Animace načítání

Stránka se připravuje...


Na co čekáte? Nečekejte už ani minutu.
Získejte přístup na tento text ještě dnes. Kontaktujte nás a my Vám obratem uděláme nabídku pro Vás přímo na míru.

XXXXXXXXX ROZHODNUTÍ XXXXXX (XX) 2021/988

xx xxx 16.&xxxx;xxxxxx 2021,

xxxxxx xx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx některé xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxx Evropského xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx (XXXX) x&xxxx;x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx pro xxxxxx xxxxxxx (XXXXX)

(xxxxxxxx pod xxxxxx C(2021) 4118)

(Xxxxx xxxxxxxx, xxxxx, xxxxxx, xxxxxxxxxxx, italské, xxxxxxxx, xxxxxxx, xxxxxx, xxxxxxxxxxx, rumunské, xxxxx,&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx je xxxxxxx)

XXXXXXXX XXXXXX,

x&xxxx;xxxxxxx na Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx,

x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxx (XX) č. 1306/2013 xx xxx 17. prosince 2013 x&xxxx;xxxxxxxxxxx, xxxxxx a sledování xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx Rady (XXX) x.&xxxx;352/78, (XX) x.&xxxx;165/94, (XX) č. 2799/98, (XX) x.&xxxx;814/2000, (XX) x.&xxxx;1290/2005 a (ES) č. 485/2008 (1), a zejména xx článek 52 uvedeného xxxxxxxx,

xx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx,

xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:

(1)

X&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx 52 xxxxxxxx (EU) č. 1306/2013 xx Komise xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx ověřování, seznámit xx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx členských xxxxx, svolat xxxxxxxxxxx xxxxxxx s cílem xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx jim xxxxxx xxx závěry.

(2)

Členské xxxxx xxxx možnost xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx. Xxxx možnost xxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx o výsledcích xxxxxxxxxxxx xxxxxxx Komise xxxxxxxxx.

(3)

Xxxxx xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 xxx xxxxxxxxxx xxxxx zemědělské výdaje xxxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx Unie.

(4)

Na xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx, xx xxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxx požadavek xxxxxxxxx, a nelze xx xxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX xxx XXXXX.

(5)

Xx xxxxx xxxxx xxxxxx, xxxxx nebyly x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX xxxxxx. Tyto xxxxxx xx nevztahují xx xxxxxx vynaložené xxxx xxx xxxxxx čtyři xxxxxx před xxxxxxxx xxxxxxxx, ve xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxx členským xxxxxx výsledky xxxxxxxxx.

(6)

Xxxxxx, xxxxx xxxx xxxxx xxxxxxxxxxx vyloučeny x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx, by xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx snížení xxxx xxxxxxxxxxx plateb xxxxxxxxx v souladu x&xxxx;xxxxxxx 41 xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013, neboť tato xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxx dotčena xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx&xxxx;51 xxxx 52 xxxxxxxxx nařízení.

(7)

U případů, na xxxxx se vztahuje xxxx rozhodnutí, sdělila Xxxxxx xxxxxxxx státům x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxx vyhodnocení xxxxxx, xxx xx xxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx Xxxx&xxxx;(2).

(8)

Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx dopady, xxxxx xx mohla Xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxx xxxxx Xxxxxxxx xxxx xx věcech xxxxxxxxxxxxxx xx xxx 31.&xxxx;xxxxxx 2021,

XXXXXXX XXXX XXXXXXXXXX:

Článek 1

Částky xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxxx xx na xxxxxx, které vynaložily xxxxxxxxxxxx platební xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxx xxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX nebo XXXXX, xxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx.

Článek 2

Toto rozhodnutí xx xxxxxx České xxxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, Irsku, Xxxxxxx xxxxxxxxx, Lucemburskému velkovévodství, Xxxxxxxx, Polské xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, Rakouské xxxxxxxxx, Xxxxxxxx, Řecké xxxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxx Xxxxxxx, Španělskému xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx.

X&xxxx;Xxxxxxx xxx 16.&xxxx;xxxxxx 2021.

Xx Xxxxxx

Xxxxxx XXXXXXXXXXXXX

xxxx Xxxxxx


(1)&xxxx;&xxxx;Xx. věst. X&xxxx;347, 20.12.2013, x. 549.

(2)&xxxx;&xxxx;Xxxx(2021) 3293265.


PŘÍLOHA

Rozhodnutí: 66

Xxxxxxxxxx položka: 08020601

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2014

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx ve xxxx C-404/19P

PAUŠÁLNÍ XXXXXX

100,00%

XXX

10&xxxx;681&xxxx;575,98

0,00

10&xxxx;681&xxxx;575,98

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2015

Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx ve věci X-404/19X

XXXXXXXX ČÁSTKA

100,00%

EUR

9 836 977,73

0,00

9 836 977,73

FR xxxxxx:

XXX

20&xxxx;518&xxxx;553,71

0,00

20 518 553,71

RO

Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2018

Xxxxxxxx vrácení prostředků Xxxxxxxx (xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx, xxxxxxxxxx xxxxxx a dávek)

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

7&xxxx;520&xxxx;578,32

0,00

7&xxxx;520&xxxx;578,32

XX xxxxxx:

XXX

7&xxxx;520&xxxx;578,32

0,00

7&xxxx;520&xxxx;578,32

Měna

Částka

Srážky

Finanční xxxxx

XXX

28&xxxx;039&xxxx;132,03

0,00

28&xxxx;039&xxxx;132,03

Xxxxxxxxxx xxxxxxx: 08030102

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx klíčové xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx finanční xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

5,00%

XXX

2&xxxx;519,16

0,00

2&xxxx;519,16

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx a pokračování xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

125,36

0,00

125,36

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx a pokračování xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX ČÁSTKA

5,00%

EUR

446,46

0,00

446,46

PL xxxxxx:

XXX

3&xxxx;090,98

0,00

3 090,98

Měna

Částka

Srážky

Finanční xxxxx

XXX

3&xxxx;090,98

0,00

3&xxxx;090,98

Xxxxxxxxxx xxxxxxx: 6200

Xxxxxxx xxxx

Xxxxxxxx

XX

Xxxxxxxxxx

Xxxx

Xxxxxx (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxxxx veřejné xxxxxxx (xxxxxxxxxx program 534)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-705&xxxx;438,48

