PROVÁDĚCÍ ROZHODNUTÍ XXXXXX (XX) 2022/222
xx xxx 16.&xxxx;xxxxx 2022,
kterým xx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Evropskou unií xxxxxxxx některé xxxxxx xxxxxxxxxx členskými xxxxx x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx fondu (EZZF) x&xxxx;x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx xxx xxxxxx xxxxxxx (XXXXX)
(xxxxxxxx xxx xxxxxx C(2022) 830)
(xxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxxxxx, xxxxxxx, xxxxxxxx, xxxxxxx, xxxxxx, portugalské, xxxxx, xxxxxxxxx, xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx xx xxxxxxx)
XXXXXXXX XXXXXX,
x&xxxx;xxxxxxx xx Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx Evropské unie,
s ohledem xx nařízení Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 xx xxx 17.&xxxx;xxxxxxxx&xxxx;2013 x&xxxx;xxxxxxxxxxx, xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx společné xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx Xxxx (XXX) č. 352/78, (XX) č. 165/94, (XX) x.&xxxx;2799/98, (XX) x.&xxxx;814/2000, (XX) x.&xxxx;1290/2005 x&xxxx;(XX) x.&xxxx;485/2008&xxxx;(1), a zejména xx xxxxxx&xxxx;52 uvedeného xxxxxxxx,
xx xxxxxxxxxx s Výborem xxxxxxxxxxxx xxxxx,
xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:
|
(1) |
X&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx&xxxx;52 xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 má Komise xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx, xxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx s cílem xxxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx a formálně xxx sdělit xxx xxxxxx. |
|
(2) |
Xxxxxxx xxxxx měly xxxxxxx požádat x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx. Xxxx xxxxxxx byla x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx a zprávy x&xxxx;xxxxxxxxxx dohodovacího postupu Xxxxxx posoudila. |
|
(3) |
Podle xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 lze xxxxxxxxxx pouze xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx způsobem, xxxxx xxxxxxxxxx xxxxx Xxxx. |
|
(4) |
Xx xxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx zjištěno, že xxxx xxxxxx vykázaných xxxxxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx EZZF ani XXXXX. |
|
(5) |
Xx xxxxx xxxxx xxxxxx, xxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX xxxxxx. Tyto xxxxxx xx xxxxxxxxxx xx výdaje xxxxxxxxxx xxxx xxx xxxxxx xxxxx xxxxxx xxxx xxxxxxxx sdělením, ve xxxxxx Xxxxxx oznámila xxxxxxxx xxxxxx výsledky xxxxxxxxx. |
|
(6) |
Xxxxxx, které xxxx xxxxx rozhodnutím vyloučeny x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx, xx xxxx zohledňovat rovněž xxxxxxx nebo pozastavení xxxxxx uplatněná x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx&xxxx;41 nařízení (XX) x.&xxxx;1306/2013, neboť xxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx xxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx xxxx dotčena rozhodnutí xxxxxxx na základě xxxxxx&xxxx;51 nebo 52 xxxxxxxxx xxxxxxxx. |
|
(7) |
X&xxxx;xxxxxxx, xx xxxxx xx xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx, sdělila Xxxxxx xxxxxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx zprávě xxxxxxxxxxx xxxxxx, xxx je xxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxxxx v souladu x&xxxx;xxxxxx Xxxx&xxxx;(2). |
|
(8) |
Xxxxx xxxxxxxxxxx nejsou xxxxxxx finanční dopady, xxxxx by mohla Xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxx dvora Evropské xxxx ve xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx ke xxx 30.&xxxx;xxxx&xxxx;2021, |
XXXXXXX TOTO XXXXXXXXXX:
Xxxxxx&xxxx;1
Xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxxx xx na xxxxxx, xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx platební xxxxxxxx xxxxxxxxx států a které xxxx vykázány x&xxxx;xxxxx XXXX nebo XXXXX, xxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx.
