XXXXXXXXX XXXXXXXXXX XXXXXX (XX) 2021/2020
xx dne 17.&xxxx;xxxxxxxxx 2021,
xxxxxx se x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxxxxxxx unií xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx státy x&xxxx;xxxxx Evropského zemědělského xxxxxxxxx xxxxx (EZZF) x&xxxx;x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx pro rozvoj xxxxxxx (XXXXX)
(xxxxxxxx pod xxxxxx C(2021) 8168)
(Xxxxx xxxxx, xxxxxxxx, xxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxx, xxxxxxx, xxxxxxxx, xxxxxxxx, xxxxxxx, xxxxxxxxxx, xxxxxxxxxxx, rumunské, xxxxx, slovinské a španělské xxxxx xx xxxxxxx)
XXXXXXXX XXXXXX,
x&xxxx;xxxxxxx na Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx Xxxxxxxx unie,
s ohledem xx xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (EU) x.&xxxx;1306/2013 ze xxx 17.&xxxx;xxxxxxxx 2013 x&xxxx;xxxxxxxxxxx, xxxxxx a sledování společné xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx Xxxx (EHS) x.&xxxx;352/78, (XX) č. 165/94, (XX) č. 2799/98, (ES) x.&xxxx;814/2000, (XX) č. 1290/2005 x&xxxx;(XX) x.&xxxx;485/2008&xxxx;(1), x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxx&xxxx;52 uvedeného xxxxxxxx,
xx konzultaci x&xxxx;Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx fondů,
vzhledem x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:
|
(1) |
X&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx 52 xxxxxxxx (EU) č. 1306/2013 xx Komise provést xxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx ověřování, xxxxxxxx xx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx členských xxxxx, svolat xxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx s dotyčnými xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxx xxxxxx xxx xxxxxx. |
|
(2) |
Xxxxxxx xxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx. Xxxx možnost xxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx a zprávy x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx Xxxxxx xxxxxxxxx. |
|
(3) |
Xxxxx xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 xxx xxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx, který xxxxxxxxxx xxxxx Unie. |
|
(4) |
Na xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx dvoustranných xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx, xx xxxx xxxxxx vykázaných členskými xxxxx tento xxxxxxxxx xxxxxxxxx, a nelze ji xxxxx financovat x&xxxx;xxxxx XXXX xxx EZFRV. |
|
(5) |
Je xxxxx xxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxxx k financování x&xxxx;xxxxx XXXX a EZFRV xxxxxx. Xxxx částky xx xxxxxxxxxx xx xxxxxx xxxxxxxxxx více xxx dvacet xxxxx xxxxxx před xxxxxxxx xxxxxxxx, ve xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx výsledky xxxxxxxxx. |
|
(6) |
Xxxxxx, xxxxx xxxx xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx, xx měly xxxxxxxxxxx rovněž xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx plateb xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx s článkem 41 nařízení (XX) x.&xxxx;1306/2013, xxxxx xxxx xxxxxxx nebo pozastavení xxxx xxxxxxx a nejsou xxxx xxxxxxx rozhodnutí xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx&xxxx;51 xxxx 52 xxxxxxxxx nařízení. |
|
(7) |
U případů, xx xxxxx se xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx, xxxxxxx Xxxxxx členským xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx, jež xx xxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx s právem Xxxx&xxxx;(2). |
|
(8) |
Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx finanční xxxxxx, xxxxx by xxxxx Xxxxxx vyvodit x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxx xxxxx Evropské xxxx ve xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx ke xxx 31.&xxxx;xxxxxx 2021, |
XXXXXXX XXXX XXXXXXXXXX:
Článek 1
Částky xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxxx xx xx xxxxxx, které xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxx xxxx xxxxxxxx v rámci XXXX nebo XXXXX, xxxx xxxxxxxxx z financování Xxxx.
Xxxxxx&xxxx;2
Xxxx xxxxxxxxxx je xxxxxx Belgickému království, Xxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxx Německo, Xxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxx republice, Xxxxxxx republice, Xxxxxxxx xxxxxxxxx, Maďarsku, Rakouské xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx republice, Xxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxx Xxxxxxxxx.
X&xxxx;Xxxxxxx dne 17.&xxxx;xxxxxxxxx 2021.
Xx Xxxxxx
Xxxxxx XXXXXXXXXXXXX
xxxx Xxxxxx
(1)&xxxx;&xxxx;Xx. věst. X&xxxx;347, 20.12.2013, x. 549.
