Animace načítání

Stránka se připravuje...


Na co čekáte? Nečekejte už ani minutu.
Získejte přístup na tento text ještě dnes. Kontaktujte nás a my Vám obratem uděláme nabídku pro Vás přímo na míru.

PROVÁDĚCÍ XXXXXXXXXX XXXXXX (XX) 2022/908

xx xxx 8.&xxxx;xxxxxx 2022,

kterým se x&xxxx;xxxxxxxxxxx Evropskou unií xxxxxxxx některé xxxxxx xxxxxxxxxx členskými xxxxx x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx zemědělského xxxxxxxxx xxxxx (XXXX) x&xxxx;x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx zemědělského xxxxx xxx rozvoj xxxxxxx (EZFRV)

(oznámeno pod xxxxxx X(2022) 3543)

(Xxxxx xxxxxxxxx, xxxxx, xxxxxxxx, finské, xxxxxxxxxxx, xxxxx, xxxxxxx, xxxxxxxx, xxxxxxx, xxxxxxxxxxx, rumunské, xxxxx, xxxxxxxxx, xxxxxxxxx, xxxxxxxxx a švédské xxxxx xx xxxxxxx)

XXXXXXXX KOMISE,

s ohledem xx Smlouvu x&xxxx;xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx,

x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxx Xxxxxxxxxx parlamentu x&xxxx;Xxxx (XX) č. 1306/2013 xx xxx 17. prosince 2013 x&xxxx;xxxxxxxxxxx, xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx Xxxx (XXX) x.&xxxx;352/78, (XX) x.&xxxx;165/94, (ES) x.&xxxx;2799/98, (XX) x.&xxxx;814/2000, (XX) x.&xxxx;1290/2005 x&xxxx;(XX) x.&xxxx;485/2008, x&xxxx;xxxxxxx na článek 52 xxxxxxxxx xxxxxxxx&xxxx;(1),

xx konzultaci x&xxxx;Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx,

xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:

(1)

X&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx&xxxx;52 xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 xx Xxxxxx provést xxxxxxxx xxxxxxxxx, sdělit xxxxxxxx státům výsledky xxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx s cílem xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxx xxxxxx xxx xxxxxx.

(2)

Xxxxxxx xxxxx měly možnost xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx dohodovacího xxxxxxx. V některých případech xxxx možnosti využily x&xxxx;Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx postupu.

(3)

Podle nařízení (XX) x.&xxxx;1306/2013 xxx xxxxxxxxxx xxxxx zemědělské xxxxxx vynaložené způsobem, xxxxx neporušuje xxxxx Xxxx.

(4)

Xx xxxxxxx provedených xxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx, že xxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx státy xxxxx xxxxxxxxx nesplňuje, x&xxxx;xxxx xxxxxx tudíž nelze xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX xxx EZFRV.

(5)

Částky, xxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx v rámci XXXX x&xxxx;XXXXX xxxxxx, xx xxxxx xxxxx. Xxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxx více než xxxxxx čtyři xxxxxx xxxx písemným xxxxxxxx, xx xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx státům xxxxxxxx xxxxxxxxx.

(6)

Xxxxxx, xxxxx xxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Unií, xx měly xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx uplatněná x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx&xxxx;41 nařízení (XX) č. 1306/2013, xxxxx xxxx snížení nebo xxxxxxxxxxx jsou xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx na xxxxxxx článku 51 xxxx 52 xxxxxxxxx nařízení.

(7)

U případů, xx které xx xxxxxxxx xxxx rozhodnutí, Xxxxxx xxxxxxxx státům x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxx sdělila xxxxxxxxxxx xxxxxx, xxx xx xxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx Xxxx&xxxx;(2).

(8)

Xxxxx xxxxxxxxxxx nejsou xxxxxxx xxxxxxxx dopady, xxxxx xx xxxxx Xxxxxx vyvodit x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxx xxxxx Xxxxxxxx xxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xx xxx 23.&xxxx;xxxxxx&xxxx;2022,

XXXXXXX TOTO XXXXXXXXXX:

Xxxxxx&xxxx;1

X&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx se x&xxxx;xxxxxxx, xxxxx byly vynaloženy xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx a byly xxxxxxxx v rámci XXXX xxxx XXXXX, xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx.

Článek 2

Toto xxxxxxxxxx je xxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxx Xxxxxxx, Xxxxx, Xxxxx xxxxxxxxx, Španělskému xxxxxxxxxx, Francouzské xxxxxxxxx, Xxxxxxx republice, Xxxxxxxx, Xxxxxxxx republice, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxx, Xxxxxxxxx Xxxxxxxxx, Xxxxxxxxx republice, Xxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx.

X&xxxx;Xxxxxxx xxx 8.&xxxx;xxxxxx 2022.

Xx Xxxxxx

Xxxxxx XXXXXXXXXXXXX

xxxx Xxxxxx


(1)&xxxx;&xxxx;Xx. xxxx. X&xxxx;347, 20.12.2013, x.&xxxx;549.

(2)&xxxx;&xxxx;Xxxx(2022)3643435


XXXXXXX

Xxxxxxxxxx: 69

Položka: 08020601

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Měna

Částka

Srážky

Finanční dopad

AT

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2016

Xxxxxx RŽ 2015

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

2&xxxx;762&xxxx;784,00

0,00

2&xxxx;762&xxxx;784,00

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxx RŽ 2016

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

5 268 498,00

0,00

5 268 498,00

AT xxxxxx:

XXX

8&xxxx;031&xxxx;282,00

0,00

8 031 282,00

Členský xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx dopad

CZ

Víno – xxxxxxxxx

2011

Xxxxxxx xx xxxxxxx rozsudku xx xxxx X-627/16

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

124&xxxx;003,47

0,00

124&xxxx;003,47

Xxxx – investice

2012

Náhrada xx xxxxxxx rozsudku xx věci X-627/16

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

207&xxxx;479,98

0,00

207&xxxx;479,98

Xxxx – xxxxxxxxx

2013

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-627/16

XXXXXXXX SAZBA

10,00 %

XXX

201&xxxx;933,62

0,00

201&xxxx;933,62

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2013

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx ve věci X-627/16

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

16&xxxx;786,88

0,00

16&xxxx;786,88

Xxxx – xxxxxxxxx

2014

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx ve věci X-627/16

XXXXXXXX SAZBA

10,00 %

XXX

103&xxxx;099,13

0,00

103&xxxx;099,13

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2014

Xxxxxxx xx základě xxxxxxxx ve xxxx X-627/16

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

24 499,98

0,00

24 499,98

Přímé podpory xxxxxxxx xx produkce

2015

Náhrada xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-627/16

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

27&xxxx;767,37

0,00

27&xxxx;767,37

XX xxxxxx:

XXX

705&xxxx;570,43

0,00

705&xxxx;570,43

Členský stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx dopad

FR

Certifikace

2016

Nedodržování platebních xxxx – náhrada

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

103&xxxx;741,00

98,56

103&xxxx;642,44

XX xxxxxx:

XXX

103&xxxx;741,00

98,56

103&xxxx;642,44

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxx xx základě xxxxxxxx xx xxxx X-10/20

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

EUR

68 685 227,76

166 676,14

68 518 551,62

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxx

2016

Xxxxxxx xx xxxxxxx rozsudku xx xxxx X-10/20

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

3&xxxx;690&xxxx;568,93

262,10

3&xxxx;690&xxxx;306,83

Xxxxx podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx

2017

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx věci X-10/20

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

EUR

65 705 911,62

5 116,79

65 700 794,83

Úhrada xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx s finanční xxxxx

2017

Xxxxxxx xx základě xxxxxxxx xx věci X-10/20

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

754&xxxx;110,44

1,21

754&xxxx;109,23

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-10/20

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

3&xxxx;811&xxxx;472,84

0,26

3&xxxx;811&xxxx;472,58

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxx xx základě xxxxxxxx xx věci X-10/20

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

830&xxxx;757,68

127,71

830&xxxx;629,97

Xxxxxxx xxxxxxx podpor x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-10/20

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

730&xxxx;282,20

0,00

730&xxxx;282,20

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2018

Náhrada na xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-10/20

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-&xxxx;111&xxxx;868,12

0,00

-&xxxx;111&xxxx;868,12

XX xxxxxx:

XXX

144&xxxx;096&xxxx;463,35

172 184,21

143&xxxx;924&xxxx;279,14

Měna

Částka

Srážky

Finanční dopad

EUR

152 937 056,78

172 282,77

152 764 774,01

Položka: 08030102

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX

2019

XX 2019,&xxxx;1. XXXXXXXXX, xxxxxxxx 14: Zrušení pozastavení xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx Komise X(2020) 655

