XXXXXXXXX XXXXXXXX KOMISE (XX) 2023/2745
xx xxx 8.&xxxx;xxxxxxxx 2023,
kterým xx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX)&xxxx;2022/2379, xxxxx xxx o statistiku xxxxxxxxx xxxxxx
(Xxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxx XXX)
XXXXXXXX XXXXXX,
x&xxxx;xxxxxxx na Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx,
x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx a Rady (XX)&xxxx;2022/2379 xx xxx 23. xxxxxxxxx 2022 x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx, změně nařízení Xxxxxx (XX) č. 617/2008 x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX) x.&xxxx;1165/2008, (XX) x.&xxxx;543/2009 x&xxxx;(XX) x.&xxxx;1185/2009 x&xxxx;xxxxxxxx Xxxx&xxxx;96/16/XX&xxxx;(1), x&xxxx;xxxxxxx xx xx.&xxxx;4 xxxx.&xxxx;6, čl. 5 xxxx.&xxxx;10, čl. 7 odst. 2 x&xxxx;3 x&xxxx;xx.&xxxx;9 xxxx.&xxxx;4 xxxxxxxxx xxxxxxxx,
xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:
|
(1) |
Xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379 xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx xxx xxxxx, xxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xx zemědělských xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx. Aby bylo xxxxxxxxx, xx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx, a aby xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx v rámci xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx, xx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx vstupů x&xxxx;xxxxxxx, xxxxx xxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxx xxx xxxxxxxxx Xxxxxx (Xxxxxxxxx). |
|
(2) |
Xxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxx proměnných, xxxxxx xxxxxxxxxx, jednotky xxxxxxxxxx, xxxxxxxxx xx xxxxxxxx, xxxxx xx mají xxxxxx, xxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xx mají xxxxxx, x&xxxx;xxxxx xxx xxxxxxx údajů, je-li xx xxxxxx. |
|
(3) |
Xxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxx xx xxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx důvěrných xxxxxx. |
|
(4) |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx jsou xxxxxxxx pouze x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx, xx xxxxx xxxxxxxx proměnné, x&xxxx;xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx. |
|
(5) |
Xxx xx xxxxxxxx nesrovnalostem xxxx xxxxxxxxx xxxxx, xxxx xx xxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx čl. 4 xxxx.&xxxx;2 nařízení (XX)&xxxx;2022/2379. |
|
(6) |
Xxx xxxx xxxxxxxxx srovnatelnost xxxxxxxxx mezi členskými xxxxx, xxxx by xxx xxxx upřesněna xxxxxxxxxx období uvedená x&xxxx;xx.&xxxx;9 xxxx.&xxxx;4 xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379. |
|
(7) |
Xxxxx xx.&xxxx;7 xxxx.&xxxx;2 xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379 mohou xxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx pro xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx Xxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxxx. To xxxxx v případě, že xxxxxx produkce xx xxxxx xxx xxxxxx xxxxxxx hodnoty. Tyto xxxxxxx hodnoty, xxxxxxxx xxxxxxxx k jejich xxxxxxxxx, xxxxxx údajů xxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx, xx xxxxx se toto xxxxxxxxxx vztahuje, xx xxxxx xxxxxxxx. |
|
(8) |
Xxxxx xx.&xxxx;7 xxxx.&xxxx;3 xxxxxxxx (EU) 2022/2379 xxxxx být xxxxxxx xxxxx rovněž xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx pro xxxxxx xxxxxxxx proměnné, xxxxx xx xxxxxx příspěvek x&xxxx;xxxxxxxxxx výrobě na xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxxx jen xxxxxxx. Xx xxxxxxxx stanovit xxxxxxxxxx prahové xxxxxxx xxx xxxxxxxx, xx xxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxx. |
|
(9) |
Xxxxxxxxx xx xxxxxxx xx xxxx být xxxxxxxxx a měly xx xxxxxxxx, xxx náklady x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx. Xxxxxx xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379 xxxxxxxx, xxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx o statistické xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxx xx xx další xxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx na xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx proměnných. |
|
(10) |
Opatření stanovená xxxxx xxxxxxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxxxxx Xxxxxx xxx Xxxxxxxx xxxxxxxxxxx systém zřízeného xxxxxxx&xxxx;7 xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx a Rady (XX) x.&xxxx;223/2009&xxxx;(2), |
XXXXXXX XXXX NAŘÍZENÍ:
Článek 1
Požadavky xx xxxxx
Xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx se xxxxxxx xxxxxxxxxx živočišné xxxxxx xxxxxxx v čl. 5 odst. 1 xxxx. x) nařízení (XX)&xxxx;2022/2379 x&xxxx;xxxxxx souborů xxxxxxxxxx údajů. Xxxxx x&xxxx;xxxxxxx a ekologické produkci xx xxxxxxxxx Xxxxxx (Xxxxxxxxx) xx požadované xxxxxxxxx xxxxxx podle xx.&xxxx;5 xxxx.&xxxx;10 xxxx. x) xxxx xxx) xxxxxxxx (XX)&xxxx;2022/2379 x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx X, II x&xxxx;XXX.
Článek 2
Soubory xxxxx
1.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxx xxxxxxx xxxxx je xxxxxx:
|
x) |
x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;xxx téma x), xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx, xxx xxxx xxxxx xxxxxx:
|
|
x) |
x&xxxx;xxxxxxx XX xxx xxxx ii), xxxxx a drůbeží xxxxxxx, xxx tato dílčí xxxxxx:
|
|
x) |
x&xxxx;xxxxxxx III pro xxxx iii), mléko x&xxxx;xxxxxx xxxxxxx, pro xxxx dílčí témata:
|
2.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxx xxxxx xxxxxx xxxxx xx v oddíle X&xxxx;xxxxxxx:
|
x) |
xxxxx xxxxxx xxxxx; |
|
x) |
xxxxxxxx, xxxxx xx xxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx; |
|
x) |
xxxxxxxx, xxxxx se xxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx; |
|
x) |
xxxxx xxx xxxxxxx údajů Xxxxxx (Xxxxxxxxx); |
|
x) |
xxxxxxxxxx xxxxxx. |
3.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxx xxxxx xxxxxx xxxxx xx v oddíle II x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx:
|
x) |
xxxxx xxxxxxx jednotek; |
|
b) |
technické požadavky xxxxxxxx xx xxxxxxxxxx; |
|
x) |
xxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxx xx xxxx xxx xxxxxxx xxxxx. |
|
x) |
xxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx; |
|
x) |
xxxxxxxxxxx pokrytí. |
4. Pro každý xxxxxx xxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxx XXX x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx uvedena xxxxxxxxx xxxxxxxx.
Článek 3
Požadavky xx xxxxxxxx
1.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxx xx xxxx xxxxx xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxxxx xxxxx zajistí, xxx xxxxxx výsledky xxxx xxxxxxxxxxxxxxx pro statistickou xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx stanovené x&xxxx;xxxxxxx XX.
2.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxx xx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxxx kvůli xxxxx xxxxxxx xxx statistickým xxxxxxxxxxx, xxxxxxx státy xxxxxxx, aby byly xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx pro xxxxxx, xxxxx xxxxxxxx, x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xx.&xxxx;12 xxxx.&xxxx;1 xxxxxxxx (ES) č. 223/2009.
Článek 4
Popisy
Pro účely tohoto xxxxxxxx se použijí xxxxxx xxxxx stanovené x&xxxx;xxxxxxx V.
Xxxxxx&xxxx;5
Xxxxxxxx xxx výjimky
1. Komise xxxxx výjimky xxxxxxxx xx předávání xxxxx xxx xxxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx v souborech xxxxx pro xxxxxx x) xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx, xx) xxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxx) xxxxx x&xxxx;xxxxxx výrobky. Xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xx referenčních xxxxxxxxx xxxxxxxxx a udělují xx xx předpokladu, xx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx o očekávaném xxxxxxx EU x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxx xxx 5&xxxx;%. Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx pro xxxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx oddíle XX xxxxxx I, XX a III. Xxxxxx (Xxxxxxxx) xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxx průměru xxxxxxxxxxxxx xxxxx. Pokud xxxxxx xxxxx xxxxx xx dané xxxxxxx xxxxxx k dispozici, vztahuje xx prahová xxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxx xx xxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxx reprezentativní na xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxx xx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx X, II x&xxxx;XXX, x&xxxx;xxxxx xxxxxxxx xxxxxxx členský xxxx xxxx xxxxx.
2.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxxxx xxxx, xxxxx hodnota proměnné xxxx xx xxx xx sobě jdoucí xxxx xxxxx xxxx xxxxx referenční prahové xxxxxxx, xx xxxxxxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxx x&xxxx;xxxxxx II xxxxxxx údajů v přílohách X, II a III. Xxxxxxxxxx xx automaticky xxxx, pokud hodnota xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx státě xx xxx po xxxx xxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx prahovou xxxxxxx. Členské xxxxx xxxxxxx xxxxx týkající xx uvedené proměnné xxxxxx xx referenční xxx xxxxxxxxxxx po xxxxxx xx sobě xxxxxxx xxxx, x&xxxx;xxxx xxxx překročena xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx. Xxxxxxxxxx xx automaticky xxxxxx, xxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx xx tři xx xxxx xxxxxx xxxx xxxxx nebo xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx. Xxxxx Xxxxxx nemá xxxxx údaje xx xxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx, poskytne xxxxxxx xxxxxxx stát nebo xxxxx xxxx reprezentativní xxxxx na požadované xxxxxxxxx úrovni, xxx xx stanoveno x&xxxx;xxxxxxxxx X, XX x&xxxx;XXX.
3.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxxx xxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx, xxxxx průměrný xxxxxx XX xxxxxxx xxxxx xxx 90&xxxx;% xxxx xxxxx xxx 110&xxxx;% xxxxxxx XX xxxxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx prahových hodnot xx tři xx xxxx jdoucí xxxx. Xxxxx Komise xxxx xxxxx údaje xx xxxx tříleté xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx, poskytne xxxxxxx xxxxxxx stát nebo xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx vnitrostátní xxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx.
4.&xxxx;&xxxx;&xxxx;Xxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx, pokud je xxxxxxxxx těchto proměnných x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxx nebo xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxx. Xxxxxxx xxxxxxx jsou xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx II xxxxxxx XXX.
Xxxxxx&xxxx;6
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx
Xxxx xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx xx vyhlášení x&xxxx;Xxxxxxx věstníku Xxxxxxxx xxxx.
Xxxxxxx xx ode xxx 1. ledna 2025.
Xxxx xxxxxxxx je xxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxx ve xxxxx xxxxxxxxx státech.
V Bruselu xxx 8.&xxxx;xxxxxxxx 2023.
Xx Xxxxxx
xxxxxxxxxxx
Xxxxxx VON XXX XXXXX
(1)&xxxx;&xxxx; Úř. věst. L 315, 7.12.2022, x.&xxxx;1.