0,00

-705&xxxx;438,48

Xxxxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxxx veřejné xxxxxxx (xxxxxxxxxx xxxxxxx 534)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-552 415,32

0,00

-552 415,32

Propagační xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxxxxx xxxxxxx 534)

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-657 329,58

0,00

-657 329,58

Ovoce x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2017

Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx XX02, XX04 x&xxxx;XX08

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-177&xxxx;728,45

0,00

-177&xxxx;728,45

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – operační xxxxxxxx včetně xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2018

Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx XX02, XX04 x&xxxx;XX08

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-459&xxxx;310,56

0,00

-459&xxxx;310,56

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2019

Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx XX02, XX04 a AT08

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-321&xxxx;575,98

-5&xxxx;400,00

-316&xxxx;175,98

Xxxxxx XX:

XXX

-2&xxxx;873&xxxx;798,37

-5&xxxx;400,00

-2 868 398,37

XX

Xxxxxxxxxxx

2015

Xxxxxxxxxx u klíčové xxxxxxxx „Xxxxxxxxx kontrol xx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx“

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;476&xxxx;920,49

-1&xxxx;527,46

-1&xxxx;475&xxxx;393,03

XX xxxxxx:

XXX

-1&xxxx;476&xxxx;920,49

-1&xxxx;527,46

-1&xxxx;475&xxxx;393,03

DE

Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-597,25

0,00

-597,25

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrol xx xxxxx v roce 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-512&xxxx;584,64

0,00

-512&xxxx;584,64

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce

2019

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xx místě x&xxxx;xxxx 2018

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-736 973,88

0,00

-736 973,88

DE xxxxxx:

XXX

-1&xxxx;250&xxxx;155,77

0,00

-1 250 155,77

XX

Xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx

2020

xxx dva klíčové xxxxxxx – režim xxx xxxxx zemědělce – rok xxxxxx xxxxxxx 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-316,73

0,00

-316,73

Xxxxx xxxxxxxx platby

2020

oba xxx xxxxxxx závazky – xxxxx xxxxxxxx xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;349&xxxx;880,07

0,00

-3&xxxx;349&xxxx;880,07

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2020

xxx dva xxxxxxx xxxxxxx – ekologická xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;554&xxxx;236,10

0,00

-1&xxxx;554&xxxx;236,10

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

2018

Xxxxxxxxx x&xxxx;XX mladým xxxxxxxxxx xxxx zemědělcům, xxxxx xxxxxxxx zemědělskou xxxxxxx – XXX – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-474,95

0,00

-474,95

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

2019

Xxxxxxxxx x&xxxx;XX mladým xxxxxxxxxx nebo zemědělcům, xxxxx zahajují xxxxxxxxxxx xxxxxxx – XXX – rok xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-468,19

0,00

-468,19

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2018

Xxxxxxxxx x&xxxx;XX xxxxxx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx, xxxxx zahajují xxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxxx xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-216,72

0,00

-216,72

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2019

Xxxxxxxxx z NR xxxxxx zemědělcům xxxx xxxxxxxxxx, xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx činnost – xxxxxxxxxx platba – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-215,28

0,00

-215,28

Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxx z NR xxxxxx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx, kteří xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-173,92

0,00

-173,92

Xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxx x&xxxx;XX xxxxxx xxxxxxxxxx xxxx zemědělcům, xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx – platba xxx xxxxx xxxxxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-347,85

0,00

-347,85

Režim xxx mladé zemědělce

2017

Kontroly xxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxxx PE – xxxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;461,42

0,00

-5&xxxx;461,42

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

2017

Xxxxxxxx xxxxxxxxx správné xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – xxxxx xxxxxxxx xxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-9&xxxx;015,83

0,00

-9&xxxx;015,83

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

2018

Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – xxxxx xxxxxxxx platby – xxx podání žádosti 2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-10 835 955,13

0,00

-10 835 955,13

Ekologická xxxxxx

2017

Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx hodnoty xxxxxxxxxx nároků – xxxxxxxxxx platba – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;083,27

0,00

-4&xxxx;083,27

Xxxxxxxxxx platba

2018

Kontroly xxxxxxxxx správné hodnoty xxxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;944&xxxx;446,32

0,00

-4&xxxx;944&xxxx;446,32

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxx kontroly týkající xx ustanovení x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx a přidružených xxxxxxxxx – režim xxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;240,35

0,00

-8&xxxx;240,35

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxx o aktivním xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxxx základní xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;478,63

0,00

-8&xxxx;478,63

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx kázní

2019

Nedostatečné kontroly xxxxxxxx xx ustanovení x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx – XX – rok xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-105,85

0,00

-105,85

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx a přidružených xxxxxxxxx – ekologická xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-3&xxxx;734,98

0,00

-3&xxxx;734,98

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxx o aktivním xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx podnicích – ekologická xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-3 913,26

0,00

-3 913,26

Úhrada xxxxxxx podpor v souvislosti x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxxxx XX – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-98,29

0,00

-98,29

Xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx – YFP – rok xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;307,99

0,00

-3&xxxx;307,99

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

2019

Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx hodnoty xxxxxxxxxx xxxxxx a jejich xxxxxxxxxxx – xxxxx základní xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-12&xxxx;258&xxxx;776,78

0,00

-12&xxxx;258&xxxx;776,78

Xxxxxxxxxx platba

2019

Nesprávný výpočet xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx a jejich konvergence – xxxxxxxxxx xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;636&xxxx;585,57

0,00

-5&xxxx;636&xxxx;585,57

Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx – XXX– xxx xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;843&xxxx;019,22

0,00

-1&xxxx;843&xxxx;019,22

Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx kázní

2020

Klíčová xxxxxxxx 1 – xxxxxxx xxxxxxxxx – xxxxxxx XX – rok xxxxxx xxxxxxx 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-151,04

0,00

-151,04

Xxxxxx XX:

XXX

-40&xxxx;471&xxxx;703,74

0,00

-40&xxxx;471&xxxx;703,74

ES

Režim xxx xxxxx xxxxxxxxx

2019

1. Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;XXXX XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;045,31

0,00

-1&xxxx;045,31

Xxxxxx přímých podpor x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx

2018

Xxxxxxx xxxxxxxxxx za xxxx xxxxxx xxxxxxx 2016–2018

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

-9&xxxx;136,29

0,00

-9&xxxx;136,29

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxx xxxxxx xxxxxxx 2016–2018

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

-686&xxxx;287,55

0,00

-686&xxxx;287,55

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxx xxxxxxxxxx za xxxx xxxxxx xxxxxxx 2016–2018

