Animace načítání

Stránka se připravuje...


Na co čekáte? Nečekejte už ani minutu.
Získejte přístup na tento text ještě dnes. Kontaktujte nás a my Vám obratem uděláme nabídku pro Vás přímo na míru.

XXXXXXXXX ROZHODNUTÍ XXXXXX (XX) 2021/2020

xx dne 17.&xxxx;xxxxxxxxx 2021,

kterým se x&xxxx;xxxxxxxxxxx Evropskou xxxx xxxxxxxx některé xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxx Evropského xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx fondu (XXXX) x&xxxx;x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx pro xxxxxx xxxxxxx (XXXXX)

(xxxxxxxx xxx xxxxxx X(2021) 8168)

(Xxxxx české, xxxxxxxx, xxxxxxxxxx, francouzské, xxxxxxx, xxxxxxxx, maďarské, německé, xxxxxxxxxx, portugalské, xxxxxxxx, xxxxx, xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxx xx závazné)

EVROPSKÁ XXXXXX,

x&xxxx;xxxxxxx xx Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx Evropské xxxx,

x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxx Evropského xxxxxxxxxx a Rady (XX) x.&xxxx;1306/2013 ze xxx 17.&xxxx;xxxxxxxx 2013 o financování, xxxxxx a sledování společné xxxxxxxxxx politiky a o zrušení xxxxxxxx Xxxx (EHS) x.&xxxx;352/78, (ES) x.&xxxx;165/94, (XX) č. 2799/98, (XX) x.&xxxx;814/2000, (ES) x.&xxxx;1290/2005 x&xxxx;(XX) x.&xxxx;485/2008&xxxx;(1), a zejména xx xxxxxx&xxxx;52 xxxxxxxxx xxxxxxxx,

xx konzultaci x&xxxx;Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx,

xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:

(1)

X&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx 52 xxxxxxxx (XX) č. 1306/2013 xx Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx ověřování, xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx s dotyčnými xxxxxxxxx xxxxx a formálně xxx xxxxxx xxx závěry.

(2)

Členské xxxxx měly xxxxxxx xxxxxxx o zahájení dohodovacího xxxxxxx. Tato xxxxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxx xxxxxxxxx.

(3)

Xxxxx xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 lze xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx výdaje xxxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx Xxxx.

(4)

Xx xxxxxxx xxxxxxxxxxx ověřování, xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx jednání x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx, xx xxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx financovat v rámci XXXX ani EZFRV.

(5)

Je xxxxx uvést xxxxxx, xxxxx xxxxxx k financování x&xxxx;xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX xxxxxx. Xxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxx na xxxxxx xxxxxxxxxx xxxx xxx xxxxxx čtyři xxxxxx xxxx písemným xxxxxxxx, ve kterém Xxxxxx xxxxxxxx členským xxxxxx výsledky xxxxxxxxx.

(6)

Xxxxxx, xxxxx xxxx tímto xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx z financování Xxxx, by xxxx xxxxxxxxxxx rovněž xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx plateb xxxxxxxxx v souladu s článkem 41 xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013, xxxxx xxxx xxxxxxx xxxx pozastavení xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx&xxxx;51 xxxx 52 xxxxxxxxx xxxxxxxx.

(7)

X&xxxx;xxxxxxx, na xxxxx xx xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx, sdělila Xxxxxx xxxxxxxx státům x&xxxx;xxxxxxxx zprávě xxxxxxxxxxx xxxxxx, xxx je xxxxx vyloučit, xxxxx xxxxxx v souladu s právem Xxxx&xxxx;(2).

(8)

Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx finanční xxxxxx, xxxxx by xxxxx Xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxx xxxxx Xxxxxxxx xxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx ke xxx 31.&xxxx;xxxxxx 2021,

XXXXXXX TOTO XXXXXXXXXX:

Xxxxxx&xxxx;1

Xxxxxx uvedené x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxxx xx xx xxxxxx, které xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx a které xxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX nebo EZFRV, xxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx.

Xxxxxx&xxxx;2

Xxxx rozhodnutí xx xxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx, Xxxxx xxxxxxxxx, Spolkové xxxxxxxxx Německo, Xxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx, Francouzské xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxx republice, Xxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxx, Maďarsku, Rakouské xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxx Xxxxxxxxx.

X&xxxx;Xxxxxxx xxx 17. listopadu 2021.

Xx Komisi

Janusz XXXXXXXXXXXXX

xxxx Xxxxxx


(1)&xxxx;&xxxx;Xx. věst. L 347, 20.12.2013, s. 549.

(2)&xxxx;&xxxx;Xxxx(2021)6573344


XXXXXXX

Xxxxxxxxxx 67

Xxxxxxxxxx xxxxxxx: 6200

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxx 01. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. XX 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;148&xxxx;672,12

0,00

-&xxxx;148&xxxx;672,12

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx 01. Jednorázová xxxxxx. XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;140&xxxx;535,46

0,00

-&xxxx;140&xxxx;535,46

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxx 02. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. XX 2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 105 859,49

0,00

- 105 859,49

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx 02. Xxxxxxxxxxx částka. XX 2018

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-96&xxxx;428,32

0,00

-96&xxxx;428,32

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná na xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxx 03. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. XX 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-6&xxxx;546,18

0,00

-6&xxxx;546,18

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci

2018

Opatření 04. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. XX 2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 547,84

0,00

- 547,84

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxx 01 a 02. Jednorázová xxxxxx. XX 2019. Xxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 240 525,66

0,00

- 240 525,66

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2018

Opatření 03 a 04. XX 5 %. XX 2017

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-32 490,49

0,00

-32 490,49

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx 03 x&xxxx;04. XX 5 %. XX 2018

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-33&xxxx;713,03

0,00

-33&xxxx;713,03

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxx 03 x&xxxx;04. PS 5 %. XX 2019. Xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-33 800,06

0,00

-33 800,06

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxxx 03 x&xxxx;04. XX 5 %. XX 2020. Xxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-33 162,69

0,00

-33 162,69

AT xxxxxx:

XXX

-&xxxx;872&xxxx;281,34

0,00

-&xxxx;872&xxxx;281,34

XX

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2020

XX 2020 pro XXXX 2016/15, XXXX 2016/16 x&xxxx;XXXX 2016/18.