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

0,00

-1 183 276,27

1 183 276,27

Rozvoj xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx IACS

2020

RR 2019,&xxxx;2. XXXXXXXXX, opatření 14: Xxxxxxx pozastavení xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx Komise X(2020) 655

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

0,00

-81&xxxx;026,85

81&xxxx;026,85

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se vztahuje XXXX

2020

XX 2020,&xxxx;2. ČTVRTLETÍ, xxxxxxxx 14: Zrušení xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx rozhodnutím Xxxxxx

X(2021) 3112

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

0,00

-&xxxx;880&xxxx;604,33

880&xxxx;604,33

XX xxxxxx:

XXX

0,00

-2&xxxx;144&xxxx;907,45

2&xxxx;144&xxxx;907,45

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XXX

0,00

-2&xxxx;144&xxxx;907,45

2&xxxx;144&xxxx;907,45

Xxxxxxx: 08039901

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Měna

Částka

Srážky

Finanční dopad

IT

Rozvoj xxxxxxx, investice XXXXX – veřejní xxxxxxxx

2014

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx věci X-10/20

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

44&xxxx;449,58

0,00

44&xxxx;449,58

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx

2015

Xxxxxxx xx základě xxxxxxxx xx xxxx X-10/20

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

28 584,53

0,00

28 584,53

Rozvoj venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxx na xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx T-10/20

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

7&xxxx;895,28

0,00

7&xxxx;895,28

XX xxxxxx:

XXX

80&xxxx;929,39

0,00

80&xxxx;929,39

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx dopad

EUR

80 929,39

0,00

80 929,39

Položka: 6200

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Měna

Částka

Srážky

Finanční xxxxx

XX

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxxx xxxxxx konvergence 2015

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-3 734 865,19

0,00

-3 734 865,19

Přímé podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-6&xxxx;097&xxxx;217,59

0,00

-6&xxxx;097&xxxx;217,59

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-11 261 077,24

0,00

-11 261 077,24

Přímé xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx nároků xxxxxxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-15&xxxx;032&xxxx;898,46

0,00

-15&xxxx;032&xxxx;898,46

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxx xxxxxx konvergence 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-18&xxxx;876&xxxx;564,15

0,00

-18&xxxx;876&xxxx;564,15

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx xxxxxx – nápravné xxxxxxxx Xxxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;713&xxxx;040,69

0,00

-5&xxxx;713&xxxx;040,69

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx Hutweide 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-7 092 810,49

0,00

-7 092 810,49

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxx 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;369&xxxx;258,17

0,00

-8&xxxx;369&xxxx;258,17

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx článku 40 xxxxxxxx x.&xxxx;639/2014

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-15&xxxx;472,00

0,00

-15&xxxx;472,00

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xx.&xxxx;45 xxxx.&xxxx;2 xxxxxxxx x.&xxxx;639/2014

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;108&xxxx;640,20

0,00

-&xxxx;108&xxxx;640,20

XX xxxxxx:

XXX

-76&xxxx;301&xxxx;844,18

0,00

-76&xxxx;301&xxxx;844,18

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2016

Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx

XX 2018 – RR 2019

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;543&xxxx;800,82

0,00

-&xxxx;543&xxxx;800,82

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna xxxxx

2017

Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx

XX 2018 – XX 2019

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;860&xxxx;678,08

0,00

-&xxxx;860&xxxx;678,08

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx

XX 2018 – XX 2019

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-1&xxxx;925&xxxx;862,24

-23&xxxx;446,49

-1&xxxx;902&xxxx;415,75

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2019

Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx

XX 2018 – XX 2019

PAUŠÁLNÍ XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;752&xxxx;027,19

0,00

-&xxxx;752&xxxx;027,19

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna xxxxx

2020

Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole

RR 2020

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;346&xxxx;476,29

0,00

-&xxxx;346&xxxx;476,29

XX xxxxxx:

XXX

-4&xxxx;428&xxxx;844,62

-23&xxxx;446,49

-4&xxxx;405&xxxx;398,13

Členský xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx

2020

Xxxxxxx xxxxxxxxxx při xxxxxxxxxx xx xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;158&xxxx;657,52

0,00

-&xxxx;158&xxxx;657,52

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2020

Xxxxxxxx xxxxx XXXX a EZFRV – XX 2020

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-16 680,95

0,00

-16 680,95

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrol xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;285&xxxx;242,36

0,00

-&xxxx;285&xxxx;242,36

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2020

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx v roce 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;323&xxxx;499,16

0,00

-&xxxx;323&xxxx;499,16

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx na místě x&xxxx;xxxx 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;122&xxxx;752,68

0,00

-&xxxx;122&xxxx;752,68

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;906&xxxx;832,67

0,00

-&xxxx;906&xxxx;832,67

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxxxxxxx

2017

XX 2016

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-4&xxxx;428&xxxx;837,68

-3&xxxx;072,56

-4&xxxx;425&xxxx;765,12

Xxxxxxxxxxx

2018

XX 2016

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-4&xxxx;064,05

0,00

-4&xxxx;064,05

Xxxxxxxxxxx

2019

XX 2016

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-1&xxxx;487,49

0,00

-1&xxxx;487,49

Xxxxxxxxxxx

2020

XX 2016

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;178,74

0,00

-&xxxx;178,74

Xxxxxxxxxxx

2021

XX 2016

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-38,41

0,00

-38,41

Xxxxxxxxxxx

2018

XX 2017

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-4&xxxx;408&xxxx;761,05

-1&xxxx;973,84

-4&xxxx;406&xxxx;787,21

Xxxxxxxxxxx

2019

XX 2017

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-2&xxxx;317,49

0,00

-2&xxxx;317,49

Xxxxxxxxxxx

2020

XX 2017

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-1&xxxx;308,42

0,00

-1&xxxx;308,42

Xxxxxxxxxxx

2019

XX 2018

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-&xxxx;776&xxxx;828,71

-7,10

-&xxxx;776&xxxx;821,61

Xxxxxxxxxxx

2020

XX 2018

PAUŠÁLNÍ XXXXX

2,00 %

XXX

-&xxxx;617,02

-0,18

-&xxxx;616,84

Xxxxxxxxxxx

2021

XX 2018

XXXXXXXX SAZBA

2,00 %

XXX

-3,72

0,00

-3,72

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2018

Xxxxxxxxxx v posouzení xxxxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxx xxxxxx, RR 2018–2020

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;884&xxxx;504,34

0,00

-&xxxx;884&xxxx;504,34

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx spolehlivosti xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxx xxxxxx, XX 2018–2020

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;792&xxxx;156,82

0,00

-&xxxx;792&xxxx;156,82

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx programy xxxxxx xxxxxxx z trhu

2020

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx výběru xxxxxx, XX 2018–2020

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-1&xxxx;068&xxxx;622,30

0,00

-1&xxxx;068&xxxx;622,30

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx včetně xxxxxxx z trhu

2021

nedostatky v posouzení xxxxxxxxxxxxx odhadů x&xxxx;xxxxxxx xxxxxx xxxxxx, XX 2021

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-41&xxxx;200,88

0,00

-41&xxxx;200,88

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

XXXX – xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;376&xxxx;348,27

0,00

-&xxxx;376&xxxx;348,27

Xxxxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxxxxxx xxx xxxxxxxxx věcné xxxxxxxxxx propagace xxxx

XXXXXXXX XXXXX

7,86 %

EUR

- 199 563,57

- 126 948,84

-72 614,73

Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx schválení

2019

Finanční xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx subjektu

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-5&xxxx;402,00

0,00

-5&xxxx;402,00

Xxxxxx xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx

2020

Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-9&xxxx;334,36

0,00

-9&xxxx;334,36

Xxxxxx xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx

2020

Xxxxxxxx xxxxx v účetnictví xxxxx EZZF a EZFRV

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-74&xxxx;371,90

0,00

-74&xxxx;371,90

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2020

Xxxxx xxxxx – XXXX xxxx XXXX x&xxxx;XXXXX XXXX x&xxxx;xxxx IACS

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-1&xxxx;229,46

0,00

-1&xxxx;229,46

XX xxxxxx:

XXX

-13&xxxx;077&xxxx;176,68

-&xxxx;132&xxxx;002,52

-12&xxxx;945&xxxx;174,16

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxx základní xxxxxx

2019

Xxxxx xxxxxxxx platby – XX 2018

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-1 313 522,49

0,00

-1 313 522,49

Režim xxxxxxxx xxxxxx

2020

Xxxxx základní xxxxxx – XX 2019

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 708 251,76

0,00

- 708 251,76

Režim základní xxxxxx

2021

Xxxxx xxxxxxxx platby – XX 2020

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;423&xxxx;243,35

0,00

-&xxxx;423&xxxx;243,35

Xxxxx základní xxxxxx

2022

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx – XX 2021

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

- 353 488,70

0,00

- 353 488,70

Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2020

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxx mladé zemědělce – XX 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;113&xxxx;186,04