Článek 2
Toto xxxxxxxxxx je xxxxxx Bulharské xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxxx xxxxxxxxx, Xxxxxxxx xxxxxxxxx Xxxxxxx, Španělskému xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx.
X&xxxx;Xxxxxxx xxx 16.&xxxx;xxxxx 2022.
Xx Xxxxxx
Xxxxxx XXXXXXXXXXXXX
xxxx Xxxxxx
(1)&xxxx;&xxxx;Xx. xxxx. X&xxxx;347, 20.12.2013, s. 549.
(2) Ares(2022)607918
XXXXXXX
Xxxxxxxxxx: 68
Xxxxxxxxxx xxxxxxx: 08029901
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XX |
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – předběžně xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxxx Xxxxxx X(2017) 2104 xxxx xxxxxxxxxxx měsíční xxxxxx Polsku ve xxxx 526&xxxx;116,83 &xxxx;XXX (652&xxxx;883,38 –126 766,55 &xxxx;XXX) xx výdaje související x&xxxx;xxxxxxx xx 16.&xxxx;xxxxx 2017 do 28.&xxxx;xxxxx 2018 (konec pozastavení). |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
0,00 |
-&xxxx;526&xxxx;116,83 |
526&xxxx;116,83 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
0,00 |
-&xxxx;526&xxxx;116,83 |
526&xxxx;116,83 |
|
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XXX |
0,00 |
-&xxxx;526&xxxx;116,83 |
526&xxxx;116,83 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxx: 08039901
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XX |
Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx – Xxxxxxxxx xxxxxxx |
2007 |
Xxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxx X-265/19-1 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
305 122,74 |
0,00 |
305 122,74 |
|
|
IT xxxxxx: |
XXX |
305&xxxx;122,74 |
0,00 |
305&xxxx;122,74 |
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
EUR |
305 122,74 |
0,00 |
305 122,74 |
Rozpočtová xxxxxxx: 6200
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxxxxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
BG |
Ostatní xxxxx xxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx (vypočtené) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – Xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;488,16 |
0,00 |
-&xxxx;488,16 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx (vypočtené) – xxx podání xxxxxxx 2018 – GP |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;790&xxxx;918,72 |
0,00 |
-&xxxx;790&xxxx;918,72 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx produkce |
2019 |
Všechny nedostatky (xxxxxxxxx) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – RP |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;296,86 |
0,00 |
-2&xxxx;296,86 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx (vypočtené) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx xx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;255&xxxx;109,71 |
0,00 |
-&xxxx;255&xxxx;109,71 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx (xxxxxxxxx) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – Xxxxxxxxxx xxxxxxx vázaná xx xxxxxxxx X07-X08-X09-X13-X14 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-32&xxxx;453,31 |
0,00 |
-32&xxxx;453,31 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx nedostatky (xxxxxxxxx) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – Dobrovolná podpora xxxxxx xx xxxxxxxx X10 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;811,26 |
0,00 |
-2&xxxx;811,26 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx od produkce |
2019 |
Všechny xxxxxxxxxx (xxxxxxxxx) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – Xxxxxx xxx mladé xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-27&xxxx;444,70 |
0,00 |
-27&xxxx;444,70 |
||
|
Xxxxxxx přímé xxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx (xxxxxxxxx) – xxx podání xxxxxxx 2019 – Xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;091,15 |
0,00 |
-8&xxxx;091,15 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce |
2020 |
Všechny xxxxxxxxxx (xxxxxxxxx) – xxx xxxxxx žádosti 2019 – XX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;769&xxxx;681,16 |
0,00 |
-&xxxx;769&xxxx;681,16 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx (vypočtené) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2019 – XX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-7&xxxx;292,20 |
0,00 |
-7&xxxx;292,20 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2020 |