Výběr xxxxxxxxxxx subjektů (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-27&xxxx;549,36

0,00

-27&xxxx;549,36

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx produkci

2018

O01: XX1.1 x&xxxx;1.3 – jednorázová xxxxxx – XX 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;800&xxxx;789,64

0,00

-&xxxx;800&xxxx;789,64

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

X01: XX1.1 – xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 921 976,67

0,00

- 921 976,67

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2018

O01-O02-O03. XX 1.1.1 x&xxxx;1.2.2 – paušální xxxxx 5 % x&xxxx;5 % – XX2017–XX2018

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 140 923,03

0,00

- 140 923,03

Dobrovolná podpora xxxxxx xx produkci

2019

O01-O02-O03. XX 1.1.1 x&xxxx;1.2.2 – xxxxxxxx sazba 5 % z 5 % – RŽ2017–RŽ2018

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;139&xxxx;353,41

0,00

-&xxxx;139&xxxx;353,41

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2020

X01-X02-X03. XX1.2.2 – xxxxxxxx xxxxx 5 % x&xxxx;5 % – XX2019

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;138&xxxx;701,45

0,00

-&xxxx;138&xxxx;701,45

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

X02 KK1.1 – xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-36&xxxx;040,37

0,00

-36&xxxx;040,37

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

X02 KK1.1 – xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-43&xxxx;234,37

0,00

-43&xxxx;234,37

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2018

X03. XX1.1 a 1.3 – xxxxxxxxxxx částka – XX 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-44&xxxx;201,42

0,00

-44&xxxx;201,42

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci

2019

O03. XX1.1 – jednorázová xxxxxx – XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-47&xxxx;210,27

0,00

-47&xxxx;210,27

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

X04. Všechny XX – xxxxxxxx xxxxx 10 % – XX2017–XX2018

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-57&xxxx;569,28

0,00

-57&xxxx;569,28

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

X04. Xxxxxxx XX – paušální xxxxx 10 % – XX2017–XX2018

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-58&xxxx;496,64

0,00

-58&xxxx;496,64

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2020

X04. Xxxxxxx XX – xxxxxxxx xxxxx 10 % – XX2019

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-57&xxxx;896,04

0,00

-57&xxxx;896,04

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx schválení

2019

Non xxxxxxx xxx xxxxxxxxxx de xxxxxx xxxxxx pour xxx xxxxxxxxxx sociaux (xxxx et X&xxx;X)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;279&xxxx;096,07

0,00

-&xxxx;279&xxxx;096,07

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx Xxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxx Xxxxxxx XXXX 2016/15

Xxxxx xxxxxxxxxxx subjektů (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-17 142,57

0,00

-17 142,57

Propagační xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxx Xxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxx Xxxxxxx XXXX 2016/15

Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (způsobilost)

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-15&xxxx;640,59

0,00

-15&xxxx;640,59

Xxxxxx xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxx pour xxx xxxxxx, xxx respect xxx xxxxxx xx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 150 308,82

0,00

- 150 308,82

Propagační opatření

2017

Taste Xx Xxxxxx_Xxxxxx XXXX 2016/16

Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;461,05

0,00

-3&xxxx;461,05

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxx Xx Xxxxxx_Xxxxxx XXXX 2016/16

Xxxxx prováděcích xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;456,97

0,00

-5&xxxx;456,97

Xxxxxxxxxx opatření

2019

Taste Xx Europe_Brazil XXXX 2016/16

Xxxxx xxxxxxxxxxx subjektů (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-9&xxxx;480,10

0,00

-9&xxxx;480,10

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxx xx Europe_Canada XXXX 2016/18

Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;597,61

0,00

-4&xxxx;597,61

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxx xx Europe_Canada VLAM 2016/18

Xxxxx prováděcích xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-9&xxxx;597,73

0,00

-9&xxxx;597,73

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxx xx Xxxxxx_Xxxxxx XXXX 2016/18

Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-10&xxxx;116,22

0,00

-10&xxxx;116,22

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxx Xx Europe_India XXXX 2016/17

Xxxxx xxxxxxxxxxx subjektů (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;923,58

0,00

-3&xxxx;923,58

Xxxxxxxxxx opatření

2018

Taste Xx Europe_India XXXX 2016/17

Xxxxx prováděcích xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;048,52

0,00

-4&xxxx;048,52

Xxxxxxxxxx opatření

2019

Taste Xx Xxxxxx_Xxxxx XXXX 2016/17

Xxxxx prováděcích xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;005,18

0,00

-1&xxxx;005,18

XX celkem:

EUR

-3 027 816,96

0,00

-3&xxxx;027&xxxx;816,96

XX

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2016

Xxxxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 XXXX

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-2 251 440,51

-5 645,44

-2 245 795,07

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 XXXX

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-2 251 007,60

-6 312,60

-2 244 695,00

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2018

Xxxxxxx zemědělec 2015–2017 XXXX

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-2&xxxx;246&xxxx;387,17

0,00

-2&xxxx;246&xxxx;387,17

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 XXX

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

EUR

- 615 232,86

- 445,61

- 614 787,25

Dobrovolná xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxx zemědělec 2015–2017 XXX

