XXXXXXXXX XXXXXXXXXX KOMISE (XX) 2022/908
ze xxx 8.&xxxx;xxxxxx 2022,
kterým se x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx členskými státy x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx zemědělského xxxxxxxxx xxxxx (EZZF) x&xxxx;x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx xxx rozvoj xxxxxxx (XXXXX)
(xxxxxxxx xxx xxxxxx C(2022) 3543)
(Xxxxx bulharské, české, xxxxxxxx, xxxxxx, xxxxxxxxxxx, xxxxx, italské, maďarské, xxxxxxx, xxxxxxxxxxx, rumunské, xxxxx, xxxxxxxxx, xxxxxxxxx, xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx znění xx závazné)
EVROPSKÁ KOMISE,
s ohledem xx Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxx,
x&xxxx;xxxxxxx na xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 xx xxx 17.&xxxx;xxxxxxxx&xxxx;2013 x&xxxx;xxxxxxxxxxx, xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx politiky x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx Xxxx (XXX) x.&xxxx;352/78, (XX) x.&xxxx;165/94, (XX) x.&xxxx;2799/98, (XX) č. 814/2000, (ES) x.&xxxx;1290/2005 x&xxxx;(XX) x.&xxxx;485/2008, x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxx&xxxx;52 xxxxxxxxx nařízení (1),
po xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx,
xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:
|
(1) |
X&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx&xxxx;52 xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 xx Komise provést xxxxxxxx ověřování, xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xx s připomínkami xxxxxxxxx xxxxx, xxxxxx dvoustranná xxxxxxx s cílem dosáhnout xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx a formálně xxx xxxxxx své xxxxxx. |
|
(2) |
Xxxxxxx xxxxx měly možnost xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx. V některých případech xxxx možnosti xxxxxxx x&xxxx;Xxxxxx posoudila zprávy x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx. |
|
(3) |
Xxxxx nařízení (XX) x.&xxxx;1306/2013 lze xxxxxxxxxx xxxxx zemědělské xxxxxx vynaložené způsobem, xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx Xxxx. |
|
(4) |
Xx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx zjištěno, xx xxxx výdajů xxxxxxxxxx xxxxxxxxx státy xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx, a tyto xxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx v rámci XXXX xxx XXXXX. |
|
(5) |
Xxxxxx, které xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX uznány, xx xxxxx xxxxx. Xxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxx na xxxxxx xxxxxxxxxx xxxx než xxxxxx xxxxx xxxxxx xxxx písemným xxxxxxxx, xx kterém Xxxxxx xxxxxxxx členským xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx. |
|
(6) |
Xxxxxx, které xxxx xxxxx rozhodnutím xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx, xx xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx snížení xxxx xxxxxxxxxxx plateb uplatněná x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx&xxxx;41 xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013, neboť xxxx xxxxxxx nebo xxxxxxxxxxx jsou dočasná x&xxxx;xxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxxxx článku 51 nebo 52 xxxxxxxxx nařízení. |
|
(7) |
U případů, xx xxxxx se xxxxxxxx toto rozhodnutí, Xxxxxx členským státům x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx, xxx xx xxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxx s právem Xxxx&xxxx;(2). |
|
(8) |
Xxxxx xxxxxxxxxxx nejsou xxxxxxx finanční dopady, xxxxx by xxxxx Xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxx xxxxx Xxxxxxxx xxxx ve xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx ke xxx 23.&xxxx;xxxxxx&xxxx;2022, |
XXXXXXX XXXX XXXXXXXXXX:
Xxxxxx&xxxx;1
X&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx částky xxxxxxxxxx xx x&xxxx;xxxxxxx, xxxxx xxxx vynaloženy xxxxxxxxxxxxxx platebními xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxx xxxxxxxx v rámci XXXX xxxx EZFRV, se xxxxxxxx z financování Unií.
Článek 2
Toto xxxxxxxxxx xx xxxxxx Xxxxxxxxx republice, Xxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxx Německo, Irsku, Xxxxx xxxxxxxxx, Španělskému xxxxxxxxxx, Francouzské republice, Xxxxxxx republice, Xxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxx, Portugalské xxxxxxxxx, Rumunsku, Republice Xxxxxxxxx, Xxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx.
X&xxxx;Xxxxxxx xxx 8.&xxxx;xxxxxx 2022.
Xx Xxxxxx
Xxxxxx WOJCIECHOWSKI
člen Xxxxxx
(1)&xxxx;&xxxx;Xx. xxxx. L 347, 20.12.2013, s. 549.
(2) Ares(2022)3643435
XXXXXXX
Xxxxxxxxxx: 69
Položka: 08020601
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxx RŽ 2015 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
2&xxxx;762&xxxx;784,00 |
0,00 |
2&xxxx;762&xxxx;784,00 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxx XX 2016 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
5 268 498,00 |
0,00 |
5 268 498,00 |
||
|
AT xxxxxx: |
XXX |
8&xxxx;031&xxxx;282,00 |
0,00 |
8&xxxx;031&xxxx;282,00 |
|||||
|
Členský xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxx – xxxxxxxxx |
2011 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx rozsudku ve xxxx X-627/16 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
124&xxxx;003,47 |
0,00 |
124&xxxx;003,47 |
|
Xxxx – xxxxxxxxx |
2012 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-627/16 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
207&xxxx;479,98 |
0,00 |
207&xxxx;479,98 |
|
|
Xxxx – xxxxxxxxx |
2013 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx ve xxxx X-627/16 |
XXXXXXXX SAZBA |
10,00 % |
XXX |
201&xxxx;933,62 |
0,00 |
201&xxxx;933,62 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2013 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-627/16 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
16&xxxx;786,88 |
0,00 |
16&xxxx;786,88 |
||
|
Xxxx – xxxxxxxxx |
2014 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx věci X-627/16 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
103&xxxx;099,13 |
0,00 |
103&xxxx;099,13 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2014 |
Xxxxxxx xx základě xxxxxxxx ve xxxx X-627/16 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
24 499,98 |
0,00 |
24 499,98 |
||
|
Přímé podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2015 |
Xxxxxxx xx základě xxxxxxxx xx věci X-627/16 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
27&xxxx;767,37 |
0,00 |
27&xxxx;767,37 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
705&xxxx;570,43 |
0,00 |
705&xxxx;570,43 |
|||||
|
Členský xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx – xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
103&xxxx;741,00 |
98,56 |
103&xxxx;642,44 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
103&xxxx;741,00 |
98,56 |
103&xxxx;642,44 |
|||||
|
Členský stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-10/20 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
68&xxxx;685&xxxx;227,76 |
166&xxxx;676,14 |
68&xxxx;518&xxxx;551,62 |
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxx |
2016 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx věci X-10/20 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
3&xxxx;690&xxxx;568,93 |
262,10 |
3&xxxx;690&xxxx;306,83 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2017 |
Náhrada xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx T-10/20 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
2,00 % |
XXX |
65&xxxx;705&xxxx;911,62 |
5&xxxx;116,79 |
65&xxxx;700&xxxx;794,83 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
2017 |
Xxxxxxx na základě xxxxxxxx ve xxxx X-10/20 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
754&xxxx;110,44 |
1,21 |
754&xxxx;109,23 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxx na xxxxxxx xxxxxxxx xx věci X-10/20 |
XXXXXXXX SAZBA |
2,00 % |
XXX |
3&xxxx;811&xxxx;472,84 |
0,26 |
3&xxxx;811&xxxx;472,58 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx na xxxxxxx xxxxxxxx xx věci X-10/20 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
830&xxxx;757,68 |
127,71 |
830&xxxx;629,97 |
|
|
Xxxxxxx xxxxxxx podpor x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx kázní |
2018 |
Náhrada xx xxxxxxx xxxxxxxx ve xxxx X-10/20 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
730&xxxx;282,20 |
0,00 |
730&xxxx;282,20 |
|
|
Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx na xxxxxxx xxxxxxxx ve xxxx X-10/20 |
XXXXXXXX SAZBA |
2,00 % |
XXX |
-&xxxx;111&xxxx;868,12 |
0,00 |
-&xxxx;111&xxxx;868,12 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
144&xxxx;096&xxxx;463,35 |
172 184,21 |
143&xxxx;924&xxxx;279,14 |
|||||
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XXX |
152&xxxx;937&xxxx;056,78 |
172&xxxx;282,77 |
152&xxxx;764&xxxx;774,01 |
Xxxxxxx: 08030102
|
Xxxxxxx stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2019 |
XX 2019,&xxxx;1. XXXXXXXXX, xxxxxxxx 14: Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx Komise X(2020) 655 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
0,00 |
-1&xxxx;183&xxxx;276,27 |
1&xxxx;183&xxxx;276,27 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
XX 2019,&xxxx;2. XXXXXXXXX, xxxxxxxx 14: Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx Xxxxxx X(2020) 655 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
0,00 |
-81&xxxx;026,85 |
81&xxxx;026,85 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2020 |
XX 2020,&xxxx;2. XXXXXXXXX, xxxxxxxx 14: Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx Xxxxxx X(2021) 3112 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
0,00 |
- 880 604,33 |
880 604,33 |
||
|
RO xxxxxx: |
XXX |
0,00 |
-2&xxxx;144&xxxx;907,45 |
2&xxxx;144&xxxx;907,45 |
|||||
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XXX |
0,00 |
-2&xxxx;144&xxxx;907,45 |
2&xxxx;144&xxxx;907,45 |
Xxxxxxx: 08039901
|
Členský xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx příjemci |
2014 |
Náhrada xx xxxxxxx xxxxxxxx xx věci T-10/20 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
44&xxxx;449,58 |
0,00 |
44&xxxx;449,58 |
|
|
Xxxxxx venkova, investice XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx |
2015 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx ve věci X-10/20 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
28&xxxx;584,53 |
0,00 |
28&xxxx;584,53 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx rozsudku xx xxxx X-10/20 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
7 895,28 |
0,00 |
7 895,28 |
||
|
IT xxxxxx: |
XXX |
80&xxxx;929,39 |
0,00 |
80&xxxx;929,39 |
|||||
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XXX |
80&xxxx;929,39 |
0,00 |
80&xxxx;929,39 |
Xxxxxxx: 6200
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční dopad |
|
AT |
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx konvergence 2015 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;734&xxxx;865,19 |
0,00 |
-3&xxxx;734&xxxx;865,19 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx konvergence 2016 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-6&xxxx;097&xxxx;217,59 |
0,00 |
-6&xxxx;097&xxxx;217,59 |
||
|