XXXXXXXX ČÁSTKA

2,00%

EUR

-681 452,23

-15,77

-681 436,46

Přímé podpory xxxxxxxx xx produkce

2019

Všechny xxxxxxxxxx za roky xxxxxx žádosti 2016–2018

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

-679&xxxx;613,13

0,00

-679&xxxx;613,13

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx minimální xxxx kontrol u kontrol xx xxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – XX07

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-9&xxxx;163,63

0,00

-9&xxxx;163,63

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX01

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-214&xxxx;052,50

0,00

-214&xxxx;052,50

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX02

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-35&xxxx;154,17

0,00

-35&xxxx;154,17

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – rok podání xxxxxxx 2016 – xxxxxx – ES03

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-6&xxxx;027,43

0,00

-6&xxxx;027,43

Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2016 – telata – XX04

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-11&xxxx;966,55

0,00

-11&xxxx;966,55

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX06

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-543,35

0,00

-543,35

Dobrovolná podpora xxxxxx xx produkci

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – ES07

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-457&xxxx;825,92

0,00

-457&xxxx;825,92

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci

2017

Nedostatky v uplatňování xxxxxxxxx sankcí – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX08

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-329 045,88

0,00

-329 045,88

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX09

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-161&xxxx;881,06

0,00

-161&xxxx;881,06

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-163&xxxx;135,14

0,00

-163&xxxx;135,14

Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx produkci

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx podání žádosti 2016 – xxxxxx – XX11

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;254,09

0,00

-5&xxxx;254,09

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX12

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-54&xxxx;253,23

0,00

-54&xxxx;253,23

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx správních sankcí – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX13

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-20&xxxx;050,79

0,00

-20&xxxx;050,79

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX14

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-6&xxxx;298,18

0,00

-6&xxxx;298,18

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – telata – XX15

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-12&xxxx;806,42

0,00

-12&xxxx;806,42

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxx – XX16

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-36,81

0,00

-36,81

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxxxxx sankcí – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxxx – XX01

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-7 635,60

0,00

-7 635,60

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxxx – XX03

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-946,50

0,00

-946,50

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – rok podání xxxxxxx 2016 – xxxxxxx – XX06

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;243,75

0,00

-1&xxxx;243,75

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – dojnice – XX09

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-81&xxxx;663,54

0,00

-81&xxxx;663,54

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxxx – XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2&xxxx;515,29

0,00

-2&xxxx;515,29

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2017

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2016 – xxxxxxx – ES11

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-2&xxxx;135,85

0,00

-2&xxxx;135,85

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxxxx – ES13

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-3 397,41

0,00

-3 397,41

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v uplatňování správních xxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2016 – krávy xxx XXX – XX01

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-93&xxxx;049,84

0,00

-93&xxxx;049,84

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxx xxx XXX – XX02

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-11&xxxx;653,81

0,00

-11&xxxx;653,81

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxx xxx XXX – XX03

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-56 912,80

0,00

-56 912,80

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v uplatňování správních xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxx bez XXX – ES06

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-30&xxxx;388,08

0,00

-30&xxxx;388,08

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2016 – xxxxx xxx XXX – XX07

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-13&xxxx;655,79

0,00

-13&xxxx;655,79

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxx bez XXX – XX08

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-285&xxxx;076,52

0,00

-285&xxxx;076,52

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2016 – krávy xxx XXX – XX09

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;862,39

0,00

-3&xxxx;862,39

Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – xxx xxxxxx žádosti 2016 – xxxxx xxx XXX – XX10

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-261&xxxx;712,65

0,00

-261&xxxx;712,65

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxx xxx XXX – ES11

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-5&xxxx;381,90

0,00

-5&xxxx;381,90

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – rok xxxxxx žádosti 2016 – krávy bez XXX – ES12

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-35&xxxx;032,99

0,00

-35&xxxx;032,99

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2017

Nedostatky v uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2016 – xxxxx xxx XXX – XX15

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;273,96

0,00

-5&xxxx;273,96

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – xxxxx xxx TPM – XX16

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-8&xxxx;570,19

0,00

-8&xxxx;570,19

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx v uplatňování správních xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – xxxxxx – XX01, XX02, ES07, XX08, XX09, XX11, XX12, XX13, XX14, XX16, ES17

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-928 608,02

0,00

-928 608,02

Dobrovolná xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – telata – XX03, ES10, XX15

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-96&xxxx;216,77

0,00

-96&xxxx;216,77

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxxxxx sankcí – xxx podání xxxxxxx 2017 – xxxxxx – XX04

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-48 179,48

0,00

-48 179,48

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2017 – xxxxxx – XX06

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-860,26

0,00

-860,26

Dobrovolná podpora xxxxxx xx produkci

2018

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2017 – xxxxxxx – XX01

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-20&xxxx;981,68

0,00

-20&xxxx;981,68

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – xxx podání xxxxxxx 2017 – xxxxxxx – XX03

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2&xxxx;710,14

0,00

-2&xxxx;710,14

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2017 – dojnice – XX06

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-359,00

0,00

-359,00

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na produkci

2018

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2017 – xxxxxxx – XX08

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-553,27

0,00

-553,27

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2018

Nedostatky v uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2017 – xxxxxxx – XX09

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-47&xxxx;291,92

0,00

-47&xxxx;291,92

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – xxxxxxx – XX11

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-6 012,34

0,00

-6 012,34

Dobrovolná podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – rok podání xxxxxxx 2017 – xxxxxxx – XX13

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;670,86

0,00

-4&xxxx;670,86

Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2017 – xxxxxxx – XX01, ES02, XX03, ES06, ES07, XX08, XX09, XX10, XX11, XX12, XX15, XX16

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-530&xxxx;033,86

0,00

-530&xxxx;033,86

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx pro xxxxx vzorku xxxxxxx xx místě – xxx xxxxxx žádosti 2016 – ES01

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-239&xxxx;684,98

0,00

-239&xxxx;684,98

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v analýze xxxxx xxx xxxxx xxxxxx xxxxxxx xx xxxxx – rok xxxxxx žádosti 2016 – ES07

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-26&xxxx;526,86

0,00

-26&xxxx;526,86

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx v analýze rizik xxx výběr xxxxxx xxxxxxx na místě – xxx podání xxxxxxx 2016 – XX15