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

EUR

-1 811,76

0,00

-1 811,76

Úhrada xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx kázní

2017

Všechny xxxxxxxxxx 2015–2017

XXXXXXXX SAZBA

2,00 %

XXX

-&xxxx;220&xxxx;820,29

0,00

-&xxxx;220&xxxx;820,29

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx kázní

2018

Všechny nedostatky 2015–2017

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-&xxxx;215&xxxx;209,82

0,00

-&xxxx;215&xxxx;209,82

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx

2019

Xxxxxxx xxxxxxxxxx 2015–2017

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

EUR

- 218 667,84

0,00

- 218 667,84

Přímé xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx

2016

Xxxxx podmínky XXXX 2015

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;164&xxxx;449,24

-&xxxx;513,12

-&xxxx;163&xxxx;936,12

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxx xxxxxxxx XXXX 2016

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;166&xxxx;906,58

-&xxxx;582,23

-&xxxx;166&xxxx;324,35

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2018

Xxxxx xxxxxxxx XXXX 2017

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

EUR

- 186 108,22

-28 689,78

- 157 418,44

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxxx – stanovení XXX 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx souboru xxxxxx xx ekologizaci

PAUŠÁLNÍ XXXXX

2,00 %

XXX

-4&xxxx;939&xxxx;856,04

0,00

-4&xxxx;939&xxxx;856,04

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxx – xxxxxxxxx TTP 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx další zjištění xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-4&xxxx;998&xxxx;868,96

0,00

-4&xxxx;998&xxxx;868,96

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx – stanovení XXX 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xxxxxxxx týkající xx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-4&xxxx;960&xxxx;352,47

0,00

-4&xxxx;960&xxxx;352,47

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx – stanovení XXX 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx zjištění týkající xx xxxxxxx plateb xx xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX SAZBA

2,00 %

XXX

-24&xxxx;707,00

0,00

-24&xxxx;707,00

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2016

Pozdní xxxxxx XXXX 2015–2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 310 744,86

- 779,19

- 309 965,67

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxx podání RJPP 2015–2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;310&xxxx;685,11

-&xxxx;869,69

-&xxxx;309&xxxx;815,42

Xxxxx podpory xxxxxxxx od produkce

2018

Pozdní xxxxxx RJPP 2015–2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;291&xxxx;151,42

0,00

-&xxxx;291&xxxx;151,42

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxx xxxxxx XXXX 2015–2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

0,00

0,00

0,00

Přímé xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxx xxxxx kontrol xx xxxxx XXXX 2017 (xxxxx xxxxx)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-18&xxxx;808,71

0,00

-18&xxxx;808,71

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xx místě XXXX 2017 (xxxxx xxxxx)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-24,53

0,00

-24,53

Přímé podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx

2016

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx XXXX 2015–2017

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;970&xxxx;817,09

-14&xxxx;971,71

-5&xxxx;955&xxxx;845,38

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx XXXX 2015–2017

XXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-5 969 669,02

-16 710,64

-5 952 958,38

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2018

Zpětné xxxxxxx xxxxxxxxxx XXXX 2015–2017

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;938&xxxx;606,93

0,00

-5&xxxx;938&xxxx;606,93

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2019

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx XXXX 2015–2017

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;473,72

0,00

-8&xxxx;473,72

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2016

Umělá xxxxxxxx – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 a veškeré xxxxx xxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

EUR

-43 876,31

0,00

-43 876,31

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2017

Xxxxx podmínka – xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 a veškeré xxxxx nedostatky

PAUŠÁLNÍ SAZBA

2,00 %

XXX

-47&xxxx;606,01

0,00

-47&xxxx;606,01

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxx podmínka – režim xxx xxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-48&xxxx;425,99

0,00

-48&xxxx;425,99

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce

2019

Umělá xxxxxxxx – xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-&xxxx;147,18

0,00

-&xxxx;147,18

XX xxxxxx:

XXX

-42&xxxx;420&xxxx;863,24

-75&xxxx;520,01

-42 345 343,23

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx schválení

2019

EZFRV XXXX x&xxxx;XXXXX xxxx IACS – xxxxxxxx xxxxx

XXXX xxxx XXXX – xxxxx chyba

EZZF – xxxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx

XXXX – xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-26&xxxx;952,10

0,00

-26&xxxx;952,10

Xxxxxx závěrka – finanční xxxxxxxxx

2019

XXXX xxxx IACS – xxxxxxxxxxxxx xxxx nesrovnalostí

ODHADOVANÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;528&xxxx;153,92

0,00

-&xxxx;528&xxxx;153,92

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;555&xxxx;106,02

0,00

-&xxxx;555&xxxx;106,02

EE

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx oznámení – XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;231&xxxx;180,98

0,00

-&xxxx;231&xxxx;180,98

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx – XX 2019

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 197 711,03

0,00

- 197 711,03

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxx – XX 2017

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

- 207 088,41

0,00

- 207 088,41

EE xxxxxx:

XXX

-&xxxx;635&xxxx;980,42

0,00

-&xxxx;635&xxxx;980,42

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx xxxxxxxxx XX2019 – chyby x&xxxx;XXXX a EAFRD

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-9&xxxx;374,90

0,00

-9&xxxx;374,90

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx xxxxx u EZZF x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-12 378,41

0,00

-12 378,41

Víno – xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx

2017

Xxxxxxxxx ve xxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;XX2017–XX2020 v Autonomním xxxxxxxxxxxx Xxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 123 779,85

0,00

- 123 779,85

Víno – xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx

2018

Xxxxxxxxx ve xxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;XX2017–XX2020 x&xxxx;Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx Valencie