(2) Ares(2021)6573344
XXXXXXX
Xxxxxxxxxx 67
Xxxxxxxxxx položka: 6200
|
Členský xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx 01. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. XX 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;148&xxxx;672,12 |
0,00 |
-&xxxx;148&xxxx;672,12 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx 01. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. RŽ 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;140&xxxx;535,46 |
0,00 |
-&xxxx;140&xxxx;535,46 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx 02. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. RŽ 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;105&xxxx;859,49 |
0,00 |
-&xxxx;105&xxxx;859,49 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx 02. Jednorázová částka. XX 2018 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-96&xxxx;428,32 |
0,00 |
-96&xxxx;428,32 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná na xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx 03. Jednorázová xxxxxx. XX 2017 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-6&xxxx;546,18 |
0,00 |
-6&xxxx;546,18 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx 04. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. RŽ 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;547,84 |
0,00 |
-&xxxx;547,84 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxx 01 a 02. Xxxxxxxxxxx xxxxxx. RŽ 2019. Xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;240&xxxx;525,66 |
0,00 |
-&xxxx;240&xxxx;525,66 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx 03 a 04. XX 5 %. RŽ 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-32&xxxx;490,49 |
0,00 |
-32&xxxx;490,49 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx 03 x&xxxx;04. XX 5 %. XX 2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-33&xxxx;713,03 |
0,00 |
-33&xxxx;713,03 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2020 |
Opatření 03 x&xxxx;04. XX 5 %. RŽ 2019. Xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-33&xxxx;800,06 |
0,00 |
-33&xxxx;800,06 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxx 03 x&xxxx;04. XX 5 %. XX 2020. Xxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-33&xxxx;162,69 |
0,00 |
-33&xxxx;162,69 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;872&xxxx;281,34 |
0,00 |
-&xxxx;872&xxxx;281,34 |
|||||
|
XX |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
XX 2020 xxx XXXX 2016/15, VLAM 2016/16 x&xxxx;XXXX 2016/18. Výběr xxxxxxxxxxx subjektů (způsobilost) |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-27&xxxx;549,36 |
0,00 |
-27&xxxx;549,36 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
X01: KK1.1 x&xxxx;1.3 – xxxxxxxxxxx xxxxxx – RŽ 2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 800 789,64 |
0,00 |
- 800 789,64 |
||
|
Dobrovolná podpora xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
X01: XX1.1 – jednorázová xxxxxx – XX 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;921&xxxx;976,67 |
0,00 |
-&xxxx;921&xxxx;976,67 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2018 |
O01-O02-O03. XX 1.1.1 x&xxxx;1.2.2 – xxxxxxxx xxxxx 5 % x&xxxx;5 % – RŽ2017–RŽ2018 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;140&xxxx;923,03 |
0,00 |
-&xxxx;140&xxxx;923,03 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2019 |
O01-O02-O03. XX 1.1.1 x&xxxx;1.2.2 – xxxxxxxx xxxxx 5 % x&xxxx;5 % – RŽ2017–RŽ2018 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 139 353,41 |
0,00 |
- 139 353,41 |
|
|
Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2020 |
O01-O02-O03. XX1.2.2 – xxxxxxxx xxxxx 5 % x&xxxx;5 % – XX2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;138&xxxx;701,45 |
0,00 |
-&xxxx;138&xxxx;701,45 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
X02 XX1.1 – xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-36&xxxx;040,37 |
0,00 |
-36&xxxx;040,37 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx |
2019 |
X02 XX1.1 – xxxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2018 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-43 234,37 |
0,00 |
-43 234,37 |
||
|
Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx |
2018 |
X03. XX1.1 x&xxxx;1.3 – xxxxxxxxxxx xxxxxx – RŽ 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-44&xxxx;201,42 |
0,00 |
-44&xxxx;201,42 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
X03. KK1.1 – xxxxxxxxxxx částka – RŽ 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-47&xxxx;210,27 |
0,00 |
-47&xxxx;210,27 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
X04. Všechny XX – paušální xxxxx 10 % – RŽ2017–RŽ2018 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-57&xxxx;569,28 |
0,00 |
-57&xxxx;569,28 |
|
|
Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
X04. Všechny XX – xxxxxxxx xxxxx 10 % – RŽ2017–RŽ2018 |
PAUŠÁLNÍ SAZBA |
10,00 % |
XXX |
-58&xxxx;496,64 |
0,00 |
-58&xxxx;496,64 |
|
|
Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx produkci |
2020 |
O04. Xxxxxxx XX – paušální xxxxx 10 % – XX2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-57&xxxx;896,04 |
0,00 |
-57&xxxx;896,04 |
|
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxx xxxxxxx xxx procédures xx xxxxxx xxxxxx xxxx xxx xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxx xx X&xxx;X) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;279&xxxx;096,07 |
0,00 |
-&xxxx;279&xxxx;096,07 |
||
|
Xxxxxxxxxx opatření |
2018 |
Processed Xxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxx Xxxxxxx XXXX 2016/15 Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-17&xxxx;142,57 |
0,00 |
-17&xxxx;142,57 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxx Xxxxxxxx a European Xxxxxxx XXXX 2016/15 Výběr xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (způsobilost) |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-15&xxxx;640,59 |
0,00 |
-15&xxxx;640,59 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxx pour xxx xxxxxx, xxx respect xxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;150&xxxx;308,82 |
0,00 |
-&xxxx;150&xxxx;308,82 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxx Xx Europe_Brazil XXXX 2016/16 Xxxxx xxxxxxxxxxx subjektů (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-3 461,05 |
0,00 |
-3 461,05 |
||
|
Propagační opatření |
2018 |
Taste Xx Xxxxxx_Xxxxxx VLAM 2016/16 Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-5 456,97 |
0,00 |
-5 456,97 |
||
|
Propagační xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxx Xx Xxxxxx_Xxxxxx XXXX 2016/16 Xxxxx xxxxxxxxxxx subjektů (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-9&xxxx;480,10 |
0,00 |
-9&xxxx;480,10 |
||
|
Xxxxxxxxxx opatření |
2017 |
Taste xx Xxxxxx_Xxxxxx XXXX 2016/18 Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;597,61 |
0,00 |
-4&xxxx;597,61 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx xx Europe_Canada XXXX 2016/18 Xxxxx prováděcích subjektů (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-9&xxxx;597,73 |
0,00 |
-9&xxxx;597,73 |
||
|
Xxxxxxxxxx opatření |
2019 |
Taste xx Xxxxxx_Xxxxxx XXXX 2016/18 Xxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-10&xxxx;116,22 |
0,00 |