(2)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxx Evropského parlamentu x&xxxx;Xxxx (XX) x.&xxxx;223/2009 xx xxx 11. března 2009 x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx (ES, Euratom) x.&xxxx;1101/2008 o předávání xxxxx, xx které xx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx důvěrnost, Xxxxxxxxxxxxx xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx, nařízení Xxxx (XX) x.&xxxx;322/97 o statistice Xxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx Xxxx&xxxx;89/382/XXX, Xxxxxxx, xxxxxx xx xxxxxxx Xxxxx xxx xxxxxxxxxxx programy Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx (Úř. věst. L 87, 31.3.2009, x.&xxxx;164).
XXXXXXX X
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx
Xxxxxx xxxxx i.1
Stavy xxxxxxxxxxxxx xxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
x.1 |
Xxxxx hospodářských xxxxxx |
Xxxxx X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx k počtu xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx na území xxxxxxxxx státu k referenčnímu xxxx xxxx jejich xxxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx.
Xxxxxx údajů x.1, část 1
Xxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx |
Xxxxxxx |
|||||||
|
Xxxxx xxxxx |
||||||||
|
Xxxxxxxxxx xxxxx |
||||||||
|
Xxxxxx/xxxxxx |
Xxxxxxxx/xxxxxxxx |
|||||||
|
Xxxxx |
||||||||
|
Xxxxxxxxxx 15.&xxxx;xxxx xxxx X |
Xxxxxxx 15.&xxxx;xxxxx xxxx N |
Prozatímní15. února xxxx X+1 |
Xxxxxxx 15.&xxxx;xxxxxx roku X+1 |
30.&xxxx;xxxxxx xxxx X+1 |
||||
|
Xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
XXX |
|||
|
Xxxx, xxxxxx xxx 1 xxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxx xxxxxxx pohlaví xxxxxx xxx 1 xxx, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxx xxxxxxxx pohlaví xxxxxx xxx 1 xxx, xxxxxxxx k porážce |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxx, xx xxxx 1 rok xx xxxx xxx 2 xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Skot xxxxxxx xxxxxxx, ve xxxx 1 xxx xx xxxx xxx 2 xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, xx xxxx 1 rok xx méně xxx 2 roky |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, xx xxxx 1 xxx až méně xxx 2 roky, xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, xx věku 1 xxx xx méně xxx 2 roky, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxx, xx xxxx 2 xxxx x&xxxx;xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Skot xxxxxxx xxxxxxx, ve xxxx 2 xxxx x&xxxx;xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, xx xxxx 2 xxxx x&xxxx;xxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, xx xxxx 2 roky x&xxxx;xxxx, určené x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx, ve xxxx 2 xxxx x&xxxx;xxxx, xxxxxxxx k porážce |
HD |
HD |
HD |
HD, RHD |
||||
|
Krávy |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
XXX |
|||
|
Xxxxxxx xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
x&xxxx;xxxx xxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxx xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Ostatní xxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
XXX |
|||
|
Xxxxxxx, o živé xxxxxxxxx nižší xxx 50&xxxx;xx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx xxxxx xxx 20&xxxx;xx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Ostatní xxxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx 20 kg xx xxxx xxx 50&xxxx;xx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
Jatečná prasata, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx, o živé xxxxxxxxx 50&xxxx;xx x&xxxx;xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx xx 50&xxxx;xx xx xxxx xxx 80 kg |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx od 80&xxxx;xx xx méně xxx 110&xxxx;xx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx 110&xxxx;xx xxxx xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx xxxxxxx, x&xxxx;xxxx xxxxxxxxx 50&xxxx;xx x&xxxx;xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx xxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx zapuštěné |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
x&xxxx;xxxx zapuštěné prasničky |
HD |
HD |
HD |
HD, XXX |
||||
|
Xxxxxxxx xxxxxxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, RHD |
||||
|
z toho xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxx |
XX |
XX |
XX |
XX, XXX |
||||
|
Xxxx |
XX |
XX, RHD |
OHD |
|||||
|
Bahnice x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX, XXX |
||||||
|
Xxxxx bahnice x&xxxx;xxxxxxx |
XX |
XX, XXX |
||||||
|
Xxxxxxx bahnice a jehnice |
HD |
HD, XXX |
||||||
|
Xxxxxxx xxxx |
XX |
XX, XXX |
||||||
|
Xxxx |
XX |
XX, XXX |
XXX |
|||||
|
Xxxxxx xxxxxx xxx |
XX |
XX, XXX |
||||||
|
Xxxxxxx kozy |
HD |
HD, RHD |
||||||
|
N |
: |
rok, x&xxxx;xxxxx xx údaje xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx zvířat (v 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxx (v 1 000 xxxx) na xxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx (v 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
Referenční xxxxx: Xxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx dni x&xxxx;xxxxxxxx uvedených x&xxxx;xxxxxxx. Xxxxxxx xxxxx xxxxx xxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx s údaji.
Soubor xxxxx x.1, část 2
Xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx
|
Xxxxxxxxx hospodářských xxxxxx |
Xxxxxxx |
|||||
|
xxxxx |
xxxxxxx xx desetiletí (1) |
|||||
|
Lhůty |
||||||
|
30. dubna xxxx X+1 |
30.&xxxx;xxxxxx xxxx N+1 |
30. dubna xxxx X+1 |
||||
|
Xxxxxx (xxxxx xxxxxxxxx mláďat) |
||||||
|
Kur domácí |
||||||
|
Brojleři |
AHD, XXXX |
XXXX |
||||
|
Xxxxxxx |
XXX, XXXX |
XXXX |
||||
|
Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx |
XXX, XXXX |
XXXX |
||||
|
Xxxx xxxxxx xxx kur xxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxxxx drůbež j. x. |
XXX |
|||||
|
Xxxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxx, xxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx spotřebě |
||||||
|
Kožešinová xxxxxxx |
||||||
|
Xxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxx xxxxxxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxxxx |
XXX |
|||||
|
Xxxxxxx kožešinová xxxxxxx x. x. |
XXX |
|||||
|
X |
: |
xxx, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 kusů) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
xxxxxxxx xxxxx xxxxxx (v 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx chovaných xxxxxx (v 1 000 xxxx) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx k průměrnému xxxxx zvířat xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx.
Xxxxx XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxxx: xxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxx, která jsou xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx podnicích, x&xxxx;xxxxxxxx přepravovaných xxxxxx xxxx xxxxxx xx xxxxxxx.
Xxxxx ekologicky xxxxxxxxx xxxxxx: vztahuje xx xx xxxxxxxx, xxxxx xxxx plně x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx hospodaření xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxx xx stanoveno x&xxxx;x) nařízení Evropského xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX)&xxxx;2018/848&xxxx;(2) xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx Xxxx x&xxxx;xx) xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx. Xxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxx.
Xxxxxxxx xxxxx xxxxxx: xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxx v zemědělských xxxxxxxxx, x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxx nebo xxxxxx xx xxxxxxx. Xxxxx xxxxx musí zohledňovat xxxxxxx výkyvy x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxx výroby.
Výjimky xxx xxxxxxx xxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx čl. 5 xxxx.&xxxx;1 xxxx:
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx pro xxxxxxx |
||
|
Xxxxxxx xxxxx skotu |
600 000 xxxx |
Xxxxx o stavu x&xxxx;xxxxxx/xxxxxx |
||
|
Xxxxxxx xxxxx xxxxxx |
1&xxxx;300&xxxx;000 xxxx |
Xxxxx x&xxxx;xxxxx x&xxxx;xxxxxx/xxxxxx |
||
|
Xxxxxxx počet xxxx |
600&xxxx;000 kusů |
Údaje x&xxxx;xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx/xxxxxxxx (3) |
||
|
Xxxxxxx počet xxx |
130&xxxx;000 xxxx |
Xxxxx o stavu x&xxxx;xxxxxxxxx/xxxxxxxx (3) |
||
|
Xxxxxxx xxxxx xxxxxxxx |
8&xxxx;000&xxxx;000 kusů |
Roční xxxxx (3) |
||
|
Xxxxxxx xxxxx nosnic |
5 000 000 xxxx |
Xxxxx xxxxx (3) |
||
|
||||
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx
Xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx údaje:
|
— |
týkající xx xxxxx, pokud xx x&xxxx;xxxxxxx xxxx než 75&xxxx;000 xxxx skotu xxxx xxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx chováno xxxx xxx 5&xxxx;% počtu xxxxxx xxxxx na xxxxxxxxxxxx úrovni, |
|
— |
týkající se xxxxxx, xxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx xxxx než 150&xxxx;000 kusů prasat xxxx xxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx chováno xxxx xxx 5 % počtu xxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, |
|
— |
xxxxxxxx xx xxxx, xxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxx 100&xxxx;000 kusů ovcí xxxx xxxx než 5&xxxx;% počtu ovcí xx vnitrostátní xxxxxx, |
|
— |
xxxxxxxx xx xxx, pokud xx v regionu chováno xxxx než 25&xxxx;000 xxxx koz xxxx xxxx xxx 5&xxxx;% xxxxx koz na xxxxxxxxxxxx xxxxxx, |
|
— |
xxxxxxxx xx xxxxxxxx, xxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx chováno více xxx 1&xxxx;500&xxxx;000 kusů xxxxxxxx xxxx více xxx 5&xxxx;% počtu xxxxxxxx na xxxxxxxxxxxx xxxxxx, |
|
— |
xxxxxxxx xx xxxxxx, xxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxx 1&xxxx;000&xxxx;000 xxxx xxxxxx xxxx xxxx než 5&xxxx;% xxxxx xxxxxx xx vnitrostátní xxxxxx. |
Xxxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx.
Xxxxxx xxxxx x.2
Xxxxxxxx xxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
x.2 |
Xxxxxxxx masa |
Oddíl X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx údaje xx vztahují k hmotnostem xxxxxxx upravených těl x&xxxx;xxxxxx zvířat xxxxxxxxxx xx xxxxx členského xxxxx x&xxxx;xxxxxxx referenčního xxxxxx, xx už xx jatkách xx xxxx ně, xxxxx xxxx xxxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxx, včetně xxxxxxxxxx chovaných xxxxxx.
