XXXXXXXXXX KOMISE
ze dne 29. července 2021,
kterým xx ústřední xxxxxxx xxxxxxxx, xxx zanesl xxxxx národních xxxxxxxxxx xxxxxxx Bulharska, Xxxxxxx, Xxxxx, Xxxxxxx, Xxxxxx, Xxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx, Xxxxxxxxxx, Xxxxxx, Xxxxxxxxxxx a Xxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx
2021/X 407/01
XXXXXXXX XXXXXX,
x xxxxxxx xx Xxxxxxx o xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx,
x xxxxxxx xx xxxxxxxx Xxxxxx (EU) x.&xxxx;389/2013 xx xxx 2.&xxxx;xxxxxx 2013 o vytvoření xxxxxxxx Xxxx xxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx 2003/87/XX, xxxxxxxxxx Evropského xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx x.&xxxx;280/2004/XX x&xxxx;x.&xxxx;406/2009/XX a o xxxxxxx xxxxxxxx Xxxxxx (EU) x.&xxxx;920/2010 x&xxxx;x.&xxxx;1193/2011&xxxx;(1), x xxxxxxx na xx. 52 xxxx. 2 xxxxx xxxxxxxxxxx uvedeného xxxxxxxx,
xxxxxxxx x těmto xxxxxxx:
|
(1) |
Xxxxxx dne 27. xxxxx 2011 xxxxxxx xxxxxxxxxx 2011/278/XX&xxxx;(2), xxxxxx xx stanoví xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx povolenek na xxxxx platná x xxxx Xxxx xxxxx xxxxxx 10x xxxxxxxx Xxxxxxxxxx parlamentu a Xxxx 2003/87/XX&xxxx;(3). Podle xxxxxx 27 xxxxxxxx Xxxxxx x přenesené xxxxxxxxx (EU) 2019/331 (4) xxxxxxxxxx 2011/278/XX xxxxxx xxxxx pro xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx týkající xx xxxxxx xxxx 1. xxxxxx 2021. Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxx xxxxxxxxxx xx týkají přidělování xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xx xxxxxx 2013–2020. |
|
(2) |
Xxx 5. xxxx 2013 přijala Komise xxxxxxxxxx 2013/448/EU (5) x xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx na xxxxx skleníkových xxxxx xx období 2013–2020 xxxxx xxxxxx 10x xxxxxxxx 2003/87/ES. |
|
(3) |
Rozhodnutím 2014/9/XX&xxxx;(6) Xxxxxx změnila xxxxxxxxxx 2010/2/XX&xxxx;(7) x 2011/278/XX, xxxxx jde x xxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxx, x xxxxx xx má xx xx, že jim xxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx xxxxxx (dále xxx „xxxxxx odvětví xxxxxxxxxx xxxxxx uhlíku“). |
|
(4) |
Prostřednictvím xxxxxxxxxx X(2013) 9281&xxxx;(8), X(2014) 123 (9), C(2014) 674&xxxx;(10) x X(2014) 1167&xxxx;(11) Xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx správce, xxx xxxxxx národní xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx tabulky Xxxxxx, Bulharska, Xxxxx, Xxxxxx, Xxxxxxx, Estonska, Xxxxx, Xxxxx, Xxxxxxxxx, Xxxxxxx, Chorvatska, Xxxxxx, Xxxxx, Xxxxxxxx, Xxxxx, Xxxxxxxxxxx, Maďarska, Xxxxxxxxxx, Xxxxxxxx, Xxxxxx, Xxxxxxxxxxx, Xxxxxxxx, Slovinska, Xxxxxxxxx, Xxxxxx a Xxxxxxx xx protokolu transakcí Xxxxxxxx xxxx. |
|
(5) |
X souladu x čl. 52 xxxx.&xxxx;2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;389/2013 xxxxxxxx Xxxxxxxxx Xxxxxx xxxxxxx xx xxx 11. xxxxxx 2021 xxxxx xxx národní xxxxxxxx xxxxxxx, pokud xxx x xxxxxxxxx bezplatných xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx. |
|
(6) |
X xxxxxxx x xx. 52 xxxx. 2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (XX) x. 389/2013 xxxxxxxx Xxxxxxx Komisi xxxxxx xx xxx 8. xxxxxx 2021 x xx dne 9. xxxxxx 2021 xxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xxx x přidělení bezplatných xxxxxxxxx na xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx, změny x důvodů rozsáhlého xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx a xxxxxxxxxx obnovení xxxxxx xxxxxxxx x xxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx. |
|
(7) |
X xxxxxxx x čl. 52 xxxx.&xxxx;2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (XX) č. 389/2013 xxxxxxxx Xxxxx Xxxxxx xxxxxxx xx xxx 5. xxxxxx 2021 změny xxx xxxxxxx alokační xxxxxxx, xxxxx jde x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx. |
|
(8) |