Xxxxx podpory oddělené xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-11 261 077,24 |
0,00 |
-11 261 077,24 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxx nároků xxxxxxxxxxx 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-15&xxxx;032&xxxx;898,46 |
0,00 |
-15&xxxx;032&xxxx;898,46 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx konvergence 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-18&xxxx;876&xxxx;564,15 |
0,00 |
-18&xxxx;876&xxxx;564,15 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx – nápravné opatření Xxxxxxxx 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;713&xxxx;040,69 |
0,00 |
-5&xxxx;713&xxxx;040,69 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxx nároků – xxxxxxxx xxxxxxxx Hutweide 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-7&xxxx;092&xxxx;810,49 |
0,00 |
-7&xxxx;092&xxxx;810,49 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx – nápravné xxxxxxxx Xxxxxxxx 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;369&xxxx;258,17 |
0,00 |
-8&xxxx;369&xxxx;258,17 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xxxxxx&xxxx;40 xxxxxxxx č. 639/2014 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-15&xxxx;472,00 |
0,00 |
-15&xxxx;472,00 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx.&xxxx;45 xxxx.&xxxx;2 xxxxxxxx x.&xxxx;639/2014 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;108&xxxx;640,20 |
0,00 |
-&xxxx;108&xxxx;640,20 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-76&xxxx;301&xxxx;844,18 |
0,00 |
-76&xxxx;301&xxxx;844,18 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2016 |
Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole RR 2018 – XX 2019 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;543&xxxx;800,82 |
0,00 |
-&xxxx;543&xxxx;800,82 |
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2017 |
Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole RR 2018 – XX 2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;860&xxxx;678,08 |
0,00 |
-&xxxx;860&xxxx;678,08 |
|
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx vinic |
2018 |
Absence x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx XX 2018 – XX 2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-1&xxxx;925&xxxx;862,24 |
-23&xxxx;446,49 |
-1&xxxx;902&xxxx;415,75 |
|
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna xxxxx |
2019 |
Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole RR 2018 – XX 2019 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;752&xxxx;027,19 |
0,00 |
-&xxxx;752&xxxx;027,19 |
|
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx vinic |
2020 |
Absence x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx XX 2020 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
EUR |
- 346 476,29 |
0,00 |
- 346 476,29 |
|
|
BG xxxxxx: |
XXX |
-4&xxxx;428&xxxx;844,62 |
-23&xxxx;446,49 |
-4&xxxx;405&xxxx;398,13 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxxx na xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;158&xxxx;657,52 |
0,00 |
-&xxxx;158&xxxx;657,52 |
|
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxx xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX – XX 2020 |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-16 680,95 |
0,00 |
-16 680,95 |
||
|
Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrol xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;285&xxxx;242,36 |
0,00 |
-&xxxx;285&xxxx;242,36 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx na xxxxx x&xxxx;xxxx 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;323&xxxx;499,16 |
0,00 |
-&xxxx;323&xxxx;499,16 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx produkce |
2021 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2020 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;122&xxxx;752,68 |
0,00 |
-&xxxx;122&xxxx;752,68 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;906&xxxx;832,67 |
0,00 |
-&xxxx;906&xxxx;832,67 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XX |
Xxxxxxxxxxx |
2017 |
XX 2016 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-4&xxxx;428&xxxx;837,68 |
-3&xxxx;072,56 |
-4&xxxx;425&xxxx;765,12 |
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
XX 2016 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-4&xxxx;064,05 |
0,00 |
-4&xxxx;064,05 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2019 |
XX 2016 |
PAUŠÁLNÍ SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;487,49 |
0,00 |
-1&xxxx;487,49 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2020 |
XX 2016 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;178,74 |
0,00 |
-&xxxx;178,74 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2021 |
XX 2016 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-38,41 |
0,00 |
-38,41 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
XX 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-4&xxxx;408&xxxx;761,05 |
-1&xxxx;973,84 |
-4&xxxx;406&xxxx;787,21 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2019 |
XX 2017 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-2&xxxx;317,49 |
0,00 |
-2&xxxx;317,49 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2020 |
XX 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;308,42 |
0,00 |
-1&xxxx;308,42 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2019 |
XX 2018 |
XXXXXXXX SAZBA |
2,00 % |
XXX |
-&xxxx;776&xxxx;828,71 |
-7,10 |
-&xxxx;776&xxxx;821,61 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2020 |
XX 2018 |
XXXXXXXX SAZBA |
2,00 % |
XXX |
-&xxxx;617,02 |
-0,18 |
-&xxxx;616,84 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2021 |
XX 2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-3,72 |
0,00 |
-3,72 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxx xxxxxx, RR 2018–2020 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;884&xxxx;504,34 |
0,00 |
-&xxxx;884&xxxx;504,34 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx včetně xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx výběru xxxxxx, RR 2018–2020 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;792&xxxx;156,82 |
0,00 |
-&xxxx;792&xxxx;156,82 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx stažení z trhu |
2020 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx spolehlivosti xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxx xxxxxx, XX 2018–2020 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;068&xxxx;622,30 |
0,00 |
-1&xxxx;068&xxxx;622,30 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
2021 |
xxxxxxxxxx v posouzení xxxxxxxxxxxxx xxxxxx a použití xxxxxx xxxxxx, XX 2021 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-41&xxxx;200,88 |
0,00 |
-41&xxxx;200,88 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
XXXX – xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx nesrovnalostí |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
- 376 348,27 |
0,00 |
- 376 348,27 |
||
|
Certifikace |
2019 |
Extrapolace xxxx chyb xxxxxxxx xxx testování xxxxx xxxxxxxxxx propagace xxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
7,86 % |
EUR |
- 199 563,57 |
- 126 948,84 |
-72 614,73 |
|
|
Účetní xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx xxxxx u organizací xxxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx subjektu |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;402,00 |
0,00 |
-5&xxxx;402,00 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxx xxxxx u fondů XXXX a EZFRV |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-9&xxxx;334,36 |
0,00 |
-9&xxxx;334,36 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxx chyby x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxx EZZF x&xxxx;XXXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-74&xxxx;371,90 |
0,00 |
-74&xxxx;371,90 |
||
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx schválení |
2020 |
Známé xxxxx – EZZF xxxx XXXX x&xxxx;XXXXX XXXX x&xxxx;xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;229,46 |
0,00 |
-1&xxxx;229,46 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-13&xxxx;077&xxxx;176,68 |
- 132 002,52 |
-12 945 174,16 |
|||||
|
Xxxxxxx stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XX |
Xxxxx xxxxxxxx platby |
2019 |
Režim xxxxxxxx xxxxxx – XX 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;313&xxxx;522,49 |
0,00 |
-1&xxxx;313&xxxx;522,49 |
|
|
Xxxxx xxxxxxxx platby |
2020 |
Režim xxxxxxxx xxxxxx – XX 2019 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 708 251,76 |
0,00 |
- 708 251,76 |
||
|
Režim xxxxxxxx xxxxxx |
2021 |
Xxxxx xxxxxxxx platby – XX 2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;423&xxxx;243,35 |
0,00 |
-&xxxx;423&xxxx;243,35 |
||
|
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
2022 |
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx – XX 2021 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;353&xxxx;488,70 |
0,00 |
-&xxxx;353&xxxx;488,70 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxx xxxxxxxx platby, xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx – XX 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;113&xxxx;186,04 |
0,00 |
-&xxxx;113&xxxx;186,04 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxx základní xxxxxx, xxxxxxxxxx xxxxxx, xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx – RŽ 2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-59&xxxx;325,61 |
0,00 |
-59&xxxx;325,61 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od produkce |
2019 |
Přímé xxxxxx – XX 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;766&xxxx;705,72 |
0,00 |
-&xxxx;766&xxxx;705,72 |
||
|
Xxxxxxx přímých xxxxxx v souvislosti x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx kázeň – XX 2018 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-6&xxxx;088,02 |
0,00 |
-6&xxxx;088,02 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2018 |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
- 680 330,84 |
0,00 |
- 680 330,84 |
||
|
Ekologická xxxxxx |
2022 |
Xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2021 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;215&xxxx;229,77 |
0,00 |
-&xxxx;215&xxxx;229,77 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx platba, RŽ 2019 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 382 520,64 |
0,00 |
- 382 520,64 |
||
|
Ekologická xxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxxx xxxxxx, XX 2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;256&xxxx;992,48 |
0,00 |
-&xxxx;256&xxxx;992,48 |
||
|
Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx – opatření xxxxxxxxxxx xx xxxxxxx – XX 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-48&xxxx;270,57 |
0,00 |
-48&xxxx;270,57 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná na xxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx – XX 2019 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-26&xxxx;901,64 |
0,00 |
-26&xxxx;901,64 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná na xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxxxx s plochou – XX 2018 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-75&xxxx;347,77 |
