XXXXXXXXX XXXXXXXXXX KOMISE (XX) 2021/2019
xx xxx 17.&xxxx;xxxxxxxxx 2021,
kterým xx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxxxxxxx xxxx xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx Xxxxxxxx xxxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxx Evropského xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxx (XXXX) x&xxxx;x&xxxx;xxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxx pro xxxxxx xxxxxxx (XXXXX)
(xxxxxxxx pod xxxxxx C(2021) 8164)
(Xxxxx xxxxxxxx znění xx závazné)
EVROPSKÁ XXXXXX,
x&xxxx;xxxxxxx xx Xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx Xxxxxxxx unie,
s ohledem xx xxxxxxxx Xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxx (XX) č. 1306/2013 xx xxx 17.&xxxx;xxxxxxxx 2013 x&xxxx;xxxxxxxxxxx, řízení x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx a o zrušení xxxxxxxx Xxxx (EHS) č. 352/78, (XX) x.&xxxx;165/94, (XX) x.&xxxx;2799/98, (XX) x.&xxxx;814/2000, (XX) x.&xxxx;1290/2005 x&xxxx;(XX) x.&xxxx;485/2008&xxxx;(1), x&xxxx;xxxxxxx xx xxxxxx&xxxx;52 uvedeného xxxxxxxx xx xxxxxxx s články 131 x&xxxx;138 Dohody x&xxxx;xxxxxxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx Xxxxx Xxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxxxx Xxxxx x&xxxx;Xxxxxxxx xxxx x&xxxx;Xxxxxxxxxx společenství xxx xxxxxxxx xxxxxxx,
xx xxxxxxxxxx x&xxxx;Xxxxxxx zemědělských fondů,
vzhledem x&xxxx;xxxxx xxxxxxx:
|
(1) |
X&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx 52 xxxxxxxx (XX) x.&xxxx;1306/2013 xx Xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx, xxxxxxxx xx x&xxxx;xxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxx království, svolat xxxxxxxxxxx jednání x&xxxx;xxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xx Xxxxxxxx královstvím a formálně xx xxxxxx xxx xxxxxx. |
|
(2) |
Xxxxxxx xxxxxxxxxx mělo xxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx, avšak xxxxxxxxx xxx. |
|
(3) |
Xxxxx nařízení (XX) x.&xxxx;1306/2013 xxx xxxxxxxxxx pouze zemědělské xxxxxx xxxxxxxxxx způsobem, xxxxx neporušuje xxxxx Xxxx. |
|
(4) |
Xx základě provedených xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxx, xx část výdajů xxxxxxxxxx Spojeným královstvím xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx, x&xxxx;xxxxx xx xxxxx xxxxxxxxxx v rámci XXXX xxx XXXXX. |
|
(5) |
Xx xxxxx xxxxx xxxxxx, které xxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx v rámci XXXX a EZFRV uznány. Xxxx xxxxxx se xxxxxxxxxx xx výdaje xxxxxxxxxx xxxx než xxxxxx xxxxx měsíců xxxx xxxxxxxx xxxxxxxx, xx xxxxxx Xxxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx. |
|
(6) |
Xxxxxx, xxxxx xxxx tímto xxxxxxxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Unií, xx měly xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxx nebo xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx 41 xxxxxxxx (EU) x.&xxxx;1306/2013, xxxxx xxxx xxxxxxx xxxx xxxxxxxxxxx jsou xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx jimi xxxxxxx xxxxxxxxxx přijatá xx základě xxxxxx&xxxx;51 xxxx 52 xxxxxxxxx xxxxxxxx. |
|
(7) |
X&xxxx;xxxxxxx, xx xxxxx xx xxxxxxxx xxxx xxxxxxxxxx, xxxxxxx Xxxxxx Xxxxxxxxx království x&xxxx;xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx částek, xxx je xxxxx xxxxxxxx, xxxxx xxxxxx x&xxxx;xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx Unie (2). |
|
(8) |
Tímto xxxxxxxxxxx xxxxxx dotčeny xxxxxxxx dopady, které xx mohla Komise xxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx Xxxxxxxx xxxxx Xxxxxxxx xxxx xx věcech projednávaných xx xxx 31.&xxxx;xxxxxx 2021, |
XXXXXXX TOTO XXXXXXXXXX:
Xxxxxx&xxxx;1
Xxxxxx uvedené x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxxxx xx na xxxxxx, které xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx a které xxxx xxxxxxxx x&xxxx;xxxxx XXXX x&xxxx;XXXXX, jsou xxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxxx Xxxx.
Xxxxxx&xxxx;2
Xxxx rozhodnutí xx xxxxxx Xxxxxxxxx xxxxxxxxxx Xxxxx Británie a Severního Xxxxx.
X&xxxx;Xxxxxxx xxx 17.&xxxx;xxxxxxxxx 2021.