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx zvířat |
|
|
||||||||
|
Xxxxxxx x&xxxx;xxxxx |
||||||||||
|
Xxxxxxx xxxxx |
Xxxxx údaje |
Měsíční xxxxx |
Xxxxx údaje |
|||||||
|
M + 60 dnů |
31. května xxxx X+1 |
30.&xxxx;xxxxxx xxxx X+1 |
X&xxxx;+&xxxx;120 xxx |
30.&xxxx;xxxxxx roku X+1 |
||||||
|
Xxxx |
XX, T |
HD, T |
OHD, XX |
XX, T |
HD, T |
|||||
|
Telata |
HD, X |
XX, T |
HD, X |
XX, X |
||||||
|
Xxxxx skot |
HD, T |
HD, X |
XX, X |
XX, T |
||||||
|
Jalovice |
HD, X |
XX, X |
XX, X |
XX, X |
||||||
|
Xxxxx |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
XX, T |
||||||
|
Býci |
HD, T |
HD, X |
XX, X |
XX, X |
||||||
|
Xxxx |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
XX, X |
||||||
|
Xxxxxxx (domácí prasata) |
HD, X |
XX, T |
OHD, OT |
HD, X |
XX, T |
|||||
|
Ovce |
HD, X |
XX, X |
XXX, XX |
XX, X |
XX, X |
|||||
|
Xxxxxxx |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
XX, T |
||||||
|
Ostatní xxxx |
XX, X |
XX, T |
HD, X |
XX, X |
||||||
|
Xxxx |
XX, X |
XX, X |
XXX, XX |
XX, T |
HD, X |
|||||
|
Xxxxxx |
XX, X |
|||||||||
|
Xxx domácí |
HD, X |
XX, X |
XXX, XX |
|||||||
|
Xxxxxx |
XX, X |
XX, X |
||||||||
|
Xxxx |
XX, T |
|||||||||
|
Krůty |
HD, X |
XX, X |
||||||||
|
Xxxxxxx |
XX, X |
|||||||||
|
Xxxxxxx drůbež x. x. |
XX, X |
|||||||||
|
Xxxxxxxx |
XX, X |
XX, T |
||||||||
|
Králíci (xxxxxxxx xxxxx) |
XX, X |
XXX, XX |
||||||||
|
X |
: |
xxx, x&xxxx;xxxxx se xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
xxxxx, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
HD |
: |
počet xxxxxxxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxxxxx xxxxxxxxxx xxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
T |
: |
hmotnost xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx (x&xxxx;1&xxxx;000&xxxx;xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxxxxxx ekologicky xxxxxxxxx xxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxxxx xxx) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxxxxx jatečně xxxxxxxxxx xxxx (x&xxxx;xxxxxx) xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxx, xxxxxxxxxx xxx |
Xxxxx XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx poražených xxxxxx: Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxx, xxxxxxx xxxx xx xxxxxxxxxx xx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx.
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx těla: Hmotnost xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx xx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxxxx xxxx xx považováno xx xxxxxx k lidské spotřebě.
Ekologicky xxxxxxx zvířata jsou xxxxxxx, xxxxx xxxx xxxx x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx ekologické xxxxxxxx a jsou chována x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx v zemědělských xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx a certifikována xxxx ekologická, jak xx xxxxxxxxx x&xxxx;x) xxxxxxxx (EU) 2018/848 xxxx xxxxxxxx nejnovějších xxxxxxxx xxxxxxxxxx Xxxx a ii) xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx. Poražená xxxxxxxxxx xxxxxxx zvířata xxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx. Xxxxxxxxxxxx xx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx.
Xxxxxxx xxx xxxxxxx údajů
Referenční xxxxxxx xxxxxxx pro xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx v čl. 5 xxxx.&xxxx;1 xxxx xxxx:
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx xxx xxxxxxx |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx podle kategorie xxxxxx |
Xxxxx hmotnost xxxxxxx xxxxxxxxxx xxx u zvířat xxxxxxxxxx mimo xxxxx xx nižší xxx |
|||
|
Xxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxx |
500 &xxxx;xxx |
Xxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxx xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
||
|
Xxxxxxx xxxx |
650 &xxxx;xxx |
|||
|
Xxxxxxx |
3&xxxx;700 &xxxx;xxx |
|||
|
Xxxx |
1&xxxx;100 &xxxx;xxx |
|||
|
Xxxx |
300 &xxxx;xxx |
|||
|
Xxxxxxx xxxxx |
Xxxxx důvěrná xxxxxxx |
Xxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx |
||
|
||||
Xxxxxx údajů x.3
Xxxxxxx xxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx živočišné xxxxxx |
|
Xxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
x.3 |
Xxxxxxx xxxxxx |
Xxxxx I
Obsahy údajů
Tyto xxxxx xx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx hrubé domácí xxxxxxxx, xx. xxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxx, xxxxx xxxx xxx dodána x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxxxxx podniků xxxxxxxxx státu xx xxxxxxxxx, xxxx xx xxxxx v členském xxxxx, xxxx xxxxx xxxxxxxx. Xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx nejsou xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx.
Xxxxxx xxxxx i.3, xxxx 1
Xxxxxxxx dodávek skotu
|
Kategorie xxxxxxxxxxxxx xxxxxx |
Xxxxxxxxx xxxxx |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
|||
|
1.1.–30.6. roku N 1.7.–31.12. xxxx X 1.1.–30.6. xxxx X+1 |
1.7.–31.12. xxxx X 1.1.–30.6. xxxx X+1 1.7.–31.12. xxxx X+1 |
||
|
Xxxxx |
|||
|
15.&xxxx;xxxxx xxxx X |
15.&xxxx;xxxx xxxx X |
||
|
Xxxx |
XX |
XX |
|
|
Xxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxx |
XX |
XX |
|
|
Xxxxxxxx |
XX |
XX |
|
|
Xxxxx |
XX |
XX |
|
|
Xxxx xxxxxxx xxxxxxx, xx věku 1 xxx xxxx xxxx |
XX |
XX |
|
|
X |
: |
xxx, x&xxxx;xxxxx se xxxxx xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx domácí produkce x&xxxx;xxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxx) |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxxxx xxxxx (3 xxxxxxxx xxxxxx) |
Xxxxxx údajů x.3, xxxx 2
Prognóza xxxxxxx prasat
|
Kategorie xxxxxxxxxxxxx xxxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxx |
|
|
Xxxxxxxxxx období |
||
|
1.1.–31.3. xxxx N 1.4.–30.6. xxxx X 1.7.–30.9. roku N 1.10.–31.12. xxxx N |
1.7.–30.9. roku X 1.10.–31.12. xxxx X 1.1.–31.3. xxxx X+1 1.4.–30.6. roku X+1 |
|
|
Xxxxx |
||
|
15.&xxxx;xxxxx roku X |
15.&xxxx;xxxx xxxx X |
|
|
Xxxxxxx |
XX |
XX |
|
X |
: |
xxx, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
HD |
: |
hrubá xxxxxx produkce v počtu xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 xxxx) |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxxxx xxxxx (4 xxxxxxxxx) |
Xxxxxx xxxxx x.3, xxxx 3
Xxxxxxxx xxxxxxx ovcí x&xxxx;xxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx |
Xxxxxxxxx xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxx |
|
1.1.–30.6. xxxx X 1.7.–31.12. xxxx N |
|
|
Lhůta |
|
|
15. února xxxx X |
|
|
Xxxx |
XX |
|
Xxxx |
XX |
|
X |
: |
xxx, k němuž xx údaje xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxx produkce x&xxxx;xxxxx xxxxxx (x&xxxx;1&xxxx;000 kusů) |
|
Četnost |
: |
ročně (2 xxxxxxxx xxxxxx) |
Xxxxx XX
Xxxxx měrných xxxxxxxx
Xxxxxxxx xxxxx xxxxxx produkce xx xxxxx v počtu xxxxxx.
Xxxxxxx pro xxxxxxx xxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxxxx hodnoty xxxxx čl. 5 xxxx.&xxxx;1 xxxx:
|
Xxxxxxxxxx proměnná |
Podmínky xxxxxxx |
Xxxxxxx xxx předání |
|
Celkový počet xxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx údajů x.1 |
Xxxxx 15.&xxxx;xxxx xxxx X |
|
Xxxxxxx xxxxx xxxxxx |
Xxxxx 15.&xxxx;xxxx xxxx N |
|
|
Celkový xxxxx xxxx |
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxx |
|
|
Xxxxxxx xxxxx xxx |
Xxxxxxxx dodávek xxx |
Xxxxx III
Prognózy hrubé xxxxxx produkce xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xx souborů údajů x.1 x&xxxx;x.2 x&xxxx;x&xxxx;xxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx. Dosažená xxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxx xxx xxx každou xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxx počet xxxxxx xxxxxxxxxx v členském xxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx (xxxxx xxxxx xxxxx) xxxxxxx x&xxxx;xxxxx Xxxx x&xxxx;xxxx Unii xxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx.
(1)&xxxx;&xxxx;Xxxx končící 3, 6 a 0.
(2) Nařízení Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX)&xxxx;2018/848 xx xxx 30.&xxxx;xxxxxx 2018 x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx Xxxx (XX) x.&xxxx;834/2007 (Xx.&xxxx;xxxx.&xxxx;X&xxxx;150, 14.6.2018, x.&xxxx;1).
(3)&xxxx;&xxxx;Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx za referenční xxxx xxxxxxx 3, 6 a 0.
XXXXXXX XX
Xxxxx x xxxxxxx xxxxxxx
Xxxxxx xxxxx ii.1
Xxxxxxxx xxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
xx. |
Xxxxx x xxxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx téma: |
ii.1 |
Konzumní xxxxx |
Xxxxx X
Xxxxxx údajů
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx od xxxxxxxxxxxx podniků v členském xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx. Xxxx vejce xxxxx být xxxxxx xx xxxxxxx/xxxxxxxx, xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx-xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx po xxxxxxxx zemědělského xxxxxxx xxxxxxxxxxxx.
|
Xxxxxxxxx |
Xxxxx |
|
30. xxxxxx xxxx N+1 |
|
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx |
EN, XXX |
|
N |
: |
xxx, x xxxxx se xxxxx xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx (x xxxxxxxxx xxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
počet xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx (v milionech xxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
kalendářní xxx |
Xxxxx XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx konzumních vajec xx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx vajec xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx podniky x xxxxxxxx xxxxx, který xxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx/xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxx vajec v daném xxxxxxxx xxxxx a vejce xxxxx dodaná xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx podniky.
Xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx z certifikované xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xx xxxxxx, xxxxx xxxx xxxx x xxxxxxx xx xxxxxxxx x xxxxxxxx ekologické xxxxxxxx na xxxxxx xxxxxxxxxxxx podniků, xxx xx xxxxxxxxx x x) xxxxxxxx (EU) 2018/848 nebo xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx právních xxxxxxxxxx Unie x xx) x xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx prováděcích xxxxxxxxxx. Tato xxxxx xxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxx.
Výjimky xxx xxxxxxx údajů
Xxxxxxx státy, xxxxx xxxxxxxxx informace x xxxxxxx/xxxxxxxx xxxx z jiných xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx, xxxx xx uplatňování xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx. V tomto xxxxxxx xx uvedený xxxxx vajec xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxx xxxxxxxx xxxxx. Pokud xx xxxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxxxxx balírnami/třídírnami, musí xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx zahrnovat xxxxx přímo dodaná xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx-xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxx zákazníkům, xxxxx x xxxxxxxx xxxx xxxxxxx neoznačených xxxxx x xxxxxxx referenčního xxxxxx xx účelem xxxxxxxx.
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx podle xx. 5 xxxx. 1 xxxx:
|
Referenční xxxxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxxxx Referenční xxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx xxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxxxx produkujících xxxxxxxx vejce x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx 50 xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx |
5 000 000 xxxxxx |
Roční xxxxx (1) |
|
Xxxxxx xxxxx: Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx |
||
Xxxxxxx
95 % xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx podniků x xxxxxxx 50 nosnicemi xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx.
V případě, xx xxxx použity xxxxxxxxx x xxxxxxx/xxxxxxxx xxxx x xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxx zdrojů, xx xxxxxxxxxx 95 % xxxxx nakoupených xx xxxxxxxxxxxx podniků.