0,00 |
-75&xxxx;347,77 |
||
|
Xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx – XX 2018 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-53 904,13 |
0,00 |
-53 904,13 |
||
|
Režim xxx xxxxx zemědělce |
2020 |
Režim xxx xxxxx xxxxxxxxx – XX 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-27&xxxx;006,73 |
0,00 |
-27&xxxx;006,73 |
||
|
Xxxxx xxx xxxxx zemědělce |
2022 |
Režim xxx mladé xxxxxxxxx – XX 2021 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-20&xxxx;189,27 |
0,00 |
-20&xxxx;189,27 |
||
|
Xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx |
2021 |
Xxxxx pro mladé xxxxxxxxx – XX 2020 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-21 593,63 |
0,00 |
-21 593,63 |
||
|
FI xxxxxx: |
XXX |
-5&xxxx;552&xxxx;099,16 |
0,00 |
-5&xxxx;552&xxxx;099,16 |
|||||
|
Členský xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxx 2016 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-16&xxxx;500&xxxx;144,67 |
0,00 |
-16&xxxx;500&xxxx;144,67 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxx 2017 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-16&xxxx;761&xxxx;054,62 |
0,00 |
-16&xxxx;761&xxxx;054,62 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx ostatní xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxx 2018 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-14 128 670,75 |
0,00 |
-14 128 670,75 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxx 2019 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-9 553 085,78 |
0,00 |
-9 553 085,78 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx xxxxxxxx režimu xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;224&xxxx;741,73 |
0,00 |
-&xxxx;224&xxxx;741,73 |
|
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxx xxxxxxxx režimu pro xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;361&xxxx;979,88 |
0,00 |
-&xxxx;361&xxxx;979,88 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxx podmínky xxxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
EUR |
- 405 825,62 |
0,00 |
- 405 825,62 |
|
|
Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2014 |
Xxxxxxxxx xxxxxx vykazuje xxxxxxx nedostatky – Xxxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2013 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;241&xxxx;997,15 |
0,00 |
-5&xxxx;241&xxxx;997,15 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2015 |
Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx závažné xxxxxxxxxx – Xxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2014 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;626&xxxx;507,34 |
0,00 |
-4&xxxx;626&xxxx;507,34 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2016 |
XXXXX – xxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-10&xxxx;928,25 |
0,00 |
-10&xxxx;928,25 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2016 |
XXXXX – xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx – tabulka X |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-7&xxxx;338,23 |
0,00 |
-7&xxxx;338,23 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2016 |
XXXXX – xxxxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-1 655,38 |
0,00 |
-1 655,38 |
||
|
Certifikace |
2016 |
EZFRV – XX6 x&xxxx;XX9 – xxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-62 245,64 |
0,00 |
-62 245,64 |
||
|
Certifikace |
2016 |
EZFRV – xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-11&xxxx;558,85 |
-10,98 |
-11&xxxx;547,87 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2016 |
XXXXX – Test pohledávek x.&xxxx;4 x&xxxx;7 – xxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-48&xxxx;519,77 |
0,00 |
-48&xxxx;519,77 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2016 |
XXXXX – test x.&xxxx;29 x&xxxx;133 – xxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-2 362 191,68 |
-2 244,15 |
-2 359 947,53 |
||
|
Ovoce x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx programy xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
2018 |
Xxxxxxxx 1.1 – Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx a potahovaná xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;267&xxxx;161,18 |
0,00 |
-&xxxx;267&xxxx;161,18 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – operační programy xxxxxx stažení x&xxxx;xxxx |
2019 |
Xxxxxxxx 1.1 – Naroubované xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx semena |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 317 183,25 |
0,00 |
- 317 183,25 |
|
|
Ovoce a zelenina – xxxxxxxx programy xxxxxx xxxxxxx z trhu |
2020 |
Zjištění 1.1 – Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx a potahovaná xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;324&xxxx;519,34 |
0,00 |
-&xxxx;324&xxxx;519,34 |
|
|
Xxxxxxx a mimořádná xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx 1.2 – Mimořádná xxxxxxxx xx podporu xxxx x&xxxx;xxxxxxx drůbeže xx Xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;454&xxxx;891,96 |
0,00 |
-1&xxxx;454&xxxx;891,96 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-72&xxxx;672&xxxx;201,07 |
-2&xxxx;255,13 |
-72&xxxx;669&xxxx;945,94 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx oznámení – XX 2016 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;621,23 |
0,00 |
-&xxxx;621,23 |
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce |
2018 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 |
PAUŠÁLNÍ SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-59,36 |
0,00 |
-59,36 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Správné xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx oznámení – XX 2016 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-22,91 |
0,00 |
-22,91 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2017 |
Nedostatky v klíčových xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx sankcí – xxxxxx oznámení – XX 2016 – xxxxxxxx 1,3,4 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-2&xxxx;307&xxxx;771,57 |
-3&xxxx;006,85 |
-2&xxxx;304&xxxx;764,72 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx sankcí – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 1,3,4 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-77&xxxx;871,46 |
-28,88 |
-77&xxxx;842,58 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx oznámení – XX 2016 – xxxxxxxx 1,3,4 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-19&xxxx;295,04 |
0,00 |
-19&xxxx;295,04 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 bez xxxxxxxx xx xxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;103,88 |
0,00 |
-&xxxx;103,88 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2017 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx kontrolách – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx a ovce; Správné xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – RŽ 2016 – opatření 2 xxx xxxxxxxx na xxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;142&xxxx;685,54 |
-61,04 |
-&xxxx;142&xxxx;624,50 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – pozdní xxxxxxxx – RŽ 2016 – xxxxxxxx 2 xxx kontroly xx místě |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-8,41 |
0,00 |
-8,41 |
|
|
Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx kontrol x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx oznámení – XX 2016 – xxxxxxxx 2 xxx xxxxxxxx xx místě |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-3&xxxx;655,31 |
-0,77 |
-3&xxxx;654,54 |
|
|
Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx na produkci |
2019 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx míry kontrol x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx a ovce; Správné xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx sankcí – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 xxx kontroly xx xxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;495,51 |
0,00 |
-1&xxxx;495,51 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – skot a ovce; Xxxxxxx uplatňování správních xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – RŽ 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-4&xxxx;422,42 |
0,00 |
-4&xxxx;422,42 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx kontrolách – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx nesouladu – skot a ovce; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – pozdní xxxxxxxx – RŽ 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-6&xxxx;170&xxxx;191,15 |
-3&xxxx;251,84 |
-6&xxxx;166&xxxx;939,31 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – xxxxxxx míry xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx a ovce; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – pozdní xxxxxxxx – XX 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-23,06 |
0,00 |
-23,06 |
|
|
Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx – zvýšení xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx nesouladu – xxxx a ovce; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx správních xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – RŽ 2017 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-31&xxxx;141,25 |
0,00 |
-31&xxxx;141,25 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx v klíčových kontrolách – zvýšení míry xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx; Výběr kontrolního xxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 – kontrola xx místě |
PAUŠÁLNÍ SAZBA |
7,00 % |
XXX |
-7,65 |
0,00 |
-7,65 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx produkci |
2017 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx kontrol v důsledku xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx; Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 – xxxxxxxx na místě |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
7,00 % |
XXX |
-10&xxxx;513,67 |
-85,45 |
-10&xxxx;428,22 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx nesouladu – xxxx a ovce; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx správních sankcí – pozdní xxxxxxxx; Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx – RŽ 2016 – xxxxxxxx 2 – xxxxxxxx na xxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
7,00 % |
XXX |
-0,62 |
0,00 |
-0,62 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx kontrolách – xxxxxxx míry xxxxxxx v důsledku xxxxxxxxx – skot x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx; Výběr kontrolního xxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 – xxxxxxxx xx xxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
7,00 % |
XXX |
-&xxxx;269,34 |
-1,07 |
-&xxxx;268,27 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx – xxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx x&xxxx;xxxx; Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx; Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2016 – xxxxxxxx 2 – xxxxxxxx xx xxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
7,00 % |
XXX |
-&xxxx;110,19 |
0,00 |