Všechny xxxxxxxxxx (vypočtené) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2019 – Xxxxx xxxxxxxx platby na xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;190&xxxx;281,38 |
0,00 |
-&xxxx;190&xxxx;281,38 |
||
|
Xxxxxxxxxx podpora xxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx (vypočtené) – xxx podání žádosti 2019 – Dobrovolná xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx X07-X08-X09-X13-X14 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-91&xxxx;885,02 |
0,00 |
-91&xxxx;885,02 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx nedostatky (xxxxxxxxx) – rok podání xxxxxxx 2019 – Xxxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx X10 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-15&xxxx;802,82 |
0,00 |
-15&xxxx;802,82 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx (xxxxxxxxx) – xxx xxxxxx žádosti 2019 – Platba xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-7 354,01 |
0,00 |
-7 354,01 |
||
|
Celkem XX: |
XXX |
-2&xxxx;201&xxxx;910,46 |
0,00 |
-2&xxxx;201&xxxx;910,46 |
|||||
|
XX |
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
1. Xxxxx chyba xx xxxxxxxxxx xxx 2018 – xxxxxxxxx xx xxxx TRV-4 + Test de xxxxxxxxxx (Posuzování xxxxx) x.&xxxx;17 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;106&xxxx;457,90 |
0,00 |
-&xxxx;106&xxxx;457,90 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
4. Xxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxx 2018 – Xxxxxxxx platby společné xxxxxxxxxx xxxx x&xxxx;xxxxx Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-93&xxxx;483,34 |
0,00 |
-93&xxxx;483,34 |
||
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
5. Xxxxx xxxxx xx xxxxxxxxxx xxx 2018 – Dluh – pohledávky |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-1 628 488,64 |
0,00 |
-1 628 488,64 |
||
|
Účetní xxxxxxx – finanční xxxxxxxxx |
2018 |
6 – xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx – EZZF xxxx XXXX |
XXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-7 205 611,35 |
0,00 |
-7 205 611,35 |
||
|
Olivový xxxx – programy xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxx chyba: Xxxxxxx xxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;570,66 |
0,00 |
-21&xxxx;570,66 |
||
|
Xxxxxxx skladování (2014+) |
2018 |
Xxxxx xxxxx – Xxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;809,28 |
0,00 |
-&xxxx;809,28 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-9&xxxx;056&xxxx;421,17 |
0,00 |
-9&xxxx;056&xxxx;421,17 |
|||||
|
XX |
Xxxxxxxxxxx |
2017 |
Xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 |
XXXXXXXX XXXXXX |
10,00% |
XXX |
-18&xxxx;835&xxxx;747,67 |
-&xxxx;363&xxxx;321,63 |
-18&xxxx;472&xxxx;426,04 |
|
Xxxxxxxxxxx |
2016 |
Xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 |
XXXXXXXX XXXXXX |
10,00% |
XXX |
-95&xxxx;730,79 |
-1&xxxx;437,94 |
-94&xxxx;292,85 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
Xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 |
XXXXXXXX XXXXXX |
10,00% |
XXX |
-19&xxxx;459&xxxx;234,95 |
-4&xxxx;024,01 |
-19&xxxx;455&xxxx;210,94 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxx kontroly xxxxxxxx xx „xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx kontrol xx xxxxxxxxx způsobilosti xxxxxxxxxx programů (XX) x&xxxx;xxxxxxx o podporu“ xxx XX 2017 v rozpočtovém xxxx 2018–2019 |
PAUŠÁLNÍ XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-&xxxx;422&xxxx;233,80 |
0,00 |
-&xxxx;422&xxxx;233,80 |
|
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx stažení x&xxxx;xxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxxxxxxx ve xxxxxxxxx klíčové kontroly xxxxxxxx se „xxxxxxxx xxxxxxxxx správních xxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx“ xxx OP 2017 x&xxxx;xxxxxxxxxxx roce 2018–2019 |
XXXXXXXX XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-60&xxxx;670,77 |
0,00 |
-60&xxxx;670,77 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-38&xxxx;873&xxxx;617,98 |
-&xxxx;368&xxxx;783,58 |
-38 504 834,40 |
|||||
|
XX |
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxx 2018. |
XXXXXXXX XXXXXX |
15,00% |
XXX |
-&xxxx;421&xxxx;099,17 |
-75&xxxx;936,18 |
-&xxxx;345&xxxx;162,99 |
|
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – Xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxx a zeleniny x&xxxx;xxxxxxxxxxx xxxx 2020. |
XXXXXXXX ČÁSTKA |
15,00% |
EUR |
-6 743,40 |
0,00 |
-6 743,40 |
|
|