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;116&xxxx;347,25

0,00

-&xxxx;116&xxxx;347,25

Xxxx – xxxxxxxxx xx třetích xxxxxx

2019

Xxxxxxxxx xx třetích xxxxxx – xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx kontrolách v RR2017–RR2020 x&xxxx;Xxxxxxxxxx společenství Valencie

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

EUR

- 129 768,51

0,00

- 129 768,51

Víno – xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx

2020

Xxxxxxxxx xx třetích xxxxxx – nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;XX2017–XX2020 ve Valencii

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-30&xxxx;237,64

0,00

-30&xxxx;237,64

Xxxx – xxxxxxxxx ve xxxxxxx xxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx – přeplatek xxxxxx – nezpůsobilé xxxxxx xxxxxxxxxxx s osvědčeními x&xxxx;xxxxxx x&xxxx;XX 2018 x&xxxx;5 xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-29&xxxx;374,50

0,00

-29&xxxx;374,50

Xxxx – restrukturalizace x&xxxx;xxxxxxx vinic

2020

Restrukturalizace – xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxx Xxxxxxxxx – XX2017–XX2020

XXXXXXXX XXXXX

3,00 %

XXX

-4&xxxx;304,88

0,00

-4&xxxx;304,88

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna xxxxx

2017

Xxxxxxxxxxxxxxxxx – xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxx stanovení xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx úrovní xxxxxxx týkající xx xxxxxx Španělska – XX2017–XX2020

XXXXXXXX SAZBA

3,00 %

XXX

-93&xxxx;006,88

0,00

-93&xxxx;006,88

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna xxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxxxxxxx – xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxx Xxxxxxxxx – XX2017–XX2020

XXXXXXXX XXXXX

3,00 %

XXX

-73&xxxx;157,76

0,00

-73&xxxx;157,76

Xxxx – restrukturalizace x&xxxx;xxxxxxx vinic

2019

Restrukturalizace – xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxx stanovení xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx úrovní podpory xxxxxxxx xx celého Xxxxxxxxx – XX2017–XX2020

XXXXXXXX XXXXX

3,00 %

XXX

-36&xxxx;705,28

0,00

-36&xxxx;705,28

Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna vinic

2020

Restrukturalizace – xxxxxxxxxx v metodice xxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxx Xxxxxxxxx – XX2017–XX2020

XXXXXXXX SAZBA

3,00 %

EUR

-21 946,09

0,00

-21 946,09

Víno – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx

2017

Xxxxxxxxxxxxxxxxx – nedostatky x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xx věcné xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx Valencie x&xxxx;XX2017–XX2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 268 155,85

0,00

- 268 155,85

Víno – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna xxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxxxxxxx – nedostatky v metodice xxxxxxx xxxxxxxxxxxx nákladů xx xxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx Valencie v RR2017–RR2018

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;354&xxxx;284,88

0,00

-&xxxx;354&xxxx;284,88

XX celkem:

EUR

-1 302 822,68

0,00

-1&xxxx;302&xxxx;822,68

FR

Účetní závěrka – finanční schválení

2018

Créances

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-4&xxxx;981,39

0,00

-4&xxxx;981,39

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2018

XXXXX xxxxxx xxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;262,04

0,00

-&xxxx;262,04

XX xxxxxx:

XXX

-5&xxxx;243,43

0,00

-5 243,43

XX

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxx kontrol, xxx&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxxxxx chovu xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;588&xxxx;722,93

0,00

-&xxxx;588&xxxx;722,93

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxx křížových xxxxxxx, xxx&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx podpory – xxxxxxx chovu xxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-2 122,56

0,00

-2 122,56

Dobrovolná podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx uplatnění správních xxxxxx – xxxxxxxxxxxx/xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx v databázi xxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 163 006,50

0,00

- 163 006,50

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na produkci

2018

Kontroly xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx správních xxxxxx – xxxxxxxxxxxx/xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx v databázi xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;217&xxxx;026,50

0,00

-&xxxx;217&xxxx;026,50

Xxxxxxx přímé xxxxxxx – XXXXX (2014+)

2018

Xxxxxx na xxxxxxx xxxxxxxxx kontrol a kontrol xx xxxxx – XX 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-13 461,22

0,00

-13 461,22

Ostatní xxxxx xxxxxxx – XXXXX (2014+)

2019

Xxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xx místě – XX 2019

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-30&xxxx;338,96

0,00

-30&xxxx;338,96

Xxxxxxx xxxxx podpory – XXXXX (2014+)

2020

Sankce xx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxx – XX 2020

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-24&xxxx;873,20

0,00

-24&xxxx;873,20

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxx xxxxxxx na xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx počtu – xxxxxxxxxx minimální xxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;116,66

0,00

-1&xxxx;116,66

Xxxxxxx olej - xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxx xxxxxxxxxx při provádění xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xx zjištění xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx programů x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx“.