Soubor xxxxx xx.2
Xxxxxxxx vejce x xxxxxxx domácí xxxxxxx
|
Xxxxxx: |
a. |
Statistika xxxxxxxxx výroby |
|
Xxxx: |
xx. |
Vejce x xxxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
xx.2 |
Xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx |
Oddíl X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx xx vztahují x xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx x x xxxxx xxxxxx xxxxxxxxx v líhních xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxx xxx 1 000 xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx a k počtu xxxxxx dovezených či xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxx.
|
Xxxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx xxxxx |
Zahraniční xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxx |
|
|
Xxxxx |
|||
|
Konec xxxxxx X + 4 xxxxx |
Xxxxx xxxxxx (M+1) + 4 xxxxx |
||
|
Xxx xxxxxx |
|
|
|
|
|
xx snášení xxxxx (xxxxxxxx) |
XX, XXX |
II, XX, XX, EX |
|
|
xx snášení xxxxx (užitkový) |
XX, XXX |
XX, XX, XX, XX |
|
|
xxx xxxxxxxx (xxxxxxxx) |
XX, XXX |
XX, XX, XX, EX |
|
|
xxx xxxxxxxx (užitkový) |
EP, XX |
XX, XX, EI, EX |
|
|
xxx xxxxxxxx x xx xxxxxxx xxxxx |
XX, CU |
XX, IX, XX, XX |
|
|
xxxxxxx xx xxxxxxxx pohlavní xxxxxxxxxx |
CU |
|
|
Xxxxxx (xxxxxxxx) |
XX, XX |
XX, XX, XX, XX |
|
|
Xxxx (xxxxxxxx) |
XX, XX |
XX, IX, XX, XX |
|
|
Xxxxxxx (xxxxxxxx) |
XX, CU |
II, XX, EI, EX |
|
|
Perličky (xxxxxxxx) |
XX, CU |
II, XX, XX, XX |
|
|
M |
: |
xxxxx, x xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
EP |
: |
xxxxx xxxxx xxxxxxxxx do xxxxx (x 1 000 xxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
CU |
: |
xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx k užití (x 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx k užití (x 1 000 xxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx ze xxxx x xxxxx Xxxx (v 1 000 xxxx) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xx zemí xxxx Xxxx (v 1 000 xxxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxx mláďat, xxxxx xx zemí x xxxxx Unie (v 1 000 xxxx) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx do xxxx xxxx Xxxx (x 1 000 xxxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxxxx |
Oddíl XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxx vložených xx xxxxx xxxxxxxx vejce, xxxxx jsou xxxxxx x xxxxxxx xx xxxxx x xxxxxxxx mláďat.
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx x xxxxx je xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx vylíhnutých x xxxxxxxx xxxxx podle zamýšleného xxxxxxx (xx xxxxxxx xxxxxxxxxxx typu), včetně xxxxxx xxxxxxxxxx x xxxxx x xxxx xxxx. Xxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxxxx.
Xxxxx xxxxxxxxx mláďat, xxxxx xx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx XX (ze xxxx v rámci Xxxx) xxxx xx třetí xxxx (ze země xxxx Unii).
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xx xxxxx xxxxxxxxx mláďat xxxxxxxxxx x xxxxxxxxx státu xx jiného xxxxxxxxx xxxxx EU (xx xxxx x xxxxx Unie) xxxx do xxxxx xxxx (xx xxxx xxxx Xxxx).
Xxxxxxx
95 % xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxx x xxxxxxxxx xxxx xxx 1 000 xxxxxxxxx, xxxxxxxx, xxxxxx, xxxxxxx nebo xxxxxxxxxx xxxxx.
95 % xxxxxxxxxx xxxxxx kura domácího, xxxxxx, hus, xxxx xxxx xxxxxxxx.
95 % vyvezených xxxxxx kura xxxxxxxx, xxxxxx, xxx, xxxx xxxx xxxxxxxx.
Soubor xxxxx xx.3
Xxxxxxxxx líhní
|
Oblast: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
xx. |
Xxxxx x xxxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
xx.3 |
Xxxxxxxxx xxxxx |
Xxxxx I
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxx líhní v členském xxxxx x xxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx kapacity xx xxxxxxxxxxxx xxxx.
|
Xxxxxxxxx xxxxxxx |
Velikostní xxxxx (xxxxxxxx) |
Xxxxx |
|
|
29. xxxxx roku X+1 |
|||
|
Xxx xxxxxx |
Xxxxxx |
XX, XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Xx 1 001 xx 10 000 xxxxx |
XX, XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Xx 10 001 xx 20 000 xxxxx |
XX, XXX, XXX, XXX, EPX |
|
|
|
Xx 20 001 xx 50 000 xxxxx |
NH, CAP, XXX, EPM, EPX |
|
|
|
Xx 50 001 xx 100 000 xxxxx |
XX, XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Xx 100 001 xx 200 000 xxxxx |
XX, XXX, EPL, XXX, XXX |
|
|
|
Od 200 001 do 500 000 vajec |
NH, XXX, XXX, XXX, EPX |
|
|
|
Více xxx 500 000 xxxxx |
XX, CAP, XXX, XXX, EPX |
|
|
Xxxxxx |
Celkem |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 1 001 xx 10 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 10 001 xx 20 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 20 001 xx 50 000 xxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Xx 50 001 xx 100 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 100 001 xx 200 000 xxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Xx 200 001 xx 500 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
Xxxx |
Xxxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 1 001 xx 10 000 xxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Od 10 001 do 20 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 20 001 xx 50 000 xxxxx |
XX, XXX, EP |
|
|
|
Od 50 001 xx 100 000 xxxxx |
XX, XXX, EP |
|
|
|
Xx 100 001 xx 200 000 xxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Xx 200 001 xx 500 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Více xxx 500 000 xxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
Xxxxx |
Xxxxxx |
XX, XXX, EP |
|
|
|
Xx 1 001 xx 10 000 xxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Xx 10 001 xx 20 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 20 001 xx 50 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Od 50 001 xx 100 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 100 001 xx 200 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Od 200 001 xx 500 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 xxxxx |
XX, XXX, EP |
|
|
Xxxxxxxx |
Xxxxxx |
NH, XXX, XX |
|
|
|
Xx 1 001 xx 10 000 xxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Od 10 001 xx 20 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Xx 20 001 do 50 000 xxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Xx 50 001 xx 100 000 xxxxx |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Od 100 001 do 200 000 vajec |
XX, XXX, XX |
|
|
|
Od 200 001 xx 500 000 xxxxx |
XX, CAP, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 vajec |
XX, CAP, XX |
|
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx líhní xx vnitrostátní úrovni |
|
XXX |
: |
kapacita xxxxx (v 1 000 xxxxx) xx vnitrostátní úrovni |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx (x 1 000 vajec) xx vnitrostátní xxxxxx, x xxxx |
|
XXX |
: |
xxxxx xxxxxxx |
|
EPM |
: |
xxxxx xxxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxx xx kombinovanému xxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Oddíl XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxx xx xxxxx xxxxx x xxxxxxxx státě x 31. xxxxxxxx xxxx N.
Xxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx, xxxxx mohou být xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxx.
Počet xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx – xxx xxxxxx xxxxx xx.2.
Xxxxxxx
95 % xxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxxxx a 95 % mláďat xxxxxxxxxxx x xxxxxxx s inkubační xxxxxxxxx xxxx xxx 1 000 slepičích, kachních, xxxxxx, krůtích nebo xxxxxxxxxx xxxxx.
(1) Osvobozené xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx 3, 6 x 0.
XXXXXXX XXX
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx
Xxxxxx údajů xxx.1
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx x xxxxxxx v zemědělských xxxxxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxx: |
iii. |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
iii.1 |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx a použité v zemědělských xxxxxxxxx |
Xxxxx I
Obsahy xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x xxxxxxxxx kravského, xxxxxx, xxxxxx a buvolího xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx v zemědělských xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx a k množstvím xxxxxxxx xxxxxxx přímo xxxxxxxxx (xx. xxxxxxxxxx xx mlékárenských xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx) xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx ekologické xxxxxxxx.
Xxxxxx xxxxx xxx.1, xxxx 1
Xxxxxxxx xxxxx
|
Kategorie xxxxxxxx výrobků |
Lhůta |
|
|
30. xxxx xxxx X+1 |
||
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxxx (xxxxxxxxx) xxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxx |
X, QR, XX |
|
|
Xxxx xxxxx |
Q, QO |
|
|
Xxxx xxxxx |
X, XX |
|
|
Buvolí mléko |
X |
|
X |
: |
xxx, x xxxxx se xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
xxxxxxxx dostupné (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
QR |
: |
množství xxxxxxxx (v 1 000 tun) xx xxxxxxxxxx xxxxxx |
|
QO |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx produkce (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Soubor xxxxx xxx.1, část 2
Xxxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx |
|||
|
30. xxxx roku N+1 |
||||
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxxx mléko |
X |
|||
|
Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx |
X |
|||
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
X |
||
|
|
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
Q |
||
|
|
Z výroby xxxxx x xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
X |
||
|
Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx |
UWM |
|||
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
XXX |
||
|
|
|
|
Přímé použití xxxxxxxxxxx xxxxx z ekologické xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx podnicích |
UOWM |
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxx konzumního xxxxx |
UWM |
|
|
|
|
Xxxxx xxxxxx konzumního xxxxx |
XXX |
|
|
|
|
Výroba xxxxx x xxxxxxx |
XXX |
|
|
|
|
Xxxxxx sýrů |
UWM |
|
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
XXX |
|
|
|
|
Xxxxxx |
XXX |
|
|
|
Dodávky xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XXX |
||
|
|
|
Mléko |
XXX |
|
|
|
|
Smetana |
XXX |
|
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxx (upřesnit) |
UWM |
|
|
|
Statistické xxxxxxx x xxxxxx |
XXX |
||
|
Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx a podmáslí |
USM |
|||
|
|
Konzumní xxxxx |
USM |
||
|
|
Farmářský xxx |
XXX |
||
|
|
Xxxxxx |
XXX |
||
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx odvětví |
XXX |
||
|
Vyrobené xxxxxxx |
|
|||
|
|
Xxxxxxxx mléko |
XX |
||
|
|
|
Domácí xxxxxxxx |
QP |
|
|
|
|
Xxxxx xxxxxx |
XX |
|
|
|
Xxxxxxx |
XX |
||
|
|
|
x xxxx dodáno xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
|
Xxxxx |
XX |
||
|
|
|
x xxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
|
Xxxx |
XX |
||
|
|
|
x xxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
|
Xxxxxxx vyrobené xxxxxx xxxxxxx |
XX |
||
|
|
|
x xxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxx (x 1 000 xxx) na vnitrostátní xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxxx výrobků (x 1 000 xxx) |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx použitého xxxxxxxxxxx xxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx použitého xxxxxxxxxxx mléka (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Četnost |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Xxxxx XX
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx
Dostupná množství xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx.
Xxxxxxxx použitého plnotučného x xxxxxxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxx použitá x xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx.
Xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx vyrobených z dostupných xxxxxxxx mléka.