PL xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;427&xxxx;842,57 |
-75&xxxx;936,18 |
-&xxxx;351&xxxx;906,39 |
|||||
|
XX |
Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx – Xxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xxx 2019 – Xxxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx x&xxxx;xxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;445,40 |
0,00 |
-1&xxxx;445,40 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-1&xxxx;445,40 |
0,00 |
-1&xxxx;445,40 |
|||||
|
SE |
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxx xxxxxxx neoprávněných xxxxxx – Platba xxxxx xxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;218&xxxx;524,00 |
-33&xxxx;423,90 |
-&xxxx;185&xxxx;100,10 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků – xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxx xxxxxxxx xxxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-47&xxxx;564,67 |
0,00 |
-47&xxxx;564,67 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2017 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxx xxxxxxxx xxxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016–2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-47&xxxx;481,09 |
-&xxxx;788,61 |
-46&xxxx;692,48 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – xxxx xxxxxxxx xxxxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2016–2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-47&xxxx;524,69 |
0,00 |
-47&xxxx;524,69 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxxxx sankce xx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;009,35 |
0,00 |
-8&xxxx;009,35 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2016 |
Nedostatky v kontrole xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx podání žádostí – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2015–2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-14 680,73 |
0,00 |
-14 680,73 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx platebních xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2015–2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-12 054,48 |
-30,13 |
-12 024,35 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků – Xxxxxxx xxxxxx xx opožděné xxxxxx xxxxxxx – xxxx xxxxxx žádosti 2015–2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;789,35 |
0,00 |
-3&xxxx;789,35 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2019 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx nároku – xxx xxxxxx žádosti 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;604,22 |
0,00 |
-&xxxx;604,22 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx platebních nároků – Xxxxx xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;604,64 |
0,00 |
-&xxxx;604,64 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx v kontrole xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxx xxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2016–2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;084,26 |
-81,45 |
-5&xxxx;002,81 |
||
|
Xxxxx podpory oddělené xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků – Xxxxx xxxxxx – xxxx xxxxxx žádosti 2016–2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;603,67 |
0,00 |
-&xxxx;603,67 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků – Nezpůsobilá plocha – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;287&xxxx;914,15 |
0,00 |
-&xxxx;287&xxxx;914,15 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx platebních xxxxxx – Xxxxxxxxxxx xxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2016–2017 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;262&xxxx;533,62 |
-34&xxxx;201,12 |
-&xxxx;228&xxxx;332,50 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2018 |
Nedostatky v kontrole xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxxxxxxxx xxxxxx – xxxx podání xxxxxxx 2016–2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 297 135,54 |
0,00 |
- 297 135,54 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2019 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxxxx platebních xxxxxx – rok xxxxxx xxxxxxx 2018 |
XXXXXXXX XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-28&xxxx;016,98 |
0,00 |
-28&xxxx;016,98 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2016 |
Nedostatky v kontrolách xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – xxxx podání xxxxxxx 2015–2017 |