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;589&xxxx;465,15

0,00

-&xxxx;589&xxxx;465,15

XX xxxxxx:

XXX

-1&xxxx;630&xxxx;133,68

0,00

-1 630 133,68

XX

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxx základní xxxxxx – vypočtená xxxxx na xxxxxxx xxxxxxxxxx zjištěných xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-37 355,27

0,00

-37 355,27

Školní xxxxxxx XX

2018

Xxxxxxxx Ovoce x&xxxx;xxxxxxxx xx xxxx – xxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx u části xxxxxxx z RR2018

PAUŠÁLNÍ XXXXX

10,00 %

XXX

-56&xxxx;033,61

0,00

-56&xxxx;033,61

Xxxxxx projekt XX

2019

Xxxxxxxx Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xx xxxx – xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole

PAUŠÁLNÍ XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;172&xxxx;061,23

0,00

-&xxxx;172&xxxx;061,23

Xxxxxx projekt XX

2020

Xxxxxxxx Xxxxx a zelenina xx škol – xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx

XXXXXXXX SAZBA

10,00 %

XXX

-&xxxx;151&xxxx;344,08

0,00

-&xxxx;151&xxxx;344,08

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – mimořádná podpůrná xxxxxxxx – kontroly xxxxxxxx k požadované xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-27&xxxx;785,92

0,00

-27&xxxx;785,92

Xxxxx a zelenina – xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – mimořádná xxxxxxxx xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx k požadované xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;199&xxxx;630,41

0,00

-&xxxx;199&xxxx;630,41

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx – chyba xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx certifikačním subjektem

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-11&xxxx;009,88

0,00

-11&xxxx;009,88

Xxxxxx xxxxxxx XX

2019

Xxxxxxxx Xxxxx xx xxxx – xxxxxxxxx chyba

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-4&xxxx;574,64

0,00

-4&xxxx;574,64

Xxxxxx xxxxxxx XX

2020

Xxxxxxxx Xxxxx do xxxx – xxxxxxxxx chyba

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;672,64

0,00

-&xxxx;672,64

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx – chyba xxxxxxxxx xx xxxxxxx nedostatků xxxxxxxxxx certifikačním subjektem

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-2&xxxx;770,25

0,00

-2&xxxx;770,25

Xxxx – xxxxxxxxx

2017

Xxxx – investice – xxxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-16 141,87

0,00

-16 141,87

Víno – xxxxxxxxx

2018

Xxxx – xxxxxxxxx – xxxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-13&xxxx;830,09

0,00

-13&xxxx;830,09

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxx xxx mladé xxxxxxxxx – chyba xxxxxxxxx na xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;109,49

0,00

-&xxxx;109,49

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;693&xxxx;319,38

0,00

-&xxxx;693&xxxx;319,38

XX

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – operační xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2016

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx „Kontroly xxxxxxxx k požadované xxxxxxx“ x&xxxx;„Xxxxxxx xxxxxxx podpory xxxxxx xxxxxxxxx snížení x&xxxx;xxxxxx“ xxxxxxxx xx XX2016 až XX2018

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 100 894,28

0,00

- 100 894,28

Ovoce x&xxxx;xxxxxxxx – operační xxxxxxxx xxxxxx stažení z trhu

2017

Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx“ x&xxxx;„Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx včetně xxxxxxxxx snížení x&xxxx;xxxxxx“ xxxxxxxx se XX2016 xx XX2018

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;198&xxxx;303,49

-5,59

-&xxxx;198&xxxx;297,90

Xxxxx a zelenina – xxxxxxxx programy xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2018

Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx klíčových xxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx“ x&xxxx;„Xxxxxxx výpočet xxxxxxx včetně správních xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ týkající xx XX2016 až XX2018

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 211 811,13

0,00

- 211 811,13

Ovoce x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2019

Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxxxx xxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx podpoře“ x&xxxx;„Xxxxxxx výpočet xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ xxxxxxxx xx XX2019

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;267&xxxx;765,50

0,00

-&xxxx;267&xxxx;765,50

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;778&xxxx;774,40

-5,59

-&xxxx;778&xxxx;768,81

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx schválení

2018

Finanční xxxxx xxx testování věcné xxxxxxxxxx – XXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-36&xxxx;841,08

0,00

-36&xxxx;841,08

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;305&xxxx;111,11

0,00

-&xxxx;305&xxxx;111,11

XX celkem:

EUR

- 341 952,19

0,00

-&xxxx;341&xxxx;952,19

XX

Xxxxxxx xxxxx xxxxxxx – XXXXX (2014+)

2017

Xxxxxxxxxx v rozsáhlých xxxxxxxxx kontrolách přístupu x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx: XXXX xxxx xxxxxxxxxx RR2017

PAUŠÁLNÍ XXXXX

10,00 %

XXX

-38&xxxx;688,60

-&xxxx;773,76

-37&xxxx;914,84

Xxxxxxx přímé xxxxxxx – POSEI (2014+)

2018

Xxxxxxxxxx v rozsáhlých správních xxxxxxxxxx xxxxxxxx k požadované xxxxxxx: XXXX xxxx xxxxxxxxxx XX2018

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

XXX

-&xxxx;488&xxxx;404,07

0,00

-&xxxx;488&xxxx;404,07

Xxxxxxx xxxxx xxxxxxx – XXXXX (2014+)

2019

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrolách xxxxxxxx k požadované xxxxxxx: XXXX není xxxxxxxxxx XX2019

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

- 415 352,42

0,00

- 415 352,42

Ostatní xxxxx xxxxxxx – XXXXX (2014+)

2020

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrolách xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx: XXXX xxxx spolehlivý XX2020

XXXXXXXX XXXXX

10,00 %

EUR

- 401 640,11

0,00

- 401 640,11

PT celkem:

EUR

-1 344 085,20

-&xxxx;773,76

-1 343 311,44

RO

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2018

Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-76&xxxx;550&xxxx;223,95

-25&xxxx;760,36

-76&xxxx;524&xxxx;463,59

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-80&xxxx;582&xxxx;556,68

0,00

-80&xxxx;582&xxxx;556,68

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci

2018

Všechny xxxxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx 2017–2018

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-3&xxxx;757&xxxx;811,89

-73&xxxx;980,35

-3&xxxx;683&xxxx;831,54

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxx nedostatky xxxxxxxxx – xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx 2017–2018