Mléko z ekologické xxxxxxxx xx mléko xx zvířat, která xxxx xxxx x xxxxxxx xx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x xxxx xxxxxxx x xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx podniků, xxx xx xxxxxxxxx x x) nařízení (XX) 2018/848 xxxx případně x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx předpisech Xxxx x xx) x xxxxxxxxxxxxxx vnitrostátních xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx. Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx xx xxxxxxxxx množství.
Výjimky xxx xxxxxxx xxxxx
Referenční xxxxxxx hodnota podle xx. 5 xxxx. 4 je:
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
Výjimka xxx xxxxxxx |
||
|
Xxxxxxxxx mléko xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx 100 000 xxx x 10 % xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx |
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxx (1) |
||
|
||||
Pokrytí
95 % xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx xxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxx.
95 % mléka přímo xxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx pro xxxxx o dostupnosti x xxxxxxx xxxxx.
Xxxxx III
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „xxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxx“ představuje xxxx xxx 1 % xxxxxxxxxx mléka, xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxx být xxxxxxxxxx xxx, xxx se xxxxxxxxxxxx rozdíly xxxxxx xxxxxxx 1 % xxxxxxxxxx xxxxx. Xxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx jako xxxxxxxx ve xxxxxx xxxxx xxxx xxxxx.
Xxxxxxx xx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx podniků x xxxxxxx zahraničními xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx. Pokud xxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx xx xxxxxx činnosti xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx mlékárenských xxxxxxx.
Xxxxxx xxxxx xxx.2
Xxxxxxxxxx xxx mlékárenské xxxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Téma: |
xxx. |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
iii.2 |
Xxxxxxxxxx mléka xxx xxxxxxxxxxx odvětví |
Xxxxx X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx členského xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx období xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xx už xx xxxxxxxxx v tomto členském xxxxx, xx nikoli, xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx. Xxxxxxxx xx také x xxxxxxxxx mléka a mléčných xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx, xx. x xxxxxxxxx dovezeného xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx, x xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xxxxxxxxxxx podniky xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xx zemědělských xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx období.
Xxxxxx xxxxx xxx.2, část 1
Xxxxx mléka xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
|
Xxxxxxxxx mléčných výrobků |
Lhůty |
|
|
30. června xxxx X+1 |
||
|
Kravské mléko |
X, XX, FAT, XXX |
|
|
|
x xxxx xx zemědělských podniků x xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx |
Q, XXX, PAT |
|
Xxxx xxxxx |
X, XX, FAT, XXX |
|
|
Xxxx xxxxx |
X, XX, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxx xxxxx |
X, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxxx |
X, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx |
X, XXX, XXX |
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx mléčné xxxxxxx (xxxxxxxx) |
X, XXX, XXX |
|
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
X |
: |
množství (v 1 000 tun) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
QO |
: |
množství xxxxx z ekologické xxxxxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxx tuku (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Xxxxxx xxxxx xxx.2, část 2
Xxxx xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx odvětví
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx |
|
30. xxxxxx xxxx X+1 |
|
|
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxxx pro xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx |
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx (xxxxxx syrového xxxxx) |
X, FAT |
|
Xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx |
X, FAT |
|
Xxxxxxx |
X, XXX |
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx (xxxxxxxx) |
X |
|
X xxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxxx ze xxxx x xxxxx XX pro xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx odvětví |
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx (xxxxxx xxxxxxxx xxxxx) |
X, XXX |
|
Xxxxxxxxx mléko x xxxxxxxx |
X, XXX |
|
Smetana |
X, XXX |
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx (xxxxxxxx) |
X |
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx xxxxxxxx |
|
X |
: |
xxxxxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Četnost |
: |
ročně |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Předběžné xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx mléka x xxxxxxx xxxxx být xx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxxxx, že xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xx 30. xxxxxxxxx xxxx N+1. Členské xxxxx, které xxxxxxxxx xxxxxx předběžné xxxxxxxx, xxxx status xxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxx uvedou.
Xxxxx XX
Popis xxxxxxx jednotek
Xxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx odebraných xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx nebo xxxxxxxxxx z Unie nebo xxxxxxx xxxx.
Xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx a mléčné xxxxxxxxx xxxx množství xxxxxxxx xxxx x xxxxxx xxxxxxxxx xx vstupech kategorií xxxxx.
Xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxx iii.1
Xxxxxxx
95 % xxxxxxxx xxxxx xx zemědělských xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx vyjádřených x xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx, které xx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx.
Oddíl XXX
Xxxxxxxxx pravidla
Části 1 x 2 se xxxxxxxx xxxxxxxx a množství xxxxx xxxxxxxx v jedné x xxxxxx xxxx částí xx xxxxxxxxx x xxxxx xxxxx.
Mléčné xxxxxxx xxxxxxxx do xxxxxxxxx „xxxxxxx mléčné xxxxxxx“ xx uvedou xxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx (xxxxxxxx).
Xxxxxx xxxxx xxx.3
Použití xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Téma: |
xxx. |
Mléko x xxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
iii.3 |
Použití xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx odvětví a výsledné xxxxxxx |
Xxxxx X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx státu x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xx zpracování xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx výrobků, xxxx x xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxx ekvivalentu xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx mléka. Xxxx xxxxxxxx mohou xxx xxx xxxxxx přímo, xxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx mléčného xxxx xx mléčné xxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxx (xxxxxxx) nebo xx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxx xx mléčné xxxxxxxxx v mléčných surovinách (xxxxxx). Zahrnuty xxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx.
Soubor údajů xxx.3, xxxx 1
Použití xxxxx a mléčných xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxxxxx použití xxxxx |
Xxxxx |
||||
|
30. xxxxxx xxxx X+1 |
|||||
|
Xxxxx xxxxxxxxx ke zpracování |
XXX, XXX, XXX, XXX |
||||
|
|
Xxxxxx xxxxxxxx mléko x xxxxxxx |
|
|||
|
|
|
Xxxxxxxx xxxxx |
XXX, XXX, UWM, XXX |
||
|
|
|
Xxxxxxx |
XXX, XXX, UWM, XXX |
||
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxx |
FAT, XXX, XXX, XXX |
|||
|
|
Xxxxxxxxx xxxxx |
FAT, XXX, XXX, USM |
|||
|
|
Xxxxxx xxxxx x xxxxxxx |
|
|||
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
XXX, XXX, XXX, XXX |
||
|
|
|
Xxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxx tuk |
|
||
|
|
|
|
Sušené plnotučné xxxxx x xxxxxxx |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
|
|
Xxxxxx částečně xxxxxxxxx xxxxx |
XXX, PAT, XXX, XXX |
|
|
|
Xxxxx x xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx tuku |
XXX, XXX, XXX, USM |
|||
|
|
|
|
Xxxxx |
XXX, XXX, UWM, USM |
|
|
|
|
|
Přepuštěné xxxxx x xxxxxxx olej |
FAT, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx |
FAT, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Podmáslí |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|||
|
|
Sýry, xxxxxx xxxx x xxxxxxxxx |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|||
|
|
|
|
Xxxx |
FAT, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
|
|
|
z toho x xxxxxxxxx mléka (xxxxxxx) |
FAT, XXX, UWM, XXX |
|
|
|
|
Tavené xxxx (*1) |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
|
|
Xxxxxxxxx (*1) |
XXX, XXX, XXX, XXX |
|
|
|
Xxxxxxx mléčné xxxxxxx |
|
|||
|
|
|
Neminerální xxxxxx mléka |
FAT, XXX, XXX, XXX |
||
|
|
|
Nápoje xx xxxx mléka a jiné xxxxxx mléčné xxxxxxx |
FAT, XXX, XXX, XXX |
||
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx j. x. |
XXX, XXX, XXX, XXX |
||
|
Xxxxxxxxx xxxxx a podmáslí xxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
X, PAT, XXX |
||||
|
Vývoz xxxxx xxxxxxxx mléka x xxxxxxx |
X, XXX, XXX, XXX, XXX |
||||
|
|
x xxxx vývoz xxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx do xxxx x xxxxx XX |
X, FAT, XXX, XXX, XXX |
|||
|
Xxxxxxx xxxxxxx |
X, XXX, XXX, XXX, USM |
||||
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxx |
XXX, XXX, XXX, XXX |
||||
|
Xxxxxxx xxxxxx = xxxxxxxxxx |
XXX, XXX, UWM, XXX |
||||
|
X |
: |
xxx, k němuž xx xxxxx xxxxxxxx |
|
Q |
: |
xxxxxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx (v 1 000 tun) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
FAT |
: |
xxxxxxxx mléčného xxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Soubor xxxxx xxx.3, část 2
Xxxxxxxx xxxxxxxxx o výsledných xxxxxxxx xxxxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxx výrobků |
Lhůta |
||
|
30. xxxxxx xxxx X+1 |
|||
|
Xxxxxx konzumní xxxxx x xxxxxxx |
|
||
|
|
Xxxxxxxx mléko |
X |
|
|
|
|
Syrové xxxxxxxx mléko |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx o obsahu xxxx xxxxxx xxx 3 % xxxxxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxx tuku xxxxxx xxx 1 % hmotnostní, xxxxxxx xxxx 3 % xxxxxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxx tuku xxxxxxxxxxxxxx 1 % xxxxxxxxxx |
Q |
|
|
Xxxxxxxx xxxxxxx |
X |
|
|
|
|
x xxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxx 21 % xxxxxxxxxxxx |
X |
|
|
|
x xxxxxx xxxx nepřesahujícím 21 % xxxxxxxxxxxx |
X |
|
Xxxxxxxxxx xxxxx |
X |
||
|
|
s přísadami |
X |
|
|
|
xxx xxxxxx |
X |
|
|
Xxxxxxxxx mléko |
X |
||
|
|
Slazené |
Q |
|
|
|
Xxxxxxxxx |
Q |
|
|
Xxxxxx xxxxx x xxxxxxx |
X |
||
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxx xxxxx x xxxxxxx obsahující xxx |
X |
|
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxx xxxxxxxx odtučněné xxxxx |
X |
|
Xxxxx a ostatní xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx |
XXX |
||
|
|
Xxxxx |
Q |
|
|
|
|
Xxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxxxxxx máslo |
Q |
|
|
Xxxxxxxxxx máslo x xxxxxxx xxxx |
Q |
|
|
|
Xxxxxxx výrobky x xxxxxxxx tuku |
X |
|
|
|
|
Xxxxx se xxxxxxxx xxxxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx |
X |
|
Xxxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxx |
|
||
|
|
Sušené xxxxxxxx |
X |
|
|
|
Podmáslí |
X |
|
|
Xxxx, xxxxxx sýry a syrovátka |
|
||
|
|
Sýry |
X |
|
|
|
Xxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
|
|
|
|
|
x xxxxxxxxx xxxxx (xxxxxxx) |
X |
|
|
|
x xxxxxx mléka (čistého) |
X |
|
|
|
x xxxxxx xxxxx (xxxxxxx) |
Q |
|
|
|
Xxxxxxx (x xxxxx xx xxxx xxxxx xxxxxx xxxx x xxxxxxx xxxxxxxx mléka) |
X |
|
|
Xxxxx xxxxxx xxxxxxxx |
|
|
|
|
|
Xxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Polotvrdé xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxx xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxx tvrdé xxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx xxxx |
X |
|
|
Xxxxxx sýry |
Q |
|
|
|
Xxxxxxxxx |
XXX |
|
|
|
|
xxxxxx x xxxxxxx xxxxx |
Q |
|
|
|
xxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
|
xxxxxx xx xxxxx xxxxxx xxxx bloku |
X |
|
Ostatní xxxxxx xxxxxxx |
|
||
|
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxx |
X |
|
|
|
|
Xxxxxxx |
X |
|
|
|
Xxxxxxx x xxxxxxxxx |
Q |
|
|
|
Xxxxxxx mléčné xxxxxxxxx (laktalbumin, laktoglobulin, xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxxxxxxxxxx syrovátka) |
Q |
|
|
Xxxxxx na xxxx xxxxx x xxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxx |
X |
|
|
|
Ostatní xxxxxx xxxxxxx j. x. |
X |
|
|
X |
: |
xxx, x xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
X |
: |
xxxxxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
množství x xxxxxxxxxxx xxxxx (x 1 000 xxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx sušené xxxxxxxxx (x 1 000 xxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx období |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Předběžné xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx mohou xxx xx stanovené xxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxxxxx, xx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xx 30. xxxxxxxxx xxxx X+1. Xxxxxxx xxxxx, které xxxxxxxxx xxxxxx předběžné xxxxxxxx, daný xxxxxx xxx xxxxxxxxx svých xxxxxxxxx xxxxx xxxxxx.
