ |
Xxxx xx xxxx xx osmi xxxxxx |
||||||||
|
„Xxxxx xxxx“ |
Skot xx xxxx více xxx xx8 xxxxxx, avšak xxxx než 12 xxxxxx |
||||||||
|
„Xxxx“ |
Xxxxxxxxxxxx skot xxxxxxx xxxxxxx xx xxxx 12 měsíců nebo xxxx |
||||||||
|
„Xxxx“ |
Xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxx ve xxxx 12 xxxxxx nebo xxxx |
||||||||
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxx ovce |
||||||||
|
„Xxxxxxx ovce“ |
Xxxx xxxx xxx xxxxxxx |
||||||||
|
„Xxxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxxxx x xxxxxx koňovitých, xx. koně, xxxx x xxxxxx kříženci |
Xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx
Xxxxxxxx, xxxxx xxx xxxx xxxxxxx, se xxxxxxxxx.
|
„Xxxxxxxx vejce“ |
Xxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxx x xxxxxx xxxxxxxx (neurčená k inkubaci) xxxx k přípravě xxxxxxxxx xxxxxxx, xx skořápce. |
|
„Xxxxxxxx xxxxx“ |
Xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxx xxxxxx. |
|
„Xxxxx“ |
Podle xxxxxxxx x xxxxxxxx (XX) 2022/2379. |
|
„Xxxxxxxx“ |
Xxxxxxxxx xxxxx násadových xxxxx, která mohou xxx xxxxxxxx vložena xx xxxxxxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxx, a v případě, že xx tato xxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxx případů xxxxxxxx xxxx zastavení xxxxxxxx xxxxx), maximální xxxxxxxx kapacita xxxxx xxxx. |
|
„Xxxxxxx/xxxxxxxx“ |
Xxxxxxxx, xxx jsou xxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxx a hmotnosti xxxxx xxxxxxxx (XX) x. 853/2004. |
|
„Nakupující“ xxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx/xxxxxxxx x xxxxxxxxxx-xxxxxxxxxxxxx podniky, xxxxx xxxxx nakupovat xxxxxxxxxx xxxxx přímo xx xxxxxxxxxxxx podniků. |
|
„Drůbeží xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxxx o živé xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx 185 xxxxx |
|
„Užitková xxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx mláďata xxx xxxxxxxx, xx xxxxxxx vajec nebo xx xxxxxxxxxxxxx užití x xxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx: xxx spotřebu“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx k výkrmu x xxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx |
|
„Xxxxxxxx drůbeží xxxxxxx: xx xxxxxxx xxxxx“ |
Xxxxxxx mláďata xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxx vajec |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx: xxx xxxxxxxx x xx snášení xxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xxxxxx jednoznačně xxxxxx xx xxxxxx xxxx x xxxxxx |
|
„Xxxxxxx xx dosažení xxxxxxxx dospělosti“ |
Drůbeží mláďata xxxxxxx pohlaví xxxxxxxx xxxxxxxxxxx plemena xxxx xxxxxxx xxxxxxx ke xxxxxxx xxxxx (xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxx líhnutí), určená x xxxxxx x xxxxxxx |
|
„Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx“ |
Drůbeží mláďata xxxxxx k produkci xxxxxxxxxx xxxxxxxxx mláďat |
|
„Drůbeží xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx chovu“ |
Drůbeží mláďata xxxxxx x xxxxxxxx drůbežích xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx. |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx“ |
Drůbeží xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxx |
|
„Xxxxxxx xxxxxxx k užití“ |
Xxxxxxxx xxxx plemenná drůbeží xxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx |
Kategorie xxxxx
|
„Xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxx“ |
Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx mléčných xxxx xxxxx nebo xxxx xxxx, ovcí, xxx xxxx buvolích xxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx účelem, xxxxx xxxxxx podrobeno ohřevu xxx 40 °X xxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Dostupnost x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx“ |
Xxxxx, xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxx xxx xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx podnicích. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) mléka, xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx vyrobený v zemědělských xxxxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxxxx, jež xxxx xxxxxxxxx použití xxxxxxxxxxxx podniky. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxxxx podnik“ |
Xxxxx xxxxxxxx v nařízení (XX) 2018/1091. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx (XX) 2022/2379. |
||||||||||
|