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-32&xxxx;460,71

0,00

-32&xxxx;460,71

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx rizik xxx xxxxx xxxxxx kontrol xx xxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2017 – ES01

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-285&xxxx;297,01

0,00

-285&xxxx;297,01

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2018

Nedostatky v analýze xxxxx pro výběr xxxxxx xxxxxxx xx xxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – ES03

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-1 094,93

0,00

-1 094,93

Dobrovolná xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx rizik xxx xxxxx vzorku xxxxxxx xx xxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – XX07

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-103 542,28

0,00

-103 542,28

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx pro xxxxx xxxxxx kontrol xx xxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – ES08

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-26&xxxx;259,62

0,00

-26&xxxx;259,62

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xxx xxxxx xxxxxx xxxxxxx xx xxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2017 – XX09

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-116&xxxx;399,77

0,00

-116&xxxx;399,77

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx rizik xxx výběr xxxxxx xxxxxxx na místě – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – XX12

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-20&xxxx;849,00

0,00

-20&xxxx;849,00

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci

2018

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxx pro xxxxx vzorku xxxxxxx xx místě – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – XX15

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-66&xxxx;668,93

0,00

-66&xxxx;668,93

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx xxxxxx vzorku xxxxxxx xx xxxxx (podíl xxxxxxxxx vzorku) – xxx xxxxxx žádosti 2016 – XX03

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-56,17

0,00

-56,17

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2017

Nedostatky xx xxxxxx xxxxxx kontrol xx xxxxx (xxxxx xxxxxxxxx vzorku) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – XX07

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-2&xxxx;200,51

0,00

-2&xxxx;200,51

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx ve xxxxxx xxxxxx xxxxxxx xx xxxxx (podíl xxxxxxxxx vzorku) – xxx xxxxxx žádosti 2016 – ES09

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-359,78

0,00

-359,78

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxx xxxxxxx xx xxxxx (podíl xxxxxxxxx xxxxxx) – xxx podání žádosti 2016 – XX12

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-26,57

0,00

-26,57

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxx xxxxxxx xx xxxxx (xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx) – xxx xxxxxx žádosti 2016 – XX16

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-58,41

0,00

-58,41

Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxx xxxxxxx xx místě (xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx) – xxx podání žádosti 2016 – XX17

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-767,53

0,00

-767,53

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx xx xxxxxx vzorku kontrol xx xxxxx (podíl xxxxxxxxx xxxxxx) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – XX13

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;968,96

0,00

-3&xxxx;968,96

XX xxxxxx:

XXX

-7&xxxx;067&xxxx;838,14

-15,77

-7&xxxx;067&xxxx;822,37

FR

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od produkce

2018

AA/2017/017/FR: Xxxxxx xxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-14 235,54

0,00

-14 235,54

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce

2017

AA/2017/017/FR: Xxxxxxx de contournement – création xxxxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x'xxxxx xxxèx à x'xxxx – xxx xxxxxx žádosti 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-31&xxxx;980,15

-37,93

-31&xxxx;942,22

Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xx xxxxxxxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x'xxxxx xxxèx à x'xxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-101 402,83

0,00

-101 402,83

Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Formalisation et xxxxxxxxxxx x'xxx analyse xx xxxxxxx annuelle – režim xxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;509&xxxx;426,92

-1&xxxx;789,23

-1&xxxx;507&xxxx;637,69

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX : Xxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx x'xxx xxxxxxx xx xxxxxxx annuelle – xxxxx xxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;796&xxxx;388,21

0,00

-1&xxxx;796&xxxx;388,21

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxxxxxxxx et xxxxxxxxxxx d'une xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx – jeune xxxxxxxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-26 600,74

0,00

-26 600,74

Přímé xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx x'xxx analyse xx xxxxxxx xxxxxxxx – jeune agriculteur – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-30&xxxx;761,29

0,00

-30&xxxx;761,29

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx x'xxx xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx – paiement xxxxxxxxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-358&xxxx;722,20

0,00

-358&xxxx;722,20

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Formalisation xx xxxxxxxxxxx d'une analyse xx xxxxxxx xxxxxxxx – paiement xxxxxxxxxxxxx – xxx podání xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-420&xxxx;468,04

0,00

-420&xxxx;468,04

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx x'xxx xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx – paiement xxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-663&xxxx;907,15

-787,31

-663&xxxx;119,84

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxxxxxxxx et xxxxxxxxxxx x'xxx analyse xx risques annuelle – xxxxxxxx xxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-799&xxxx;447,25

0,00

-799&xxxx;447,25

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxx-xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxèxxx liés à xx xxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxx d'éligibilité (xxxxxxx&xxxx;10 du X.640/2014) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-33&xxxx;724&xxxx;151,26

-34&xxxx;886,38

-33&xxxx;689&xxxx;264,88

Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxx-xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xx problèmes liés à xx xxxxxxxxxxxxx xx xxxxxxx d'éligibilité (xxxxxxx&xxxx;10 xx R.640/2014) – rok podání xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-36 712 813,92

0,00

-36 712 813,92

Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx des xxxxxôxxx xxx place xxxx xx xxxxx xx système intégré – xxxxxxxx xxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-777&xxxx;291,49

-921,77

-776&xxxx;369,72

Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Qualité xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx xx cadre xx xxxxèxx intégré – paiement xxxx – xxx podání xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-754&xxxx;499,17

0,00

-754&xxxx;499,17

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Qualité xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx le xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – XXX M14 – rok xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-20&xxxx;248,76

0,00

-20&xxxx;248,76

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx des xxxxxôxxx sur xxxxx xxxx xx cadre xx système xxxxxxx – VCS M14 – rok xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-21&xxxx;879,81

0,00

-21&xxxx;879,81

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Qualité des xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – XXX X15 à X18 – xxx podání xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-25 632,12

0,00

-25 632,12

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx des contrôles xxx xxxxx xxxx xx xxxxx xx xxxxèxx intégré – XXX X15 à X18 – xxx xxxxxx žádosti 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-39&xxxx;768,97

0,00

-39&xxxx;768,97

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx le xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – VCS X19 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-3&xxxx;529,80

0,00

-3&xxxx;529,80

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci

2018

AA/2017/017/FR: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx dans xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – XXX X19 – xxx xxxxxx žádosti 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;140,56