-&xxxx;110,19 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2017 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxx aktivního xxxxxxxxx – RŽ 2016 – xxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;772&xxxx;361,94 |
-1&xxxx;157,06 |
-&xxxx;771&xxxx;204,88 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2017 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx kontrole – Xxxxxxxx statusu xxxxxxxxx xxxxxxxxx – XX 2016 – dobrovolná xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;460&xxxx;728,29 |
-&xxxx;936,60 |
-&xxxx;459&xxxx;791,69 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx od produkce |
2018 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx kontrole – Xxxxxxxx xxxxxxx aktivního xxxxxxxxx – XX 2017 – xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;840&xxxx;055,50 |
-29,69 |
-&xxxx;840&xxxx;025,81 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx – XX 2017 – xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;406&xxxx;955,99 |
-&xxxx;197,60 |
-&xxxx;406&xxxx;758,39 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole – Xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – pozdní xxxxxxxx – RŽ 2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-3&xxxx;545,98 |
0,00 |
-3&xxxx;545,98 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx v klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxx uplatňování xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxx xxxxxxxx – XX 2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-6&xxxx;132&xxxx;252,79 |
0,00 |
-6&xxxx;132&xxxx;252,79 |
|
|
XX celkem: |
EUR |
-17 386 170,06 |
-8&xxxx;756,85 |
-17&xxxx;377&xxxx;413,21 |
|||||
|
Xxxxxxx stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
IE |
Přímé podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx 2018 |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
- 814 500,59 |
0,00 |
- 814 500,59 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx nedostatky 2019 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;807&xxxx;863,71 |
0,00 |
-&xxxx;807&xxxx;863,71 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxxx 2020–2021 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;776&xxxx;338,55 |
0,00 |
-&xxxx;776&xxxx;338,55 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2022 |
Xxxxxxxxxx 2020–2021 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;718&xxxx;265,89 |
0,00 |
-&xxxx;718&xxxx;265,89 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-3&xxxx;116&xxxx;968,74 |
0,00 |
-3&xxxx;116&xxxx;968,74 |
|||||
|
Členský stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrol, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx žádosti x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx – Xxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx (16.&xxxx;10. 2020 až 15.&xxxx;10. 2021) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-43 347,44 |
0,00 |
-43 347,44 |
|
|
Víno – restrukturalizace x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrol, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx a žádosti o platbu – Správní xxxxxxxx xxxxxxxx se xxxxx xxxxxxx o podporu – Xxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx jednotkových xxxxxxx (24.&xxxx;9. 2018 xx 15.&xxxx;10. 2020) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;232,13 |
0,00 |
-8&xxxx;232,13 |
||
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx vinic |
2019 |
Provádění xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxx křížových xxxxxxx, zahrnujících všechny xxxxxxx o podporu a žádosti x&xxxx;xxxxxx – Správní xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx žádostí x&xxxx;xxxxxxx – Xxxxxxxxxxx xxxxxxx – Standardní stupnice xxxxxxxxxxxx xxxxxxx (24.&xxxx;9. 2018 až 15.&xxxx;10. 2020) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-87 266,69 |
0,00 |
-87 266,69 |
||
|
Víno – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx žádosti x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx – Způsobilost xxxxxxx – Standardní xxxxxxxx jednotkových nákladů (24.&xxxx;9. 2018 až 15.&xxxx;10. 2020) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-66&xxxx;917,39 |
0,00 |
-66&xxxx;917,39 |
||
|
Xxxx – restrukturalizace x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrol, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx a žádosti x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx (16.&xxxx;10. 2020 xx 15.&xxxx;10. 2021) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-28&xxxx;419,55 |
0,00 |
-28&xxxx;419,55 |
||
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx se xxxxxxx o platby (24. 9. 2018 až 15.&xxxx;10. 2020) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;184,43 |
0,00 |
-&xxxx;184,43 |
||
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx a přeměna xxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx, včetně xxxxxxxxx kontrol, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx žádostí o platby (24.&xxxx;9. 2018 xx 15.&xxxx;10. 2020) |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-24&xxxx;567,10 |
0,00 |
-24&xxxx;567,10 |
||
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxx správních xxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxx kontrol, xxxxxxxxxxxx xxxxxxx žádosti x&xxxx;xxxxxxx a žádosti x&xxxx;xxxxxx – Xxxxxxx kontroly xxxxxxxx se xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx (24. 9. 2018 xx 15.&xxxx;10. 2020) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-12&xxxx;970,55 |
0,00 |
-12&xxxx;970,55 |
||
|
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx kázní |
2017 |
Nedostatky 2016–2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;336&xxxx;773,52 |
0,00 |
-&xxxx;336&xxxx;773,52 |
|
|
Xxxxxxx xxxxxxx podpor x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx kázní |
2018 |
Nedostatky 2016–2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;334&xxxx;831,10 |
0,00 |
-&xxxx;334&xxxx;831,10 |
|
|
Xxxxxxx přímých xxxxxx v souvislosti x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx 2016–2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;337&xxxx;679,08 |
0,00 |
-&xxxx;337&xxxx;679,08 |
|
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce |
2017 |
Nedostatky 2016 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-22 716 347,73 |
-9 996,33 |
-22 706 351,40 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx 2016 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-9&xxxx;206,30 |
-15,35 |
-9&xxxx;190,95 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-23&xxxx;157&xxxx;850,74 |
0,00 |
-23&xxxx;157&xxxx;850,74 |
|
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce |
2019 |
Nedostatky 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-26 147,93 |
0,00 |
-26 147,93 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od produkce |
2019 |
Nedostatky 2018 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
EUR |
-23 513 972,81 |
0,00 |
-23 513 972,81 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx 2019 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-23&xxxx;972&xxxx;442,81 |
0,00 |
-23&xxxx;972&xxxx;442,81 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-94&xxxx;677&xxxx;157,30 |
-10 011,68 |
-94&xxxx;667&xxxx;145,62 |
|||||
|
Členský stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxx XX xxx školy |
2018 |
Nedostatky v zadávacích xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxx řízení xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXX PROCENTO |
100,00 % |
XXX |
-&xxxx;171&xxxx;459,87 |
0,00 |
-&xxxx;171&xxxx;459,87 |
|
Xxxxx XX xxx xxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXX XXXXXXXX |
100,00 % |
XXX |
-1&xxxx;502&xxxx;766,99 |
0,00 |
-1&xxxx;502&xxxx;766,99 |
|
|
Xxxxx EU pro xxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx v zadávacích řízeních: Xxxxxxxxxxx řízení xxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx zakázky |
ODHADOVANÉ XXXXXXXX |
100,00 % |
EUR |
- 822 422,42 |
0,00 |
- 822 422,42 |
|
|
Režim XX xxx xxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx řízeních: Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx / technické xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXX XXXXXXXX |
25,00 % |
XXX |
-&xxxx;127&xxxx;781,34 |
0,00 |
-&xxxx;127&xxxx;781,34 |
|
|
Xxxxx XX xxx školy |
2019 |
Nedostatky xx xxxxxxxxx zadávacích řízeních: Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx / xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXX XXXXXXXX |
25,00 % |
EUR |
- 291 587,17 |
0,00 |
- 291 587,17 |
|
|
Režim XX xxx xxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxxxx výběrová xxxxxxxx / xxxxxxxxx xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXX XXXXXXXX |
25,00 % |
XXX |
-&xxxx;227&xxxx;645,33 |
0,00 |
-&xxxx;227&xxxx;645,33 |
|
|
Xxxxx EU xxx školy |
2021 |
Nedostatky ve xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx: Xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx kritéria / xxxxxxxxx specifikace |
ODHADOVANÉ XXXXXXXX |
25,00 % |
XXX |
-59&xxxx;696,30 |
0,00 |
-59&xxxx;696,30 |
|
|
XX celkem: |
EUR |
-3 203 359,42 |
0,00 |
-3&xxxx;203&xxxx;359,42 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx LPIS 2017 XXXX – xxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-2&xxxx;302&xxxx;551,50 |
-&xxxx;183&xxxx;758,79 |
-2&xxxx;118&xxxx;792,71 |
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx LPIS 2017 EZZF – xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;282&xxxx;010,29 |
-28&xxxx;201,03 |
-&xxxx;253&xxxx;809,26 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx XXXX 2017 XXXX – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-47&xxxx;266,30 |
-4&xxxx;726,64 |
-42&xxxx;539,66 |
|
|
Xxxxx podpory oddělené xx produkce |
2019 |
Aktualizace LPIS 2018 XXXX – xxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-2&xxxx;052&xxxx;400,37 |
0,00 |
-2&xxxx;052&xxxx;400,37 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxx XXXX 2018 XXXX – xxxxx ekologické xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;109&xxxx;322,40 |
0,00 |
-1&xxxx;109&xxxx;322,40 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxx LPIS 2018 XXXX – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-45&xxxx;859,47 |
0,00 |
-45&xxxx;859,47 |
|
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxx XXXX 2019 EZZF – xxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-2&xxxx;519&xxxx;724,95 |
0,00 |
-2&xxxx;519&xxxx;724,95 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxx XXXX 2019 XXXX – xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;361&xxxx;911,34 |
0,00 |
-1&xxxx;361&xxxx;911,34 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxx LPIS 2019 EZZF – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-56&xxxx;664,05 |
0,00 |
-56&xxxx;664,05 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxx XXX => xxxxxxxxx XXX/XX XXXX 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-15&xxxx;644&xxxx;524,73 |
-&xxxx;202&xxxx;282,46 |
-15&xxxx;442&xxxx;242,27 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxx XXX =&xx; xxxxxxxxx XXX/XX XXXX 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-56&xxxx;015,02 |
0,00 |