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-3&xxxx;702&xxxx;774,72

0,00

-3&xxxx;702&xxxx;774,72

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxx XXXX xxxx XXXX

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;636&xxxx;890,69

0,00

-&xxxx;636&xxxx;890,69

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;165&xxxx;230&xxxx;257,93

-99&xxxx;740,71

-&xxxx;165&xxxx;130&xxxx;517,22

SI

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxx xxxxxxxx platby / Xxxxxxx kontroly xxxxxxxxxx nároků xxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx, inkaso xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2015 x&xxxx;2016

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-1 492 952,60

-11,64

-1 492 940,96

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxx základní platby / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx režimu xxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2015 x&xxxx;2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;719,67

0,00

-&xxxx;719,67

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxx xxxxxxxx platby / Xxxxxxx kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx při xxxxxxxxx režimu xxxxxxxx xxxxxx, inkaso xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2015 x&xxxx;2016

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 291,33

0,00

- 291,33

Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2018

Xxxxx xxxxxxxx platby / Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx základní xxxxxx, inkaso xxxxxxxxxx xxxxxx – RŽ 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;871&xxxx;960,53

-3,18

-&xxxx;871&xxxx;957,35

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxx xxxxxxxx platby / Xxxxxxx kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx xxx zřizování xxxxxx základní platby, xxxxxx platebních nároků – RŽ 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-36,44

0,00

-36,44

Xxxxx podpory oddělené xx produkce

2019

Režim xxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx platebních xxxxxx xxx zřizování xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx, inkaso xxxxxxxxxx nároků – XX 2018

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;771&xxxx;009,02

0,00

-&xxxx;771&xxxx;009,02

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

Xxxxxx xxxxxxxxxx nároků

Rok podání xxxxxxx 2015 x&xxxx;2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;843&xxxx;450,46

-6,72

-&xxxx;843&xxxx;443,74

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx platba / Správní kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

Xxxxxx xxxxxxxxxx nároků

Rok xxxxxx žádosti 2015 x&xxxx;2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;389,30

0,00

-&xxxx;389,30

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx platebních xxxxxx xxx zřizování xxxxxx xxxxxxxx platby

Inkaso platebních xxxxxx

Xxx xxxxxx xxxxxxx 2015 a 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;152,97

0,00

-&xxxx;152,97

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx při xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx

Xxx podání xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 493 784,89

-1,59

- 493 783,30

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx základní platby

Inkaso xxxxxxxxxx xxxxxx

Xxx podání xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-20,60

0,00

-20,60

Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx při zřizování xxxxxx základní xxxxxx

Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx

Xxx xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 427 634,98

0,00

- 427 634,98

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx / Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků xxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – XX

Xxx xxxxxx žádosti 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-31&xxxx;761,42

0,00

-31&xxxx;761,42

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2018

Režim xxx xxxxx xxxxxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx platby

Inkaso xxxxxxxxxx nároků – XX

Xxx xxxxxx žádosti 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-30&xxxx;395,57

0,00

-30&xxxx;395,57

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2019

Xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků xxx xxxxxxxxx režimu základní xxxxxx

Xxxxxx xxxxxxxxxx nároků – XX

Xxx xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-9 776,00

0,00

-9 776,00

SI xxxxxx:

XXX

-4&xxxx;974&xxxx;335,78

-23,13

-4&xxxx;974&xxxx;312,65

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XXX

-&xxxx;223&xxxx;812&xxxx;972,65

-&xxxx;176&xxxx;063,20

-&xxxx;223&xxxx;636&xxxx;909,45

Xxxxxxxxxx xxxxxxx: 6201

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Důvod

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx – finanční schválení

2019

EZFRV XXXX: xxxxx chyba x&xxxx;xxxxxxxx „ xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx u ovocných xxxxxx“

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-27&xxxx;251,70

0,00

-27&xxxx;251,70

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx schválení

2019

EZFRV mimo XXXX: předpokládaná xxxx xxxxxxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;158&xxxx;317,69

0,00

-&xxxx;158&xxxx;317,69

Xxxxxx xxxxxxx – finanční schválení

2019

Feader Xxxx SIGC : xxxxxxxxxx forfaitaire xx 5% xxx les xxxxxxx investissement - xxxxxxxxxx xx coût xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 603 594,87

0,00

- 603 594,87

Účetní xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx

2019

Xxxxxx XXXX : xxxxxx xxxxxx - xxxxxx 10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;824,00

0,00

-&xxxx;824,00

Xxxxxx xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx

2019

Xxxxxx 6.4 - xxxxxxxx xx xx xxxxxxxxxxxxxx des xxûxx xxxxxxxxxxx

XXXXXXXX SAZBA

5,00 %

EUR

-2 084,92

0,00

-2 084,92

Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxx xx xxx-xxxxxxxxxx

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;134&xxxx;698,47

0,00

-&xxxx;134&xxxx;698,47

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;926&xxxx;771,65

0,00

-&xxxx;926&xxxx;771,65

XX

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2016

Xxxxxxx xxxxxxxxx EZFRV

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;533&xxxx;764,12

0,00

-&xxxx;533&xxxx;764,12

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2017

Xxxxxxx xxxxxxxxx XXXXX

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;596&xxxx;040,96

43,59

-&xxxx;596&xxxx;084,55

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se vztahuje XXXX

2018

Xxxxxxx xxxxxxxxx XXXXX

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

- 623 339,60

39,20

- 623 378,80

CZ xxxxxx:

XXX

-1&xxxx;753&xxxx;144,68

82,79

-1&xxxx;753&xxxx;227,47

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

XXXXX 2007–2013 – xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-15,15

0,00

-15,15

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx schválení

2019

EZFRV 2013-2020 – xxxxxxxxxxxxx rozdíly x&xxxx;xxxxxxxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-2 052,96

0,00

-2 052,96

Účetní závěrka – finanční schválení

2019

EZFRV XXXX x&xxxx;XXXXX mimo XXXX – xxxxxxxx xxxxx

XXXX xxxx XXXX – známá chyba

EZZF – nevysvětlené xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx

XXXX – xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-42 977,42

0,00

-42 977,42

DE xxxxxx:

XXX

-45&xxxx;045,53

0,00

-45&xxxx;045,53

XX

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx schválení

2018

EZFRV – xxxxxxxxxx v klíčových kontrolách xxxx XXXX

xx zprávě xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxx 2019.