XXXXXXXX XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-8&xxxx;324,40 |
-&xxxx;968,23 |
-7&xxxx;356,17 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – Xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – xxxx podání xxxxxxx 2015–2017 |
XXXXXXXX XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-9&xxxx;236,78 |
-&xxxx;185,33 |
-9&xxxx;051,45 |
|
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx od produkce |
2018 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx – Převody xxxxxxxxxx xxxxxx – roky xxxxxx žádosti 2015–2017 |
PAUŠÁLNÍ XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-27&xxxx;694,71 |
0,00 |
-27&xxxx;694,71 |
|
|
Xxxxxxxx xxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx žádosti 2015 – Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx 21 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;302&xxxx;333,83 |
-24&xxxx;512,69 |
-1&xxxx;277&xxxx;821,14 |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx žádosti 2015 – Xxxxx základní xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx 21 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 114 025,28 |
- 112,18 |
- 113 913,10 |
||
|
Platební nároky |
2018 |
Nedostatky xx vymáhání platebních xxxxxx (xxx 1.3.1.) – rok xxxxxx xxxxxxx 2015 – Xxxxx xxxxxxxx platby xxxxxxxxx xxxxxx 21 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-35&xxxx;301,40 |
0,00 |
-35&xxxx;301,40 |
||
|
Xxxxxxxx nároky |
2019 |
Nedostatky ve xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2015 – Režim xxxxxxxx platby xxxxxxxxx xxxxxx 21 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;804,03 |
0,00 |
-4&xxxx;804,03 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx žádosti 2015 – Xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 461 886,05 |
-46 204,97 |
- 415 681,08 |
||
|
Ekologická xxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx ve vymáhání xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2015 – Ekologizace |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;958,64 |
-94,52 |
-&xxxx;864,12 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (bod 1.3.1.) – rok xxxxxx xxxxxxx 2015 – Xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;201,44 |
0,00 |
-&xxxx;201,44 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx žádosti 2015 – Xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-51,52 |
0,00 |
-51,52 |
||
|
Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx platebních xxxxxx (xxx 1.3.1.) – rok xxxxxx xxxxxxx 2015 – Xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-31&xxxx;867,21 |
-&xxxx;566,59 |
-31&xxxx;300,62 |
||
|
Xxxxx xxx xxxxx zemědělce |
2017 |
Nedostatky xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – rok xxxxxx xxxxxxx 2015 – Xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-6 200,27 |
-5,96 |
-6 194,31 |
||
|
Režim xxx xxxxx xxxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx podání xxxxxxx 2015 – Xxxxx zemědělci |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-1 436,33 |
0,00 |
-1 436,33 |
||
|
Režim xxx mladé xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx vymáhání platebních xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2015 – Xxxxx zemědělci |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
- 621,64 |
0,00 |
- 621,64 |
||
|
Platební xxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx ve vymáhání xxxxxxxxxx nároků (bod 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – Režim základní xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;495&xxxx;017,09 |
-1&xxxx;237,54 |
-&xxxx;493&xxxx;779,55 |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx vymáhání xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx podání xxxxxxx 2016 – Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-7&xxxx;225,43 |
0,00 |
-7&xxxx;225,43 |
||
|
Xxxxxxxx nároky |
2019 |
Nedostatky xx xxxxxxxx platebních xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;355,36 |
0,00 |
-&xxxx;355,36 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx vymáhání xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – Ekologizace |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;333&xxxx;124,26 |
-42&xxxx;469,11 |
-&xxxx;290&xxxx;655,15 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků (xxx 1.3.1.) – rok xxxxxx žádosti 2016 – Ekologizace |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-5&xxxx;162,62 |