Xxxxxx xxxxx xxx.3, xxxx 3
Xxxxxxxx mléčné výrobky x xxxxxxxxxx xxxxxxxx
|
|
Xxxxx |
|
|
Xxxxxxxxx mléčných xxxxxxx |
30. xxxxxx xxxx X+1 |
|
|
|
Konzumní xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
Xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
QO |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
Xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XXXX |
|
|
Xxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XX |
|
|
Xxxxxxx xxxxxx výrobky x xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
FATO, XXXX, XXXX, XXXX |
|
X |
: |
rok, k němuž xx údaje xxxxxxxx |
|
QO |
: |
xxxxxxxx (x xxxxxx) xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
QOBE |
: |
xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx másla z ekologické xxxxxxxx (x xxxxxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
UOSM |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx mléka z ekologické xxxxxxxx (x xxxxxx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
množství xxxxxxxx xxxx z ekologické produkce (x xx) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XXXX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxx xxxxxxxx (x xx) xx vnitrostátní xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxx |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
kalendářní xxx |
Xxxxx XX
Xxxxx měrných xxxxxxxx
Xxxxxxxx xxxxxxxx
|
— |
x xxxxx 1 xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
|
— |
x xxxxx 2 xxxxxxxx různých xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx, |
|
— |
x xxxxx 3 xxxxxxxx různých xxxxxxxxxx xxxxxxxx výrobků x xxxxxxxxxx xxxxxxxx. |
Xxxxxxxx xxxxxxxx xxxx x xxxxxx xxxxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxx xxx.2
Množství použitého xxxxxxxxxxx a odtučněného mléka xxxx xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxx xxxxxxx mléčných xxxxxxx.
Xxxxxxxx (xxxxxxx) xxxxxxxx xxxxxxx v ekvivalentu xxxxx xx xxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxx 82 %, xxxxx xx xx xxxxxxxx x xxxx těchto xxxxxxxx xxxxxxx.
Množství xxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx sušené xxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxx 5 %, které xx xx xxxxxxxx z této xxxxxxxxx.
Xxxxxxxx ostatních xxxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxx x xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xxx xxxx xxxxxxxx x xxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxx.3 části 2.
Použití xxxxxx = xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx dostupnost xxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxx xxx.2. Jsou zde xxxxxxxx množství xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxx, mléčné xxxxxxxxx a mléka xxxxxxx (xxxx xxxxx xxxx xxx použita) z ostatních xxxxxxxxxx nebo dovezených xxxxxxxx xxxxxxx, xxxx-xx xxxxxxxx.
Xxxxxxxxxxx rozdíly a ztráty xxxx rozdíly mezi xxxxxxxxx dostupností x xxxxxxxxx, xxxxx dostupnost x xxxxxxx xxxx xx zahrnutí xxxxxx xxxxxx xxxxxxxx.
Xxxxxxx xxx xxxxxxx údajů
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xx. 5 xxxx. 4 jsou:
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx pro xxxxxxx |
||
|
Xxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxxx másla |
10 % xxxxxxxx xxxxx |
Rozdělení másla xx „xxxxxxxx xxxxx“, „xxxxxxxxxxxxx máslo“ a „syrovátkové xxxxx“ |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx, kromě xxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxx xxxx |
10 % ostatních xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx |
Množství „xxxxx se xxxxxxxx xxxxxxx xxxx“ |
||
|
||||
Xxxxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x 95 % xxxxxxxx xxxxx ošetřeného x xxxxxxxx xxxxx.
Oddíl XXX
Xxxxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxxxx xxxxx a mléčných xxxxxxx v mlékárenském xxxxxxx xxxx být x xxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx x x xxxxxxxxx vyrobených xxxxxxxx xxxxxxx.
Pokud absolutní xxxxxxx proměnné „xxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxx“ x xxxxx 1 představuje více xxx 1 % dostupného xxxxx, xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx a použitím musí xxx vysvětleny tak, xxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx 1 % xxxxxxxxxx xxxxx. Xxxx vysvětlení se xxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xx xxxxxx xxxxx xxxx xxxxx.
X xxxxxxxxx, kde xx údaje x xxxxxx xxxx a bílkoviny xxxxxxxxx xxx veškeré xxxxxxx xxxxx, xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx.
Xxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxx procesu xxxxxxxxx xxxxx (např. výroba xxxxx), xxxxxxxx se xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx jako xxxxxxx.
Soubor xxxxx iii.4
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx mléka v mlékárenském xxxxxxx
|
Xxxxxx: |
x. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx |
|
Téma: |
iii. |
Xxxxx x xxxxxx výrobky |
|
Dílčí xxxx: |
xxx.4 |
Měsíční xxxxxxx xxxxxxxxx mléka x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxx X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx údaje se xxxxxxxx k množstvím xxxxxxxx xxxxxxx (xxxx x xxxxxxx xxxxx celkem a ostatních xxxxxxx x xxxxxxxx tuku xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx) xxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, s výjimkou xxxxxxxx xxxxxxx.
|
Kategorie xxxxxxxx xxxxxxx |
Xxxxxxx xxxxx |
|
|
Xxxxxxxxxx období (2) |
||
|
Měsíc |
||
|
Lhůty |
||
|
15. xxx xxxxxx X+2 |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxxx z kravského xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
|
|
|
|
Konzumní xxxxx |
X |
|
|
Xxxxxxxx xxxxxxx |
X |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
Xxxxxxxxx mléko |
X |
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
Xxxxxx xxxxxxxxx mléko |
Q |
|
|
Xxxx x xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx |
X |
|
|
Máslo xxxxxx a ostatní výrobky x xxxxxxxx tuku |
XXX |
|
M |
: |
měsíc, x xxxxx xx xxxxx vztahují |
|
X |
: |
xxxxxxxx xxxxxxx (x 1 000 xxx) na xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
XXX |
: |
xxxxxxxx v ekvivalentu xxxxx (x 1 000 xxx) na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
Xxxxx XX
Xxxxx xxxxxxx jednotek
Xxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx.
Xxxxxxxx x xxxxxxxxxxx xxxxx – xxx soubory xxxxx iii.3 části 2 x 3
Xxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxx
Referenční xxxxxxx xxxxxxx xxxxx čl. 5 xxxx. 1 je:
|
Referenční xxxxxxxx |
Podmínky xxxxxxx |
Xxxxxxx xxx xxxxxxx |
|
Roční xxxxx mléka |
1 milion xxx |
Xxxxxxx xxxxxxxxx údajů (3) |
|
Xxxxx údajů: Soubor xxxxx xxx.2 |
||
Xxxxxx údajů xxx.5
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx
|
Oblast: |
a. |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxx výroby |
|
Téma: |
xxx. |
Xxxxx x xxxxxx xxxxxxx |
|
Xxxxx xxxx: |
iii.5 |
Xxxxxxxxx mlékárenských xxxxxxx |
Xxxxx X
Xxxxxx xxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x xxxxx mlékárenských podniků x xxxxxxxx xxxxx, xxxxx xxxx x xxxxxxx xx xxx 31. prosince xxxxxxxxxxxx xxxx x xxxxx jsou xxxxxxxxxxxxx xxxxx objemu xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxxx produktů.