X xxxxxxx x čl. 52 xxxx. 2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx nařízení (EU) x. 389/2013 xxxxxxxx Xxxxxxx Komisi xxxxxxx xx dne 2. xxxxxxxx 2021 xxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxx účastníkům, xxxxx x důvodů xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx, částečného xxxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx x xxxxx xxxxxxx odvětví xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx. |
|
(9) |
X souladu x čl. 52 xxxx. 2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (XX) x. 389/2013 xxxxxxxx Xxxxxx Komisi xxxxxxx xx dne 21. xxxxxx 2021 změny xxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, pokud jde x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx, xxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx kapacity, částečného xxxxxxxx xxxxxxxx a xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx x xxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx. |
|
(10) |
X xxxxxxx x čl. 52 xxxx. 2 prvním xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (XX) x. 389/2013 xxxxxxxx Xxxxxxxx Xxxxxx xxxxxxx xx xxx 16. xxxxxx 2021 změny x důvodů xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx a xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx x xxxxx xxxxxxx xxxxxxx ohrožených xxxxxx uhlíku. |
|
(11) |
V xxxxxxx x čl. 52 xxxx. 2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx nařízení (XX) x. 389/2013 xxxxxxxx Xxxxxxxxxxx Xxxxxx xxxxxxx xx xxx 2. xxxxxx 2021 xxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxxxx činnosti a xxxxxxxxxx xxxxxxxx úrovní xxxxxxxx a xxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx. |
|
(12) |
X souladu x xx. 52 xxxx. 2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (XX) x. 389/2013 xxxxxxxx Xxxxxxxxxx Xxxxxx xxxxxx xx xxx 22. xxxxx 2021, ze xxx 29. xxxxx 2021 a xx xxx 18. xxxxxx 2021 xxxxx xxx xxxxxxx alokační tabulky, xxxxx jde x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx emise novým xxxxxxxxxx, xxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx úrovní činnosti x xxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx. |
|
(13) |
X souladu s xx. 52 xxxx. 2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (EU) x. 389/2013 xxxxxxxx Polsko Xxxxxx xxxxxx xx xxx 11. xxxxxx 2021, xx xxx 15. xxxxxx 2021 x xx dne 25. června 2021 xxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxx tabulky, xxxxx xxx o přidělení xxxxxxxxxxx povolenek xx xxxxx novým xxxxxxxxxx, xxxxx z důvodů xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx a xxxxx seznamu xxxxxxx xxxxxxxxxx únikem uhlíku. |
|
(14) |
V xxxxxxx s xx.&xxxx;52 xxxx.&xxxx;2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (EU) x.&xxxx;389/2013 xxxxxxxx Xxxxxxxxxxx Xxxxxx xxxxxxx ze xxx 17. xxxxxx 2021 xxxxx xxx národní xxxxxxxx tabulky, pokud xxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx. |
|
(15) |
X xxxxxxx x čl. 52 xxxx. 2 xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (XX) x. 389/2013 xxxxxxxx Xxxxxx Komisi xxxxxx ze dne 1. července 2021 x xx dne 5. xxxxxxxx 2021 xxxxx své národní xxxxxxxx xxxxxxx, pokud xxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxx účastníkům, xxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxx snížení xxxxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxxxx činnosti x xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx x xxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx uhlíku. |
|
(16) |
Komise xxxxxxxx, xx xxxxxxxx xxxxx národních xxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxxxxx, Německa, Xxxxx, Francie, Xxxxxx, Xxxxxxxx, Lucemburska, Nizozemska, Xxxxxx, Portugalska x Xxxxxx jsou v xxxxxxx x xxxxxxxxxxx 2011/278/XX. Xxxxxxxx správce xx xxxxx měl xxx pověřen, xxx xxxxxxx xxxxx zanesl xx xxxxxxxxx xxxxxxxxx Xxxxxxxx unie, |
ROZHODLA XXXXX:
Xxxxxx xxxxxx
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx Bulharska, Xxxxxxx, Xxxxx, Xxxxxxx, Xxxxxx, Lotyšska, Lucemburska, Xxxxxxxxxx, Polska, Xxxxxxxxxxx x Finska xxxxxxx x xxxxxxxxx I xx XI xx xxxxxxxxx xxxxxxxxx Evropské xxxx.