Xx Komisi
Janusz WOJCIECHOWSKI
člen Xxxxxx
(1)&xxxx;&xxxx;Xx. xxxx. X&xxxx;347, 20.12.2013, x. 549.
(2)&xxxx;&xxxx;Xxxx (2021) 6573344
XXXXXXX
Xxxxxxxxxx: 67 – xxxxx Spojené xxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxx xxxxxxx: 6200
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx – XXXX |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 342,95 |
0,00 |
- 342,95 |
|
|
Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxx EZZF xxx XXXX |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 313 022,77 |
-15 651,14 |
- 297 371,63 |
||
|
Přímé podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx „Správní xxxxxxxx požadované xxxxxxx“ (xxxx ladem) – XX 2017 XX |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
XXX |
-5&xxxx;247&xxxx;160,51 |
0,00 |
-5&xxxx;247&xxxx;160,51 |
|
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx „Správní xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx“ (xxxx xxxxx) – XX 2017 XX |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
EUR |
-37 486,29 |
0,00 |
-37 486,29 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx „Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx“ (xxxx xxxxx) – XX 2018 XX |
XXXXXXXX XXXXX |
10,00 % |
EUR |
-4 902 353,40 |
0,00 |
-4 902 353,40 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2020 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxxx xxxxxxxxxx „Xxxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxx podpory“ (xxxx xxxxx) – XX 2019 EP |
PAUŠÁLNÍ XXXXX |
10,00 % |
EUR |
-3 833 815,60 |
0,00 |
-3 833 815,60 |
|
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od produkce |
2020 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx kontrole „Správný xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx snížení a sankcí“ (xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx) - RŽ 2019 xxxxx xxxxxxxx xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;313,00 |
0,00 |
-3&xxxx;313,00 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx v klíčové xxxxxxxx „Xxxxxxx výpočet xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ (xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx) - XX 2019 XX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;036,00 |
0,00 |
-1&xxxx;036,00 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx v klíčové xxxxxxxx „Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx správních xxxxxxx a sankcí“ (oznámení xxxxxxx xxxxxxxx / xxxxxx získání xxxxxxxxxx) - XX 2017 xxxxx základní xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-4&xxxx;519&xxxx;391,39 |
0,00 |
-4&xxxx;519&xxxx;391,39 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxx výpočet xxxxxxx včetně xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ (oznámení xxxxxxx kontroly / xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx) - XX 2017 xxxxx základní xxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-28&xxxx;342,61 |
0,00 |
-28&xxxx;342,61 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx produkce |
2018 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx včetně xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ (xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx / xxxxxx získání prostředků) - XX 2017 XX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;249&xxxx;445,83 |
0,00 |
-1&xxxx;249&xxxx;445,83 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx včetně xxxxxxxxx xxxxxxx a sankcí“ (xxxxxxxx xxxxxxx kontroly / zpětné xxxxxxx xxxxxxxxxx) - XX 2017 XX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-8&xxxx;926,17 |
0,00 |
-8&xxxx;926,17 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole „Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ (oznámení křížové xxxxxxxx / xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx) - XX 2018 režim xxxxxxxx platby |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;202&xxxx;579,00 |
0,00 |
-1&xxxx;202&xxxx;579,00 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx kontrole „Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx snížení x&xxxx;xxxxxx“ (xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxx / xxxxxx xxxxxxx prostředků) - XX 2018 XX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;339&xxxx;001,00 |
0,00 |
-&xxxx;339&xxxx;001,00 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx v klíčové xxxxxxxx „Xxxxxxxxx křížových xxxxxxx xx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxx“ XX 2019 XX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;125&xxxx;353,00 |
0,00 |
-1&xxxx;125&xxxx;353,00 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx půdy, xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxx. – xxxxxxxxxxx xxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2015–2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;150&xxxx;143,07 |
0,00 |
-1&xxxx;150&xxxx;143,07 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2017 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx půdy, xxxxxxxxxx xxxxxxxx atd. – xxxxxxxxxxx xxxxxx – xxxx podání xxxxxxx 2015–2017 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;152&xxxx;217,27 |
0,00 |
-1&xxxx;152&xxxx;217,27 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx v systému xxxxxxxx xxxx, xxxxxxxxxx xxxxxxxx xxx. – nevyplacené xxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2015–2017 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;154&xxxx;637,16 |
0,00 |
-1&xxxx;154&xxxx;637,16 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017 – XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;372&xxxx;363,90 |
0,00 |