0,00

-&xxxx;113&xxxx;186,04

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2021

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx – XX 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-59&xxxx;325,61

0,00

-59&xxxx;325,61

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxx xxxxxx – RŽ 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;766&xxxx;705,72

0,00

-&xxxx;766&xxxx;705,72

Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx s finanční xxxxx

2019

Xxxxxxxx kázeň – XX 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-6 088,02

0,00

-6 088,02

Ekologická xxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;680&xxxx;330,84

0,00

-&xxxx;680&xxxx;330,84

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2022

Xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2021

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;215&xxxx;229,77

0,00

-&xxxx;215&xxxx;229,77

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx platba, XX 2019

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 382 520,64

0,00

- 382 520,64

Ekologická xxxxxx

2021

Xxxxxxxxxx xxxxxx, XX 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;256&xxxx;992,48

0,00

-&xxxx;256&xxxx;992,48

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xx xxxxxxx – XX 2018

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-48 270,57

0,00

-48 270,57

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx – XX 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-26&xxxx;901,64

0,00

-26&xxxx;901,64

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná na xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx – XX 2018

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-75&xxxx;347,77

0,00

-75&xxxx;347,77

Xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx – XX 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-53 904,13

0,00

-53 904,13

Režim pro xxxxx xxxxxxxxx

2020

Xxxxx xxx xxxxx zemědělce – XX 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-27&xxxx;006,73

0,00

-27&xxxx;006,73

Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx

2022

Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx – RŽ 2021

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-20&xxxx;189,27

0,00

-20&xxxx;189,27

Xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx

2021

Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx – XX 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-21&xxxx;593,63

0,00

-21&xxxx;593,63

XX xxxxxx:

XXX

-5&xxxx;552&xxxx;099,16

0,00

-5 552 099,16

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxx 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-16&xxxx;500&xxxx;144,67

0,00

-16&xxxx;500&xxxx;144,67

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2018

Xxxxxxx ostatní nedostatky x&xxxx;xxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-16&xxxx;761&xxxx;054,62

0,00

-16&xxxx;761&xxxx;054,62

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxx xxxxxxx nedostatky x&xxxx;xxxx 2018

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-14 128 670,75

0,00

-14 128 670,75

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2020

Xxxxxxx xxxxxxx nedostatky x&xxxx;xxxx 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-9&xxxx;553&xxxx;085,78

0,00

-9&xxxx;553&xxxx;085,78

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxx podmínky xxxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

- 224 741,73

0,00

- 224 741,73

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2019

Umělé xxxxxxxx xxxxxx pro xxxxx zemědělce

PAUŠÁLNÍ XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;361&xxxx;979,88

0,00

-&xxxx;361&xxxx;979,88

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce

2020

Umělé xxxxxxxx xxxxxx xxx mladé xxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

- 405 825,62

0,00

- 405 825,62

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2014

Xxxxxxxxx systém vykazuje xxxxxxx xxxxxxxxxx – Xxxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2013

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-5&xxxx;241&xxxx;997,15

0,00

-5&xxxx;241&xxxx;997,15

Xxxxx podpory oddělené xx xxxxxxxx

2015

Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx – Korsika – xxx xxxxxx xxxxxxx 2014

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-4 626 507,34

0,00

-4 626 507,34

Certifikace

2016

EZFRV – xxxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-10 928,25

0,00

-10 928,25

Certifikace

2016

EZFRV – xxxxxxxxxxxx xxxxxxx prohlášení – xxxxxxx X

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-7&xxxx;338,23

0,00

-7&xxxx;338,23

Xxxxxxxxxxx

2016

XXXXX – xxxxxxx xxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-1 655,38

0,00

-1 655,38

Certifikace

2016

EZFRV – XX6 x&xxxx;XX9 – xxxxx xxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-62 245,64

0,00

-62 245,64

Certifikace

2016

EZFRV – chybí xxxxxxxx xxxxxxxx nesrovnalostí

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-11 558,85

-10,98

-11 547,87

Certifikace

2016

EZFRV – Xxxx xxxxxxxxxx x.&xxxx;4 x&xxxx;7 – xxxxx xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-48&xxxx;519,77

0,00

-48&xxxx;519,77

Xxxxxxxxxxx

2016

XXXXX – test x.&xxxx;29 x&xxxx;133 – známé xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2&xxxx;362&xxxx;191,68

-2&xxxx;244,15

-2&xxxx;359&xxxx;947,53

Xxxxx a zelenina – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx z trhu

2018

Zjištění 1.1 – Naroubované xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;267&xxxx;161,18

0,00

-&xxxx;267&xxxx;161,18

Xxxxx a zelenina – operační programy xxxxxx stažení x&xxxx;xxxx

2019

Xxxxxxxx 1.1 – Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;317&xxxx;183,25

0,00

-&xxxx;317&xxxx;183,25

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – operační xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx z trhu

2020

Zjištění 1.1 – Naroubované xxxxxxxx a potahovaná xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;324&xxxx;519,34

0,00

-&xxxx;324&xxxx;519,34

Xxxxxxx a mimořádná xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxx 1.2 – Mimořádná xxxxxxxx xx podporu trhu x&xxxx;xxxxxxx drůbeže xx Xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-1&xxxx;454&xxxx;891,96

0,00

-1&xxxx;454&xxxx;891,96

XX xxxxxx:

XXX

-72&xxxx;672&xxxx;201,07

-2&xxxx;255,13

-72&xxxx;669&xxxx;945,94

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxx podpory oddělené xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;621,23

0,00

-&xxxx;621,23

Xxxxx podpory oddělené xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx oznámení – XX 2016

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-59,36

0,00

-59,36

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-22,91

0,00

-22,91

Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Správné uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 1,3,4

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-2&xxxx;307&xxxx;771,57

-3&xxxx;006,85

-2&xxxx;304&xxxx;764,72

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx kontrol x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Správné uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 1,3,4

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-77&xxxx;871,46

-28,88

-77&xxxx;842,58

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Správné uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 1,3,4

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-19&xxxx;295,04

0,00

-19&xxxx;295,04

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx kontrol x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Správné xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 xxx xxxxxxxx na místě

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;103,88

0,00

-&xxxx;103,88

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx kontrolách – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Správné xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx oznámení – XX 2016 – xxxxxxxx 2 xxx xxxxxxxx xx xxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 142 685,54

-61,04

- 142 624,50

Přímé xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx v klíčových kontrolách – xxxxxxx xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – RŽ 2016 – xxxxxxxx 2 xxx xxxxxxxx xx místě

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-8,41

0,00

-8,41

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 bez xxxxxxxx xx xxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-3 655,31

-0,77

-3 654,54

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx kontrolách – xxxxxxx míry xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Správné xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx oznámení – RŽ 2016 – xxxxxxxx 2 xxx kontroly xx xxxxx

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-1&xxxx;495,51

0,00

-1&xxxx;495,51

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx nesouladu – skot a ovce; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – pozdní xxxxxxxx – XX 2017

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-4&xxxx;422,42

0,00

-4&xxxx;422,42

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx kontrolách – zvýšení xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx nesouladu – skot a ovce; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2017

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

EUR

-6 170 191,15

-3 251,84

-6 166 939,31

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – xxxx a ovce; Xxxxxxx uplatňování správních xxxxxx – pozdní xxxxxxxx – XX 2017

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-23,06

0,00

-23,06

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování správních xxxxxx – pozdní xxxxxxxx – RŽ 2017

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-31&xxxx;141,25

0,00

-31&xxxx;141,25

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx kontrolách – xxxxxxx xxxx xxxxxxx v důsledku nesouladu – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx; Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 – kontrola xx xxxxx

XXXXXXXX XXXXX

7,00 %

XXX

-7,65

0,00

-7,65

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx kontrol x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Správné uplatňování xxxxxxxxx sankcí – xxxxxx xxxxxxxx; Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 – xxxxxxxx na xxxxx

XXXXXXXX XXXXX

7,00 %

XXX

-10&xxxx;513,67

-85,45

-10&xxxx;428,22

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2018

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx kontrolách – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Správné xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – xxxxxx xxxxxxxx; Xxxxx xxxxxxxxxxx vzorku – RŽ 2016 – xxxxxxxx 2 – kontrola na xxxxx

XXXXXXXX SAZBA

7,00 %

XXX

-0,62

0,00

-0,62

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx a ovce; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx; Xxxxx kontrolního xxxxxx – RŽ 2016 – xxxxxxxx 2 – kontrola xx místě