X Xxxxxxx dne 29. xxxxxxxx 2021.
Za Xxxxxx
Xxxxx XXXXXXXXXX
xxxxxxx místopředseda
(1) Úř. xxxx. X 122, 3.5.2013, x. 1.
(2)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxxxx Xxxxxx 2011/278/XX xx xxx 27. dubna 2011, xxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx harmonizovaného xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx povolenek xx&xxxx;xxxxx platná x xxxx Unii podle xxxxxx 10x směrnice Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x Xxxx 2003/87/XX (Úř. věst. L 130, 17.5.2011, s. 1).
(3) Směrnice Evropského xxxxxxxxxx a Rady 2003/87/ES xx dne 13.&xxxx;xxxxx&xxxx;2003 x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx s povolenkami na xxxxx xxxxxxxxxxxx plynů xx Xxxxxxxxxxxx x&xxxx;x&xxxx;xxxxx xxxxxxxx Rady 96/61/ES (Xx.&xxxx;xxxx. X&xxxx;275, 25.10.2003, x.&xxxx;32).
(4)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxx Komise x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx (EU) 2019/331 xx xxx 19. prosince 2018, xxxxxx se xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx harmonizovaného xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxx Unii xxxxx xxxxxx&xxxx;10x směrnice Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx a Rady 2003/87/XX (Xx. věst. X&xxxx;59, 27.2.2019, s. 8).
(5) Rozhodnutí Xxxxxx 2013/448/XX ze xxx 5. xxxx 2013 x xxxxxxxxxxxxxx prováděcích xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx x souladu x xx. 11 xxxx. 3 xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x Xxxx 2003/87/ES (Xx. xxxx. X 240, 7.9.2013, s. 27).
(6) Rozhodnutí Xxxxxx 2014/9/XX xx xxx 18. xxxxxxxx 2013 x xxxxx xxxxxxxxxx 2010/2/EU a 2011/278/XX, xxxxx xxx x xxxxxxx x xxxxxxxxxx, x nichž xx xx za xx, xx xxx xxxxx xxxxxx riziko xxxxx uhlíku (Xx. xxxx. X 9, 14.1.2014, s. 9).
(7)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxxxx Xxxxxx 2010/2/EU ze xxx 24. xxxxxxxx 2009, xxxxxx xx xxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x Rady 2003/87/XX xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxx, x xxxxx xx xx xx xx, xx xxx xxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx xxxxxx (Xx. xxxx. X 1, 5.1.2010, x. 10).
(8)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxxxx Komise X(2013) 9281 xx xxx 18. prosince 2013 x xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx, xxx xxxxxx xxxxxxx alokační xxxxxxx Xxxxxxxx, Xxxxx, Xxxxx, Xxxxxxxx, Xxxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx, Švédska x Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx do xxxxxxxxx xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx.
(9)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxxxx Komise C(2014) 123 xx xxx 17. xxxxx 2014 x xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx, xxx zanesl xxxxxxx alokační xxxxxxx Xxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxx, Xxxxxxx, Xxxxx, Xxxxxxxx x Slovenska xx xxxxxxxxx transakcí Xxxxxxxx xxxx.
(10)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxxxx Xxxxxx X(2014) 674 xx xxx 12. xxxxx 2014 x pověření xxxxxxxxxx xxxxxxx, xxx xxxxxx xxxxxxx alokační xxxxxxx Xxxxxx, Xxxxxxx, Estonska, Xxxxxxxxxxx, Xxxxxxxxx x Xxxxxx xx protokolu xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx.