0,00

-4&xxxx;140,56

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx produkci

2017

AA/2017/017/FR: Xxxxxxx xxx contrôles xxx xxxxx dans xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – VCS X20 – xxx xxxxxx žádosti 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-460,63

0,00

-460,63

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Qualité xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx dans le xxxxx du système xxxxxxx – XXX X20 – rok xxxxxx žádosti 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-807,93

0,00

-807,93

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Qualité xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx xx xxxxx du système xxxxxxx – XXX X21 – xxx xxxxxx žádosti 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-6&xxxx;214,75

0,00

-6&xxxx;214,75

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx sur xxxxx xxxx xx xxxxx xx système xxxxxxx – XXX X21 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;913,60

0,00

-3&xxxx;913,60

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx xx xxxxx du xxxxèxx xxxxxxx – VCS X22 – xxx xxxxxx žádosti 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-324,22

0,00

-324,22

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx xx xxxxx du système xxxxxxx – XXX X22 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;603,18

0,00

-3&xxxx;603,18

Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Qualité xxx contrôles sur xxxxx xxxx le xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – VCS X23 – rok xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;233,91

0,00

-1&xxxx;233,91

Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx dans xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – XXX X23 – rok xxxxxx žádosti 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;072,92

0,00

-1&xxxx;072,92

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Qualité xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – VCS X24 – xxx xxxxxx žádosti 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-182&xxxx;643,56

0,00

-182&xxxx;643,56

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2018

AA/2017/017/FR: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx sur xxxxx xxxx le xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – VCS X24 – xxx xxxxxx žádosti 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-248&xxxx;842,16

0,00

-248&xxxx;842,16

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx contrôles sur xxxxx xxxx le xxxxx du xxxxèxx xxxxxxx – XXX X25 – xxx xxxxxx žádosti 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-15&xxxx;120,68

0,00

-15&xxxx;120,68

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci

2018

AA/2017/017/FR: Xxxxxxx xxx contrôles sur xxxxx xxxx xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – XXX X25 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-12&xxxx;140,66

0,00

-12&xxxx;140,66

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2017

AA/2017/017/FR: Xxxxxxx xxx contrôles xxx xxxxx xxxx xx xxxxx du xxxxèxx xxxxxxx – XXX X26 – rok xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-46&xxxx;504,41

0,00

-46&xxxx;504,41

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx dans xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – VCS X26 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-44&xxxx;556,14

0,00

-44&xxxx;556,14

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx le xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – XXX X27 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;603,68

0,00

-4&xxxx;603,68

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx

2018

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx contrôles xxx xxxxx xxxx xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – VCS X27 – rok xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-12&xxxx;328,35

0,00

-12&xxxx;328,35

Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx

2017

XX/2017/017/XX: Xxxxxxx xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx xxxx xx xxxxx du xxxxèxx xxxxxxx – XXX X28 – rok xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-6&xxxx;644,99

0,00

-6&xxxx;644,99

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci

2018

AA/2017/017/FR: Qualité xxx xxxxxôxxx xxx xxxxx dans xx xxxxx xx xxxxèxx xxxxxxx – XXX X28 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-6&xxxx;198,81

0,00

-6&xxxx;198,81

Xxxxxxxxxxx

2017

XXX/2018/047/XX – erreurs xxxxxxx XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-50&xxxx;964,12

-67,02

-50&xxxx;897,10

Xxxxxxxxxxx

2017

XXX/2018/047/XX – xxxxxxx xxxxxxxxx xxxx x'xxxxxxxxxxx XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-3&xxxx;673,45

-4,84

-3&xxxx;668,61

Xxxxxxxxxxx

2017

XXX/2018/047/XX – erreurs xxxxx xx creances XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-165&xxxx;404,70

0,00

-165&xxxx;404,70

Xxxxxxxxxxx

2017

XXX/2018/047/XX: xxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxx xxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-133&xxxx;114,04

0,00

-133&xxxx;114,04

Xxxxxx závěrka – finanční xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxx xxxxxxx xxxx xx XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-139&xxxx;426,05

0,00

-139&xxxx;426,05

Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci

2018

Mesure 24 – année xx xxxxxxx 2017 (xxxxx xxxxxxxèxx 2018)

XXXXXXXXXX XXXXXXXX

53,00%

XXX

-45&xxxx;271&xxxx;396,43

0,00

-45&xxxx;271&xxxx;396,43

Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx

2019

Xxxxxx 24 – xxxxx xx xxxxxxx 2017 (année xxxxxxxèxx 2019)

ODHADOVANÁ ČÁSTKA

EUR

-598 593,76

0,00

-598 593,76

FR xxxxxx:

XXX

-124&xxxx;797&xxxx;083,31

-38&xxxx;494,48

-124&xxxx;758&xxxx;588,83

XX

Xxxxxxx xxxxx podpory – XXXXX (2014+)

2018

Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx včetně xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx 2018 (xxxxxxxxx x)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-10&xxxx;345,75

0,00

-10&xxxx;345,75

Xxxxxxx xxxxx podpory – POSEI (2014+)

2015

Xxxxxxx xxxxxxx podpory včetně xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx) 2015

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-26&xxxx;677,00

-175,41

-26&xxxx;501,59

Xxxxxxx xxxxx xxxxxxx – XXXXX (2014+)

2016

Správný xxxxxxx podpory xxxxxx xxxxxxxxx snížení x&xxxx;xxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx) 2016

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-33&xxxx;712,20

-284,94

-33&xxxx;427,26

Xxxxxxx přímé xxxxxxx – POSEI (2014+)

2017

Správný xxxxxxx podpory včetně xxxxxxxxx xxxxxxx a sankcí (xxxxxxx xxxxxxxx) 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-39&xxxx;290,65

-248,30

-39&xxxx;042,35

Xxxxxxx přímé xxxxxxx – POSEI (2014+)

2018

Rozsáhlé xxxxxxx kontroly xx xxxxxx zjištění xxxxxxxxxxxx xxx podporu x&xxxx;xxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (klíčová xxxxxxxx) 2018 (xxxxxxxxx x)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-24&xxxx;029,40

0,00

-24&xxxx;029,40

Xxxxxxx xxxxx xxxxxxx – POSEI (2014+)

2019

Xxxxxxxx správní kontroly xx účelem zjištění xxxxxxxxxxxx xxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx) 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-42&xxxx;963,50

0,00

-42&xxxx;963,50

Xxxxxxx xxxxx xxxxxxx – POSEI (2014+)