-56&xxxx;015,02 |
|
|
Xxxxxxx xxxxxxx podpor x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
2018 |
Xxxxxx xxxxxxxx xxxxx RR 2018 – ekologizace |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;208&xxxx;462,59 |
0,00 |
-&xxxx;208&xxxx;462,59 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2017 – následné xxxxxxxx XXXX – xxxxx základní xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 181 100,05 |
-18 110,00 |
- 162 990,05 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2017 – xxxxxxxx xxxxxxxx XXXX – ekologizace |
PAUŠÁLNÍ SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-22&xxxx;180,65 |
-2&xxxx;218,06 |
-19&xxxx;962,59 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx místě x&xxxx;xxxx 2017 – xxxxxxxx xxxxxxxx XXXX – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-3&xxxx;740,19 |
-&xxxx;374,02 |
-3&xxxx;366,17 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2018 – následné návštěvy XXXX – xxxxx xxxxxxxx platby |
PAUŠÁLNÍ SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;125&xxxx;081,95 |
0,00 |
-&xxxx;125&xxxx;081,95 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx místě v roce 2018 – xxxxxxxx xxxxxxxx XXXX – xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-67&xxxx;606,79 |
0,00 |
-67&xxxx;606,79 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx v roce 2018 – xxxxxxxx návštěvy XXXX – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;960,71 |
0,00 |
-1&xxxx;960,71 |
|
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx na xxxxx x&xxxx;xxxx 2019 – xxxxxxxx xxxxxxxx XXXX – xxxxx základní xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;237&xxxx;118,16 |
0,00 |
-&xxxx;237&xxxx;118,16 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx x&xxxx;xxxx 2019 – xxxxxxxx návštěvy XXXX – ekologizace |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;128&xxxx;162,37 |
0,00 |
-&xxxx;128&xxxx;162,37 |
|
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce |
2020 |
Načasování xxxxxxx na xxxxx x&xxxx;xxxx 2019 – xxxxxxxx návštěvy EZZF – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-5&xxxx;519,69 |
0,00 |
-5&xxxx;519,69 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-26&xxxx;459&xxxx;183,57 |
- 439 671,00 |
-26&xxxx;019&xxxx;512,57 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od produkce |
2020 |
Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx zavádění xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx vnitrostátní rezervy – Xxxxx využití xxxxxxx _ XXX _ XX 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;571&xxxx;621,52 |
0,00 |
-&xxxx;571&xxxx;621,52 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2021 |
Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx a správa xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxx využití rezervy _ XXX _ XX 2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;299&xxxx;708,47 |
0,00 |
-&xxxx;299&xxxx;708,47 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2022 |
Xxxxxxx kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx xxx zavádění xxxxxx xxxxxxxx platby – Xxxxx žádosti x&xxxx;xxxxxxxxx a správa xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxx xxxxxxx xxxxxxx _ XXX _ XX 2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;265&xxxx;051,99 |
0,00 |
-&xxxx;265&xxxx;051,99 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od produkce |
2020 |
Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků xxx zavádění režimu xxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Řádné xxxxxxx xxxxxxx _ ekologizace _ XX 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;321&xxxx;279,64 |
0,00 |
-&xxxx;321&xxxx;279,64 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxx xxxxxx základní xxxxxx – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx a správa xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxx využití rezervy _ ekologizace _ XX 2020 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 149 348,40 |
0,00 |
- 149 348,40 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2022 |
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx zavádění xxxxxx xxxxxxxx platby – Změny xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Řádné xxxxxxx rezervy _ xxxxxxxxxxx _ XX 2020 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 168 305,90 |
0,00 |
- 168 305,90 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxx režimu xxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx žádosti x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Xxxxx xxxxxxx xxxxxxx _xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx _ XX 2019 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 126 248,86 |
0,00 |
- 126 248,86 |
||
|
Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxx kontroly platebních xxxxxx při xxxxxxxx xxxxxx základní platby – Xxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – Řádné xxxxxxx xxxxxxx _xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx _ XX 2020 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-56&xxxx;112,83 |
0,00 |
-56&xxxx;112,83 |
||
|
Xxxxx podpory oddělené xx xxxxxxxx |
2022 |
Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků xxx xxxxxxxx režimu xxxxxxxx xxxxxx – Změny xxxxxxx a vytvoření x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxxxxxx rezervy – Xxxxx xxxxxxx xxxxxxx _xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx _ XX 2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-77&xxxx;466,56 |
0,00 |
-77&xxxx;466,56 |
||
|
XX celkem: |
EUR |
-2 035 144,17 |
0,00 |
-2&xxxx;035&xxxx;144,17 |
|||||
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XXX |
-&xxxx;319&xxxx;816&xxxx;981,64 |
-&xxxx;616&xxxx;143,67 |
-&xxxx;319&xxxx;200&xxxx;837,97 |
Xxxxxxx: 6201
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
AT |
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx pro xxxxxxxx 13 – XX 2019 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 106 081,00 |
0,00 |
- 106 081,00 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx se xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxxx v provádění xxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxx 13 – RR 2020 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-92 355,00 |
0,00 |
-92 355,00 |
||
|
Rozvoj venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2021 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxx 13 – XX 2021 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-40&xxxx;638,00 |
0,00 |
-40&xxxx;638,00 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;239&xxxx;074,00 |
0,00 |
-&xxxx;239&xxxx;074,00 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx třech xxxxxxxxx kontrolách (xxxxxxxxxxx xxxxxxxx – výběr x&xxxx;xxxxxxxxx projektů – xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx) |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;661&xxxx;882,31 |
0,00 |
-&xxxx;661&xxxx;882,31 |
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, znalosti x&xxxx;xxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx (způsobilost xxxxxxxx – výběr a hodnocení xxxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx) |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;570&xxxx;325,99 |
0,00 |
-&xxxx;570&xxxx;325,99 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxx xxxxxxxxx kontrolách (xxxxxxxxxxx xxxxxxxx – xxxxx a hodnocení projektů – xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx) |
XXXXXXXX SAZBA |
10,00 % |
EUR |
-1 631 911,72 |
0,00 |
-1 631 911,72 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx přiměřenosti nákladů |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-22&xxxx;144,53 |
0,00 |
-22&xxxx;144,53 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx příjemci |
2018 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;137&xxxx;167,85 |
0,00 |
-&xxxx;137&xxxx;167,85 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, investice XXXXX – soukromí xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx přiměřenosti xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 139 065,56 |
0,00 |
- 139 065,56 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;107&xxxx;802,73 |
0,00 |
-&xxxx;107&xxxx;802,73 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx příjemci |
2019 |
Nezpůsobilý xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-30&xxxx;606,96 |
-30&xxxx;606,96 |
0,00 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-3&xxxx;300&xxxx;907,65 |
-30&xxxx;606,96 |
-3&xxxx;270&xxxx;300,69 |
|||||
|
Členský xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxxx závěrky |
2020 |
Finanční xxxxx EZZF x&xxxx;XXXXX – XX 2020 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;413,60 |
0,00 |
-1&xxxx;413,60 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2009 |
Xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xx xxxxxxx 50/50 pro XXXXX (2007–2013) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-0,01 |
0,00 |
-0,01 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2010 |
Xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxx se uvádění xxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;x&xxxx;xxxxxxxxx nezahrnutých do xxxxxxx 50/50 xxx XXXXX (2007–2013) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 210,22 |
0,00 |
- 210,22 |
||
|
Certifikace |
2011 |
Finanční xxxxx týkající xx xxxxxxx víceletých xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx X a transakcí nezahrnutých xx xxxxxxx 50/50 xxx EZFRV (2007–2013) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;214,05 |
0,00 |
-&xxxx;214,05 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2012 |
Xxxxxxxx xxxxx týkající xx xxxxxxx víceletých xxxxxx v tabulce X a transakcí xxxxxxxxxxxx xx tabulky 50/50 xxx XXXXX (2007–2013) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;109,63 |
0,00 |
-&xxxx;109,63 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2013 |
Xxxxxxxx chyby xxxxxxxx xx uvádění xxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx X&xxxx;x&xxxx;xxxxxxxxx nezahrnutých do xxxxxxx 50/50 pro XXXXX (2007–2013) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 114,56 |
0,00 |
- 114,56 |
||
|
Účetní xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2020 |
XXX XXXXX – XXXX |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-72&xxxx;022,13 |
0,00 |
-72&xxxx;022,13 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx závěrky |
2020 |
PIR XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-84&xxxx;490,17 |
0,00 |
-84&xxxx;490,17 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;158&xxxx;574,37 |
0,00 |
-&xxxx;158&xxxx;574,37 |
|||||
|
Xxxxxxx stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxxxxxxx |
2017 |
XX 2016 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;148&xxxx;797,77 |
-1,95 |
-&xxxx;148&xxxx;795,82 |
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
XX 2016 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-6&xxxx;391,98 |
-0,01 |
-6&xxxx;391,97 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2019 |
XX 2016 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;863,26 |