„Mlékárenské xxxxxxx“ |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx odvětví xxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx. Xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx nezahrnuje xxxxxxxxxxx x xxxxxxxx surovinami. |
||||||||||
|
„Xxxxxx xxxxxxxxx“ |
Mlékárenské xxxxxxx, xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx mléko x/xxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxx xx xx xxxxxxxxxxxx, pro xxxxxxx do xxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxx výrobky“ |
Výrobky xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxx složky, x xxxxx žádná xxxx xxxxxxxxxxx xxxx nemá xxxxxxxx xxxxxxxxx mléčnou xxxxxx. Xxxxx xxxx ně:
|
||||||||||
|
„Xxxxxx xxxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxx, smetana a odtučněné xxxxx, jakož i mléčné xxxxxxx, které jsou xxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxx mléčné výrobky. Xxxxxxxxxxx vstupy mlékárenských xxxxxxx pro xxxxx xxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxx mléko x xxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx ve xxxxxxx xxxx xxxxx xxxxxxxx státě. |
||||||||||
|
„Odebrané xxxxx x xxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx odebrané xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxxxxxx xxxxxxx ve xxxxxxx xxxx jiném xxxxxxxx xxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxx x xxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxx státu xxxx xxxxx země, xxxxx nebyly xxxxxxxxxx xxxx odebrané. |
||||||||||
|
„Xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx“ |
Xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxx xxxx v souladu xx zásadami a pravidly xxxxxxxxxx xxxxxxxx x xxxx xxxxxxx x xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx podniků, xxx xx stanoveno x xxxxxxxx (EU) 2018/848, x xx xxxxxxxxx nebo xxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx jako xxxxxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx v zemědělských podnicích“ |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx, xxx xxxxxxxx xx mlékárenského xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx xxxxx x xxxxxxxx výrobků xx xxxxxxxxxxxx podniků x xxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx mají být xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx xx xxxx xxxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx dostupného xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx odvětví. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx výrobky“ |
Mléčné xxxxxxx xxxxxxxx v zemědělských xxxxxxxxx, x xxxxxxxx konzumního mléka, xxxxxxx, xxxxx x xxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxx“ |
Xxxxxx xxxxx, xxxxxxxxx xxxxx, xxxxxxxxx mléko, xxxxxxxxx mléko x xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx, x xxxxxxx xx na označení xxxxxx konkrétní obsah xxxx, a neobsahující žádné xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxx, xxxxx xx vytváří přirozeným xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx kulatých xxxxxxx xxxx xx povrchu xxxxx. Pokud se xxxxxxxx xxxxxxxx z povrchu xxxxx xxxx xx x xxxxx extrahuje xxxxxxxxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxx dalších xxxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxx xxxx (obvykle xxxxx xxx 10 % xxxxxxx xxxxxxxxx výrobku). |
||||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxxx x xx x xxxxxxxxx xxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx odvětví (xx. x xxxxxx spotřebě, jako xxxxxxxx xxx výrobce xxxxxxxx, xxxxxxxx xxx.). Xxxxxx jako u jiných xxxxxxx, xxxx xxx xxxxxxxx meziprodukce xxxxxx xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Ostatní xxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx jinde, xx. xxxxx xxxxx x xxxxxxx (xxxxxxxx, zahuštěných nebo xxxxxxxx), xxxxxxxxxxxx xxxxx, xxxx, xxxxxxxx xxxx, xxxxxxxxx (tekuté, xxxxxxxxx xxxx sušené), xxxxxxxx, xxxxx a jiných xxxxxxx x xxxxxxxx tuku. Xxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxx zejména:
|
||||||||||
|
„Xxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx mlékárenskými xxxxxxx xxxxxxxx:
Xxxxxxxxx xxxx volně xxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx stravovacích služeb, xxxxx xx xxxx xxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx produkty“ |
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx:
|
XXX: xxxx://xxxx.xxxxxx.xx/xxx/xxx_xxxx/2023/2745/xx
ISSN 1977-0626 (xxxxxxxxxx xxxxxxx)