2020

Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx za xxxxxx zjištění xxxxxxxxxxxx xxx xxxxxxx z kvalitativního x&xxxx;xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx) 2020

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-26&xxxx;892,93

0,00

-26&xxxx;892,93

XX xxxxxx:

XXX

-203&xxxx;911,43

-708,65

-203 202,78

XX

Xxxxx xxxxxxxx platby

2017

Odůvodnění Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxx xx xxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx / xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;XX – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;071&xxxx;349,51

-961,62

-1&xxxx;070&xxxx;387,89

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx sankcí po xxxx podání xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx / xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx žádostí x&xxxx;XX – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-471 879,09

-421,69

-471 457,40

Režim xxx mladé xxxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx sankcí xx xxxx podání xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx / xxxxxxxxxxx vyloučení xxxxxxx x&xxxx;XX – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-200&xxxx;026,28

-458,71

-199&xxxx;567,57

Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxx xx xxxx podání žádosti x&xxxx;xxxxxxx / xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;XX – rok xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-1 059 616,05

-548,15

-1 059 067,90

Ekologická xxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxx xx xxxx xxxxxx xxxxxxx o podporu / xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx žádostí x&xxxx;XX – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-466&xxxx;146,19

-241,93

-465&xxxx;904,26

Xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxx xx datu xxxxxx xxxxxxx o podporu / xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;XX – rok xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-24&xxxx;974,53

-43,81

-24&xxxx;930,72

Xxxxx xxxxxxxx platby

2019

Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxx po xxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx / xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx žádostí z NR – rok xxxxxx xxxxxxx 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;041&xxxx;919,68

0,00

-1&xxxx;041&xxxx;919,68

Xxxxxxxxxx xxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx sankcí xx xxxx podání xxxxxxx o podporu / xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;XX – rok xxxxxx žádosti 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-458&xxxx;332,84

0,00

-458&xxxx;332,84

Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxx xx datu podání xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx / xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;XX – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-25&xxxx;326,47

0,00

-25&xxxx;326,47

Xxxxxx IE:

EUR

-4 819 570,64

-2&xxxx;675,91

-4&xxxx;816&xxxx;894,73

XX

Xxxxxxxxxxxxx

2016

Xxx 2 xxxxxxx xxxxx „Správa xxxxx xxxxxxxx“ – XXXX

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-5 766 412,74

0,00

-5 766 412,74

Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, x&xxxx;xxxxxxxxx xxxx kontrol x&xxxx;xx xxxxxx vzorku – rok podání xxxxxxx 2016

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-17 609 461,77

-70 724,39

-17 538 737,38

Dobrovolná xxxxxxx vázaná na xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx v uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx, x&xxxx;xxxxxxxxx míry xxxxxxx x&xxxx;xx xxxxxx xxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-11&xxxx;563&xxxx;198,85

-46&xxxx;269,22

-11&xxxx;516&xxxx;929,63

XX celkem:

EUR

-34 939 073,36

-116 993,61

-34&xxxx;822&xxxx;079,75

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx chyby EZZF XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-464,32

0,00

-464,32

Xxxxxx XX:

XXX

-464,32

0,00

-464,32

XX

Xxxxxxxxxxx

2016

XXX/2017/073/XX – Finanční xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx věcné správnosti xxxxxxx XXXX XXXX x&xxxx;xxxxxxx mimo xxxxx XXXX (platební xxxxxxxx XX01 XXXX)

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-12&xxxx;815,32

0,00

-12&xxxx;815,32

Xxxxxxxxxxx

2016

XXX/2017/074/XX – Nejpravděpodobnější xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxx správnosti xxxxxxx XXXX xxxx xxxxx XXXX (xxxxxxxx xxxxxxxx PL02 XXX)

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;981&xxxx;810,82

0,00

-1&xxxx;981&xxxx;810,82

XX celkem:

EUR

-1 994 626,14

0,00

-1&xxxx;994&xxxx;626,14

XX

Xxxxx a zelenina – xxxxxxxx programy xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2016

Xxxxxx xxxxxxxxx 2 xxxxxxxxx xxxxxxx:

Xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxx xx místě v dostatečné xxxxxxx XX 2015 – OP 2018 (XX 2016 – XX 2019)

XXXXXXXX XXXXXX

10,00%

XXX

-471&xxxx;057,91

0,00

-471&xxxx;057,91

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx včetně stažení x&xxxx;xxxx

2017

Xxxxxx xxxxxxxxx 2 xxxxxxxxx kontrol:

Kontroly xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx kvalitě XX 2015 – XX 2018 (RR 2016 – RR 2019)

XXXXXXXX XXXXXX

10,00%

XXX

-1&xxxx;040&xxxx;676,60

0,00

-1&xxxx;040&xxxx;676,60

Xxxxx a zelenina – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2018

Xxxxxx předmětem 2 klíčových kontrol:

Kontroly xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxxxxx kontrol xx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx XX 2015 – XX 2018 (XX 2016 – RR 2019)

XXXXXXXX XXXXXX

10,00%

XXX

-1&xxxx;031&xxxx;787,76

0,00

-1&xxxx;031&xxxx;787,76

Xxxxx a zelenina – operační xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2019

Xxxxxx xxxxxxxxx 2 xxxxxxxxx xxxxxxx:

Xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx XX 2015 – XX 2018 (XX 2016 – XX 2019)

XXXXXXXX XXXXXX

10,00%

XXX

-924&xxxx;650,85

0,00

-924&xxxx;650,85

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx včetně xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2016

Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxx 2.2.4 XX 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-146&xxxx;631,15

0,00

-146&xxxx;631,15

Xxxxx a zelenina – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2017

Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxx 2.2.4 XX 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-270&xxxx;249,24

0,00

-270&xxxx;249,24

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – operační xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2018

Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxx 2.2.4 XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-484,84

0,00

-484,84

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – operační xxxxxxxx xxxxxx stažení x&xxxx;xxxx

2016

Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxx 2 OP: XX 046 XXXXX (XX x.&xxxx;5725381) A PT 104 XXXXXXXXXX (XX č. 5640271) – XX 2015 – XX 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-29&xxxx;711,13

0,00

-29&xxxx;711,13

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2017

Xxxxxxxxxxx oprava xxxxxxxx xx odnětí xxxxxx 2 XX: XX 046 APAVE (XX x.&xxxx;5725381) X&xxxx;XX 104 XXXXXXXXXX (ID x.&xxxx;5640271) – XX 2016 – RR 2017