(11)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxxxx Xxxxxx X(2014) 1167 xx xxx 26. xxxxx 2014 x xxxxxxxx xxxxxxxxxx správce, xxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxxxxx, Xxxxxxxxx, Chorvatska, Xxxxxx, Xxxxx, Xxxxxxxx, Xxxxxx, Xxxxxxxx x Spojeného xxxxxxxxxx xx protokolu xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx.
XXXXXXX I
Změny xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxx 2013–2020 xxxxx xx.&xxxx;10x xxxx.&xxxx;7 směrnice 2003/87/XX (xxxxxxx xxx xxxx xxxxxxxxx xx xxxx)
Xxxxxxx xxxx: Xxxxxxxxx
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx zařízení (xxxx xxxxxxxxx a zařízení, xxx xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx zařízení |
Množství, xxxxx xx být xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx přiděleno jednotlivým xxxxxxxxx x xxxxxxx xxx xxxx účastníky xx xxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX-xxxxxxxx-XX-106-180 |
106 |
ХАН АСПАРУХ АД |
ХАН АСПАРУХ АД |
0 |
0 |
0 |
0 |
9&xxxx;123 |
9&xxxx;783 |
9&xxxx;596 |
19&xxxx;261 |
47&xxxx;763 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
9&xxxx;123 |
9&xxxx;783 |
9&xxxx;596 |
19&xxxx;261 |
47&xxxx;763 |
|||
PŘÍLOHA II
Změny xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx na xxxxxx 2013–2020 xxxxx xx.&xxxx;10x odst. 7 směrnice 2003/87/XX (rezerva xxx xxxx účastníky xx xxxx)
Xxxxxxx xxxx: Xxxxxxx
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx zařízení (xxxx xxxxxxxxx x zařízení, xxx ukončila xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx zařízení (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx provozovatele |
Název xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x rezervy xxx nové xxxxxxxxx xx trhu |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
DE000000000000098 |
98 |
thomas zement XxxX & Co. XX Xxxx Erwitte |
Drehrohrofen xxx Wärmeabgabe xx xxx xxxxxxxxxxx Xüxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (xxxxxx: Xxxxxxxxxxxx xxx Xxxßxxxxxxxxxxx xüx die Xxxxüxxx XX) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
23&xxxx;663 |
23&xxxx;663 |
|
XX000000000202796 |
202796 |
X.X.X. Hennigsdorfer Xxxxxxxxxxxxxxxxx XxxX |
Xxxxxxxx 320 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
778 |
778 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
24&xxxx;441 |
24&xxxx;441 |
|||
Xxxxx xxxxxxx alokační tabulky xx xxxxxx 2013–2020 xxxxx xxxxxx&xxxx;10x xxxxxxxx 2003/87/XX (vnitrostátní xxxxxxxxx xxxxxxxx)
Xxxxxxx stát: Xxxxxxx
Xxxxxxx xxxxxxx v xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx pro xxxxxxx xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx:
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxx účastníci x xxxxxxxx, xxx ukončila xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx číslo xxxxxxxx (xxxxxxx Unie) |
Název xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, které xx xxx přiděleno: |
Množství změněné xx základě údajů x xxxxxx účastnících x xxxxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000001185 |
1185 |
XXXX Xxxxxxxxxxxx Xxxxxxx XxxX |
XXX Xxxxxxxxxxxx |
21&xxxx;795 |
19&xxxx;505 |
17&xxxx;280 |
7&xxxx;563 |
13&xxxx;037 |
5&xxxx;509 |
9&xxxx;063 |
3&xxxx;589 |
97&xxxx;341 |
|
XX000000000202007 |
202007 |
XXXX XX |
Xxxxxxxxxxxxxxxxx/ Xxxx-Xxxxxx |
85&xxxx;576 |
84&xxxx;090 |
82&xxxx;585 |
81&xxxx;065 |
79&xxxx;530 |
77&xxxx;980 |
47&xxxx;004 |
74&xxxx;833 |
612&xxxx;663 |
|
XX000000000202985 |
202985 |
Xxxxxxx Xxxxxxxxxxx XxxX, Werk Xxxxxxxxxxxx |
Xxxxxx xxx Xxüxxx xxx Xxxxxxxxxxx xxx Aluminiumband |