-10&xxxx;116,22 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxx Xx Xxxxxx_Xxxxx VLAM 2016/17 Xxxxx prováděcích xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;923,58 |
0,00 |
-3&xxxx;923,58 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx Xx Xxxxxx_Xxxxx XXXX 2016/17 Xxxxx prováděcích xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-4 048,52 |
0,00 |
-4 048,52 |
||
|
Propagační opatření |
2019 |
Taste Xx Xxxxxx_Xxxxx VLAM 2016/17 Xxxxx prováděcích xxxxxxxx (xxxxxxxxxxx) |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-1 005,18 |
0,00 |
-1 005,18 |
||
|
BE xxxxxx: |
XXX |
-3&xxxx;027&xxxx;816,96 |
0,00 |
-3 027 816,96 |
|||||
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxx zemědělec 2015–2017 XXXX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-2 251 440,51 |
-5 645,44 |
-2 245 795,07 |
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 XXXX |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-2&xxxx;251&xxxx;007,60 |
-6&xxxx;312,60 |
-2&xxxx;244&xxxx;695,00 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx zemědělec 2015–2017 XXXX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-2 246 387,17 |
0,00 |
-2 246 387,17 |
|
|
Dobrovolná xxxxxxx vázaná na xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 XXX |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;615&xxxx;232,86 |
-&xxxx;445,61 |
-&xxxx;614&xxxx;787,25 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 XXX |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;811,76 |
0,00 |
-1&xxxx;811,76 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx podpor v souvislosti x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
2017 |
Xxxxxxx nedostatky 2015–2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-&xxxx;220&xxxx;820,29 |
0,00 |
-&xxxx;220&xxxx;820,29 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
2018 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx 2015–2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
EUR |
- 215 209,82 |
0,00 |
- 215 209,82 |
|
|
Úhrada xxxxxxx xxxxxx v souvislosti x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx 2015–2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-&xxxx;218&xxxx;667,84 |
0,00 |
-&xxxx;218&xxxx;667,84 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxx xxxxxxxx XXXX 2015 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 164 449,24 |
- 513,12 |
- 163 936,12 |
|
|
Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxx xxxxxxxx XXXX 2016 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 166 906,58 |
- 582,23 |
- 166 324,35 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx podmínky XXXX 2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;186&xxxx;108,22 |
-28&xxxx;689,78 |
-&xxxx;157&xxxx;418,44 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxxx – stanovení XXX 2015–2017 a veškerá xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-4&xxxx;939&xxxx;856,04 |
0,00 |
-4&xxxx;939&xxxx;856,04 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxx – xxxxxxxxx XXX 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx se xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
EUR |
-4 998 868,96 |
0,00 |
-4 998 868,96 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od produkce |
2018 |
Ekologizace – stanovení TTP 2015–2017 a veškerá xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
EUR |
-4 960 352,47 |
0,00 |
-4 960 352,47 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxx – xxxxxxxxx XXX 2015–2017 a veškerá xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx xx souboru xxxxxx xx xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-24&xxxx;707,00 |
0,00 |
-24&xxxx;707,00 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxx podání XXXX 2015–2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 310 744,86 |
- 779,19 |
- 309 965,67 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxx podání XXXX 2015–2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 310 685,11 |
- 869,69 |
- 309 815,42 |
||
|
Přímé podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxx xxxxxx XXXX 2015–2017 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;291&xxxx;151,42 |
0,00 |
-&xxxx;291&xxxx;151,42 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2019 |
Pozdní xxxxxx XXXX 2015–2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
0,00 |
0,00 |
0,00 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx xx místě XXXX 2017 (xxxxx xxxxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-18&xxxx;808,71 |
0,00 |
-18&xxxx;808,71 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxx na xxxxx XXXX 2017 (xxxxx xxxxx) |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-24,53 |
0,00 |
-24,53 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2016 |
Zpětné xxxxxxx xxxxxxxxxx XXXX 2015–2017 |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;970&xxxx;817,09 |
-14&xxxx;971,71 |
-5&xxxx;955&xxxx;845,38 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx XXXX 2015–2017 |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;969&xxxx;669,02 |
-16&xxxx;710,64 |
-5&xxxx;952&xxxx;958,38 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx XXXX 2015–2017 |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;938&xxxx;606,93 |
0,00 |
-5&xxxx;938&xxxx;606,93 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx od produkce |
2019 |
Zpětné xxxxxxx xxxxxxxxxx XXXX 2015–2017 |
XXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-8 473,72 |
0,00 |
-8 473,72 |
||
|
Přímé podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxx xxxxxxxx – xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-43&xxxx;876,31 |
0,00 |
-43&xxxx;876,31 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxx xxxxxxxx – xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
2,00 % |
XXX |
-47&xxxx;606,01 |
0,00 |
-47&xxxx;606,01 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2018 |
Umělá podmínka – xxxxx xxx xxxxx zemědělce 2015–2017 x&xxxx;xxxxxxx xxxxx nedostatky |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
2,00 % |
EUR |
-48 425,99 |
0,00 |
-48 425,99 |
|
|
Přímé podpory xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxx xxxxxxxx – xxxxx xxx mladé zemědělce 2015–2017 a veškeré xxxxx xxxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-&xxxx;147,18 |
0,00 |
-&xxxx;147,18 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-42&xxxx;420&xxxx;863,24 |
-75&xxxx;520,01 |
-42 345 343,23 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
XXXXX IACS x&xxxx;XXXXX xxxx IACS – finanční xxxxx XXXX xxxx XXXX – xxxxx chyba EZZF – xxxxxxxxxxxx xxxxxxx v sesouhlasení EZZF – xxxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-26 952,10 |
0,00 |
-26 952,10 |
|
|
Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
XXXX xxxx XXXX – xxxxxxxxxxxxx míra xxxxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;528&xxxx;153,92 |
0,00 |
-&xxxx;528&xxxx;153,92 |
||
|
XX celkem: |
EUR |
- 555 106,02 |
0,00 |
-&xxxx;555&xxxx;106,02 |
|||||
|
EE |
Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxxxxxx – RŽ 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;231&xxxx;180,98 |
0,00 |
-&xxxx;231&xxxx;180,98 |
|
|
Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx produkci |
2019 |