PAUŠÁLNÍ SAZBA

7,00 %

XXX

-&xxxx;269,34

-1,07

-&xxxx;268,27

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx; Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 – xxxxxxxx xx xxxxx

XXXXXXXX XXXXX

7,00 %

EUR

- 110,19

0,00

- 110,19

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx – XX 2016 – xxxxx xxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 772 361,94

-1 157,06

- 771 204,88

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole – Xxxxxxxx statusu xxxxxxxxx xxxxxxxxx – RŽ 2016 – xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;460&xxxx;728,29

-&xxxx;936,60

-&xxxx;459&xxxx;791,69

Xxxxx podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxx statusu xxxxxxxxx xxxxxxxxx – XX 2017 – xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;840&xxxx;055,50

-29,69

-&xxxx;840&xxxx;025,81

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2018

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx kontrole – Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx – XX 2017 – dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;406&xxxx;955,99

-&xxxx;197,60

-&xxxx;406&xxxx;758,39

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – pozdní xxxxxxxx – RŽ 2018

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-3&xxxx;545,98

0,00

-3&xxxx;545,98

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Správné uplatňování xxxxxxxxx sankcí – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2018

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-6&xxxx;132&xxxx;252,79

0,00

-6&xxxx;132&xxxx;252,79

XX celkem:

EUR

-17 386 170,06

-8&xxxx;756,85

-17&xxxx;377&xxxx;413,21

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxx xxxxxxxxxx 2018

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;814&xxxx;500,59

0,00

-&xxxx;814&xxxx;500,59

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxx nedostatky 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;807&xxxx;863,71

0,00

-&xxxx;807&xxxx;863,71

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce

2021

Nedostatky 2020–2021

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;776&xxxx;338,55

0,00

-&xxxx;776&xxxx;338,55

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2022

Xxxxxxxxxx 2020–2021

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;718&xxxx;265,89

0,00

-&xxxx;718&xxxx;265,89

XX xxxxxx:

XXX

-3&xxxx;116&xxxx;968,74

0,00

-3&xxxx;116&xxxx;968,74

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx dopad

PT

Víno – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2021

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrol, včetně xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx kontroly xxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx – Xxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx (16.&xxxx;10. 2020 až 15.&xxxx;10. 2021)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-43 347,44

0,00

-43 347,44

Víno – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxxxx správních xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxx kontrol, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx o platbu – Xxxxxxx kontroly xxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx – Xxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx (24.&xxxx;9. 2018 xx 15.&xxxx;10. 2020)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;232,13

0,00

-8&xxxx;232,13

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2019

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx o podporu a žádosti x&xxxx;xxxxxx – Správní xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx – Xxxxxxxxxxx xxxxxxx – Standardní xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx nákladů (24.&xxxx;9. 2018 až 15.&xxxx;10. 2020)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-87&xxxx;266,69

0,00

-87&xxxx;266,69

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2020

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrol, včetně xxxxxxxxx xxxxxxx, zahrnujících xxxxxxx žádosti x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx žádostí x&xxxx;xxxxxxx – Způsobilost xxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx nákladů (24.&xxxx;9. 2018 xx 15.&xxxx;10. 2020)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-66&xxxx;917,39

0,00

-66&xxxx;917,39

Xxxx – restrukturalizace a přeměna xxxxx

2021

Xxxxxxxxx správních kontrol, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx všechny žádosti x&xxxx;xxxxxxx a žádosti o platbu – Správní xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx (16.&xxxx;10. 2020 xx 15. 10. 2021)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-28&xxxx;419,55

0,00

-28&xxxx;419,55

Xxxx – restrukturalizace x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, včetně xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx o podporu x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx – Správní xxxxxxxx xxxxxxxx se xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx (24. 9. 2018 xx 15.&xxxx;10. 2020)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;184,43

0,00

-&xxxx;184,43

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna xxxxx

2019

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, včetně xxxxxxxxx xxxxxxx, zahrnujících xxxxxxx xxxxxxx o podporu x&xxxx;xxxxxxx o platbu – Xxxxxxx kontroly xxxxxxxx xx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx (24.&xxxx;9. 2018 xx 15.&xxxx;10. 2020)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-24 567,10

0,00

-24 567,10

Víno – restrukturalizace x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2020

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrol, xxxxxx křížových xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx všechny xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx a žádosti x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx (24. 9. 2018 xx 15.&xxxx;10. 2020)

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-12&xxxx;970,55

0,00

-12&xxxx;970,55

Xxxxxxx xxxxxxx podpor x&xxxx;xxxxxxxxxxx s finanční xxxxx

2017

Xxxxxxxxxx 2016–2019

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 336 773,52

0,00

- 336 773,52

Náhrada xxxxxxx podpor v souvislosti x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxxxxx 2016–2019

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;334&xxxx;831,10

0,00

-&xxxx;334&xxxx;831,10

Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx s finanční xxxxx

2019

Xxxxxxxxxx 2016–2019

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;337&xxxx;679,08

0,00

-&xxxx;337&xxxx;679,08

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx 2016

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-22 716 347,73

-9 996,33

-22 706 351,40

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx 2016

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-9&xxxx;206,30

-15,35

-9&xxxx;190,95

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx 2017

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-23&xxxx;157&xxxx;850,74

0,00

-23&xxxx;157&xxxx;850,74

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2019

Nedostatky 2017

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-26&xxxx;147,93

0,00

-26&xxxx;147,93

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx 2018

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-23&xxxx;513&xxxx;972,81

0,00

-23&xxxx;513&xxxx;972,81

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx 2019

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-23&xxxx;972&xxxx;442,81

0,00

-23&xxxx;972&xxxx;442,81

XX xxxxxx:

XXX

-94&xxxx;677&xxxx;157,30

-10&xxxx;011,68

-94&xxxx;667&xxxx;145,62

Členský stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxx EU xxx školy

2018

Nedostatky v zadávacích xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxx řízení xxx xxxxxxxxxxx zveřejnění xxxxxxx

XXXXXXXXXX XXXXXXXX

100,00 %

EUR

- 171 459,87

0,00

- 171 459,87

Režim XX xxx xxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx řízeních: Vyjednávací xxxxxx xxx předchozího xxxxxxxxxx zakázky

ODHADOVANÉ PROCENTO

100,00 %

XXX

-1&xxxx;502&xxxx;766,99

0,00

-1&xxxx;502&xxxx;766,99

Xxxxx EU pro xxxxx

2020

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXX XXXXXXXX

100,00 %

XXX

-&xxxx;822&xxxx;422,42

0,00

-&xxxx;822&xxxx;422,42

Xxxxx XX xxx školy

2018

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx / technické specifikace

ODHADOVANÉ XXXXXXXX

25,00 %

EUR

- 127 781,34

0,00

- 127 781,34

Režim EU xxx školy

2019

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxxxx výběrová xxxxxxxx / xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx

XXXXXXXXXX XXXXXXXX

25,00 %

XXX

-&xxxx;291&xxxx;587,17

0,00

-&xxxx;291&xxxx;587,17

Xxxxx XX xxx školy

2020

Nedostatky xx xxxxxxxxx zadávacích xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx / xxxxxxxxx specifikace

ODHADOVANÉ XXXXXXXX

25,00 %

XXX

-&xxxx;227&xxxx;645,33

0,00

-&xxxx;227&xxxx;645,33

Xxxxx XX xxx školy

2021

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx / xxxxxxxxx specifikace

ODHADOVANÉ XXXXXXXX

25,00 %

XXX

-59&xxxx;696,30

0,00

-59&xxxx;696,30

XX xxxxxx:

XXX

-3&xxxx;203&xxxx;359,42

0,00

-3&xxxx;203&xxxx;359,42

Členský xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx dopad

SE

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx LPIS 2017 XXXX – xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-2&xxxx;302&xxxx;551,50

-&xxxx;183&xxxx;758,79

-2&xxxx;118&xxxx;792,71

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx LPIS 2017 EZZF – xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;282&xxxx;010,29

-28&xxxx;201,03

-&xxxx;253&xxxx;809,26

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx XXXX 2017 XXXX – xxxxx xxx xxxxx zemědělce

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-47&xxxx;266,30

-4&xxxx;726,64

-42&xxxx;539,66

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2019

Aktualizace LPIS 2018 XXXX – xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-2 052 400,37

0,00

-2 052 400,37

Přímé podpory xxxxxxxx xx produkce

2019

Aktualizace XXXX 2018 EZZF – xxxxx ekologické xxxxxx

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-1&xxxx;109&xxxx;322,40

0,00

-1&xxxx;109&xxxx;322,40

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx XXXX 2018 XXXX – xxxxx xxx xxxxx zemědělce