Xxxxxx xxxxx xxx.5 část 1
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxx
|
Xxxxxxxxx podniků |
|||
|
Mlékárenské xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx, xxxxx sběrných xxxxxxxxx, xxxxx objemu xxxxxxxxxx xxxxx |
Xxxxx |
||
|
30. xxxx roku X+1 |
|||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
5 000 t a méně |
ND, QP |
|
|
|
Více xxx 5 000 xx 100 000 x |
ND, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 100 000 až 1 000 000 x |
XX, QP |
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 000 x |
XX, QP |
|
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 000 xx 5 000 000 x |
ND, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 5 000 000 x |
XX, QP |
|
Xxxxxx střediska xxx mléko,podle objemu xxxxxxxxxx xxxxx |
|
||
|
Celkem |
XX, XX |
||
|
|
1 000 x x xxxx |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 xx 20 000 t |
NC, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 20 000 xx 100 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx než 100 000 x |
XX, QP |
|
Soubor údajů xxx.5 xxxx 2
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx zpracovávajících xxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxx |
|||
|
Mlékárenské xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx objemu xxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) xxxxx |
Xxxxx |
||
|
30. xxxx xxxx X+1 |
|||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
1 000 x x xxxx |
ND XX |
|
|
|
Více xxx 1 000 xx 5 000 t |
ND XX |
|
|
|
Xxxx než 5 000 xx 100 000 x |
XX QT |
|
|
|
Více než 100 000 až 300 000 x |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 300 000 xx 1 000 000 t |
XX XX |
|
|
|
Xxxx než 1 000 000 x |
XX XX |
|
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 000 až 5 000 000 x |
XX, QT |
|
|
|
Xxxx xxx 5 000 000 x |
XX, XX |
Xxxxxx xxxxx xxx.5 xxxx 3
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx podle xxxxxx xxxxxxx
|
Xxxxxxxxx podniků |
|||
|
Mlékárenské podniky xxxxxxxxxxx čerstvé produkty,podle xxxxxx vyprodukovaných xxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxx |
||
|
30. xxxx xxxx X+1 |
|||
|
Celkem |
XX, XX |
||
|
|
1 000 t nebo méně |
XX XX |
|
|
|
Xxxx než 1 000 xx 50 000 x |
XX QP |
|
|
|
Xxxx xxx 50 000 xx 250 000 t |
XX QP |
|
|
|
Xxxx xxx 250 000 t |
ND XX |
|
|
|
|
Xxxx xxx 250 000 xx 500 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Více xxx 500 000 x |
XX, XX |
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx, xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx |
|
||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
1 000 x xxxx méně |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 1 000 xx 50 000 x |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 50 000 až 250 000 x |
XX QP |
|
|
|
Xxxx než 250 000 x |
XX XX |
|
|
|
|
Xxxx xxx 250 000 xx 500 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 500 000 x |
XX, QP |
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx, podle xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx sušeného xxxxxxxxxxx xxxxx |
|
||
|
Xxxxxx |
XX, QP |
||
|
|
1 000 t nebo xxxx |
XX QP |
|
|
|
1 000 xx 25 000 t |
XX XX |
|
|
|
Xxxx než 25 000 x |
XX XX |
|
|
|
|
Více xxx 25 000 až 50 000 x |
XX, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 50 000 xx 100 000 x |
ND, XX |
|
|
|
Xxxx než 100 000 až 250 000 x |
XX, QP |
|
|
|
Více xxx 250 000 x |
XX, XX |
|
Mlékárenské xxxxxxx vyrábějící xxxxx,xxxxx xxxxxx vyprodukovaného xxxxx |
|
||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
250 x xxxx méně |
ND XX |
|
|
|
Více xxx 250 xx 5 000 x |
ND XX |
|
|
|
Xxxx xxx 5 000 xx 25 000 x |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 25 000 x |
XX QP |
|
|
|
|
Více xxx 25 000 xx 50 000 x |
XX, QP |
|
|
|
Více xxx 50 000 t |
XX, XX |
|
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx vyrábějící xxxx,xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxx |
|
||
|
Xxxxxx |
XX, XX |
||
|
|
250 x xxxx xxxx |
XX XX |
|
|
|
Xxxx xxx 250 xx 10 000 t |
XX XX |
|
|
|
Xxxx než 10 000 až 25 000 x |
XX QP |
|
|
|
Xxxx xxx 25 000 t |
ND XX |
|
|
|
|
Více xxx 25 000 xx 50 000 t |
ND, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 50 000 xx 100 000 x |
XX, QP |
|
|
|
Více než 100 000 xx 300 000 x |
ND, XX |
|
|
|
Xxxx xxx 300 000 x |
XX, XX |
|
X |
: |
xxx, k němuž xx xxxxx xxxxxxxx |
|
XX |
: |
počet mlékárenských xxxxxxx, kromě xxxxxxxx xxxxxxxxx, na xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
xxxxx xxxxxxxx středisek xx xxxxxxxxxxxx úrovni |
|
XX |
: |
xxxxxxxx xxxxxxx (v 1 000 tun) xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
XX |
: |
množství ošetřené (x 1 000 xxx) na vnitrostátní xxxxxx |
|
Xxxxxxx |
: |
xxxxxxx xx deset xxx (xxxx xxxxxxx 3, 6 a 0) |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
: |
xxxxxxxxxx xxx |
Oddíl XX
Xxxxx xxxxxxxxxxxx tříd
Xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxx xxxxx:
|
|
Xxxxx xxxxxxxxxx mléka: Xxxxxxxx volně xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxxxx podniků xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx, xxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxxx podniků x xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx. |
|
|
Objem xxxxxxxxxx xxxxx: Xxxxxxxx xxxxxxxx mléka x xxxxxxxx xxxxxxx (x xxxxxxxxxxx xxxxx) xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx. |
|
|
Xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx výrobků: Xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx mlékárenským podnikem xxxxx xxxxxxxxxxxx roku. |
Popis xxxxxxx xxxxxxxx
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx, kromě xxxxxxxx xxxxxxxxx, označuje xxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx v členském státě.
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx v průběhu xxxxxxxxxxxx období.
Xxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx období.
Xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxx x xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx.
Xxxxxxx
Xxxx xxxxx xx xxxxxxxx x 95 % xxxxxxxxxx xxxxx, ošetřeného mléka xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx vyprodukovaných v členském xxxxx.
(1) 1 Osvobozené xxxxxxx xxxxx předávají údaje xx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx 3, 6 x 0.
(*1) * Použití mléka, xxxx x xxxxxxxxx u tavených xxxx a syrovátky xxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx surovin, xxxxx xxxxxx započítány xxxxx se xxxx.
(2) 1 Xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxx měsíčních xxxxxx, xxx xx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx.
(3) [1] Xxxxxxxxxx členské státy xxxxxxxxx údaje xx 15. xxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxx xx xxxxxx xxxxx xxxx x xx 15. xxxxx xx měsíční období xx xxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxx.
XXXXXXX XX
Xxxxxxxxx na xxxxxxxx
Xxxxx shromážděné pro xxxxxx x xxxxxxxxxxxxx na xxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxx musí xxxxxxxx požadavky xx xxxxxxxx uvedené x xxxxxxx 1.
Xxxxxxxxx na xxxxxxxx xx xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxx specifické xxxxxxxx, které xxxxx xx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx 1.
Proměnné xx xxxxxx xxxxx xxxx hospodářských zvířat, xxxxx vajec x xxxxxxxx xxxxx v závislosti xx xxxxxxx údajů.
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx jsou definovány x xxxxxx xxxxxxx xxxxxxx 1.
Xxxxxxx 1
Požadavky xx xxxxxxxx
|
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
Xxxxxxxx, xx xxxxxx se xxxxxxxx xxxxxxxxx xx xxxxxxxx |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx |
||||||||||
|
Soubor xxxxx x.1, xxxx 1:Xxxxx hospodářských zvířat |
||||||||||||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxxxx kategoriemi xxxxxxxxxxxxx xxxxxx |
|
3 % |
||||||||||
|
5 % |
|||||||||||
|
Xxxxxxx údajů
|
||||||||||||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxx podniky xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx |
|
5 % |
||||||||||
|
Soubor xxxxx xxx.1 Mléko xxxxxxxxxxxxx x xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
||||||||||||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx |
|
5 % |
||||||||||
|
Xxxxxx xxxxx xxx.4 Měsíční použití xxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
||||||||||||
|
Xxxxxxxxxxx podniky |
|
5 % |
||||||||||
|
Soubory xxxxx:
|
||||||||||||
|
Mlékárenské podniky |
|
1 % |
||||||||||
XXXXXXX V
Xxxxxx
Xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx
|
„Xxxxxx k porážce“ |
Xxxxxxx určená x xxxxxxx xxx předchozí xxxxx kategorie xxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxxxxx zvířat. |
|
„Xxxxxxxx x xxxxxxx“ |
Xxxxxxx chovaná x xxxxxxxxxx x xxxxxx k nahrazení xxxx x xxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxx zvířata, xxxxx xx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx předchozí xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx. |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx chovaná xxx xxxxx xxxxxxxxxx. |
|
„Xxxxxxxxxx chovaná xxxxxxxxxxx zvířata“ |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx podniku, xxxxx xxxx plně v souladu xx xxxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx a jsou xxxxxxx x xxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx, jak xx stanoveno x xxxxxxxx (XX) 2018/848. |
|
„Xxxx“ |
Xxxx (Xxx xxxxxx L.) x xxxxx xxxxxx (Bubalus bubalis X.), xxxxxx xxxxxxxx xxxx Xxxxxxx. |
|
„Jalovice“ |
Xxxxxx skotu xx xxxx 12 xxxxxx nebo xxxx, xxxxx xx xxxxx xxxxxxxxx |
|
„Xxxxx“ |
Xxxxxx xxxxx, xxxxx xx již otelily (xxxxxx samic mladších 2 xxx) |
|
„Xxxxxxx“ |
Krávy, xxxxx xxxx svému plemeni xxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx pro xxxxxxxx xxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxx xx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxxx výrobky. |
|
„Xxxxxxx xxxxx“ |
Xxxxx xxxx xxx xxxxxxx. |
|
„Xxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxx Xxxxxxx xxxxxxx X. |
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxx Xxx xxxxxx domesticus Xxxxxxxx. |
|
„Xxxxx“ |
Xxxxx xxxxxx x xxxxxxxxx xxxxxxx 50 xxxxxxxxx xxxxxx x xxxxxxx xxxxxx. |
|
„Xxxxxxxx“ |
Samice prasat x xxxxxxxxx xxxxxxx 50 kg xxxxxx x xxxxxxx xxxxxx, xxx xxxxxx xx xx, xxx xx xxx oprasily. |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxxxx“ |
Prasnice, xxxxx xxxx x xxxxxxxxxxxx xxxx oplodněny xxxxxx xxxx xxxxx. |
|
„Prasnice xxxxxxxxxxx“ |
Xxxxxxxx, xxxxx xxxxxx k referenčnímu xxxx xxxxxxxxx. |
|
„Prasničky“ |
Prasnice xxxxxx x xxxxx, xxxxx xx xxxxx xxxxxxxxxx. |
|
„Xxxx“ |
Domácí xxxxxxx xxxxx Xxxx xxxxx X. |
|
„Xxxxxxx x xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxx, xxxxx xxx xxxx xxxxxxx jednou obahněny (xxxxxxx), x xxxxxx xxxx, xxxxx xxxx xxxxxx xxxxxxxxx (xxxxxxx). |
|
„Xxxxx xxxxxxx x xxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxx xxxxxxxx mléka určeného x xxxxxx xxxxxxxx x/xxxx xx xxxxxxxxxx xx xxxxxx výrobky, včetně xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxx (bez xxxxxx xx to, xxx xxxx vykrmovány v období xxxx xxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx, nebo xxxxxx) x xxxxxx, které se xxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxx“ |
Xxxxxxx x xxxxxxx jiné xxx xxxxx xxxxxxx x xxxxxxx. |
|
„Xxxx“ |
Domácí xxxxxxx xxxxxxxx Xxxxx xxxxxxxx hircus X. |
|
„Chovné xxxxxx koz“ |
Samice koz xxx xxxxxxxx x xxxxxxxxx xxxx. |
|
„Xxxxxx“ |
Xxxx xx kura xxxxxxxx (Xxxxxx xxxxxx X.), xxxxx (Meleagris xxx.), kachen (Anas xxx. x Xxxxxxx moschata X.), xxx (Xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx X.), xxxxxxx (Xxxxxxxx xxxxxxx X.) x xxxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx, jako xxxx xxxxxxxx (Coturnix xxx.), xxxxxxx (Xxxxxxxxx xxx.), xxxxxxxx (Xxxxxx xxxxxxxxx domestica L.) x xxxxxx (Columbinae xxx.). Xxxxx xxxxxxx x xxxxxx xxx xxxxxxx účely x xxxxxxx pro xxxxxxxx xxxx/xxxxx xxxxxxxx nejsou. |
|
„Xxx xxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxx Xxxxxx gallus X. |
|
„Xxxxxxxx“ |
Xxx xxxxxx chovaný xx xxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxxx kura xxxxxxxx, xxxxx xxxxxxx snáškové xxxxxxxx x xxxx chovány xxx produkci vajec, x xxxxxxxx kuřic x xxxxxxx xxxxxx, xxxxx dosud xxxxxx umístěny xx xxxxxxxxxx hnízda. |
|
„Xxxxxxx produkující xxxxxxxx xxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxx konzumních xxxxx. |
|
„Xxxx xxxxxx xxx xxx xxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxxx. Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx. |
|
„Xxxxxx“ |
Domácí xxxxxxx xxxx Xxxx a druhu Xxxxxxx xxxxxxxx L. |
|
„Xxxx“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxx Xxxxx xxxxx domesticus X. |
|
„Krůty“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxx Xxxxxxxxx. |
|
„Pštrosi“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxx Xxxxxxxx xxxxxxx L. |
|
„Xxxxxxx xxxxxx x. x.“ |
Xxxxxxx drůbež xxxxx xxxxxxxxxx, xxxx xxxx křepelky (Xxxxxxxx xxx.), bažanti (Phasianus xxx.), perličky (Numida xxxxxxxxx xxxxxxxxx L.) x xxxxxx (Columbinae spp.). Xxxxx chovaní x xxxxxx xxx lovecké xxxxx x xxxxxxx xxx xxxxxxxx xxxx/xxxxx xxxxxxxx nejsou. |
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxxxx xxxx Oryctolagus. |
|
„Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx x xxxxxx xxxxxxxx“ |
Xxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxx výrobků, xxxxx xxxxxx xxxxx xxxx xxxxxx xxxxxx x xxxxxx xxxxxxxx. |
|
„Xxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Zvířata xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Lišky“ |
Xxxxxxx xxxxx Xxxxxx xxxxxx x Xxxxxx xxxxxxx, chovaná x xxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Xxxxx xxxxxxxxxx“ |
Xxxxxxx druhu Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Norci“ |
Xxxxxxx xxxxx Xxxxxxxx xxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Činčily“ |
Xxxxxxx druhů Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x Xxxxxxxxxx xxxxxxxx chovaná x xxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx kožešinová zvířata x. x.“ |
Xxxxxxx xxxxxx xxxxx xxx xxxxx, xxx xxxxxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxx. |
Porážka
Xxxxxxxx, xxxxx xxx xxxx xxxxxxx, xx xxxxxxxxx.