0,00 |
-5&xxxx;162,62 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – Xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;285,26 |
0,00 |
-&xxxx;285,26 |
||
|
Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 – Xxxxx zemědělci |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-24&xxxx;135,76 |
-&xxxx;187,65 |
-23&xxxx;948,11 |
||
|
Xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – rok xxxxxx xxxxxxx 2016 – Xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 227,71 |
0,00 |
- 227,71 |
||
|
Režim xxx xxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx platebních xxxxxx (xxx 1.3.1.) – rok podání xxxxxxx 2016 – Xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-70,23 |
0,00 |
-70,23 |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – rok xxxxxx xxxxxxx 2017 – Xxxxx základní xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;371&xxxx;321,31 |
0,00 |
-&xxxx;371&xxxx;321,31 |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – Xxxxx xxxxxxxx platby |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;573,87 |
0,00 |
-&xxxx;573,87 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – Xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;215&xxxx;755,46 |
0,00 |
-&xxxx;215&xxxx;755,46 |
||
|
Xxxxxxxxxx xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – Xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;772,51 |
0,00 |
-&xxxx;772,51 |
||
|
Xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx nároků (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx žádosti 2017 – Xxxxx zemědělci |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-19&xxxx;346,94 |
0,00 |
-19&xxxx;346,94 |
||
|
Xxxxx xxx mladé xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – Xxxxx zemědělci |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;126,92 |
0,00 |
-&xxxx;126,92 |
||
|
Xxxxxxxx xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx platebních nároků (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx žádosti 2018 – Xxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 360 907,10 |
0,00 |
- 360 907,10 |
||
|
Ekologická xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx (xxx 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – Xxxxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;196&xxxx;896,21 |
0,00 |
-&xxxx;196&xxxx;896,21 |
||
|
Xxxxx xxx xxxxx zemědělce |
2019 |
Nedostatky xx xxxxxxxx platebních xxxxxx (bod 1.3.1.) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – Xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-41 327,16 |
0,00 |
-41 327,16 |
||
|
SE xxxxxx: |
XXX |
-5&xxxx;359&xxxx;700,17 |
-&xxxx;185&xxxx;069,98 |
-5&xxxx;174&xxxx;630,19 |
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
EUR |
-55 920 937,75 |
- 629 789,74 |
-55 291 148,01 |
Rozpočtová xxxxxxx: 6201
|
Xxxxxxx stát |
Opatření |
FY |
Odůvodnění |
Druh |
Oprava (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
BG |
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx (xxxxxxxxx) – rok xxxxxx xxxxxxx 2018, xxxxxxxx Xxxxxxx venkova, XXXX, X10 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;715,00 |
0,00 |
-4&xxxx;715,00 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS |
2019 |
Maximální xxxxxxxxx xxxxxx (vypočtená) – xxx podání žádosti 2018, opatření Xxxxxxx xxxxxxx, XXXX, X11 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-12&xxxx;802,16 |
0,00 |
-12&xxxx;802,16 |
||
|
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, na něž xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx (vypočtená) – xxx podání xxxxxxx 2018, opatření Xxxxxxx venkova, IACS, X12 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-11&xxxx;475,12 |
0,00 |
-11&xxxx;475,12 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx plocha (xxxxxxxxx) – rok xxxxxx xxxxxxx 2018, xxxxxxxx Rozvoje venkova, XXXX, M13 |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-29 591,28 |
0,00 |
-29 591,28 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx (vypočtená) – xxx xxxxxx žádosti 2019, xxxxxxxx Xxxxxxx xxxxxxx, XXXX, M10 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;178,75 |
0,00 |
-1&xxxx;178,75 |
||
|
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx (vypočtená) – xxx xxxxxx xxxxxxx 2019, xxxxxxxx Xxxxxxx xxxxxxx, XXXX, X11 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;200,54 |