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-45&xxxx;859,47

0,00

-45&xxxx;859,47

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxx XXXX 2019 XXXX – režim xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-2 519 724,95

0,00

-2 519 724,95

Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxx LPIS 2019 XXXX – xxxxx xxxxxxxxxx platby

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-1&xxxx;361&xxxx;911,34

0,00

-1&xxxx;361&xxxx;911,34

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxx XXXX 2019 XXXX – xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-56&xxxx;664,05

0,00

-56&xxxx;664,05

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2018

Xxxxxx XXX => xxxxxxxxx LLF/TG EZZF 2017

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-15&xxxx;644&xxxx;524,73

-&xxxx;202&xxxx;282,46

-15&xxxx;442&xxxx;242,27

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxx LLF =&xx; xxxxxxxxx LLF/TG EZZF 2017

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

-56 015,02

0,00

-56 015,02

Náhrada xxxxxxx xxxxxx v souvislosti x&xxxx;xxxxxxxx kázní

2018

Úhrada xxxxxxxx xxxxx RR 2018 – xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;208&xxxx;462,59

0,00

-&xxxx;208&xxxx;462,59

Xxxxx podpory oddělené xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx místě x&xxxx;xxxx 2017 – xxxxxxxx xxxxxxxx EZZF – xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;181&xxxx;100,05

-18&xxxx;110,00

-&xxxx;162&xxxx;990,05

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx xxxxxxx na xxxxx x&xxxx;xxxx 2017 – xxxxxxxx návštěvy XXXX – xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-22&xxxx;180,65

-2&xxxx;218,06

-19&xxxx;962,59

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx kontrol xx místě x&xxxx;xxxx 2017 – xxxxxxxx xxxxxxxx XXXX – xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-3&xxxx;740,19

-&xxxx;374,02

-3&xxxx;366,17

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx kontrol xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2018 – následné xxxxxxxx XXXX – režim xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;125&xxxx;081,95

0,00

-&xxxx;125&xxxx;081,95

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx kontrol xx xxxxx v roce 2018 – následné xxxxxxxx XXXX – xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-67&xxxx;606,79

0,00

-67&xxxx;606,79

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xxxxxxx na xxxxx x&xxxx;xxxx 2018 – následné xxxxxxxx XXXX – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-1 960,71

0,00

-1 960,71

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2019 – xxxxxxxx xxxxxxxx XXXX – režim xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 237 118,16

0,00

- 237 118,16

Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2019 – xxxxxxxx xxxxxxxx XXXX – xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;128&xxxx;162,37

0,00

-&xxxx;128&xxxx;162,37

Xxxxx podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2019 – xxxxxxxx xxxxxxxx EZZF – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-5&xxxx;519,69

0,00

-5&xxxx;519,69

XX celkem:

EUR

-26 459 183,57

-&xxxx;439&xxxx;671,00

-26&xxxx;019&xxxx;512,57

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx dopad

SI

Přímé podpory xxxxxxxx od produkce

2020

Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků xxx zavádění xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx žádosti x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx vnitrostátní xxxxxxx – Xxxxx využití xxxxxxx _ XXX _ XX 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;571&xxxx;621,52

0,00

-&xxxx;571&xxxx;621,52

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxx kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxx režimu základní xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx a správa xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxx xxxxxxx xxxxxxx _ RZP _ XX 2020

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

- 299 708,47

0,00

- 299 708,47

Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2022

Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx zavádění xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx – Změny xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx vnitrostátní xxxxxxx – Xxxxx xxxxxxx xxxxxxx _ XXX _ XX 2020

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 265 051,99

0,00

- 265 051,99

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2020

Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx vnitrostátní xxxxxxx – Řádné využití xxxxxxx _ xxxxxxxxxxx _ RŽ 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;321&xxxx;279,64

0,00

-&xxxx;321&xxxx;279,64

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxxx základní xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx rezervy – Xxxxx xxxxxxx rezervy _ xxxxxxxxxxx _ XX 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;149&xxxx;348,40

0,00

-&xxxx;149&xxxx;348,40

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2022

Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx při zavádění xxxxxx xxxxxxxx platby – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxx xxxxxxx rezervy _ xxxxxxxxxxx _ XX 2020

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 168 305,90

0,00

- 168 305,90

Přímé podpory xxxxxxxx od produkce

2020

Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx zavádění xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx a vytvoření x&xxxx;xxxxxx vnitrostátní xxxxxxx – Řádné xxxxxxx xxxxxxx _xxxxx pro xxxxx zemědělce _ XX 2019

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

- 126 248,86

0,00

- 126 248,86

Přímé xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx

2021

Xxxxxxx xxxxxxxx platebních xxxxxx xxx zavádění xxxxxx xxxxxxxx platby – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx a správa vnitrostátní xxxxxxx – Xxxxx xxxxxxx xxxxxxx _xxxxx xxx xxxxx zemědělce _ XX 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-56&xxxx;112,83

0,00

-56&xxxx;112,83

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2022

Správní kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx při xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx a správa xxxxxxxxxxxx rezervy – Xxxxx xxxxxxx xxxxxxx _xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx _ RŽ 2020

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-77 466,56

0,00

-77 466,56

SI xxxxxx:

XXX

-2&xxxx;035&xxxx;144,17

0,00

-2&xxxx;035&xxxx;144,17

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XXX

-&xxxx;319&xxxx;816&xxxx;981,64

-&xxxx;616&xxxx;143,67

-&xxxx;319&xxxx;200&xxxx;837,97

Xxxxxxx: 6201

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx dopad

AT

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx systému xxxxxx xxx xxxxxxxx 13 – XX 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;106&xxxx;081,00

0,00

-&xxxx;106&xxxx;081,00

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, na xxx se xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx systému xxxxxx xxx xxxxxxxx 13 – XX 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-92&xxxx;355,00

0,00

-92&xxxx;355,00

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2021

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx systému xxxxxx pro xxxxxxxx 13 – XX 2021

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-40&xxxx;638,00

0,00

-40&xxxx;638,00

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;239&xxxx;074,00

0,00

-&xxxx;239&xxxx;074,00

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, znalosti x&xxxx;xxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx ve xxxxx xxxxxxxxx kontrolách (xxxxxxxxxxx xxxxxxxx – výběr x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx)

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

- 661 882,31

0,00

- 661 882,31

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xx třech xxxxxxxxx xxxxxxxxxx (xxxxxxxxxxx projektu – výběr x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx)

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;570&xxxx;325,99

0,00

-&xxxx;570&xxxx;325,99

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx ve xxxxx klíčových xxxxxxxxxx (xxxxxxxxxxx xxxxxxxx – xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx)

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-1&xxxx;631&xxxx;911,72

0,00

-1&xxxx;631&xxxx;911,72

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí příjemci

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx nákladů

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-22&xxxx;144,53

0,00

-22&xxxx;144,53

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx příjemci

2018

Nedostatky v hodnocení xxxxxxxxxxxx nákladů

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;137&xxxx;167,85

0,00

-&xxxx;137&xxxx;167,85

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;139&xxxx;065,56

0,00

-&xxxx;139&xxxx;065,56

Xxxxxx xxxxxxx, investice XXXXX – xxxxxxxx příjemci

2020

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;107&xxxx;802,73

0,00

-&xxxx;107&xxxx;802,73

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-30&xxxx;606,96

-30&xxxx;606,96

0,00

XX celkem:

EUR

-3 300 907,65

-30 606,96

-3&xxxx;270&xxxx;300,69

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx závěrka – schválení xxxxxxx

2020

Xxxxxxxx xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX – RR 2020

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-1&xxxx;413,60

0,00

-1&xxxx;413,60

Xxxxxxxxxxx

2009

Xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx víceletých xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx do xxxxxxx 50/50 xxx XXXXX (2007–2013)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-0,01

0,00

-0,01

Certifikace

2010

Finanční chyby xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx v tabulce X&xxxx;x&xxxx;xxxxxxxxx nezahrnutých xx xxxxxxx 50/50 xxx XXXXX (2007–2013)

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;210,22

0,00

-&xxxx;210,22

Xxxxxxxxxxx

2011

Xxxxxxxx xxxxx týkající xx xxxxxxx xxxxxxxxxx sankcí x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;x&xxxx;xxxxxxxxx nezahrnutých xx tabulky 50/50 xxx XXXXX (2007–2013)

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;214,05

0,00

-&xxxx;214,05

Xxxxxxxxxxx

2012

Xxxxxxxx xxxxx týkající xx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xx tabulky 50/50 xxx EZFRV (2007–2013)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;109,63

0,00

-&xxxx;109,63

Xxxxxxxxxxx

2013

Xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx se xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;x&xxxx;xxxxxxxxx nezahrnutých xx xxxxxxx 50/50 pro XXXXX (2007–2013)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 114,56