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-1&xxxx;316&xxxx;748,42

0,00

-1&xxxx;316&xxxx;748,42

Xxxxx a zelenina – operační xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx z trhu

2018

Jednorázová xxxxxx xxxxxxxx se xxxxxx uznání 2 XX: XX 046 XXXXX (XX x.&xxxx;5725381) X&xxxx;XX 104 XXXXXXXXXX (XX č. 5640271) – XX 2017 – XX 2018

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-671&xxxx;699,25

0,00

-671&xxxx;699,25

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx včetně xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2019

Xxxxxxxxxxx oprava xxxxxxxx xx xxxxxx uznání 2 OP: PT 046 APAVE (XX x.&xxxx;5725381) X&xxxx;XX 104 XXXXXXXXXX (XX x.&xxxx;5640271) – XX 2018 – XX 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-62&xxxx;985,60

0,00

-62&xxxx;985,60

XX xxxxxx:

XXX

-5&xxxx;966&xxxx;682,75

0,00

-5&xxxx;966&xxxx;682,75

XX

Xxxxxx xxxxxxx – finanční schválení

2018

Správní xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx (xxxxx xxxxx)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-278 144,56

0,00

-278 144,56

Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2018

Xxxxxxx xxxxxx (xxxxxxxxxxx)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-244 836,94

0,00

-244 836,94

RO xxxxxx:

XXX

-522&xxxx;981,50

0,00

-522&xxxx;981,50

XX

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx včetně xxxxxxx z trhu

2018

Nebyly xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly: OP 2017

XXXXXXXX XXXXXX

5,00%

XXX

-219&xxxx;890,43

0,00

-219&xxxx;890,43

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – operační programy xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2019

Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx: XX 2018

XXXXXXXX XXXXXX

5,00%

XXX

-189&xxxx;572,40

0,00

-189&xxxx;572,40

Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx

2020

Xxxxxx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx: OP 2019

XXXXXXXX XXXXXX

5,00%

XXX

-9&xxxx;450,77

0,00

-9&xxxx;450,77

Xxxxx – Xxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx Xxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-671&xxxx;973,41

0,00

-671&xxxx;973,41

XX xxxxxx:

XXX

-1&xxxx;090&xxxx;887,01

0,00

-1&xxxx;090&xxxx;887,01

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XXX

-227&xxxx;475&xxxx;696,97

-165&xxxx;815,88

-227&xxxx;309&xxxx;881,09

Xxxxxxxxxx xxxxxxx: 6201

Xxxxxxx stát

Opatření

RR

Odůvodnění

Druh

Oprava (%)

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx schválení

2019

EZFRV soubor xxxx xxxxx XXXX: Xxxxx xxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-50&xxxx;990,65

0,00

-50&xxxx;990,65

Xxxxxx xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-133&xxxx;058,69

0,00

-133&xxxx;058,69

XX xxxxxx:

XXX

-184&xxxx;049,34

0,00

-184 049,34

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

3. Xxxxx xxxxx x&xxxx;XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-126&xxxx;913,18

0,00

-126&xxxx;913,18

Xxxxxx xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx

2019

Xxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx XXXXX IACS

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-5&xxxx;478,85

0,00

-5&xxxx;478,85

Xxxxxx xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx u EZFRV XXXXX

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-223&xxxx;512,07

0,00

-223&xxxx;512,07

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2018

Xxxxx xxxxxxxx XXXXX XXXXX 4.3 XX 2018 – RR 2019 Xxxxxxxx xx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

-7&xxxx;522,39

0,00

-7&xxxx;522,39

Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxx xxxxxxxx XXXXX XXXXX 4.3 XX 2018 – XX 2019 Problémy xx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

0,00

0,00

0,00

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2018

Xxxxx opatření XXXXX XXXXX 8.3 RR 2018 – XX 2019 Xxxxxxxx se xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

-6&xxxx;322,39

0,00

-6&xxxx;322,39

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxx xxxxxxxx XXXXX XXXXX 8.3 XX 2018 – XX 2019 Xxxxxxxx se xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

0,00

0,00

0,00

XX xxxxxx:

XXX

-369&xxxx;748,88

0,00

-369&xxxx;748,88

XX

Xxxxxxxxxxx

2017

XXX/2018/047/XX: xxxxx xxxxx u souboru XXXXX – soulad výdajů

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-20&xxxx;311,72

-2,63

-20&xxxx;309,09

Xxxxxxxxxxx

2017

XXX/2018/047/XX: xxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxx 2015 x&xxxx;2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-464&xxxx;982,24

-455,42

-464&xxxx;526,82

Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx IACS

2017

CEB/2018/047/FR: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx u souboru XXXXX IACS – XX 2017

ODHADOVANÁ XXXXXX

XXX

-406&xxxx;496,92

0,00

-406&xxxx;496,92

Xxxxxxxxxxx

2017

XXX/2018/047/XX: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx XXXXX mimo xxxxx XXXX – XX 2017

XXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-2 734 347,25

-125 481,98

-2 608 865,27

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – Leader

2019

Jednorázová xxxxxx xxx schválení xxxxxx závěrky XX 2019 (XX18 – XXXXX)

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-147 941,42

0,00

-147 941,42

FR xxxxxx:

XXX

-3&xxxx;774&xxxx;079,55

-125&xxxx;940,03

-3&xxxx;648&xxxx;139,52

HU

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx příjemci

2018

RR 2018 – Xxxxxxx xxxxxxxx „Ověření, xx xxxxxxx zadávání xxxxxxxxx xxxxxxx jsou v souladu x&xxxx;xxxxxxxxxxxxxx právními xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Unie“

PAUŠÁLNÍ XXXXXX

10,00%

XXX

-30&xxxx;830,45

0,00

-30&xxxx;830,45

Xxxxxx xxxxxxx, investice EZFRV – xxxxxxx příjemci

2019

RR 2019 – Klíčová xxxxxxxx „Xxxxxxx, xx xxxxxxx zadávání xxxxxxxxx xxxxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxxxx právními xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Xxxx“

XXXXXXXX ČÁSTKA

10,00%

EUR

-297 119,87

0,00

-297 119,87

Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxx příjemci

2020

RR 2020 – Xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxx, xx xxxxxxx zadávání veřejných xxxxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx předpisy x&xxxx;xxxxxxxx Unie“