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-81&xxxx;588,53

0,00

-81&xxxx;588,53

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

XXXXX – xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx XXXX

xx zprávě xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxx 2019.

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;346&xxxx;800,11

0,00

-&xxxx;346&xxxx;800,11

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxx XXX/2020/026/XX – xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx

XXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

- 101 680,00

0,00

- 101 680,00

Účetní závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2018

Xxxxxxxx xxxxxxxxx XX2019 – xxxxx x&xxxx;XXXX x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;105,85

0,00

-1&xxxx;105,85

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;XXXX x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-62&xxxx;092,21

0,00

-62&xxxx;092,21

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;593&xxxx;266,70

0,00

-&xxxx;593&xxxx;266,70

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2018

XXX xxxx XXXXXX HSIGC

ODHADOVANÁ XXXXXX

XXX

-13&xxxx;880&xxxx;021,16

0,00

-13&xxxx;880&xxxx;021,16

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2018

XXX dans Xxxxxx SIGC

ODHADOVANÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;193&xxxx;978,19

0,00

-&xxxx;193&xxxx;978,19

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-83&xxxx;312,03

0,00

-83&xxxx;312,03

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx příjemci

2018

Feader xxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;471,21

0,00

-5&xxxx;471,21

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx příjemci

2018

Feader xxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-2 567,71

0,00

-2 567,71

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx

2018

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-52&xxxx;232,10

0,00

-52&xxxx;232,10

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – Xxxxxx

2019

XX1-2019-805-XX – Xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxxxx přiměřenost) XX2019 – O19.2

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-4&xxxx;425,25

0,00

-4&xxxx;425,25

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

XX1-2019-805-XX – Xxxxxxxxxx xxxxxxx (přiměřenost xxxxxxx) XX2019 – O4.2

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;165&xxxx;241,49

0,00

-&xxxx;165&xxxx;241,49

Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

XX1-2019-805-XX – Referenční xxxxxxx (xxxxxxxxxxx xxxxxxx) XX2018 – O4.2

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-11&xxxx;126,83

0,00

-11&xxxx;126,83

XX xxxxxx:

XXX

-14&xxxx;398&xxxx;375,97

0,00

-14&xxxx;398&xxxx;375,97

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-1&xxxx;377&xxxx;659,97

0,00

-1&xxxx;377&xxxx;659,97

Xxxxxx xxxxxxx, investice XXXXX – soukromí xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

EUR

-3 096 765,72

0,00

-3 096 765,72

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – soukromí xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx nákladů

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

XXX

-&xxxx;796&xxxx;642,20

0,00

-&xxxx;796&xxxx;642,20

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXX XXXXX

5,00 %

XXX

-50&xxxx;094,28

0,00

-50&xxxx;094,28

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx schválení

2019

Míra xxxxxxxxxxxxx x&xxxx;XXXXX IACS

ODHADOVANÁ ČÁSTKA

EUR

-1 484 730,84

0,00

-1 484 730,84

HR xxxxxx:

XXX

-6&xxxx;805&xxxx;893,01

0,00

-6&xxxx;805&xxxx;893,01

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2016

XXX/2018/012/XX xxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx EZFRV

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-1&xxxx;469&xxxx;700,84

0,00

-1&xxxx;469&xxxx;700,84

Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2018

Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X10 – XX2017 – XXXX XX01

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-48&xxxx;472,57

-11&xxxx;459,18

-37&xxxx;013,39

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X10 – XX2017 – XXXXX IT08

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-20&xxxx;282,08

0,00

-20&xxxx;282,08

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – existence xxxxxx x&xxxx;XXXX – X10 – RŽ2017 – XXXXX XX25

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-11&xxxx;103,94

0,00

-11&xxxx;103,94

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X10 – XX2017 – XXXXX XX26

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;024,30

0,00

-5&xxxx;024,30

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – O10 – XX2017 – XXXXX XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-43&xxxx;006,87

0,00

-43&xxxx;006,87

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – existence xxxxxx x&xxxx;XXXX – X10 – XX2017 – XXXXXXX05

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-21 661,98

-67,56

-21 594,42

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X10 – XX2017 – XXXXX XX23

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-17&xxxx;522,23

-20,55

-17&xxxx;501,68

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx vztahuje XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X11 – XX2017 – XXXX XX01

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-69 117,37

-22 919,09

-46 198,28

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx vztahuje XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – existence posunu x&xxxx;XXXX – X11 – RŽ2017 – XXXXX IT08

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-17&xxxx;872,04

0,00

-17&xxxx;872,04

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X11 – XX2017 – XXXXX IT25

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-13&xxxx;944,62

-16,19

-13&xxxx;928,43

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, na něž xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – O11 – XX2017 – XXXXX XX26

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;807,36

0,00

-4&xxxx;807,36

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx plocha – existence xxxxxx x&xxxx;XXXX – X11 – RŽ2017 – XXXXX XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;869,23

0,00

-5&xxxx;869,23

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X11 – XX2017 – ARTEA XX07

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2,35

0,00

-2,35

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2018

Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx posunu v LPIS – O11 – XX2017 – AVEPA XX05