0,00

- 114,56

Účetní xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx

2020

XXX XXXXX – XXXX

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-72&xxxx;022,13

0,00

-72&xxxx;022,13

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxxx xxxxxxx

2020

XXX XXXXX xxxx IACS

ODHADOVANÁ XXXXXX

XXX

-84&xxxx;490,17

0,00

-84&xxxx;490,17

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;158&xxxx;574,37

0,00

-&xxxx;158&xxxx;574,37

Členský xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxxxxxxx

2017

XX 2016

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;148&xxxx;797,77

-1,95

-&xxxx;148&xxxx;795,82

Xxxxxxxxxxx

2018

XX 2016

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

EUR

-6 391,98

-0,01

-6 391,97

Podmíněnost

2019

RŽ 2016

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

EUR

- 863,26

-0,08

- 863,18

Podmíněnost

2020

RŽ 2016

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;297,41

0,00

-&xxxx;297,41

Xxxxxxxxxxx

2021

XX 2016

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;126,12

0,00

-&xxxx;126,12

Xxxxxxxxxxx

2018

XX 2017

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;155&xxxx;097,52

-0,28

-&xxxx;155&xxxx;097,24

Xxxxxxxxxxx

2019

XX 2017

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-4 355,71

-0,32

-4 355,39

Podmíněnost

2020

RŽ 2017

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;837,94

0,00

-&xxxx;837,94

Xxxxxxxxxxx

2021

XX 2017

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;453,62

0,00

-&xxxx;453,62

Xxxxxxxxxxx

2019

XX 2018

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-31&xxxx;284,90

-2,89

-31&xxxx;282,01

Xxxxxxxxxxx

2020

XX 2018

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-&xxxx;258,55

0,00

-&xxxx;258,55

Xxxxxxxxxxx

2021

XX 2018

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

EUR

-66,80

0,00

-66,80

Účetní závěrka – schválení závěrky

2020

Finanční xxxxx u fondů XXXX x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;993,33

0,00

-3&xxxx;993,33

Xxxxxx xxxxxxx – schválení závěrky

2018

Finanční xxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;248&xxxx;184,00

0,00

-&xxxx;248&xxxx;184,00

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx

2019

Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx rozvoje xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;277&xxxx;591,52

0,00

-&xxxx;277&xxxx;591,52

Xxxxxx xxxxxxx – schválení xxxxxxx

2020

Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx rozvoje xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;200&xxxx;726,32

0,00

-&xxxx;200&xxxx;726,32

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxxx xxxxxxx

2020

Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-41 972,56

0,00

-41 972,56

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxx výpočet xxxxxx XX 2018 – XX02

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;929,35

0,00

-4&xxxx;929,35

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxx výpočet xxxxxx RŽ 2018 – XX06

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 679,76

0,00

- 679,76

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2019

Nesprávný xxxxxxx xxxxxx XX 2018 – XX08

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;598,39

0,00

-4&xxxx;598,39

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx XX 2018 – XX10

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-18 055,62

-7 461,76

-10 593,86

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS

2019

Nesprávný xxxxxxx xxxxxx XX 2018 – XX13

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 975,52

- 657,55

- 317,97

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx IACS

2020

Nesprávný výpočet xxxxxx XX 2019 – ES02

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-9 303,57

0,00

-9 303,57

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS

2020

Nesprávný výpočet xxxxxx XX 2019 – XX06

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-14 766,59

0,00

-14 766,59

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx RŽ 2019 – ES08

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-3&xxxx;645,31

0,00

-3&xxxx;645,31

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2020

Nesprávný výpočet xxxxxx XX 2019 – XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-21&xxxx;646,21

-5&xxxx;241,78

-16&xxxx;404,43

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx IACS

2020

Nesprávný výpočet xxxxxx XX 2019 – XX13

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-1 388,10

-71,79

-1 316,31

Účetní xxxxxxx – schválení xxxxxxx

2020

Xxxxx chyby – XXXX xxxx XXXX x&xxxx;XXXXX IACS x&xxxx;xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-2 250,57

0,00

-2 250,57

Účetní xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx

2020

Xxxxxxxx xxxxx xx xxxxxx 1 xxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;476&xxxx;970,34

0,00

-&xxxx;476&xxxx;970,34

Xxxxxx xxxxxxx – schválení xxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;XXXXX xxxx IACS

ODHADOVANÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;209&xxxx;035,81

0,00

-&xxxx;209&xxxx;035,81

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx

2020

XXX x&xxxx;XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-46&xxxx;082,59

0,00

-46&xxxx;082,59

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx příjemci

2016

Nedostatečná xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, xxx 1.1 písm. a)

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;829,60

0,00

-&xxxx;829,60

Xxxxxx venkova, investice XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxxx klíčová xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx přiměřenosti xxxxxxx“, bod 1.1 xxxx.&xxxx;x)

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;236&xxxx;769,48

0,00

-&xxxx;236&xxxx;769,48

Xxxxxx xxxxxxx, investice XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx kontrola „Náležité xxxxxxxxx přiměřenosti nákladů“, xxx 1.1 písm. a)

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;270&xxxx;485,58

0,00

-&xxxx;270&xxxx;485,58

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Náležité xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, xxx 1.1 písm. a)

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;403&xxxx;151,68

0,00

-&xxxx;403&xxxx;151,68

Xxxxxx venkova, investice XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxxx klíčová xxxxxxxx „Xxxxxxxx hodnocení přiměřenosti xxxxxxx“, bod 1.1 xxxx.&xxxx;x)

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 431 097,67

0,00

- 431 097,67

Rozvoj xxxxxxx, investice EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx nákladů“, xxx 1.1 písm. b) x)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;885,59

0,00

-4&xxxx;885,59

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, xxx 1.1 xxxx.&xxxx;x) xx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-16&xxxx;985,01

0,00

-16&xxxx;985,01

Xxxxxx venkova, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, xxx 1.1 xxxx.&xxxx;x) xx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;008,76

0,00

-1&xxxx;008,76

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx příjemci

2017

Nedostatečná klíčová xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, bod 1.1 xxxx.&xxxx;x) xx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;141&xxxx;724,02

0,00

-&xxxx;141&xxxx;724,02

Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxx klíčová xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, bod 1.1 xxxx.&xxxx;x) ii)

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-10&xxxx;739,86

0,00

-10&xxxx;739,86

Xxxxxx xxxxxxx, investice XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx kontrola „Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx na xxxxx“, xxx 2.1

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-5&xxxx;412,59

0,00

-5&xxxx;412,59

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx příjemci

2017

Nedostatečná klíčová xxxxxxxx „Xxxxxxxxxx kvalita xxxxxxx xx xxxxx“, xxx 2.1

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-99&xxxx;876,16

0,00

-99&xxxx;876,16

XX xxxxxx:

XXX

-3&xxxx;558&xxxx;593,04

-13&xxxx;438,41

-3&xxxx;545&xxxx;154,63

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se vztahuje XXXX

2019

XXXXX – XX 2018 – xxxxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;518&xxxx;883,53

0,00

-&xxxx;518&xxxx;883,53

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se vztahuje XXXX

2019

XXXXX – XX 2018 – LPIS

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;270&xxxx;324,13

0,00

-&xxxx;270&xxxx;324,13

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2021

XXXXX – RŽ 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-17&xxxx;256,87

0,00

-17&xxxx;256,87

Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2020

XXXXX – RŽ 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-27&xxxx;275,81

0,00

-27&xxxx;275,81

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;833&xxxx;740,34

0,00

-&xxxx;833&xxxx;740,34

Členský xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx dopad

FR

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – řízení xxxxx

2017

Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

-43 451,62

-21 725,81

-21 725,81

Rozvoj venkova, XXXXX – xxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xx fungování xxxx xxxxxxxxx kontrol

PAUŠÁLNÍ XXXXX

10,00 %

EUR

-55 546,73

-27 773,36

-27 773,37

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx

2019

Xxxxxxx klíčové xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxx klíčových xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

- 315 545,79

- 157 772,90

- 157 772,89

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx

2020

Xxxxxxx klíčové kontroly x&xxxx;xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

- 335 219,15

- 167 609,57

- 167 609,58

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2016

Xx. xxxxxxxx departementy – xxxxxx venkova XXXX opatření 13 _ xxxxxx kontroly xx xxxxx (2015–2018)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;264,72

0,00

-1&xxxx;264,72

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx vztahuje XXXX

2017

Xx. xxxxxxxx departementy – xxxxxx xxxxxxx IACS xxxxxxxx 13 _ xxxxxx kontroly xx xxxxx (2015–2018)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-42&xxxx;123,96