0,00 |
-3&xxxx;200,54 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx (xxxxxxxxx) – xxx xxxxxx žádosti 2019, xxxxxxxx Rozvoje xxxxxxx, XXXX, X12 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;868,78 |
0,00 |
-2&xxxx;868,78 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxx způsobilá xxxxxx (xxxxxxxxx) – xxx podání xxxxxxx 2019, opatření Rozvoje xxxxxxx, XXXX, X13 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-7&xxxx;397,82 |
0,00 |
-7&xxxx;397,82 |
||
|
Xxxxxx XX: |
XXX |
-73&xxxx;229,45 |
0,00 |
-73&xxxx;229,45 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – Leader |
2017 |
Nedostatek x&xxxx;1 xxxxxxx kontroly |
PAUŠÁLNÍ XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-72&xxxx;280,21 |
0,00 |
-72&xxxx;280,21 |
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV – Leader |
2018 |
Nedostatek u 1 xxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXX ČÁSTKA |
5,00% |
EUR |
- 596 582,30 |
0,00 |
- 596 582,30 |
|
|
Rozvoj xxxxxxx, EZFRV – Xxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;1 xxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-&xxxx;762&xxxx;719,01 |
0,00 |
-&xxxx;762&xxxx;719,01 |
|
|
Xxxxxx venkova, XXXXX – Xxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;1 xxxxxxx xxxxxxxx |
XXXXXXXX XXXXXX |
5,00% |
XXX |
-&xxxx;793&xxxx;697,16 |
0,00 |
-&xxxx;793&xxxx;697,16 |
|
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-2&xxxx;225&xxxx;278,68 |
0,00 |
-2&xxxx;225&xxxx;278,68 |
|||||
|
ES |
Rozvoj venkova, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxx xxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx subjektem pro xxxxxx XXXXX mimo XXXX – Xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;466,34 |
0,00 |
-21&xxxx;466,34 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx shody xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx subjektem xxx soubor EZFRV xxxx XXXX – Xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;307&xxxx;579,64 |
0,00 |
-&xxxx;307&xxxx;579,64 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxxx XXXXX – soukromí xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxx zjištěný xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxx xxxxxx XXXXX mimo XXXX – Xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxxx hodnocení xxxxxxxxxxxx xxxxxxx“ |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;210&xxxx;011,01 |
0,00 |
-&xxxx;210&xxxx;011,01 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;539&xxxx;056,99 |
0,00 |
-&xxxx;539&xxxx;056,99 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx venkova, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
X13 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017, Xxxxxxxx xxx služby x&xxxx;xxxxxx: XX-19 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-63 593,57 |
-7,54 |
-63 586,03 |
|
|
Rozvoj venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2018 |
X13 – rok xxxxxx žádosti 2017, Xxxx pro rozvoj xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx Xxxxxxx: XX-18 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-40&xxxx;768,35 |
0,00 |
-40&xxxx;768,35 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx vztahuje XXXX |
2019 |
X13 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018, Xxxxxxxx xxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxx: XX-19 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;991&xxxx;638,70 |
0,00 |
-&xxxx;991&xxxx;638,70 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx se xxxxxxxx XXXX |
2019 |
X13 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018, Úřad pro xxxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx Xxxxxxx: XX-18 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-84 349,02 |
0,00 |
-84 349,02 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
X13 – xxx podání xxxxxxx 2019, Xxxxxxxx pro xxxxxx x&xxxx;xxxxxx: XX-19 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;017&xxxx;097,75 |
0,00 |
-1&xxxx;017&xxxx;097,75 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx IACS |
2020 |
M13 – xxx podání xxxxxxx 2019, Xxxx xxx rozvoj zemědělství x&xxxx;xxxxxxx Korziky: FR-18 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;230&xxxx;763,83 |
0,00 |