-0,08 |
-&xxxx;863,18 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2020 |
XX 2016 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;297,41 |
0,00 |
-&xxxx;297,41 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2021 |
XX 2016 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;126,12 |
0,00 |
-&xxxx;126,12 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
XX 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 155 097,52 |
-0,28 |
- 155 097,24 |
|
|
Podmíněnost |
2019 |
RŽ 2017 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-4&xxxx;355,71 |
-0,32 |
-4&xxxx;355,39 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2020 |
XX 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 837,94 |
0,00 |
- 837,94 |
|
|
Podmíněnost |
2021 |
RŽ 2017 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;453,62 |
0,00 |
-&xxxx;453,62 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2019 |
XX 2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
EUR |
-31 284,90 |
-2,89 |
-31 282,01 |
|
|
Podmíněnost |
2020 |
RŽ 2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-&xxxx;258,55 |
0,00 |
-&xxxx;258,55 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2021 |
XX 2018 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
2,00 % |
EUR |
-66,80 |
0,00 |
-66,80 |
|
|
Účetní xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxx xxxxx u fondů EZZF x&xxxx;XXXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;993,33 |
0,00 |
-3&xxxx;993,33 |
||
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx xxxxx v oblasti xxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;248&xxxx;184,00 |
0,00 |
-&xxxx;248&xxxx;184,00 |
||
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx xxxxx v oblasti xxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 277 591,52 |
0,00 |
- 277 591,52 |
||
|
Účetní xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;200&xxxx;726,32 |
0,00 |
-&xxxx;200&xxxx;726,32 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx fondů XXXX x&xxxx;XXXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-41&xxxx;972,56 |
0,00 |
-41&xxxx;972,56 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx XX 2018 – XX02 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;929,35 |
0,00 |
-4&xxxx;929,35 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxx výpočet xxxxxx XX 2018 – ES06 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;679,76 |
0,00 |
-&xxxx;679,76 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx IACS |
2019 |
Nesprávný xxxxxxx xxxxxx XX 2018 – ES08 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;598,39 |
0,00 |
-4&xxxx;598,39 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxx výpočet xxxxxx XX 2018 – XX10 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-18&xxxx;055,62 |
-7&xxxx;461,76 |
-10&xxxx;593,86 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx IACS |
2019 |
Nesprávný xxxxxxx xxxxxx XX 2018 – XX13 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;975,52 |
-&xxxx;657,55 |
-&xxxx;317,97 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2020 |
Nesprávný výpočet xxxxxx RŽ 2019 – XX02 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-9 303,57 |
0,00 |
-9 303,57 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž se xxxxxxxx IACS |
2020 |
Nesprávný výpočet xxxxxx XX 2019 – XX06 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-14&xxxx;766,59 |
0,00 |
-14&xxxx;766,59 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx XX 2019 – ES08 |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-3 645,31 |
0,00 |
-3 645,31 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxx výpočet xxxxxx RŽ 2019 – XX10 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;646,21 |
-5&xxxx;241,78 |
-16&xxxx;404,43 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxx výpočet xxxxxx RŽ 2019 – XX13 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;388,10 |
-71,79 |
-1&xxxx;316,31 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2020 |
Xxxxx xxxxx – XXXX xxxx IACS x&xxxx;XXXXX XXXX x&xxxx;xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;250,57 |
0,00 |
-2&xxxx;250,57 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxx xxxxx ve xxxxxx 1 xxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;476&xxxx;970,34 |
0,00 |
-&xxxx;476&xxxx;970,34 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – schválení xxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx u EZFRV xxxx XXXX |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;209&xxxx;035,81 |
0,00 |
-&xxxx;209&xxxx;035,81 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2020 |
XXX x&xxxx;XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-46&xxxx;082,59 |
0,00 |
-46&xxxx;082,59 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx nákladů“, xxx 1.1 písm. a) |
PAUŠÁLNÍ SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;829,60 |
0,00 |
-&xxxx;829,60 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, investice XXXXX – soukromí xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx hodnocení xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, bod 1.1 xxxx.&xxxx;x) |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;236&xxxx;769,48 |
0,00 |
-&xxxx;236&xxxx;769,48 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx kontrola „Xxxxxxxx xxxxxxxxx přiměřenosti nákladů“, xxx 1.1 xxxx.&xxxx;x) |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 270 485,58 |
0,00 |
- 270 485,58 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxxx klíčová xxxxxxxx „Xxxxxxxx hodnocení xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, bod 1.1 písm. a) |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;403&xxxx;151,68 |
0,00 |
-&xxxx;403&xxxx;151,68 |
|
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxxx klíčová kontrola „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, xxx 1.1 xxxx.&xxxx;x) |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 431 097,67 |
0,00 |
- 431 097,67 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, investice XXXXX – xxxxxxxx příjemci |
2017 |
Nedostatečná xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, xxx 1.1 xxxx.&xxxx;x) x) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;885,59 |
0,00 |
-4&xxxx;885,59 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx nákladů“, bod 1.1 xxxx.&xxxx;x) xx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-16&xxxx;985,01 |
0,00 |
-16&xxxx;985,01 |
||
|
Xxxxxx venkova, EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx přiměřenosti xxxxxxx“, xxx 1.1 písm. b) xx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;008,76 |
0,00 |
-1&xxxx;008,76 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx příjemci |
2017 |
Nedostatečná xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx hodnocení xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“, xxx 1.1 xxxx.&xxxx;x) xx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;141&xxxx;724,02 |
0,00 |
-&xxxx;141&xxxx;724,02 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx přiměřenosti xxxxxxx“, bod 1.1 xxxx.&xxxx;x) ii) |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-10 739,86 |
0,00 |
-10 739,86 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx kontrola „Xxxxxxxxxx xxxxxxx kontrol xx xxxxx“, bod 2.1 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-5 412,59 |
0,00 |
-5 412,59 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xx xxxxx“, xxx 2.1 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-99&xxxx;876,16 |
0,00 |
-99&xxxx;876,16 |
|
|
XX celkem: |
EUR |
-3 558 593,04 |
-13 438,41 |
-3&xxxx;545&xxxx;154,63 |
|||||
|
Členský stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
XXXXX – XX 2018 – xxxxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 518 883,53 |
0,00 |
- 518 883,53 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
XXXXX – XX 2018 – XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;270&xxxx;324,13 |
0,00 |
-&xxxx;270&xxxx;324,13 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, na něž xx vztahuje XXXX |
2021 |
XXXXX – XX 2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-17&xxxx;256,87 |
0,00 |
-17&xxxx;256,87 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na něž xx xxxxxxxx IACS |
2020 |
EZFRV – XX 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-27&xxxx;275,81 |
0,00 |
-27&xxxx;275,81 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;833&xxxx;740,34 |
0,00 |
-&xxxx;833&xxxx;740,34 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx venkova, XXXXX – xxxxxx xxxxx |
2017 |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx ve fungování xxxx klíčových xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-43&xxxx;451,62 |
-21&xxxx;725,81 |
-21&xxxx;725,81 |
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx |
2018 |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx kontrol |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-55&xxxx;546,73 |
-27&xxxx;773,36 |
-27&xxxx;773,37 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;315&xxxx;545,79 |
-&xxxx;157&xxxx;772,90 |
-&xxxx;157&xxxx;772,89 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx |
2020 |
Xxxxxxx klíčové xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;335&xxxx;219,15 |
-&xxxx;167&xxxx;609,57 |
-&xxxx;167&xxxx;609,58 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2016 |
Xx. zámořské xxxxxxxxxxxx – xxxxxx xxxxxxx XXXX opatření 13 _ xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx (2015–2018) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;264,72 |
0,00 |
-1&xxxx;264,72 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2017 |
Fr. xxxxxxxx departementy – xxxxxx venkova XXXX xxxxxxxx 13 _ xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx (2015–2018) |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-42 123,96 |
-18 271,50 |
-23 852,46 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xx. zámořské xxxxxxxxxxxx – xxxxxx xxxxxxx XXXX xxxxxxxx 13 _ xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx (2015–2018) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;316,77 |
-&xxxx;338,32 |
-20&xxxx;978,45 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, na xxx xx vztahuje XXXX |
2019 |
Xx. xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx – rozvoj xxxxxxx XXXX xxxxxxxx 13 _ xxxxxx xxxxxxxx xx místě (2015–2018) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-23&xxxx;303,77 |
0,00 |
-23&xxxx;303,77 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2016 |
XXXXX – xxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-31&xxxx;429,18 |
-0,93 |
-31&xxxx;428,25 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2015 |
XXXXX – xxxxxxxx kontrola xxxxx x.&xxxx;22 – RR 2015 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-21 739,83 |
-1 877,26 |
-19 862,57 |
||
|
Rozvoj venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx: xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx chyb (XXXXX XXXX) (opatření 13) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 428 307,22 |