-18&xxxx;271,50

-23&xxxx;852,46

Xxxxxx xxxxxxx, opatření EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xx. zámořské xxxxxxxxxxxx – xxxxxx xxxxxxx XXXX opatření 13 _ pozdní xxxxxxxx xx místě (2015–2018)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-21&xxxx;316,77

-&xxxx;338,32

-20&xxxx;978,45

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX

2019

Xx. xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx – rozvoj venkova XXXX xxxxxxxx 13 _ xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx (2015–2018)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-23&xxxx;303,77

0,00

-23&xxxx;303,77

Xxxxxxxxxxx

2016

XXXXX – xxxxx xxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-31 429,18

-0,93

-31 428,25

Certifikace

2015

EZFRV – xxxxxxxx kontrola testu x.&xxxx;22 – XX 2015

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-21&xxxx;739,83

-1&xxxx;877,26

-19&xxxx;862,57

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxx závěrky: xxxxxx extrapolovaných xxxx (XXXXX XXXX) (opatření 13)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;428&xxxx;307,22

0,00

-&xxxx;428&xxxx;307,22

Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx: oprava xxxxxxxxxxxxxxx xxxx (EZFRV mimo XXXX) (xxxxxxxx 4)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-18&xxxx;847,04

0,00

-18&xxxx;847,04

Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx podporou

2018

Schválení xxxxxx xxxxxxx: oprava xxxxxxxxxxxxxxx chyb (EZFRV xxxx XXXX) (xxxxxxxx 6)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;293&xxxx;950,00

0,00

-&xxxx;293&xxxx;950,00

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx: xxxxxx xxxxxxx xxxx (xxxxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx 2007–2013 kontrola za xxx let)

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-35 600,00

0,00

-35 600,00

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX, opatření x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx: xxxxxx známých xxxx (XXXXX xxxx XXXX) (xxxxxxxx 6)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-19&xxxx;250,00

0,00

-19&xxxx;250,00

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – řízení xxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx fungování xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-32&xxxx;846,19

-5&xxxx;661,44

-27&xxxx;184,75

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx rizik

2018

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-9&xxxx;818&xxxx;935,87

-4&xxxx;411&xxxx;325,06

-5&xxxx;407&xxxx;610,81

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – řízení xxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-6&xxxx;361&xxxx;492,72

0,00

-6&xxxx;361&xxxx;492,72

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx dvou xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-6&xxxx;696&xxxx;329,55

0,00

-6&xxxx;696&xxxx;329,55

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx

2015

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;344&xxxx;840,23

-37&xxxx;785,33

-&xxxx;307&xxxx;054,90

Xxxxxx venkova, investice XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;079,51

-73,11

-4&xxxx;006,40

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-73,92

-0,48

-73,44

Rozvoj venkova, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV mimo XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;662,20

-4,24

-&xxxx;657,96

Xxxxxx venkova, XXXXX – Xxxxxx

2016

Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-76&xxxx;692,28

-7&xxxx;669,22

-69&xxxx;023,06

Xxxxxx venkova, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx IACS

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;121,39

-&xxxx;115,40

-5,99

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-10 885,45

-5 890,95

-4 994,50

Rozvoj venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx IACS

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;586,57

-&xxxx;500,96

-85,61

Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx a inovace

2017

Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Investiční opatření XXXXX mimo XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;070,46

-3&xxxx;313,01

-&xxxx;757,45

Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-10,17

-0,09

-10,08

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx ve fungování xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;025,65

-&xxxx;672,66

-&xxxx;352,99

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-26 406,20

-23 714,93

-2 691,27

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx IACS

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-5&xxxx;556,73

-4&xxxx;206,35

-1&xxxx;350,38

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-13&xxxx;121,17

-4&xxxx;288,34

-8&xxxx;832,83

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx klíčové kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;377,43

-1&xxxx;629,17

-1&xxxx;748,26

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx s paušální podporou

2018

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;653,44

-14,68

-&xxxx;638,76

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx IACS

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

- 887,62

-5,68

- 881,94

Rozvoj xxxxxxx, investice EZFRV – soukromí xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-24 155,53

- 208,40

-23 947,13

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxx příjemci

2019

Nedostatky ve xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;260,06

-52,89

-8&xxxx;207,17

Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx a inovace

2019

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční opatření XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-13&xxxx;470,57

-86,21

-13&xxxx;384,36

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-7&xxxx;830,41

-51,22

-7&xxxx;779,19

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx podporou

2019

Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 755,31

0,00

- 755,31

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – lesnická xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;288,82

0,00

-&xxxx;288,82

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí příjemci

2020

Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-23&xxxx;349,50

0,00

-23&xxxx;349,50

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;126,41

0,00

-8&xxxx;126,41

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx a inovace

2020

Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo IACS

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-12&xxxx;678,38

0,00

-12&xxxx;678,38

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Investiční opatření XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-10&xxxx;987,30

0,00

-10&xxxx;987,30

Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;754,06

0,00

-&xxxx;754,06

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx

2020

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-57,60

0,00

-57,60

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;364,71

0,00

-&xxxx;364,71

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx IACS

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-11&xxxx;972,58

0,00

-11&xxxx;972,58

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;627,36

0,00

-5&xxxx;627,36

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx a inovace

2021

Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx EZFRV mimo XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-4 721,61

0,00

-4 721,61

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – Leader

2021

Nedostatky xx fungování klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-5 175,95

0,00

-5 175,95

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;235,93

0,00

-1&xxxx;235,93

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxx 10 – xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx – xxxxxxx 5 %

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-3&xxxx;965,25

0,00

-3&xxxx;965,25

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxx 10 RŽ 2015–2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-15&xxxx;327,15

0,00

-15&xxxx;327,15

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX

2020

Xxxxxxxx 11 – xxxxxx xxxxxxxx na místě – korekce 2&xxxx;%

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-&xxxx;861,83

0,00

-&xxxx;861,83

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxx 11 RŽ 2015–2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;864,46

0,00

-&xxxx;864,46

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx se xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxx 11 XX 2015–2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;625,50

-0,89

-&xxxx;624,61

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxx 11 rozvoj xxxxxxx IACS 2015–2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;915,66

-&xxxx;804,45

-&xxxx;111,21

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxx 11 xxxxxx venkova XXXX 2015–2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2&xxxx;115,05

-1,57

-2&xxxx;113,48

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2016

Xxxxxxxx 13 XX 2015–2019

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

25,29

0,00

25,29

Rozvoj xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2017

Xxxxxxxx 13 XX 2015–2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-44&xxxx;812,06

-&xxxx;759,70

-44&xxxx;052,36

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxx 13 XX 2015–2019

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-33 526,20

0,00

-33 526,20

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxx 13 XX 2015–2019

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-27&xxxx;289,32

0,00

-27&xxxx;289,32

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxx 13 XX 2015–2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;205,22

0,00

-&xxxx;205,22

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2015

Xxxxxxx xxxxx XXXX X13 (2011–2016): xxxxxx OLAF OC/2017/0280

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-11&xxxx;947,56

0,00

-11&xxxx;947,56

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2016

Případy xxxxx OLAF X13 (2011–2016): zpráva OLAF XX/2017/0280

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

12,12

0,00

12,12

Rozvoj venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX

2017

Xxxxxxx xxxxx XXXX X13 (2011–2016): xxxxxx XXXX XX/2017/0280

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-21&xxxx;480,52

-&xxxx;310,09

-21&xxxx;170,43

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxx úřadu XXXX (zpráva OC/2017/0280): Xxxxxxxx 10 (2011–2016)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-12&xxxx;594,28

0,00

-12&xxxx;594,28

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxx xxxxx XXXX (xxxxxx XX/2017/0280): Xxxxxxxx 10 (2011–2016)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-12 351,15

0,00

-12 351,15

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se vztahuje XXXX

2016

Xxxxxx venkova IACS X10: xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2&xxxx;021,09

0,00

-2&xxxx;021,09

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2017

Xxxxxx xxxxxxx XXXX X10: xxxxxx xxxxxxxx na xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1,71

0,00

-1,71

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na něž xx vztahuje IACS

2018

Rozvoj xxxxxxx XXXX M10: xxxxxx kontroly na xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-20&xxxx;182,41

-1&xxxx;121,10

-19&xxxx;061,31

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se vztahuje XXXX

2019

Xxxxxx xxxxxxx XXXX X10: xxxxxx xxxxxxxx xx místě

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-34 064,60

-53,42

-34 011,18

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS

2020

Rozvoj venkova XXXX X10: xxxxxx xxxxxxxx na xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;272,07

0,00

-3&xxxx;272,07

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje IACS

2017

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxx určení xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx): xxx xxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;036&xxxx;757,35