|
„Jatka“ |
Xxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxx (XX) 2022/2379. |
||||||||
|
„Jatečně xxxxxxxx xxxx“ |
Xxxx xxxxxxx xx porážce x xxxxxxxxx xxxxxxxxxx Xxxxxxxxx xx xxxxxxx:
|
||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx těla“ |
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx těla xx studena |
||||||||
|
„Xxxxxx“ |
Skot xx xxxx xx xxxx xxxxxx |
||||||||
|
„Xxxxx xxxx“ |
Xxxx xx xxxx xxxx xxx xx8 měsíců, xxxxx xxxx xxx 12 xxxxxx |
||||||||
|
„Xxxx“ |
Xxxxxxxxxxxx skot xxxxxxx xxxxxxx xx xxxx 12 xxxxxx nebo xxxx |
||||||||
|
„Xxxx“ |
Xxxxxxxxxx skot xxxxxxx xxxxxxx xx xxxx 12 xxxxxx xxxx xxxx |
||||||||
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxx xxxx |
||||||||
|
„Ostatní xxxx“ |
Xxxx xxxx xxx xxxxxxx |
||||||||
|
„Koňovití“ |
Xxxxxx xxxxxxx x xxxxxx xxxxxxxxxx, xx. koně, xxxx x xxxxxx kříženci |
Xxxxxxxx a násadová xxxxx
Xxxxxxxx, xxxxx xxx xxxx xxxxxxx, xx xxxxxxxxx.
|
„Xxxxxxxx xxxxx“ |
Xxxxxxx vejce xxxxxx xxxxxx x xxxxxx xxxxxxxx (neurčená x xxxxxxxx) xxxx k přípravě xxxxxxxxx xxxxxxx, xx skořápce. |
|
„Násadová xxxxx“ |
Xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxx xxxxxx. |
|
„Xxxxx“ |
Podle xxxxxxxx x xxxxxxxx (EU) 2022/2379. |
|
„Xxxxxxxx“ |
Xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx, xxxxx mohou xxx současně xxxxxxx xx xxxxxxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxx, x x xxxxxxx, xx xx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxx zastavení xxxxxxxx xxxxx), xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx během xxxx. |
|
„Xxxxxxx/xxxxxxxx“ |
Xxxxxxxx, kde xxxx xxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxx x xxxxxxxxx podle xxxxxxxx (XX) x. 853/2004. |
|
„Xxxxxxxxxx“ xxxxx xx zemědělských xxxxxxx |
Xxxxxxx/xxxxxxxx x xxxxxxxxxx-xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx vejce xxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx. |
|
„Xxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxx xxxxxx x xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx 185 gramů |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxx, xx xxxxxxx xxxxx xxxx xx xxxxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxx po xxxxxxxx xxxxxxxx dospělosti |
|
„Užitková xxxxxxx xxxxxxx: xxx xxxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx x xxxxxx x xxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx |
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx: ke xxxxxxx xxxxx“ |
Xxxxxxx mláďata samičího xxxxxxx určená xx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx |
|
„Užitková xxxxxxx mláďata: pro xxxxxxxx x xx snášení xxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx, xxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xx snášce nebo x xxxxxx |
|
„Xxxxxxx xx dosažení xxxxxxxx xxxxxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx pohlaví xxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxx (xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxx), xxxxxx x xxxxxx x xxxxxxx |
|
„Drůbeží xxxxxxx xxxxxxxxxxxx chovu“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx x xxxxxxxx užitkových xxxxxxxxx mláďat |
|
„Xxxxxxx mláďata xxxxxxxxxxxxxxx chovu“ |
Drůbeží mláďata xxxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx. |
|
„Plemenná xxxxxxx mláďata“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxx |
|
„Xxxxxxx xxxxxxx x xxxxx“ |
Xxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx x xxxxxxx |
Kategorie xxxxx
|
„Xxxxxxxxxxxxx xxxxxx mléko“ |
Mléko xxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxx xxxxx xxxx xxxx xxxx, xxxx, xxx xxxx xxxxxxxx xxxx dojených xx xxxxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxxx podrobeno xxxxxx xxx 40 °C ani xxxxxx xxxxxxxx žádným způsobem x xxxxxxxxxxx účinkem. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx“ |
Xxxxx, odtučněné xxxxx x xxxxxxxx xxxxxxxx pro xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx. |
||||||||||
|
„Použití x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx“ |
Xxxxxxx syrového (xxxxxxxxxxx) xxxxx, xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx“ |
Xxxxxx výrobky, xxx xxxx výsledkem xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Zemědělský podnik“ |
Xxxxx xxxxxxxx v nařízení (XX) 2018/1091. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx definice x xxxxxxxx (XX) 2022/2379. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx odvětví xxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxxx. Xxxxxxx vnitrostátního mlékárenského xxxxxxx nezahrnuje xxxxxxxxxxx x xxxxxxxx surovinami. |
||||||||||
|
„Xxxxxx xxxxxxxxx“ |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx odebírají xxxxxx mléko a/nebo xxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxxx xx xx xxxxxxxxxxxx, pro xxxxxxx xx jiných xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Mléčné xxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxx xxxxxx, x xxxxx xxxxx část xxxxxxxxxxx nebo xxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx. Xxxxx xxxx ně:
|
||||||||||
|
„Xxxxxx xxxxxxxx“ |
Syrové xxxxx, xxxxxxx x xxxxxxxxx xxxxx, jakož x xxxxxx xxxxxxx, xxxxx jsou xxxxxx k dalšímu xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx podniky na xxxx mléčné xxxxxxx. Xxxxxxxxxxx vstupy xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxx xxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxx xxxxx x xxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx x xxxxxx výrobky xxxxxx zemědělským podnikem xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx ve xxxxxxx xxxx jiném xxxxxxxx xxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxx x xxxxxx výrobky“ |
Mléko a mléčné xxxxxxx odebrané mlékárenským xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xx stejném xxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxx x xxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx a mléčné xxxxxxx xxxxxxx mlékárenským podnikem x xxxxxx xxxxxxxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxx, xxxxx nebyly xxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxx z ekologické xxxxxxxx“ |
Xxxxx od xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxxx xxxx x xxxxxxx xx xxxxxxxx a pravidly xxxxxxxxxx xxxxxxxx a jsou xxxxxxx v rámci certifikovaného xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, xxx xx xxxxxxxxx x xxxxxxxx (XX) 2018/848, x xx odebíráno xxxx xxxxx používáno v ekologickém xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx“ |
Xxxxx xxxxxxxxxxxxx, ale xxxxxxxx xx xxxxxxxxxxxxx odvětví. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxx xxxxx x xxxxxxxx výrobků xx zemědělských xxxxxxx x xxxxx xxxxxxxx xxxxxxx, xxxxx mají xxx xxxxxxxxxxxx odvětvím dále xxxxxxxxxx xx xxxx xxxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx dostupného xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx odvětví. |
||||||||||
|
„Ostatní xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx“ |
Mléčné xxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, x xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxx, xxxxxxx, xxxxx a sýrů. |
||||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxx“ |
Xxxxxx xxxxx, xxxxxxxxx xxxxx, xxxxxxxxx xxxxx, xxxxxxxxx mléko x xxxxxxx xxxxxxxx xxxxx, u kterého xx xx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx obsah xxxx, x xxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx“ |
Xxxxxx tuku, která xx vytváří xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx kapének xxxx xx povrchu xxxxx. Xxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxx x xxxxxxx xxxxx nebo xx x xxxxx extrahuje odstřeďováním x xxxxxx xxxxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxx dalších xxxxxx xxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxx xxxx (xxxxxxx xxxxx xxx 10 % xxxxxxx hmotnosti xxxxxxx). |
||||||||||
|
„Xxxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx, xxxxx xxxx xxxxxxxxxx x xx x xxxxxxxxx xxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx odvětví (xx. x xxxxxx spotřebě, xxxx xxxxxxxx pro xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxxxx atd.). Xxxxxx jako x xxxxxx xxxxxxx, xxxx xxx xxxxxxxx meziprodukce xxxxxx xxx výrobu jiných xxxxxxxx výrobků. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx mléčné xxxxxxx, xxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx jinde, xx. xxxxx xxxxx a smetany (xxxxxxxx, zahuštěných nebo xxxxxxxx), xxxxxxxxxxxx xxxxx, xxxx, tavených xxxx, xxxxxxxxx (tekuté, xxxxxxxxx xxxx xxxxxx), xxxxxxxx, xxxxx x xxxxxx xxxxxxx x xxxxxxxx xxxx. Xxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxx xxxxxxx:
|
||||||||||
|
„Xxxxxxx xxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx zahrnuje:
Xxxxxxxxx xxxx xxxxx xxxxxx xxxxxx výrobky xxxxxx xx xxxxxxxxxxxx služeb, xxxxx by xxxx xxx započítány do xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx mléčných xxxxxxx. |
||||||||||
|
„Xxxxxxx xxxxxxxx“ |
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx:
|
XXX: http://data.europa.eu/eli/reg_impl/2023/2745/oj
XXXX 1977-0626 (xxxxxxxxxx edition)