-2&xxxx;372&xxxx;363,90 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2020 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx – xxx xxxxxx xxxxxxx 2019 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;126,80 |
0,00 |
-2&xxxx;126,80 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2016 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;581,08 |
0,00 |
-2&xxxx;581,08 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené od xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx stavu xxxxxxxxx zemědělce – xxxx podání žádosti 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-2&xxxx;800,79 |
0,00 |
-2&xxxx;800,79 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx od produkce |
2018 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;012,37 |
0,00 |
-3&xxxx;012,37 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxx xxxxx aktivního zemědělce – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2015–2018 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-3&xxxx;223,57 |
0,00 |
-3&xxxx;223,57 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx zemědělského xxxxxxx – roky xxxxxx xxxxxxx 2016 a 2017 |
JEDNORÁZOVÁ XXXXXX |
XXX |
-1&xxxx;832,47 |
0,00 |
-1&xxxx;832,47 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxx – roky xxxxxx žádosti 2016 x&xxxx;2017 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
-1 380,40 |
0,00 |
-1 380,40 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx produkce |
2016 |
Nedostatky xx xxxxxxx xxxxxxx – xxxx xxxxxx xxxxxxx 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 124 824,32 |
0,00 |
- 124 824,32 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2017 |
Xxxxxxxxxx xx využití xxxxxxx – roky xxxxxx žádosti 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-93&xxxx;618,24 |
0,00 |
-93&xxxx;618,24 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx oddělené xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx ve xxxxxxx xxxxxxx – xxxx podání xxxxxxx 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-62&xxxx;412,16 |
0,00 |
-62&xxxx;412,16 |
||
|
Xxxxx podpory xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx xx xxxxxxx xxxxxxx – xxxx podání xxxxxxx 2015–2018 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-31&xxxx;206,09 |
0,00 |
-31&xxxx;206,09 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx xx xxxxxxxx |
2018 |
Xxxxxxxxxx v klíčové kontrole „Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ (zpětné získání xxxxxxxxxx) – XX 2017 režim xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-20&xxxx;580,17 |
0,00 |
-20&xxxx;580,17 |
||
|
Xxxxx xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxx xxxxxxx podpory xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ (zpětné získání xxxxxxxxxx) – RŽ 2017 xxxxx pro xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX ČÁSTKA |
EUR |
- 169,83 |
0,00 |
- 169,83 |
||
|
Přímé xxxxxxx xxxxxxxx od xxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxxxx x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxx výpočet podpory xxxxxx xxxxxxxxx xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ (xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx) – RŽ 2018 xxxxx xxx xxxxx xxxxxxxxx |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-9&xxxx;081,00 |
0,00 |
-9&xxxx;081,00 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-28&xxxx;999&xxxx;780,21 |
-15&xxxx;651,14 |
-28 984 129,07 |
|||||
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx dopad |
|
EUR |
-28 999 780,21 |
-15 651,14 |
-28 984 129,07 |
Rozpočtová xxxxxxx: 6201
|
Xxxxxxx xxxx |
Xxxxxxxx |
XX |
Xxxxx |
Xxxx |
Xxxxxx (%) |
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XX |
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxx xxxxx x&xxxx;XXXXX IACS |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-20 000,00 |
0,00 |
-20 000,00 |
|
|
Účetní xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx inkasní xxxxxxx XXXXX 2007-2013 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-32&xxxx;067,30 |
0,00 |
-32&xxxx;067,30 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx XXXXX 2014-2020 |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-21&xxxx;454,91 |
0,00 |
-21&xxxx;454,91 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx – xxxxxxxx xxxxxxxxx |
2019 |
Xxxxxxx xxxxx EZFRV xxx XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-42&xxxx;967,38 |
0,00 |
-42&xxxx;967,38 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž se xxxxxxxx IACS |
2018 |
Nedostatky x&xxxx;xxxxxxx xxxxxxxx „Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx xxxxxx správních xxxxxxx x&xxxx;xxxxxx“ (xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxx) – XX 2017–2018 EZFRV X10 XX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-31&xxxx;583,90 |
0,00 |
-31&xxxx;583,90 |
||
|
Xxxxxx xxxxxxx, opatření XXXXX, xx něž xx xxxxxxxx XXXX |
2019 |
Xxxxxxxxxx v klíčové xxxxxxxx „Xxxxxxx xxxxxxx xxxxxxx včetně xxxxxxxxx xxxxxxx a sankcí“ (zpětné xxxxxxx xxxxxxxxxx) – XX 2017–2018 EZFRV X10 CS |
JEDNORÁZOVÁ ČÁSTKA |
EUR |
-36 775,10 |
0,00 |
-36 775,10 |
||
|
Rozvoj xxxxxxx, xxxxxxxx EZFRV, xx něž se xxxxxxxx XXXX |
2018 |
Xxxxxxxxxx v kontrole xxxxx xxxxxxxxx zemědělce – xxx xxxxxx xxxxxxx 2017– XXXX |
XXXXXXXXXXX XXXXXX |
XXX |
-&xxxx;313&xxxx;994,82 |
0,00 |
-&xxxx;313&xxxx;994,82 |
||
|
XX xxxxxx: |
XXX |
-&xxxx;498&xxxx;843,41 |
0,00 |
-&xxxx;498&xxxx;843,41 |
|||||
|
Xxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxx |
Xxxxxxxx xxxxx |
|
XXX |
-&xxxx;498&xxxx;843,41 |
0,00 |
-&xxxx;498&xxxx;843,41 |