Nahrazení xxxxxx x&xxxx;xxxxxx oznámení – XX 2019 |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
- 197 711,03 |
0,00 |
- 197 711,03 |
||
|
Dobrovolná xxxxxxx vázaná na xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxx – XX 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;207&xxxx;088,41 |
0,00 |
-&xxxx;207&xxxx;088,41 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;635&xxxx;980,42 |
0,00 |
- 635 980,42 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx xxxxxxxxx XX2019 – xxxxx x&xxxx;XXXX x&xxxx;XXXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-9&xxxx;374,90 |
0,00 |
-9&xxxx;374,90 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx chyby u EZZF x&xxxx;XXXXX |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-12 378,41 |
0,00 |
-12 378,41 |
||
|
Víno – xxxxxxxxx ve xxxxxxx xxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxxx xx správních xxxxxxxxxx x&xxxx;XX2017–XX2020 v Autonomním společenství Xxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;123&xxxx;779,85 |
0,00 |
-&xxxx;123&xxxx;779,85 |
|
|
Xxxx – xxxxxxxxx xx xxxxxxx zemích |
2018 |
Propagace xx xxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;XX2017–XX2020 v Autonomním xxxxxxxxxxxx Xxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;116&xxxx;347,25 |
0,00 |
-&xxxx;116&xxxx;347,25 |
|
|
Xxxx – xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;XX2017–XX2020 x&xxxx;Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx Xxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 129 768,51 |
0,00 |
- 129 768,51 |
|
|
Víno – xxxxxxxxx ve xxxxxxx xxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx – nedostatky xx xxxxxxxxx kontrolách x&xxxx;XX2017–XX2020 xx Xxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
-30 237,64 |
0,00 |
-30 237,64 |
|
|
Víno – xxxxxxxxx ve xxxxxxx xxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxx – přeplatek xxxxxx – nezpůsobilé xxxxxx související x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxx v RR 2018 x&xxxx;5 autonomních xxxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-29&xxxx;374,50 |
0,00 |
-29&xxxx;374,50 |
||
|
Xxxx – restrukturalizace x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxxxxxxxx – xxxxxxxxxx v metodice xxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxx Xxxxxxxxx – XX2017–XX2020 |
XXXXXXXX XXXXX |
3,00 % |
EUR |
-4 304,88 |
0,00 |
-4 304,88 |
|
|
Víno – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxxxxxxxx – nedostatky x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxx stanovení xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxx Xxxxxxxxx – XX2017–XX2020 |
XXXXXXXX SAZBA |
3,00 % |
EUR |
-93 006,88 |
0,00 |
-93 006,88 |
|
|
Víno – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxxxxxxxx – xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx podpory xxxxxxxx xx celého Xxxxxxxxx – RR2017–RR2020 |
PAUŠÁLNÍ SAZBA |
3,00 % |
XXX |
-73&xxxx;157,76 |
0,00 |
-73&xxxx;157,76 |
|
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxxxxxxxx – xxxxxxxxxx v metodice xxxxxxx xxx stanovení xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx se celého Xxxxxxxxx – XX2017–XX2020 |
XXXXXXXX XXXXX |
3,00 % |
XXX |
-36&xxxx;705,28 |
0,00 |
-36&xxxx;705,28 |
|
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxxxxxxxx – nedostatky x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxx stanovení xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxx Španělska – XX2017–XX2020 |
XXXXXXXX SAZBA |
3,00 % |
EUR |
-21 946,09 |
0,00 |
-21 946,09 |
|
|
Víno – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxxxxxxxx – xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx jednotkových xxxxxxx xx věcné xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx uplatňování x&xxxx;Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx Valencie x&xxxx;XX2017–XX2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;268&xxxx;155,85 |
0,00 |
-&xxxx;268&xxxx;155,85 |
||
|
Xxxx – xxxxxxxxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx vinic |
2018 |
Restrukturalizace – xxxxxxxxxx v metodice xxxxxxx jednotkových nákladů xx věcné příspěvky x&xxxx;xxxxx uplatňování x&xxxx;Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx Valencie v RR2017–RR2018 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;354&xxxx;284,88 |
0,00 |
-&xxxx;354&xxxx;284,88 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-1&xxxx;302&xxxx;822,68 |
0,00 |
-1&xxxx;302&xxxx;822,68 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx – finanční schválení |
2018 |
Créances |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;981,39 |
0,00 |
-4&xxxx;981,39 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2018 |
XXXXX erreur xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;262,04 |
0,00 |
-&xxxx;262,04 |
||
|
XX celkem: |
EUR |
-5 243,43 |
0,00 |
-5&xxxx;243,43 |
|||||
|
XX |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxx xxxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxx kontrol, xxx&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx podpory – xxxxxxx xxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;588&xxxx;722,93 |
0,00 |
-&xxxx;588&xxxx;722,93 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2018 |
Správní kontroly, xxxxxx křížových xxxxxxx, xxx&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – odvětví xxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;122,56 |
0,00 |
-2&xxxx;122,56 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx produkci |
2017 |
Kontroly xxxxxxxxxx výpočtu xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – identifikace/sankce x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 163 006,50 |
0,00 |
- 163 006,50 |
||
|
Dobrovolná podpora xxxxxx xx produkci |
2018 |
Kontroly xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxxxxx/xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;217&xxxx;026,50 |
0,00 |
-&xxxx;217&xxxx;026,50 |
||
|
Xxxxxxx přímé xxxxxxx – XXXXX (2014+) |
2018 |
Xxxxxx xx základě xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxx – XX 2018 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-13 461,22 |
0,00 |
-13 461,22 |
||
|
Ostatní xxxxx podpory – XXXXX (2014+) |
2019 |
Sankce xx xxxxxxx správních xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx na místě – RR 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-30&xxxx;338,96 |
0,00 |
-30&xxxx;338,96 |
||
|
Xxxxxxx xxxxx xxxxxxx – POSEI (2014+) |
2020 |
Sankce xx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx a kontrol xx xxxxx – XX 2020 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-24 873,20 |
0,00 |
-24 873,20 |
||
|
Dobrovolná podpora xxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxx xxxxxxx na xxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxxx – xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;116,66 |
0,00 |
-1&xxxx;116,66 |
||
|
Xxxxxxx xxxx - xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx hospodářských xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrol xx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx“. |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;589&xxxx;465,15 |
0,00 |
-&xxxx;589&xxxx;465,15 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-1&xxxx;630&xxxx;133,68 |