0,00 |
- 428 307,22 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx: xxxxxx extrapolovaných xxxx (EZFRV xxxx XXXX) (xxxxxxxx 4) |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-18&xxxx;847,04 |
0,00 |
-18&xxxx;847,04 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx: xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx chyb (XXXXX xxxx XXXX) (xxxxxxxx 6) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 293 950,00 |
0,00 |
- 293 950,00 |
||
|
Účetní xxxxxxx – schválení závěrky |
2018 |
Schválení xxxxxx xxxxxxx: oprava xxxxxxx xxxx (pohledávky – xxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx 2007–2013 xxxxxxxx xx xxx xxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-35&xxxx;600,00 |
0,00 |
-35&xxxx;600,00 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx: xxxxxx xxxxxxx xxxx (XXXXX xxxx XXXX) (xxxxxxxx 6) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-19&xxxx;250,00 |
0,00 |
-19&xxxx;250,00 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx dvou xxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-32&xxxx;846,19 |
-5&xxxx;661,44 |
-27&xxxx;184,75 |
|
|
Xxxxxx venkova, XXXXX – xxxxxx rizik |
2018 |
Nedostatky xx fungování xxxx xxxxxxxxx kontrol |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-9&xxxx;818&xxxx;935,87 |
-4&xxxx;411&xxxx;325,06 |
-5&xxxx;407&xxxx;610,81 |
|
|
Xxxxxx venkova, EZFRV – řízení xxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx fungování dvou xxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-6&xxxx;361&xxxx;492,72 |
0,00 |
-6&xxxx;361&xxxx;492,72 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx rizik |
2020 |
Nedostatky xx fungování dvou xxxxxxxxx kontrol |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-6&xxxx;696&xxxx;329,55 |
0,00 |
-6&xxxx;696&xxxx;329,55 |
|
|
Xxxxxx venkova, XXXXX – Leader |
2015 |
Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;344&xxxx;840,23 |
-37&xxxx;785,33 |
-&xxxx;307&xxxx;054,90 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx opatření EZFRV xxxx IACS |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;079,51 |
-73,11 |
-4&xxxx;006,40 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – veřejní xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-73,92 |
-0,48 |
-73,44 |
||
|
Xxxxxx venkova, XXXXX, znalosti x&xxxx;xxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 662,20 |
-4,24 |
- 657,96 |
||
|
Rozvoj venkova, XXXXX – Leader |
2016 |
Nedostatky xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-76&xxxx;692,28 |
-7&xxxx;669,22 |
-69&xxxx;023,06 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx ve fungování xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;121,39 |
-&xxxx;115,40 |
-5,99 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx příjemci |
2017 |
Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-10 885,45 |
-5 890,95 |
-4 994,50 |
||
|
Rozvoj venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo IACS |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;586,57 |
-&xxxx;500,96 |
-85,61 |
||
|
Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;070,46 |
-3&xxxx;313,01 |
-&xxxx;757,45 |
||
|
Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-10,17 |
-0,09 |
-10,08 |
||
|
Xxxxxx venkova, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx IACS |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-1 025,65 |
- 672,66 |
- 352,99 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-26&xxxx;406,20 |
-23&xxxx;714,93 |
-2&xxxx;691,27 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx IACS |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;556,73 |
-4&xxxx;206,35 |
-1&xxxx;350,38 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx XXXXX xxxx IACS |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-13&xxxx;121,17 |
-4&xxxx;288,34 |
-8&xxxx;832,83 |
||
|
Xxxxxx venkova, XXXXX – Leader |
2018 |
Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;377,43 |
-1&xxxx;629,17 |
-1&xxxx;748,26 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;653,44 |
-14,68 |
-&xxxx;638,76 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – lesnická xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx IACS |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;887,62 |
-5,68 |
-&xxxx;881,94 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, investice EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-24&xxxx;155,53 |
-&xxxx;208,40 |
-23&xxxx;947,13 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxx příjemci |
2019 |
Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;260,06 |
-52,89 |
-8&xxxx;207,17 |
||
|
Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx a inovace |
2019 |
Nedostatky xx xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-13&xxxx;470,57 |
-86,21 |
-13&xxxx;384,36 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – Leader |
2019 |
Nedostatky ve xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-7&xxxx;830,41 |
-51,22 |
-7&xxxx;779,19 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx EZFRV mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;755,31 |
0,00 |
-&xxxx;755,31 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx IACS |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;288,82 |
0,00 |
-&xxxx;288,82 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-23&xxxx;349,50 |
0,00 |
-23&xxxx;349,50 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;126,41 |
0,00 |
-8&xxxx;126,41 |
||
|
Xxxxxx venkova, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx klíčové xxxxxxxx – Investiční opatření XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-12&xxxx;678,38 |
0,00 |
-12&xxxx;678,38 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx klíčové kontroly – Investiční xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-10&xxxx;987,30 |
0,00 |
-10&xxxx;987,30 |
||
|
Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 754,06 |
0,00 |
- 754,06 |
||
|
Rozvoj venkova, XXXXX – xxxxxx xxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-57,60 |
0,00 |
-57,60 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;364,71 |
0,00 |
-&xxxx;364,71 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx opatření XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-11&xxxx;972,58 |
0,00 |
-11&xxxx;972,58 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – xxxxxxx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;627,36 |
0,00 |
-5&xxxx;627,36 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-4 721,61 |
0,00 |
-4 721,61 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – Leader |
2021 |
Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx – Investiční xxxxxxxx XXXXX mimo XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;175,95 |
0,00 |
-5&xxxx;175,95 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, opatření s paušální xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxxx ve fungování xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxxxx xxxxxxxx EZFRV xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;235,93 |
0,00 |
-1&xxxx;235,93 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxx 10 – xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx – xxxxxxx 5&xxxx;% |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-3&xxxx;965,25 |
0,00 |
-3&xxxx;965,25 |
|
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2019 |
Opatření 10 XX 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-15&xxxx;327,15 |
0,00 |
-15&xxxx;327,15 |
||
|
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxx 11 – pozdní xxxxxxxx xx xxxxx – xxxxxxx 2&xxxx;% |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-&xxxx;861,83 |
0,00 |
-&xxxx;861,83 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, na xxx se vztahuje XXXX |
2019 |
Xxxxxxxx 11 XX 2015–2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;864,46 |
0,00 |
-&xxxx;864,46 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxx 11 XX 2015–2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;625,50 |
-0,89 |
-&xxxx;624,61 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx vztahuje XXXX |
2018 |
Xxxxxxxx 11 xxxxxx xxxxxxx XXXX 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;915,66 |
-&xxxx;804,45 |
-&xxxx;111,21 |
||
|
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, xx xxx xx vztahuje IACS |
2019 |
Opatření 11 rozvoj xxxxxxx XXXX 2015–2018 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;115,05 |
-1,57 |
-2&xxxx;113,48 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření EZFRV, xx něž se xxxxxxxx XXXX |
2016 |
Xxxxxxxx 13 XX 2015–2019 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
25,29 |
0,00 |
25,29 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, opatření EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2017 |
Xxxxxxxx 13 XX 2015–2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-44&xxxx;812,06 |
-&xxxx;759,70 |
-44&xxxx;052,36 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
Opatření 13 XX 2015–2019 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-33&xxxx;526,20 |
0,00 |
-33&xxxx;526,20 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx IACS |
2019 |
Opatření 13 XX 2015–2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-27&xxxx;289,32 |
0,00 |
-27&xxxx;289,32 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxx 13 XX 2015–2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;205,22 |
0,00 |
-&xxxx;205,22 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2015 |
Případy úřadu XXXX M13 (2011–2016): xxxxxx XXXX XX/2017/0280 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-11&xxxx;947,56 |
0,00 |
-11&xxxx;947,56 |
||
|
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, xx něž xx vztahuje IACS |
2016 |
Případy xxxxx XXXX X13 (2011–2016): xxxxxx OLAF XX/2017/0280 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
12,12 |
0,00 |
12,12 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx se vztahuje XXXX |
2017 |
Xxxxxxx xxxxx XXXX X13 (2011–2016): zpráva XXXX XX/2017/0280 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;480,52 |
-&xxxx;310,09 |
-21&xxxx;170,43 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxx úřadu XXXX (xxxxxx XX/2017/0280): Xxxxxxxx 10 (2011–2016) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-12&xxxx;594,28 |
0,00 |
-12&xxxx;594,28 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, na xxx xx vztahuje XXXX |
2020 |
Xxxxxxx xxxxx XXXX (xxxxxx XX/2017/0280): Opatření 10 (2011–2016) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-12 351,15 |
0,00 |
-12 351,15 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2016 |
Xxxxxx venkova XXXX X10: pozdní xxxxxxxx xx xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;021,09 |
0,00 |
-2&xxxx;021,09 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2017 |
Xxxxxx xxxxxxx XXXX M10: xxxxxx xxxxxxxx xx místě |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1,71 |
0,00 |
-1,71 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxx xxxxxxx IACS X10: xxxxxx xxxxxxxx xx xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-20&xxxx;182,41 |