PAUŠÁLNÍ XXXXXX

10,00%

XXX

-51&xxxx;790,08

0,00

-51&xxxx;790,08

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxx financování xxxx zalesňováním x&xxxx;xxxxxxxxxxx – XX 2016

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-410&xxxx;888,30

-7,73

-410&xxxx;880,57

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxx zalesňováním x&xxxx;xxxxxxxxxxx – RR 2017

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-313 860,00

-13,08

-313 846,92

Rozvoj venkova, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxx financování xxxx xxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx – XX 2018

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-661&xxxx;737,44

-43,39

-661&xxxx;694,05

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx dvojího xxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx – RR 2019

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-501&xxxx;206,83

0,00

-501&xxxx;206,83

XX xxxxxx:

XXX

-2&xxxx;267&xxxx;432,97

-64,20

-2&xxxx;267&xxxx;368,77

XX

Xxxxxxxxxxxxx

2016

Xxx 2 xxxxxxx xxxxx „Xxxxxx xxxxx xxxxxxxx“ – XXXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-38&xxxx;489,08

0,00

-38&xxxx;489,08

XX celkem:

EUR

-38 489,08

0,00

-38&xxxx;489,08

XX

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxx chyby x&xxxx;xxxxxxx XXXXX XXXX

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-64,71

0,00

-64,71

Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxxxxx míra xxxxxxxxx XXXXX XXXX

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-119&xxxx;766,41

0,00

-119&xxxx;766,41

Xxxxxx XX:

XXX

-119&xxxx;831,12

0,00

-119 831,12

XX

Xxxxxxxxxxx

2016

XXX/2017/073/XX – Nejpravděpodobnější xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx EZFRV XXXX a souboru xxxx xxxxx XXXX (platební xxxxxxxx XX01 XXXX)

XXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-4&xxxx;765&xxxx;280,37

0,00

-4&xxxx;765&xxxx;280,37

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx s paušální podporou

2014

Nedostatek x&xxxx;xxxxx xxxxxxx kontroly x&xxxx;xxxxxxxxxxx finanční opravy

PAUŠÁLNÍ XXXXXX

2,00%

XXX

-662&xxxx;410,42

-662&xxxx;410,42

0,00

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2014

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

5,00%

XXX

-9&xxxx;498&xxxx;218,43

-3&xxxx;485&xxxx;907,49

-6&xxxx;012&xxxx;310,94

Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx

2015

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx finanční xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

-594&xxxx;068,74

-60&xxxx;690,62

-533&xxxx;378,12

Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2015

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

5,00%

XXX

-5&xxxx;484&xxxx;327,62

0,00

-5&xxxx;484&xxxx;327,62

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2016

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx finanční opravy

PAUŠÁLNÍ XXXXXX

2,00%

XXX

-883&xxxx;871,27

-335&xxxx;428,88

-548&xxxx;442,39

Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx podporou

2016

Nedostatek x&xxxx;xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

5,00%

XXX

-2&xxxx;102&xxxx;790,81

0,00

-2&xxxx;102&xxxx;790,81

Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx kontroly x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

-527&xxxx;937,17

0,00

-527&xxxx;937,17

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx podporou

2017

Nedostatek x&xxxx;xxxxx xxxxxxx kontroly x&xxxx;xxxxxxxxxxx finanční xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

5,00%

XXX

-64&xxxx;748,49

0,00

-64&xxxx;748,49

Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx klíčové xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxx opravy

PAUŠÁLNÍ XXXXXX

2,00%

XXX

-280&xxxx;277,13

0,00

-280&xxxx;277,13

Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx

XXXXXXXX XXXXXX

2,00%

XXX

-40&xxxx;535,53

0,00

-40&xxxx;535,53

XX xxxxxx:

XXX

-24&xxxx;904&xxxx;465,98

-4&xxxx;544&xxxx;437,41

-20&xxxx;360&xxxx;028,57

XX

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx příjemci

2016

Nedostatky u 4 xxxxxxxxx kontrol

JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA

EUR

-72 599,43

0,00

-72 599,43

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx rizik

2016

Nedostatky u 4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-18 801,77

-7 276,30

-11 525,47

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx opatření

2017

Nedostatky x&xxxx;4 xxxxxxxxx kontrol

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-6&xxxx;246,96

0,00

-6&xxxx;246,96

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-589&xxxx;503,93

0,00

-589&xxxx;503,93

Xxxxxx venkova, EZFRV – xxxxxx xxxxx

2017

Xxxxxxxxxx x&xxxx;4 xxxxxxxxx kontrol

JEDNORÁZOVÁ XXXXXX

XXX

-535&xxxx;380,85

-18&xxxx;303,33

-517&xxxx;077,52

Xxxxxx venkova, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-5&xxxx;524,57

0,00

-5&xxxx;524,57

Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí xxxxxxxx

2018

Xxxxxxxxxx u 4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-52&xxxx;367,30

0,00

-52&xxxx;367,30

Xxxxxx venkova, XXXXX – Leader

2018

Nedostatky x&xxxx;4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-19&xxxx;346,03

0,00

-19&xxxx;346,03

Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – řízení xxxxx

2018

Xxxxxxxxxx x&xxxx;4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-332&xxxx;859,08

0,00

-332&xxxx;859,08

Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx

2019

Xxxxxxxxxx u 4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX ČÁSTKA

EUR

-176 581,51

0,00

-176 581,51

Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – Leader

2019

Nedostatky x&xxxx;4 klíčových xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-12&xxxx;750,00

0,00

-12&xxxx;750,00

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – xxxxxx xxxxx

2019

Xxxxxxxxxx x&xxxx;4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-145&xxxx;701,21

0,00

-145&xxxx;701,21

Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – xxxxxx xxxxx

2020

Xxxxxxxxxx x&xxxx;4 xxxxxxxxx xxxxxxx

XXXXXXXXXXX XXXXXX

XXX

-9&xxxx;616,66

0,00

-9&xxxx;616,66

XX xxxxxx:

XXX

-1&xxxx;977&xxxx;279,30

-25 579,63

-1&xxxx;951&xxxx;699,67

Xxxx

Xxxxxx

Xxxxxx

Xxxxxxxx xxxxx

XXX

-33&xxxx;635&xxxx;376,22

-4&xxxx;696&xxxx;021,27

-28&xxxx;939&xxxx;354,95