7 782 |
7 647 |
7 511 |
7 373 |
7 232 |
7 092 |
6 949 |
3 344 |
54 930 |
|
DE000000000000599 |
599 |
UPM XxxX,Xxxx Xxxxxxxx |
Xxxxxxxxxxxxxxxx Augsburg |
145 645 |
143 077 |
140 481 |
137 857 |
135 210 |
132 539 |
94 571 |
92 589 |
1 021 969 |
XXXXXXX XXX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx tabulky na xxxxxx 2013–2020 xxxxx xx.&xxxx;10x xxxx.&xxxx;7 xxxxxxxx 2003/87/XX (rezerva pro xxxx účastníky na xxxx)
Xxxxxxx xxxx: Řecko
|
Identifikační xxxxx zařízení (noví xxxxxxxxx x xxxxxxxx, xxx xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx zařízení (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx zařízení |
Množství, xxxxx má být xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, které xx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx z xxxxxxx xxx nové xxxxxxxxx xx xxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX-xxx-7-25-5033428 |
213820 |
XXXXXXXXX XX |
XXXXXXXXX XX |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11&xxxx;714 |
11&xxxx;714 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11&xxxx;714 |
11&xxxx;714 |
|||
XXXXXXX XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx na xxxxxx 2013–2020 podle xx.&xxxx;10x xxxx.&xxxx;7 xxxxxxxx 2003/87/XX (xxxxxxx xxx xxxx xxxxxxxxx xx xxxx)
Xxxxxxx xxxx: Xxxxxxx
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxx xxxxxxxxx a xxxxxxxx, xxx ukončila xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx má xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx jednotlivým xxxxxxxxx x rezervy xxx nové účastníky xx xxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000000629 |
629 |
XXXXX RAFFINAGE Xxxxxx |
Xxxxxxxxxx de Provence |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
69 465 |
111 924 |
181 389 |
|
FR000000000000458 |
458 |
NOVACARB |
NOVACARB |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
720 |
3 738 |
3 666 |
8 124 |
|
FR000000000001163 |
1163 |
KNAUF XXXXXXXXXX LANNEMEZAN |
KNAUF INSULATION XXXXXXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6&xxxx;100 |
7&xxxx;205 |
13&xxxx;305 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
720 |
79&xxxx;303 |
122&xxxx;795 |
202&xxxx;818 |
|||
Xxxxx národní xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxx 2013–2020 xxxxx xxxxxx&xxxx;10x xxxxxxxx 2003/87/XX (xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx)
Xxxxxxx stát: Xxxxxxx
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx alokační tabulce xxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxx následující:
|
Identifikační xxxxx xxxxxxxx (noví xxxxxxxxx x xxxxxxxx, xxx xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx xxxxxxx xx základě xxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000000924 |
924 |
XXXX XXXXXXXXXX |
XXXX INDUSTRIES XXXXXXXXX Xxxxx xxx Dunes |
82 832 |
81 393 |
79 938 |
61 178 |
60 018 |
42 217 |
41 366 |
40 513 |
489 455 |
|
FR-new-05207945 |
206364 |
EUROVIA XXXXXX XXXXXXX |
XXXXXXX XXXXXX XXXXXXX - XXX 25 XXXXXX |
994 |
40 |
35 |
690 |
594 |
501 |
413 |
327 |
3&xxxx;594 |
|
XX-xxx-05202635 |
206044 |
XXXXXXX XXXXXXXX |
XXXXXXX XXXXXXXX xxxx de XXXXXX |
3&xxxx;037 |
2&xxxx;717 |
2&xxxx;406 |
2&xxxx;106 |
1&xxxx;814 |
766 |
629 |
996 |
14&xxxx;471 |
XXXXXXX X
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx na xxxxxx 2013–2020 xxxxx xx.&xxxx;10x odst. 7 xxxxxxxx 2003/87/XX (rezerva xxx xxxx účastníky xx xxxx)
Xxxxxxx xxxx: Xxxxxx
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxx xxxxxxxxx x zařízení, xxx xxxxxxxx činnost) |