0,00 |
-1&xxxx;630&xxxx;133,68 |
|||||
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxx na základě xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-37&xxxx;355,27 |
0,00 |
-37&xxxx;355,27 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx XX |
2018 |
Xxxxxxxx Ovoce x&xxxx;xxxxxxxx xx škol – xxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx částky u části xxxxxxx z RR2018 |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-56&xxxx;033,61 |
0,00 |
-56&xxxx;033,61 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx XX |
2019 |
Xxxxxxxx Xxxxx a zelenina do xxxx – xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
EUR |
- 172 061,23 |
0,00 |
- 172 061,23 |
|
|
Školní xxxxxxx XX |
2020 |
Xxxxxxxx Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xx škol – xxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;151&xxxx;344,08 |
0,00 |
-&xxxx;151&xxxx;344,08 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxxx opatření |
2017 |
Ovoce x&xxxx;xxxxxxxx – mimořádná xxxxxxxx xxxxxxxx – kontroly xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-27&xxxx;785,92 |
0,00 |
-27&xxxx;785,92 |
||
|
Xxxxx a zelenina – xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;199&xxxx;630,41 |
0,00 |
-&xxxx;199&xxxx;630,41 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od produkce |
2019 |
Ekologizace – chyba vypočtená xx základě xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-11&xxxx;009,88 |
0,00 |
-11&xxxx;009,88 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx XX |
2019 |
Xxxxxxxx Xxxxx do škol – vypočtená xxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;574,64 |
0,00 |
-4&xxxx;574,64 |
||
|
Xxxxxx projekt XX |
2020 |
Xxxxxxxx Xxxxx xx xxxx – xxxxxxxxx chyba |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;672,64 |
0,00 |
-&xxxx;672,64 |
||
|
Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx – xxxxx xxxxxxxxx xx základě nedostatků xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx subjektem |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;770,25 |
0,00 |
-2&xxxx;770,25 |
||
|
Xxxx – investice |
2017 |
Víno – investice – xxxxxxxxxxx nákladů xx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-16 141,87 |
0,00 |
-16 141,87 |
||
|
Víno – xxxxxxxxx |
2018 |
Xxxx – xxxxxxxxx – xxxxxxxxxxx xxxxxxx xx přípravu |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-13 830,09 |
0,00 |
-13 830,09 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx – xxxxx xxxxxxxxx xx základě xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;109,49 |
0,00 |
-&xxxx;109,49 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;693&xxxx;319,38 |
0,00 |
-&xxxx;693&xxxx;319,38 |
|||||
|
XX |
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx včetně xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxxxx xxxxxxx „Kontroly xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx“ x&xxxx;„Xxxxxxx výpočet xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx snížení x&xxxx;xxxxxx“ týkající se XX2016 xx XX2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;100&xxxx;894,28 |
0,00 |
-&xxxx;100&xxxx;894,28 |
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx z trhu |
2017 |
Nedostatky xx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx“ a „Správný xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ xxxxxxxx se XX2016 xx XX2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;198&xxxx;303,49 |
-5,59 |
-&xxxx;198&xxxx;297,90 |
|
|
Xxxxx a zelenina – xxxxxxxx xxxxxxxx včetně xxxxxxx z trhu |
2018 |
Nedostatky ve xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx“ x&xxxx;„Xxxxxxx výpočet xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx a sankcí“ xxxxxxxx xx XX2016 xx XX2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;211&xxxx;811,13 |
0,00 |
-&xxxx;211&xxxx;811,13 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx stažení x&xxxx;xxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx fungování xxxxxxxxx kontrol „Kontroly xxxxxxxx k požadované xxxxxxx“ x&xxxx;„Xxxxxxx výpočet xxxxxxx xxxxxx správních xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ xxxxxxxx xx XX2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 267 765,50 |
0,00 |
- 267 765,50 |
|
|
HU xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;778&xxxx;774,40 |
-5,59 |
-&xxxx;778&xxxx;768,81 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx xxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxx – XXXX xxxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-36&xxxx;841,08 |
0,00 |
-36&xxxx;841,08 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxxxx zrušeny a naúčtovány XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;305&xxxx;111,11 |
0,00 |
-&xxxx;305&xxxx;111,11 |
||
|
XX celkem: |
EUR |
- 341 952,19 |
0,00 |
- 341 952,19 |
|||||
|
PT |
Ostatní xxxxx xxxxxxx – XXXXX (2014+) |
2017 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx: XXXX xxxx xxxxxxxxxx XX2017 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-38&xxxx;688,60 |
-&xxxx;773,76 |
-37&xxxx;914,84 |
|
Xxxxxxx přímé xxxxxxx – XXXXX (2014+) |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx: XXXX xxxx xxxxxxxxxx XX2018 |
XXXXXXXX SAZBA |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;488&xxxx;404,07 |
0,00 |
-&xxxx;488&xxxx;404,07 |
|
|
Xxxxxxx xxxxx podpory – POSEI (2014+) |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx správních xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxx: XXXX xxxx xxxxxxxxxx XX2019 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
EUR |
- 415 352,42 |
0,00 |
- 415 352,42 |
|
|
Ostatní xxxxx xxxxxxx – XXXXX (2014+) |
2020 |
Nedostatky v rozsáhlých xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx podpoře: XXXX xxxx xxxxxxxxxx XX2020 |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-&xxxx;401&xxxx;640,11 |
0,00 |
-&xxxx;401&xxxx;640,11 |
|
|
XX celkem: |
EUR |
-1 344 085,20 |
-&xxxx;773,76 |
-1&xxxx;343&xxxx;311,44 |
|||||
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-76&xxxx;550&xxxx;223,95 |
-25&xxxx;760,36 |
-76&xxxx;524&xxxx;463,59 |
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-80&xxxx;582&xxxx;556,68 |
0,00 |
-80&xxxx;582&xxxx;556,68 |
|
|
Xxxxxxxxxx podpora vázaná xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx – dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx 2017–2018 |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-3&xxxx;757&xxxx;811,89 |
-73&xxxx;980,35 |
-3&xxxx;683&xxxx;831,54 |
|
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxx – dobrovolná xxxxxxx xxxxxx na xxxxxxxx 2017–2018 |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-3&xxxx;702&xxxx;774,72 |
0,00 |
-3&xxxx;702&xxxx;774,72 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxxxx EZZF xxxx XXXX |
XXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 636 890,69 |
0,00 |
- 636 890,69 |
||
|
RO celkem: |
EUR |
- 165 230 257,93 |
-99&xxxx;740,71 |
-&xxxx;165&xxxx;130&xxxx;517,22 |
|||||
|
XX |
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx při xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx platebních xxxxxx – RŽ 2015 x&xxxx;2016 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-1 492 952,60 |
-11,64 |
-1 492 940,96 |