-43&xxxx;839,39

-2&xxxx;992&xxxx;917,96

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx kontrolách xxx xxxxxx způsobilosti xxxxxxxxxx xxxxxxx (klíčová xxxxxxxx): xxx xxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;165&xxxx;783,03

0,00

-3&xxxx;165&xxxx;783,03

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxx určení xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx pozemků (klíčová xxxxxxxx): xxx xxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;931&xxxx;044,87

0,00

-3&xxxx;931&xxxx;044,87

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2020

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxx způsobilosti xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx): xxx xxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2&xxxx;755&xxxx;076,26

0,00

-2&xxxx;755&xxxx;076,26

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2017

Xxxxxxxxxx xx správních xxxxxxxxxx xxx xxxxxx způsobilosti xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx): pro xxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;374&xxxx;632,71

0,00

-3&xxxx;374&xxxx;632,71

XX xxxxxx:

XXX

-41&xxxx;741&xxxx;042,52

-4&xxxx;949&xxxx;530,08

-36&xxxx;791&xxxx;512,44

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx 13 – XX 2017

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-46 461,84

- 459,38

-46 002,46

Rozvoj xxxxxxx, opatření EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxx výpočty xxxxxx opatření 13 – XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-21&xxxx;420,93

0,00

-21&xxxx;420,93

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx opatření 13 – XX 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-40&xxxx;939,09

0,00

-40&xxxx;939,09

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;108&xxxx;821,86

-&xxxx;459,38

-&xxxx;108&xxxx;362,48

Členský xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx zemědělce – RŽ 2016 – rozvoj xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;127&xxxx;763,26

-&xxxx;209,34

-&xxxx;127&xxxx;553,92

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – řízení xxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxx aktivního xxxxxxxxx – XX 2016 – rozvoj xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-7&xxxx;713,71

0,00

-7&xxxx;713,71

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Kontrola statusu xxxxxxxxx xxxxxxxxx – XX 2017 – xxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 356 117,81

-2 799,68

- 353 318,13

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Kontrola xxxxxxx xxxxxxxxx zemědělce – RŽ 2017 – rozvoj venkova

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-24&xxxx;236,17

-&xxxx;352,65

-23&xxxx;883,52

XX celkem:

EUR

- 515 830,95

-3 361,67

-&xxxx;512&xxxx;469,28

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxx nedostatky 2018–2021

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;577&xxxx;401,84

0,00

-1&xxxx;577&xxxx;401,84

XX xxxxxx:

XXX

-1&xxxx;577&xxxx;401,84

0,00

-1&xxxx;577&xxxx;401,84

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2017

Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx 10 – XX 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-16&xxxx;892,73

-&xxxx;182,98

-16&xxxx;709,75

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, na xxx xx vztahuje IACS

2018

Nedodržení xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx 10 – XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-12&xxxx;748,93

0,00

-12&xxxx;748,93

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – opatření 10 – XX 2019

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-18 392,20

0,00

-18 392,20

Rozvoj venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2017

Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – X11 – XX 2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-29 648,22

- 321,15

-29 327,07

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – opatření 11 – RR 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-64 793,52

0,00

-64 793,52

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx se xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxxx dlouhodobých xxxxxxx – opatření 11 – XX 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-76&xxxx;500,70

0,00

-76&xxxx;500,70

XX celkem:

EUR

- 218 976,30

-&xxxx;504,13

-&xxxx;218&xxxx;472,17

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

XXXXX XXXX opatření 10, 11, 12, 13 pro XX 2018, XX 2019 x&xxxx;XX 2020

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;174&xxxx;995,49

-17,30

-&xxxx;174&xxxx;978,19

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2019

EZFRV XXXX xxxxxxxx 10, 11, 12, 13 xxx RR 2018, XX 2019 a RR 2020

XXXXXXXX SAZBA

10,00 %

EUR

- 812 740,77

0,00

- 812 740,77

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž se xxxxxxxx IACS

2020

EZFRV XXXX xxxxxxxx 10, 11, 12, 13 pro XX 2018, XX 2019 x&xxxx;XX 2020

PAUŠÁLNÍ XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;757&xxxx;794,17

0,00

-&xxxx;757&xxxx;794,17

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

XXXXX xxxxxxxx 15 xxx XX 2018, XX 2019 x&xxxx;XX 2020

XXXXXXXX SAZBA

10,00 %

EUR

-3 680,50

0,00

-3 680,50

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2020

XXXXX opatření 15 xxx XX 2018, RR 2019 x&xxxx;XX 2020

PAUŠÁLNÍ SAZBA

10,00 %

XXX

-42&xxxx;881,99

0,00

-42&xxxx;881,99

Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, na xxx xx vztahuje XXXX

2017

Xxxxxxxxxx 2016–2019

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-5&xxxx;955&xxxx;574,27

-&xxxx;398,26

-5&xxxx;955&xxxx;176,01

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxxx 2016–2019

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-5&xxxx;755&xxxx;496,20

-8,02

-5&xxxx;755&xxxx;488,18

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxxx 2016–2019

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-5&xxxx;685&xxxx;088,12

0,00

-5&xxxx;685&xxxx;088,12

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na něž xx xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxxxx 2016–2019

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-5&xxxx;275&xxxx;104,75

0,00

-5&xxxx;275&xxxx;104,75

XX xxxxxx:

XXX

-24&xxxx;463&xxxx;356,26

-&xxxx;423,58

-24&xxxx;462&xxxx;932,68

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2019

Dobré xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx: Xxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx 1.x (XX 2019 – XX 2020)

XXXXXXXX XXXXX

25,00 %

EUR

-1 264 993,57

0,00

-1 264 993,57

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž se xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx zvířat: Xxxxxxxxxxxx xxxx plateb x&xxxx;xxxxxxxxxxx 1.x (RR 2019 – RR 2020)

XXXXXXXX XXXXX

25,00 %

XXX

-&xxxx;880&xxxx;856,49

0,00

-&xxxx;880&xxxx;856,49

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx

2019

Xxxxx xxxxx XXXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-38&xxxx;439,95

0,00

-38&xxxx;439,95

Xxxxxx xxxxxxx – schválení xxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX

XXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-6 685 993,41

0,00

-6 685 993,41

RO xxxxxx:

XXX

-8&xxxx;870&xxxx;283,42

0,00

-8&xxxx;870&xxxx;283,42

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje IACS

2018

Aktualizace XXXX 2017–2019 EZFRV – Xxxx X13 XXX

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

EUR

- 397 554,60

-44 048,32

- 353 506,28

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2019

Xxxxxxxxxxx XXXX 2017–2019 EZFRV – Xxxx M13 XXX

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;359&xxxx;395,28

-2&xxxx;164,83

-&xxxx;357&xxxx;230,45

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxxxxx LPIS 2017–2019 XXXXX – Xxxx X13 XXX

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;524&xxxx;361,48

0,00

-&xxxx;524&xxxx;361,48

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxxxx XXXX 2017–2019 EZFRV – Xxx M11 XX

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;127&xxxx;005,63

-50&xxxx;558,21

-76&xxxx;447,42

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2019

Aktualizace XXXX 2017–2019 XXXXX – Xxx M11 OF

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;146&xxxx;469,49

0,00

-&xxxx;146&xxxx;469,49

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2020

Xxxxxxxxxxx XXXX 2017–2019 XXXXX – Xxx X11 OF

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;192&xxxx;677,68

0,00

-&xxxx;192&xxxx;677,68

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na něž xx vztahuje XXXX

2018

Xxxxxxxxxxx XXXX 2017–2019 EZFRV – Xxxxxxxxxxx opatření 10 XXX

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;577&xxxx;909,23

-&xxxx;118&xxxx;743,96

-&xxxx;459&xxxx;165,27

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx IACS

2019

Aktualizace XXXX 2017–2019 XXXXX – Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx 10 AEC

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;691&xxxx;269,44

-10&xxxx;942,03

-&xxxx;680&xxxx;327,41

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS

2020

Aktualizace XXXX 2017–2019 XXXXX – Xxxxxxxxxxx opatření 10 XXX

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-1&xxxx;062&xxxx;643,14

0,00

-1&xxxx;062&xxxx;643,14

XX celkem:

EUR

-4 079 285,97

-&xxxx;226&xxxx;457,35

-3&xxxx;852&xxxx;828,62

Členský xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx EZFRV XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;377&xxxx;045,38

0,00

-&xxxx;377&xxxx;045,38

XX celkem:

EUR

- 377 045,38

0,00

-&xxxx;377&xxxx;045,38

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XXX

-90&xxxx;042&xxxx;933,90

-5&xxxx;224&xxxx;781,56

-84&xxxx;818&xxxx;152,34