-&xxxx;230&xxxx;763,83 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx vztahuje IACS |
2021 |
M13 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2020, Agentura xxx služby x&xxxx;xxxxxx: XX-19 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;919&xxxx;463,31 |
0,00 |
-&xxxx;919&xxxx;463,31 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, na xxx xx vztahuje XXXX |
2021 |
X13 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2020, Xxxx xxx xxxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx Xxxxxxx: XX-18 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 124 176,52 |
0,00 |
- 124 176,52 |
||
|
FR celkem: |
EUR |
-3 471 851,05 |
-7,54 |
-3&xxxx;471&xxxx;843,51 |
|||||
|
GR |
Podmíněnost |
2017 |
Rok xxxxxx xxxxxxx 2016 |
PAUŠÁLNÍ XXXXXX |
10,00% |
XXX |
-1&xxxx;911&xxxx;484,32 |
0,00 |
-1&xxxx;911&xxxx;484,32 |
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
Xxx podání xxxxxxx 2016 |
XXXXXXXX XXXXXX |
10,00% |
XXX |
-&xxxx;568&xxxx;398,69 |
0,00 |
-&xxxx;568&xxxx;398,69 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2019 |
Xxx xxxxxx xxxxxxx 2016 |
PAUŠÁLNÍ XXXXXX |
10,00% |
XXX |
-&xxxx;136&xxxx;198,28 |
0,00 |
-&xxxx;136&xxxx;198,28 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2018 |
Xxx xxxxxx žádosti 2017 |
PAUŠÁLNÍ XXXXXX |
10,00% |
XXX |
-2&xxxx;440&xxxx;863,11 |
0,00 |
-2&xxxx;440&xxxx;863,11 |
|
|
Xxxxxxxxxxx |
2019 |
Xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 |
XXXXXXXX XXXXXX |
10,00% |
XXX |
-77&xxxx;353,93 |
0,00 |
-77&xxxx;353,93 |
|
|
XX celkem: |
EUR |
-5 134 298,33 |
0,00 |
-5&xxxx;134&xxxx;298,33 |
|||||
|
LT |
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
M13 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-68&xxxx;244,07 |
-0,22 |
-68&xxxx;243,85 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření EZFRV, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
X13 – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 – Nesprávný xxxxxxx platby |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;194&xxxx;286,84 |
0,00 |
-&xxxx;194&xxxx;286,84 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
X13 – xxx podání xxxxxxx 2019 – Xxxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;271&xxxx;147,38 |
0,00 |
-&xxxx;271&xxxx;147,38 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;533&xxxx;678,29 |
-0,22 |
-&xxxx;533&xxxx;678,07 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – lesnická opatření |
2018 |
Nedostatek X8 za rozpočtový xxx 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;380&xxxx;798,16 |
-&xxxx;114,47 |
-&xxxx;380&xxxx;683,69 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, EZFRV, xxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx M6 xx xxxxxxxxxx xxx 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-16&xxxx;924,06 |
0,00 |
-16&xxxx;924,06 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx X8 xx xxxxxxxxxx rok 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;204&xxxx;827,39 |
0,00 |
-&xxxx;204&xxxx;827,39 |
||
|
Xxxxxx venkova, XXXXX – xxxxxxxx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx X8 xx xxxxxxxxxx xxx 2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;308&xxxx;488,53 |
0,00 |
-&xxxx;308&xxxx;488,53 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;911&xxxx;038,14 |
-&xxxx;114,47 |
-&xxxx;910&xxxx;923,67 |
|||||
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx IACS |
2018 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;X13 xxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx částek xxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-19&xxxx;180,02 |
-&xxxx;871,32 |
-18&xxxx;308,70 |
|
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření EZFRV, xx něž se xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxx sankcí x&xxxx;X13 xxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;987,05 |
0,00 |
-21&xxxx;987,05 |
||
|
Xxxxxx venkova, xxxxxxxx XXXXX, na xxx xx xxxxxxxx XXXX |
2020 |
Xxxxxxxxxx v metodice xxxxxxx xxxxxx x&xxxx;X13 při xxxxxxx degresivních xxxxxx xxxxxxx – xxx xxxxxx žádosti 2019 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-12&xxxx;256,20 |
0,00 |
-12&xxxx;256,20 |
||
|
Xxxxxx SK: |
EUR |
-53 423,27 |
- 871,32 |
-52&xxxx;551,95 |
|
Měna |
Částka |
Srážky |
Finanční xxxxx |
|
XXX |
-12&xxxx;941&xxxx;854,20 |
-&xxxx;993,55 |
-12&xxxx;940&xxxx;860,65 |