|
|
Přímé xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx xxxxxxxx platby / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků xxx xxxxxxxxx režimu základní xxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2015 x&xxxx;2016 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;719,67 |
0,00 |
-&xxxx;719,67 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx základní xxxxxx, inkaso platebních xxxxxx – RŽ 2015 x&xxxx;2016 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;291,33 |
0,00 |
-&xxxx;291,33 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx základní xxxxxx / Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků xxx xxxxxxxxx režimu xxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – XX 2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 871 960,53 |
-3,18 |
- 871 957,35 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2019 |
Režim xxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx při xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx platebních xxxxxx – XX 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-36,44 |
0,00 |
-36,44 |
||
|
Xxxxx podpory oddělené xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxx základní xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx platebních nároků xxx zřizování xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxx nároků – XX 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;771&xxxx;009,02 |
0,00 |
-&xxxx;771&xxxx;009,02 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx platba / Xxxxxxx kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx xxx zřizování xxxxxx xxxxxxxx platby Inkaso xxxxxxxxxx xxxxxx Xxx podání xxxxxxx 2015 x&xxxx;2016 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;843&xxxx;450,46 |
-6,72 |
-&xxxx;843&xxxx;443,74 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx při xxxxxxxxx režimu základní xxxxxx Xxxxxx platebních xxxxxx Xxx xxxxxx xxxxxxx 2015 x&xxxx;2016 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 389,30 |
0,00 |
- 389,30 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx režimu xxxxxxxx xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx Xxx podání xxxxxxx 2015 a 2016 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;152,97 |
0,00 |
-&xxxx;152,97 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx platba / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx základní xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx Xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 493 784,89 |
-1,59 |
- 493 783,30 |
||
|
Přímé xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx platba / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx při xxxxxxxxx xxxxxx základní platby Inkaso xxxxxxxxxx xxxxxx Xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-20,60 |
0,00 |
-20,60 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx platba / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxxxx nároků Rok xxxxxx xxxxxxx 2018 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;427&xxxx;634,98 |
0,00 |
-&xxxx;427&xxxx;634,98 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx platby Inkaso xxxxxxxxxx xxxxxx – XX Xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-31&xxxx;761,42 |
0,00 |
-31&xxxx;761,42 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx / Xxxxxxx xxxxxxxx platebních xxxxxx při xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – XX Xxx podání žádosti 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-30&xxxx;395,57 |
0,00 |
-30&xxxx;395,57 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od produkce |
2019 |
Režim xxx xxxxx xxxxxxxxx / Správní kontroly xxxxxxxxxx xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – XX Xxx podání xxxxxxx 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-9&xxxx;776,00 |
0,00 |
-9&xxxx;776,00 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-4&xxxx;974&xxxx;335,78 |
-23,13 |
-4 974 312,65 |
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XXX |
-&xxxx;223&xxxx;812&xxxx;972,65 |
-&xxxx;176&xxxx;063,20 |
-&xxxx;223&xxxx;636&xxxx;909,45 |
Xxxxxxxxxx položka: 6201
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
BE |
Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx schválení |
2019 |
EZFRV XXXX: xxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx „ xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx u ovocných xxxxxx“ |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-27&xxxx;251,70 |
0,00 |
-27&xxxx;251,70 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx schválení |
2019 |
EZFRV xxxx XXXX: předpokládaná míra xxxxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;158&xxxx;317,69 |
0,00 |
-&xxxx;158&xxxx;317,69 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx schválení |
2019 |
Feader Xxxx SIGC : xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx de 5% xxx xxx xxxxxxx investissement - xxxxxxxxxx xx coût xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;603&xxxx;594,87 |
0,00 |
-&xxxx;603&xxxx;594,87 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxx XXXX : xxxxxx connue - xxxxxx 10 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;824,00 |
0,00 |
-&xxxx;824,00 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxx 6.4 - xxxxxxxx de la xxxxxxxxxxxxxx xxx xxûxx xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-2&xxxx;084,92 |
0,00 |
-2&xxxx;084,92 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxx xx non-conformité |
ODHADOVANÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;134&xxxx;698,47 |
0,00 |
-&xxxx;134&xxxx;698,47 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;926&xxxx;771,65 |
0,00 |
-&xxxx;926&xxxx;771,65 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2016 |
Xxxxxxx zemědělec EZFRV |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 533 764,12 |
0,00 |
- 533 764,12 |
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx vztahuje XXXX |
2017 |
Xxxxxxx xxxxxxxxx XXXXX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
EUR |
- 596 040,96 |
43,59 |
- 596 084,55 |
|
|
Rozvoj venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxx xxxxxxxxx XXXXX |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;623&xxxx;339,60 |
39,20 |
-&xxxx;623&xxxx;378,80 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-1&xxxx;753&xxxx;144,68 |
82,79 |
-1&xxxx;753&xxxx;227,47 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
XXXXX 2007–2013 – xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx v sesouhlasení |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-15,15 |
0,00 |
-15,15 |
|
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx schválení |
2019 |
EZFRV 2013-2020 – xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;052,96 |
0,00 |
-2&xxxx;052,96 |
||
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
XXXXX XXXX a EZFRV xxxx XXXX – xxxxxxxx xxxxx XXXX xxxx XXXX – xxxxx xxxxx XXXX – nevysvětlené xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx XXXX – neoprávněné xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-42&xxxx;977,42 |
0,00 |
-42&xxxx;977,42 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-45&xxxx;045,53 |
0,00 |
-45 045,53 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2018 |