Identifikační xxxxx xxxxxxxx (registr Xxxx) |
Xxxxx provozovatele |
Název xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx má xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx xxx xxxx xxxxxxxxx xx xxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000001190 |
1190 |
Xxxxxxx S.p.A. |
Coppola |
0 |
0 |
0 |
0 |
158 |
341 |
335 |
328 |
1 162 |
|
IT-new-2467 |
211318 |
ENGIE Xxxxxxx X.x.X. |
Xxxxxxxx xx Xxxxxxx Xxxxì |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
116 |
1&xxxx;018 |
1&xxxx;134 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
158 |
341 |
451 |
1&xxxx;346 |
2&xxxx;296 |
|||
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx tabulky na xxxxxx 2013–2020 podle xxxxxx&xxxx;10x směrnice 2003/87/XX (xxxxxxxxxxxx prováděcí xxxxxxxx)
Xxxxxxx xxxx: Itálie
Změněné příděly x národní xxxxxxxx xxxxxxx pro xxxxxxx xxxxxxxx jsou xxxxxxxxxxx:
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx zařízení (xxxx xxxxxxxxx a xxxxxxxx, xxx xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx zařízení (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx xx být xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx xxxxxxx na xxxxxxx xxxxx x xxxxxx účastnících x xxxxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000000754 |
754 |
Xxxxxxà Enipower Ferrara X.x.x. |
X.X.X. S.r.l. - Xxxxxxà EniPower Ferrara - Xxxxxxxxxxxx xx Xxxxxxx |
6&xxxx;902 |
6&xxxx;428 |
5&xxxx;966 |
5&xxxx;517 |
5&xxxx;081 |
4&xxxx;657 |
3&xxxx;406 |
2&xxxx;850 |
40&xxxx;807 |
XXXXXXX VI
Změny národní xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxx 2013–2020 xxxxx xxxxxx&xxxx;10x xxxxxxxx 2003/87/XX (xxxxxxxxxxxx prováděcí opatření)
Členský xxxx: Xxxxxxxx
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxx jsou xxxxxxxxxxx:
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (noví xxxxxxxxx a xxxxxxxx, xxx ukončila xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx zařízení |
Množství, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx xxxxxxx na xxxxxxx xxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxx, které xx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000000018 |
18 |
Xxxxxx xxxxxxxīxx "XĪXXX XXXXXXX" |
XX "XĪXXX XXXXXXX" Xxxxxxxxxxxāxxx "Xxxxxx" xxxxxxxxx XX "Zasulauks" |
805 |
721 |
639 |
559 |
481 |
406 |
334 |
0 |
3 945 |
PŘÍLOHA XXX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxx 2013–2020 xxxxx xxxxxx&xxxx;10x xxxxxxxx 2003/87/ES (xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx)
Xxxxxxx xxxx: Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxx xxxxxxx x národní alokační xxxxxxx pro xxxxxxx xxxxxxxx xxxx následující:
|
Identifikační xxxxx xxxxxxxx (xxxx xxxxxxxxx x zařízení, xxx xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx zařízení (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx má xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx změněné xx xxxxxxx xxxxx o xxxxxx xxxxxxxxxxx a xxxxxxxxxx, xxxxx má xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX-xxx-21 |
205713 |
XxxxxxxXxxxxx Belval&Differdange - Xxxx de Rodange |
ArcelorMittal Xxxxxxx xx Xxxxxxxxxxx - xxxx xx Xxxxxxx |
27&xxxx;321 |
26&xxxx;846 |
26&xxxx;366 |
25&xxxx;881 |
25&xxxx;391 |
24&xxxx;896 |
18&xxxx;172 |
17&xxxx;797 |
192&xxxx;670 |
XXXXXXX VIII
Změny xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxx 2013–2020 xxxxx xx.&xxxx;10x odst. 7 xxxxxxxx 2003/87/XX (xxxxxxx pro xxxx xxxxxxxxx xx xxxx)
Xxxxxxx xxxx: Xxxxxxxxxx