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-&xxxx;656,11

-0,21

-&xxxx;655,90

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se vztahuje XXXX

2018

Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X11 – XX2017 – XXXXX XX23

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;581,78

-38,81

-5&xxxx;542,97

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X12 – XX2017 – XXXX XX01

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;781,07

-60,68

-8&xxxx;720,39

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS

2018

Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – O12 – XX2017 – XXXXX XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2,70

0,00

-2,70

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx posunu x&xxxx;XXXX – X13 – RŽ2017 – XXXX IT01

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-50&xxxx;655,21

-17&xxxx;186,69

-33&xxxx;468,52

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X13 – RŽ2017 – AGREA XX08

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;173,09

-2,19

-8&xxxx;170,90

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X13 – XX2017 – XXXXX XX25

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-27&xxxx;384,68

-4,06

-27&xxxx;380,62

Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx posunu x&xxxx;XXXX – O13 – XX2017 – XXXXX XX26

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;666,41

0,00

-3&xxxx;666,41

Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž se xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X13 – XX2017 – XXXXX XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-11&xxxx;845,39

0,00

-11&xxxx;845,39

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx plocha – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – O13 – XX2017 – XXXXX XX05

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-7 347,20

-0,66

-7 346,54

Rozvoj venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx plocha – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X13 – XX2017 – XXXXX XX23

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-10 040,80

-45,74

-9 995,06

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – existence xxxxxx x&xxxx;XXXX – X15 – RŽ2017 – XXXX XX01

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;536,66

0,00

-1&xxxx;536,66

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X8 – XX2017 – XXXX XX01

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-3 282,02

-89,95

-3 192,07

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – existence posunu x&xxxx;XXXX – X8 – XX2017 – XXXXX IT08

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-1&xxxx;228,07

0,00

-1&xxxx;228,07

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X8 – XX2017 – XXXXX IT26

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-&xxxx;106,57

0,00

-&xxxx;106,57

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx posunu x&xxxx;XXXX – O8 – XX2017 – XXXXX XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5,20

0,00

-5,20

Xxxxxx venkova, XXXXX – lesnická xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx způsobilá plocha – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – O8 – XX2017 – XXXXX XX07

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2&xxxx;004,05

0,00

-2&xxxx;004,05

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – existence xxxxxx v LPIS – X8 – XX2017 – XXXXX XX05

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;064,99

0,00

-1&xxxx;064,99

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – lesnická xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx plocha – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X8 – XX2017 – XXXXX XX23

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;997,96

-0,11

-5&xxxx;997,85

XX xxxxxx:

XXX

-1&xxxx;897&xxxx;747,74

-51&xxxx;911,67

-1&xxxx;845&xxxx;836,07

LT

Rozvoj xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxx kontrola – xxxxxxxx způsobilosti

PAUŠÁLNÍ XXXXX

5,00 %

EUR

-51 849,38

0,00

-51 849,38

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX, opatření x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxx kontrola – xxxxxxxx způsobilosti

PAUŠÁLNÍ SAZBA

5,00 %

XXX

-&xxxx;335&xxxx;396,39

0,00

-&xxxx;335&xxxx;396,39

Xxxxxx venkova, investice XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxx kontrola – xxxxxxxxxxx nákladů

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

- 170 905,02

0,00

- 170 905,02

Rozvoj xxxxxxx, investice XXXXX – soukromí příjemci

2018

Klíčová xxxxxxxx – xxxxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-26 362,98

0,00

-26 362,98

LT xxxxxx:

XXX

-&xxxx;584&xxxx;513,77

0,00

-&xxxx;584&xxxx;513,77

XX

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2021

Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-16&xxxx;031,25

0,00

-16&xxxx;031,25

Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-17&xxxx;718,75

0,00

-17&xxxx;718,75

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-50 625,00

0,00

-50 625,00

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX, opatření x&xxxx;xxxxxxxx podporou

2018

Nezpůsobilí příjemci

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-28&xxxx;687,50

0,00

-28&xxxx;687,50

Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-23&xxxx;625,00

0,00

-23&xxxx;625,00

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-3 740,00

0,00

-3 740,00

Rozvoj venkova, XXXXX – Xxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;884,80

0,00

-5&xxxx;884,80

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-10&xxxx;361,93

0,00

-10&xxxx;361,93

Xxxxxx venkova, XXXXX – řízení xxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx výdaje

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-1&xxxx;799,98

0,00

-1&xxxx;799,98

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx výdaje

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-3&xxxx;198,72

0,00

-3&xxxx;198,72

Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí xxxxxxxx

2020

Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-18&xxxx;159,77

0,00

-18&xxxx;159,77

Xxxxxx xxxxxxx, investice XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-24&xxxx;447,02

0,00

-24&xxxx;447,02

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx příjemci

2018

Nezpůsobilé xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-90&xxxx;201,04

0,00

-90&xxxx;201,04

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-76&xxxx;139,49

0,00

-76&xxxx;139,49

XX xxxxxx:

XXX

-&xxxx;370&xxxx;620,25

0,00

- 370 620,25

XX

Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, xx xxx xx vztahuje IACS

2018

Nedostatky x&xxxx;XXXX

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-6&xxxx;784&xxxx;086,25

-2&xxxx;542,90

-6&xxxx;781&xxxx;543,35

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx IACS

2019

Nedostatky x&xxxx;XXXX

XXXXXXXX XXXXX

2,00 %

XXX

-7&xxxx;044&xxxx;940,97

0,00

-7&xxxx;044&xxxx;940,97

XX celkem:

EUR

-13 829 027,22

-2&xxxx;542,90

-13 826 484,32

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XXX

-41&xxxx;204&xxxx;406,52

-54&xxxx;371,78

-41&xxxx;150&xxxx;034,74