XXXXX – xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxx XXXX xx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxx 2019. |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-81&xxxx;588,53 |
0,00 |
-81&xxxx;588,53 |
|
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
XXXXX – xxxxxxxxxx v klíčových xxxxxxxxxx xxxx XXXX xx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx za xxx 2019. |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;346&xxxx;800,11 |
0,00 |
-&xxxx;346&xxxx;800,11 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx XXX/2020/026/XX – zjištění xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 101 680,00 |
0,00 |
- 101 680,00 |
||
|
Účetní závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxx xxxxxxxxx XX2019 – xxxxx u EAGF a EAFRD |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;105,85 |
0,00 |
-1&xxxx;105,85 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx chyby x&xxxx;XXXX x&xxxx;XXXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-62&xxxx;092,21 |
0,00 |
-62&xxxx;092,21 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;593&xxxx;266,70 |
0,00 |
- 593 266,70 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2018 |
XXX dans XXXXXX XXXXX |
XXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-13 880 021,16 |
0,00 |
-13 880 021,16 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
XXX dans Xxxxxx XXXX |
XXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;193&xxxx;978,19 |
0,00 |
-&xxxx;193&xxxx;978,19 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – xxxxxxxx opatření |
2018 |
Feader xxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-83 312,03 |
0,00 |
-83 312,03 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;471,21 |
0,00 |
-5&xxxx;471,21 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;567,71 |
0,00 |
-2&xxxx;567,71 |
||
|
Xxxxxx venkova, XXXXX, xxxxxxxx a inovace |
2018 |
Feader xxxxxxx connues |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-52 232,10 |
0,00 |
-52 232,10 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx |
2019 |
XX1-2019-805-XX – Xxxxxxxxxx xxxxxxx (xxxxxxxxx přiměřenost) XX2019 – O19.2 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;425,25 |
0,00 |
-4&xxxx;425,25 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
XX1-2019-805-XX – Referenční xxxxxxx (přiměřenost xxxxxxx) XX2019 – X4.2 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;165&xxxx;241,49 |
0,00 |
-&xxxx;165&xxxx;241,49 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí xxxxxxxx |
2018 |
XX1-2019-805-XX – Referenční xxxxxxx (xxxxxxxxxxx xxxxxxx) XX2018 – X4.2 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-11&xxxx;126,83 |
0,00 |
-11&xxxx;126,83 |
||
|
XX celkem: |
EUR |
-14 398 375,97 |
0,00 |
-14&xxxx;398&xxxx;375,97 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx v kontrolách xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-1&xxxx;377&xxxx;659,97 |
0,00 |
-1&xxxx;377&xxxx;659,97 |
|
Xxxxxx xxxxxxx, investice XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX SAZBA |
5,00 % |
XXX |
-3&xxxx;096&xxxx;765,72 |
0,00 |
-3&xxxx;096&xxxx;765,72 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx příjemci |
2019 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxx přiměřenosti xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;796&xxxx;642,20 |
0,00 |
-&xxxx;796&xxxx;642,20 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-50&xxxx;094,28 |
0,00 |
-50&xxxx;094,28 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx schválení |
2019 |
Míra xxxxxxxxxxxxx x&xxxx;XXXXX IACS |
ODHADOVANÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;484&xxxx;730,84 |
0,00 |
-1&xxxx;484&xxxx;730,84 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-6&xxxx;805&xxxx;893,01 |
0,00 |
-6&xxxx;805&xxxx;893,01 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx závěrka – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2016 |
XXX/2018/012/XX xxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxx EZFRV |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;469&xxxx;700,84 |
0,00 |
-1&xxxx;469&xxxx;700,84 |
|
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx plocha – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X10 – XX2017 – XXXX XX01 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-48 472,57 |
-11 459,18 |
-37 013,39 |
||
|
Rozvoj venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – O10 – RŽ2017 – XXXXX XX08 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-20&xxxx;282,08 |
0,00 |
-20&xxxx;282,08 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X10 – RŽ2017 – XXXXX XX25 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-11&xxxx;103,94 |
0,00 |
-11&xxxx;103,94 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx posunu v LPIS – X10 – XX2017 – XXXXX XX26 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;024,30 |
0,00 |
-5&xxxx;024,30 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx způsobilá plocha – xxxxxxxxx posunu x&xxxx;XXXX – O10 – XX2017 – XXXXX XX10 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-43 006,87 |
0,00 |
-43 006,87 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X10 – XX2017 – XXXXXXX05 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;661,98 |
-67,56 |
-21&xxxx;594,42 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X10 – XX2017 – OPRLO XX23 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-17&xxxx;522,23 |
-20,55 |
-17&xxxx;501,68 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje IACS |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – O11 – XX2017 – XXXX XX01 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-69 117,37 |
-22 919,09 |
-46 198,28 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx způsobilá plocha – existence xxxxxx x&xxxx;XXXX – X11 – RŽ2017 – XXXXX XX08 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-17&xxxx;872,04 |
0,00 |
-17&xxxx;872,04 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X11 – XX2017 – XXXXX XX25 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-13&xxxx;944,62 |
-16,19 |
-13&xxxx;928,43 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X11 – XX2017 – XXXXX XX26 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;807,36 |
0,00 |
-4&xxxx;807,36 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx způsobilá plocha – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – O11 – XX2017 – XXXXX XX10 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;869,23 |
0,00 |
-5&xxxx;869,23 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X11 – RŽ2017 – XXXXX XX07 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2,35 |
0,00 |
-2,35 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx posunu x&xxxx;XXXX – X11 – XX2017 – AVEPA XX05 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 656,11 |
-0,21 |
- 655,90 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx plocha – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X11 – XX2017 – XXXXX XX23 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;581,78 |
-38,81 |
-5&xxxx;542,97 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X12 – XX2017 – AGEA IT01 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;781,07 |
-60,68 |