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxx xxxxxxxxx a xxxxxxxx, xxx xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (registr Xxxx) |
Xxxxx provozovatele |
Název xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx přiděleno xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx xxx xxxx xxxxxxxxx xx xxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000211579 |
211579 |
XXXX X.X. |
Xxx Xxxxxxx Centrale Xxxxx (XXXX) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2&xxxx;337 |
6&xxxx;487 |
8&xxxx;824 |
|
XX000000000000099 |
99 |
Xxxxx Nederland Xxxxxxxxxxxx XX |
Xxxxx Nederland Xxxxxxxxxxxx X.X. |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
140&xxxx;206 |
250&xxxx;999 |
246&xxxx;123 |
637&xxxx;328 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
140&xxxx;206 |
253&xxxx;336 |
252&xxxx;610 |
646&xxxx;152 |
|||
Xxxxx xxxxxxx alokační xxxxxxx na xxxxxx 2013–2020 xxxxx xxxxxx&xxxx;10x xxxxxxxx 2003/87/XX (xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx opatření)
Členský stát: Xxxxxxxxxx
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxx tabulce xxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx:
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx, xxx xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx číslo xxxxxxxx (registr Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, které xx být xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxx x nových xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxx, xxxxx má xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000000104 |
104 |
Xxx Xxxxxxxx Xxxxxxxxx X.X. |
Xxx Xxxxxxxx Xxxxxxxxx X.X., Xxxxxxx Xxxxxx (Merseyweg) |
61 747 |
60 675 |
38 557 |
58 493 |
57 385 |
56 266 |
55 133 |
53 996 |
442 252 |
|
NL000000000205989 |
205989 |
TAQA Xxxxxx B.V. |
TAQA Xxxxxxxx X.X. |
95&xxxx;697 |
94&xxxx;034 |
92&xxxx;353 |
90&xxxx;653 |
88&xxxx;936 |
87&xxxx;202 |
44&xxxx;524 |
43&xxxx;606 |
637&xxxx;005 |
XXXXXXX XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx na xxxxxx 2013–2020 podle xx.&xxxx;10x xxxx.&xxxx;7 xxxxxxxx 2003/87/XX (xxxxxxx xxx xxxx účastníky na xxxx)
Xxxxxxx xxxx: Polsko
|
Identifikační xxxxx xxxxxxxx (xxxx xxxxxxxxx a xxxxxxxx, xxx ukončila xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (registr Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx xx být xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, xxxxx má xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx z rezervy xxx nové xxxxxxxxx xx xxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX000000000000648 |
648 |
XXXXX Xxxxxx Xx. x x.x. |
XXXXX Xxxxxx Xx. x x.x. Xxxłxx Produkcyjny Xxxńxx |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11&xxxx;209 |
174&xxxx;497 |
219&xxxx;361 |
405&xxxx;067 |
|
XX000000000208182 |
208182 |
Xxxx Xxxxxx-Xxxxxx XXXX xx Włocławku |
PKN XXXXX X.X. |
0 |
0 |
0 |
0 |
32&xxxx;402 |
59&xxxx;212 |
58&xxxx;083 |
56&xxxx;955 |
206&xxxx;652 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
32&xxxx;402 |
70&xxxx;421 |
232&xxxx;580 |
276&xxxx;316 |
611&xxxx;719 |
|||
Xxxxx xxxxxxx alokační xxxxxxx xx xxxxxx 2013–2020 xxxxx článku 10a xxxxxxxx 2003/87/XX (xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx opatření)
Členský stát: Xxxxxx
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxx tabulce xxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx:
|
Xxxxxxxxxxxxx číslo xxxxxxxx (noví xxxxxxxxx x zařízení, xxx xxxxxxxx činnost) |
Identifikační číslo xxxxxxxx (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx zařízení |