-1&xxxx;121,10 |
-19&xxxx;061,31 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx vztahuje XXXX |
2019 |
Xxxxxx xxxxxxx IACS X10: pozdní kontroly xx xxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-34 064,60 |
-53,42 |
-34 011,18 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxx venkova XXXX X10: xxxxxx xxxxxxxx xx místě |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;272,07 |
0,00 |
-3&xxxx;272,07 |
||
|
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, na něž xx xxxxxxxx XXXX |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxx způsobilosti xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx): xxx rata |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;036&xxxx;757,35 |
-43&xxxx;839,39 |
-2&xxxx;992&xxxx;917,96 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx): xxx xxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;165&xxxx;783,03 |
0,00 |
-3&xxxx;165&xxxx;783,03 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx vztahuje XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx pozemků (xxxxxxx xxxxxxxx): pro xxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;931&xxxx;044,87 |
0,00 |
-3&xxxx;931&xxxx;044,87 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxxx xx správních xxxxxxxxxx xxx určení xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxx xxxxxxxx): pro rata |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;755&xxxx;076,26 |
0,00 |
-2&xxxx;755&xxxx;076,26 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx kontrolách xxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx pozemků (xxxxxxx xxxxxxxx): xxx xxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;374&xxxx;632,71 |
0,00 |
-3&xxxx;374&xxxx;632,71 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-41&xxxx;741&xxxx;042,52 |
-4&xxxx;949&xxxx;530,08 |
-36&xxxx;791&xxxx;512,44 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx 13 – XX 2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-46 461,84 |
- 459,38 |
-46 002,46 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, opatření EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx 13 – RŽ 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;420,93 |
0,00 |
-21&xxxx;420,93 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2020 |
Nesprávné xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx 13 – RŽ 2019 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-40 939,09 |
0,00 |
-40 939,09 |
||
|
GR celkem: |
EUR |
- 108 821,86 |
-&xxxx;459,38 |
-&xxxx;108&xxxx;362,48 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční dopad |
|
HU |
Rozvoj xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS |
2017 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxx aktivního zemědělce – RŽ 2016 – xxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;127&xxxx;763,26 |
-&xxxx;209,34 |
-&xxxx;127&xxxx;553,92 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – řízení xxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxx aktivního xxxxxxxxx – XX 2016 – xxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-7&xxxx;713,71 |
0,00 |
-7&xxxx;713,71 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx se xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole – Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx – XX 2017 – xxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;356&xxxx;117,81 |
-2&xxxx;799,68 |
-&xxxx;353&xxxx;318,13 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – xxxxxx xxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx v klíčové xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx zemědělce – XX 2017 – rozvoj venkova |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-24&xxxx;236,17 |
-&xxxx;352,65 |
-23&xxxx;883,52 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;515&xxxx;830,95 |
-3&xxxx;361,67 |
-&xxxx;512&xxxx;469,28 |
|||||
|
Členský xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx 2018–2021 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;577&xxxx;401,84 |
0,00 |
-1&xxxx;577&xxxx;401,84 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-1&xxxx;577&xxxx;401,84 |
0,00 |
-1&xxxx;577&xxxx;401,84 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2017 |
Xxxxxxxxxx dlouhodobých závazků – xxxxxxxx 10 – XX 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-16&xxxx;892,73 |
-&xxxx;182,98 |
-16&xxxx;709,75 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx vztahuje IACS |
2018 |
Nedodržení xxxxxxxxxxxx závazků – xxxxxxxx 10 – XX 2018 |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-12 748,93 |
0,00 |
-12 748,93 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxx dlouhodobých xxxxxxx – xxxxxxxx 10 – XX 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-18&xxxx;392,20 |
0,00 |
-18&xxxx;392,20 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2017 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – X11 – XX 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-29&xxxx;648,22 |
-&xxxx;321,15 |
-29&xxxx;327,07 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx 11 – RR 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-64&xxxx;793,52 |
0,00 |
-64&xxxx;793,52 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx se xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxx dlouhodobých závazků – xxxxxxxx 11 – XX 2019 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-76&xxxx;500,70 |
0,00 |
-76&xxxx;500,70 |
||
|
XX celkem: |
EUR |
- 218 976,30 |
-&xxxx;504,13 |
-&xxxx;218&xxxx;472,17 |
|||||
|
Členský stát |
Opatření |
RR |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2018 |
XXXXX XXXX opatření 10, 11, 12, 13 xxx XX 2018, RR 2019 x&xxxx;XX 2020 |
XXXXXXXX SAZBA |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;174&xxxx;995,49 |
-17,30 |
-&xxxx;174&xxxx;978,19 |
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
XXXXX XXXX xxxxxxxx 10, 11, 12, 13 xxx XX 2018, XX 2019 x&xxxx;XX 2020 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;812&xxxx;740,77 |
0,00 |
-&xxxx;812&xxxx;740,77 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
XXXXX XXXX xxxxxxxx 10, 11, 12, 13 xxx XX 2018, RR 2019 x&xxxx;XX 2020 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;757&xxxx;794,17 |
0,00 |
-&xxxx;757&xxxx;794,17 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
XXXXX xxxxxxxx 15 xxx XX 2018, XX 2019 a RR 2020 |
XXXXXXXX SAZBA |
10,00 % |
XXX |
-3&xxxx;680,50 |
0,00 |
-3&xxxx;680,50 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx opatření |
2020 |
EZFRV xxxxxxxx 15 xxx RR 2018, XX 2019 x&xxxx;XX 2020 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-42&xxxx;881,99 |
0,00 |
-42&xxxx;881,99 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2017 |
Nedostatky 2016–2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-5&xxxx;955&xxxx;574,27 |
-&xxxx;398,26 |
-5&xxxx;955&xxxx;176,01 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxxx 2016–2019 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-5 755 496,20 |
-8,02 |
-5 755 488,18 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxx 2016–2019 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-5&xxxx;685&xxxx;088,12 |
0,00 |
-5&xxxx;685&xxxx;088,12 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxxx 2016–2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-5 275 104,75 |
0,00 |
-5 275 104,75 |
|
|
PT xxxxxx: |
XXX |
-24&xxxx;463&xxxx;356,26 |
-&xxxx;423,58 |
-24 462 932,68 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx IACS |
2019 |
Dobré xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx: Xxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx 1.a (XX 2019 – RR 2020) |
XXXXXXXX SAZBA |
25,00 % |
XXX |
-1&xxxx;264&xxxx;993,57 |
0,00 |
-1&xxxx;264&xxxx;993,57 |
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS |
2020 |
Dobré životní xxxxxxxx zvířat: Nadhodnocené xxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx 1.x (XX 2019 – XX 2020) |
XXXXXXXX XXXXX |
25,00 % |
XXX |
-&xxxx;880&xxxx;856,49 |
0,00 |
-&xxxx;880&xxxx;856,49 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2019 |
Xxxxx xxxxx XXXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-38&xxxx;439,95 |
0,00 |
-38&xxxx;439,95 |
||
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxxx xxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxx XXXXX xxxx IACS |
ODHADOVANÁ XXXXXX |
XXX |
-6&xxxx;685&xxxx;993,41 |
0,00 |
-6&xxxx;685&xxxx;993,41 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-8&xxxx;870&xxxx;283,42 |
0,00 |
-8&xxxx;870&xxxx;283,42 |
|||||
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx vztahuje IACS |
2018 |
Aktualizace XXXX 2017–2019 XXXXX – Xxxx X13 XXX |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
EUR |
- 397 554,60 |
-44 048,32 |
- 353 506,28 |
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxxx LPIS 2017–2019 EZFRV – Xxxx X13 ANC |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 359 395,28 |
-2 164,83 |
- 357 230,45 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxxxx XXXX 2017–2019 XXXXX – Comp X13 XXX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;524&xxxx;361,48 |
0,00 |
-&xxxx;524&xxxx;361,48 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na něž xx vztahuje IACS |
2018 |
Aktualizace XXXX 2017–2019 EZFRV – Xxx M11 XX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;127&xxxx;005,63 |
-50&xxxx;558,21 |
-76&xxxx;447,42 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxxx LPIS 2017–2019 XXXXX – Xxx X11 OF |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;146&xxxx;469,49 |
0,00 |
-&xxxx;146&xxxx;469,49 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxxxx LPIS 2017–2019 XXXXX – Eco X11 XX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;192&xxxx;677,68 |
0,00 |
-&xxxx;192&xxxx;677,68 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxxxx XXXX 2017–2019 XXXXX – Xxxxxxxxxxx opatření 10 XXX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;577&xxxx;909,23 |
-&xxxx;118&xxxx;743,96 |
-&xxxx;459&xxxx;165,27 |
|
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxxx XXXX 2017–2019 XXXXX – Xxxxxxxxxxx opatření 10 XXX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;691&xxxx;269,44 |
-10&xxxx;942,03 |
-&xxxx;680&xxxx;327,41 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxxxx XXXX 2017–2019 XXXXX – Pastevectví xxxxxxxx 10 AEC |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;062&xxxx;643,14 |
0,00 |
-1&xxxx;062&xxxx;643,14 |
|
|
XX celkem: |
EUR |
-4 079 285,97 |
-&xxxx;226&xxxx;457,35 |
-3&xxxx;852&xxxx;828,62 |
|||||
|
Členský xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx – schválení xxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx XXXXX IACS |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;377&xxxx;045,38 |
0,00 |
-&xxxx;377&xxxx;045,38 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;377&xxxx;045,38 |
0,00 |
-&xxxx;377&xxxx;045,38 |
|||||
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
EUR |
-90 042 933,90 |
-5 224 781,56 |
-84 818 152,34 |