-8&xxxx;720,39 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – O12 – XX2017 – XXXXX XX10 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2,70 |
0,00 |
-2,70 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X13 – XX2017 – XXXX XX01 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-50&xxxx;655,21 |
-17&xxxx;186,69 |
-33&xxxx;468,52 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X13 – XX2017 – XXXXX XX08 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;173,09 |
-2,19 |
-8&xxxx;170,90 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx plocha – xxxxxxxxx posunu v LPIS – X13 – XX2017 – APPAG XX25 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-27&xxxx;384,68 |
-4,06 |
-27&xxxx;380,62 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, na xxx se xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx způsobilá plocha – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X13 – RŽ2017 – XXXXX XX26 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;666,41 |
0,00 |
-3&xxxx;666,41 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – existence xxxxxx x&xxxx;XXXX – X13 – XX2017 – XXXXX IT10 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-11&xxxx;845,39 |
0,00 |
-11&xxxx;845,39 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X13 – XX2017 – AVEPA XX05 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-7&xxxx;347,20 |
-0,66 |
-7&xxxx;346,54 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se vztahuje XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X13 – XX2017 – XXXXX IT23 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-10&xxxx;040,80 |
-45,74 |
-9&xxxx;995,06 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx – existence xxxxxx x&xxxx;XXXX – X15 – RŽ2017 – XXXX XX01 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;536,66 |
0,00 |
-1&xxxx;536,66 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – xxxxxxxx opatření |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X8 – XX2017 – XXXX XX01 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;282,02 |
-89,95 |
-3&xxxx;192,07 |
||
|
Xxxxxx venkova, XXXXX – lesnická xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – existence xxxxxx x&xxxx;XXXX – X8 – RŽ2017 – XXXXX IT08 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;228,07 |
0,00 |
-1&xxxx;228,07 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – xxxxxxxx opatření |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx v LPIS – X8 – XX2017 – XXXXX XX26 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;106,57 |
0,00 |
-&xxxx;106,57 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx opatření |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx posunu x&xxxx;XXXX – X8 – XX2017 – XXXXX XX10 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-5,20 |
0,00 |
-5,20 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – O8 – XX2017 – XXXXX XX07 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;004,05 |
0,00 |
-2&xxxx;004,05 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx opatření |
2018 |
Maximální způsobilá xxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;XXXX – X8 – RŽ2017 – XXXXX IT05 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;064,99 |
0,00 |
-1&xxxx;064,99 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx opatření |
2018 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxx posunu x&xxxx;XXXX – X8 – XX2017 – XXXXX XX23 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;997,96 |
-0,11 |
-5&xxxx;997,85 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-1&xxxx;897&xxxx;747,74 |
-51&xxxx;911,67 |
-1&xxxx;845&xxxx;836,07 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx kontrola – kritéria způsobilosti |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-51&xxxx;849,38 |
0,00 |
-51&xxxx;849,38 |
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx kontrola – xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXX |
5,00 % |
XXX |
-&xxxx;335&xxxx;396,39 |
0,00 |
-&xxxx;335&xxxx;396,39 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxx xxxxxxxx – xxxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;170&xxxx;905,02 |
0,00 |
-&xxxx;170&xxxx;905,02 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, investice EZFRV – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx xxxxxxxx – xxxxxxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-26&xxxx;362,98 |
0,00 |
-26&xxxx;362,98 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;584&xxxx;513,77 |
0,00 |
-&xxxx;584&xxxx;513,77 |
|||||
|
PT |
Rozvoj xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2021 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-16&xxxx;031,25 |
0,00 |
-16&xxxx;031,25 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-17 718,75 |
0,00 |
-17 718,75 |
||
|
Rozvoj venkova, XXXXX, xxxxxxxx s paušální xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-50 625,00 |
0,00 |
-50 625,00 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, XXXXX, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-28&xxxx;687,50 |
0,00 |
-28&xxxx;687,50 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx podporou |
2019 |
Nezpůsobilí xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-23&xxxx;625,00 |
0,00 |
-23&xxxx;625,00 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;740,00 |
0,00 |
-3&xxxx;740,00 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Xxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;884,80 |
0,00 |
-5&xxxx;884,80 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Leader |
2019 |
Nezpůsobilé xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-10&xxxx;361,93 |
0,00 |
-10&xxxx;361,93 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – řízení xxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-1 799,98 |
0,00 |
-1 799,98 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, XXXXX – xxxxxx xxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;198,72 |
0,00 |
-3&xxxx;198,72 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxx podpory |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-18&xxxx;159,77 |
0,00 |
-18&xxxx;159,77 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx EZFRV – soukromí xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx míry xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-24 447,02 |
0,00 |
-24 447,02 |
||
|
Rozvoj venkova, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-90&xxxx;201,04 |
0,00 |
-90&xxxx;201,04 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-76&xxxx;139,49 |
0,00 |
-76&xxxx;139,49 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;370&xxxx;620,25 |
0,00 |
-&xxxx;370&xxxx;620,25 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, na něž xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;XXXX |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-6&xxxx;784&xxxx;086,25 |
-2&xxxx;542,90 |
-6&xxxx;781&xxxx;543,35 |
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;XXXX |
XXXXXXXX XXXXX |
2,00 % |
XXX |
-7&xxxx;044&xxxx;940,97 |
0,00 |
-7&xxxx;044&xxxx;940,97 |
|
|
XX celkem: |
EUR |
-13 829 027,22 |
-2&xxxx;542,90 |
-13&xxxx;826&xxxx;484,32 |
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XXX |
-41&xxxx;204&xxxx;406,52 |
-54&xxxx;371,78 |
-41&xxxx;150&xxxx;034,74 |