Množství, xxxxx xx být xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx xxxxxxx xx základě xxxxx o xxxxxx xxxxxxxxxxx a ukončeních, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx jednotlivým zařízením |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
PL000000000000457 |
457 |
TAMEH XXXXXX xx. z x. o. Xxxłxx Xxxxxxxxxxx Xxxxxx |
XXXXX XXXXXX xx. x x. x. |
304&xxxx;653 |
291&xxxx;046 |
278&xxxx;470 |
266&xxxx;891 |
256&xxxx;269 |
130&xxxx;715 |
4&xxxx;563 |
2&xxxx;585 |
1&xxxx;535&xxxx;192 |
XXXXXXX X
Xxxxx národní xxxxxxxx xxxxxxx na xxxxxx 2013–2020 xxxxx xx.&xxxx;10x odst. 7 xxxxxxxx 2003/87/XX (xxxxxxx xxx xxxx xxxxxxxxx xx xxxx)
Xxxxxxx stát: Portugalsko
|
Identifikační xxxxx xxxxxxxx (xxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx, xxx xxxxxxxx činnost) |
Identifikační xxxxx xxxxxxxx (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx provozovatele |
Název xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx xx být xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, xxxxx má xxx přiděleno xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx xxx xxxx xxxxxxxxx xx trhu |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
PT-new-314-210095 |
210095 |
PAPER PRIME, X.X. |
XXXXX PRIME, X.X. |
0 |
0 |
0 |
0 |
5&xxxx;021 |
7&xxxx;109 |
6&xxxx;973 |
6&xxxx;838 |
25&xxxx;941 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
5&xxxx;021 |
7&xxxx;109 |
6&xxxx;973 |
6&xxxx;838 |
25&xxxx;941 |
|||
XXXXXXX XI
Změny xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxx 2013–2020 xxxxx xx.&xxxx;10x odst. 7 xxxxxxxx 2003/87/XX (rezerva xxx xxxx účastníky xx xxxx)
Xxxxxxx stát: Finsko
|
Identifikační xxxxx xxxxxxxx (xxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx, xxx xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx zařízení (xxxxxxx Xxxx) |
Xxxxx provozovatele |
Název xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx, xxxxx xx xxx xxxxxxxxx jednotlivým xxxxxxxxx x xxxxxxx xxx nové xxxxxxxxx xx xxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX-xxxxxxxx-XX-39631104 |
18 |
Xxxxxx Power xxx Heat Xx |
Xxxxxxxxxxx xäxxöxxxxxx |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
15&xxxx;196 |
15&xxxx;196 |
|
XXXXXX |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
15&xxxx;196 |
15&xxxx;196 |
|||
Xxxxx xxxxxxx alokační xxxxxxx xx období 2013–2020 podle xxxxxx&xxxx;10x xxxxxxxx 2003/87/XX (vnitrostátní xxxxxxxxx xxxxxxxx)
Xxxxxxx xxxx: Xxxxxx
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxx tabulce xxx uvedená xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx:
|
Xxxxxxxxxxxxx číslo xxxxxxxx (noví xxxxxxxxx x zařízení, jež xxxxxxxx xxxxxxx) |
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx (xxxxxxx Unie) |
Název xxxxxxxxxxxxx |
Xxxxx zařízení |
Množství, které xx xxx xxxxxxxxx: |
Xxxxxxxx xxxxxxx xx základě xxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxxx x ukončeních, xxxxx má být xxxxxxxxx jednotlivým xxxxxxxxx |
|||||||
|
2013 |
2014 |
2015 |
2016 |
2017 |
2018 |
2019 |
2020 |
|||||
|
XX-xxxxxxxx-XX-63031104 |
68 |
Xxxxx Xx |
Xxxxxxxxxxxx xäxxöxxxxxx |
7&xxxx;208 |
1&xxxx;613 |
2&xxxx;857 |
1&xxxx;250 |
4&xxxx;306 |
0 |
0 |
0 |
17&xxxx;234 |
|
XX-xxxxxxxx-XX-65431104 |
491 |
Xx Xxxxx Xxxxxxx - Åxx Xxxxxx Xx |
Xxxxxxxxxxx xäxxöxxxxxx |
4&xxxx;994 |
4&xxxx;701 |
4&xxxx;415 |
2&xxxx;880 |
3&xxxx;863 |
3&xxxx;597 |
3&xxxx;337 |
768 |
28&xxxx;555 |
|
XX-xxxxxxxx-XX-20531104 |
245 |
Xxxxxxx Xxxxxxx Oy |
Kirjaltajantien lämpökeskus |
3 906 |
3 495 |
3 096 |
677 |
2 334 |
986 |
1 619 |
641 |
16 754 |